Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...η μπαζακι
      αφου ειναι πρεζακι...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
στη σωκρατους, μια γωνια πριν το christiana, στην πυλωτή της eurobank, ξανα-εμφανιστηκε η τζουλια η ρουμανα, η οποια εβαψε το μαλλι ξανθο και φοραει ενα τζιν σορτσακι.
ειναι πολυ γλυκια και ευγενικη κοπελα, καθαρη και σε καμία περιπτωση δεν κλαις τα λεφτα σου. νομιζω πως ειναι μια πολυ καλη επιλογη.
αποψε θα γυρναει εκει μεχρι τις 22:00.. σπευσατε.. :grin:

edit: πααραλιγο να το ξεχασω.. στη βερανζερου εξω απο το καφέ που ειναι διπλα απο το fuckotel αφαία, πριν καμια ωρα, 4 τεμαχια, ενα πολυ καλο, ενα καλο και 2 αδιαφορα..

επισης στη λαυριου ξανα-εσκασε η γνωστη καμπυλατη, ελαφρως αδυνατισμένη αννα που ειναι η καλλιτερη βιζιτα της πλατειας..
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν παιδιά στην Καποδιστρίου και στην Λαυρίου κυκλοφορούν οι ιδιες και οι ιδιες και ειναι οπως αναφερουν οι συναγωνιστες: δηλαδή αρπακτη και τιποτα στο κρεβατι. Οι τιμες ειναι στανταρ στα 40-45€ αναλογα το ξενοδοχειο γιατι τα 30 τα ζηταει η κοπελα. Βεβαια μπορεις παντα να παζαρεψεις. Προτεινω αποχη απο την συγκεκριμενη πιατσα μηπως αλλαξει κατι προς το καλυτερο.
 

Επισκέπτης
Αδερφια υπάρχει σε καμιά πιάτσα καμια με πολυ μεγάλες βυζάρες ? Οχι ζακι όμως
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Συναγωνιστές έξω από το Χριστιάνα έχουν μαζευτεί .... αρκετά Βουλγαράκια
Ενημερώνω : Εάν πετύχετε την Νόρα θα περάσετε τέλεια .... έχω γράψει σχετικά
            Όσον Αφορά τις υπόλοιπες ΠΡΟΣΟΧΗ .... οι περισσότερες είναι τσιγγάνες
            Εάν δεν πάρετε χαμπάρι οπτικά (μαυριδερές)ρωτήστε από ποιά περιοχή ...
            Αν ακούσετε Σλίβεν, Σταρα Ζαγόρα, Νόβα Ζαγόρα .... κάντε την με ελαφρα.
            Αυτές οι τσιγγάνες στην Βουλγαρία εκδίδονται κυρίως στο επαρχιακό οδικό δίκτυο ....έχουν Νταβαντζή συχνα επικίνδυνο ....κουβαλάνε αρρώστιες .... και κλέβουν .... για πήδημα δεν έχω εμπειρία ....
            Ρωτήστε λοιπόν καλύτερα πριν ψωνίσετε.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Συναγωνιστη κανε περιγραφη της νορας και τι ωρες την πετυχαινουμε και φυσικα how much  :rockon:
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Αντε ρε χυστες μου πειτε τιποτα γι'αυτη τη νορα γιατι το σερτς εδω ειναι μπουρδελο.κομ και δεν βγαζει τιποτα  :helpplea:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
στην ευρυτερη περιοχη της πιατσας της λαυριου, σημερα το μεσημερι κατα τις 2,5-3 ειχε πολλα ρουκι, με ενα μελαμψο ρουμανο-τσαγγανακι, την ελενα, να ξεχωριζει.
μιλαμε για κορμι και περπατημα πασαρελας, αλλα σε χαλαει λιγο η προφορα της γιατι σου βγαζει λιγο παραπανω το τσιγγανικο.
παντως συντομα θα την παρω και θα ενημερωσω, διοτι προκειται για κορμαρα..
 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
Δεν εχω δει εδω μεσα να γραφετε τιποτα για την πιατσα στον πεζοδρομο Γερανιου και Ζηνωνος...
Η πιατσα λειτουργει κυριως μερα μιας και τα βραδυα αφου κλεισουν τα μαγαζια δεν περναει ψυχη απο κει... Ενω Ο ΧΑΜΟΣ γινεται τις Κυριακες μεσημερι οπου τοτε εχει "περατζαδα" (λογω παζαριου)!
Βεβαια οι κοπελες ειναι κατα 90% Βουλγαρες απ'οτι υποθετω ...τσιγγανες αλλα και πολλες ασπριδερες και ξανθοΓούνες
Εκανα ενα τεστ χρονομετρησης με δυο κοπελες που ξεχωρησα μια ξανθια και μια καστανη ΥΠΕΡβυζαρού... Πηραν δυο πελατες τους πηγαν σε ενα ξενοδοχειο που ειναι στον πεζοδρομο της Γερανιου (στο τμημα μεταξυ Ζηνωνος και Πειραιως) και η μεν ξανθια κατεβηκε σε 16' η δε υπερβυζαρου σε 21'

Αυτην την "ερευνα" εκανα...
οποιος θελει να μαθει περισσοτερα ας παει να κανει δικη του
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Μήπως πρέπει να εφοδιαστούμε όλοι με χρονόμετρα???  :2funny:
 

greedyboy

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
46
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ο κρόνος είναι κρήμα πεντιά....
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Δεν εχω δει εδω μεσα να γραφετε τιποτα για την πιατσα στον πεζοδρομο Γερανιου και Ζηνωνος...
Η πιατσα λειτουργει κυριως μερα μιας και τα βραδυα αφου κλεισουν τα μαγαζια δεν περναει ψυχη απο κει... Ενω Ο ΧΑΜΟΣ γινεται τις Κυριακες μεσημερι οπου τοτε εχει "περατζαδα" (λογω παζαριου)!
Βεβαια οι κοπελες ειναι κατα 90% Βουλγαρες απ'οτι υποθετω ...τσιγγανες αλλα και πολλες ασπριδερες και ξανθοΓούνες
Εκανα ενα τεστ χρονομετρησης με δυο κοπελες που ξεχωρησα μια ξανθια και μια καστανη ΥΠΕΡβυζαρού... Πηραν δυο πελατες τους πηγαν σε ενα ξενοδοχειο που ειναι στον πεζοδρομο της Γερανιου (στο τμημα μεταξυ Ζηνωνος και Πειραιως) και η μεν ξανθια κατεβηκε σε 16' η δε υπερβυζαρου σε 21'

Αυτην την "ερευνα" εκανα...
οποιος θελει να μαθει περισσοτερα ας παει να κανει δικη του

Τις περιοδους του καυσωνα εκει ηταν το μονο στεκι με πουτανες τη μερα γιατι εχει σκια.
Εχω δει κατα καιρους ωραια μουνακια, και πρεζακια ομως.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Σημερα στις 19:15 ειχε 2 αραπινες 3ης Σεπτεμβριου και Καποδιστριου γωνια. Η μια τρωγοταν η αλλη με κοιλια.
Δεν φαινοντουσαν καλες.

Στη Πλατεια Λαυριου λιγο πιο κατω γινοταν της πορνης. Μετρησα καμια 15ρα μαζι με αυτες στη γωνια με Βερανζερου. Αυτες που ειναι πισω απο τη σταση του λεωφορειου μου φαινονται λιγο ακυρες γιατι δυσκολα τις προσεγγιζεις μεσα στον κοσμο. Στη Γωνια Βερανζερου εχω κοψει εδω και μηνες μια αδυνατη ψιλοχλωμη κοκκινομαλα πρεζου κατα πασα πιθανοτητα γυρω στα 21. Τι λεει αυτη?
Αυτες που βρισκονται συνηθως στη γωνια Βερανζερου και 3ης Σεπτεμβριου στη σκια, συνηθως 35ρες, τι λενε?

Εγω αποφευγω να ψωνισω απο το δρομο, λογω μπιχλας, τιμων και φοβου μη κολησω τιποτα.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=10pt]Μήπως πρέπει να εφοδιαστούμε όλοι με χρονόμετρα???[/size]  :2funny:

Δε χρειάζεται να πάρεις καθαρό χρονόμετρο (σαν το αριστερό).
Τη δουλειά σου την κάνεις και με ένα ρολόϊ-χρονόμετρο σαν το δεξί.
Η μάρκα δεν έχει σημασία, δε ζητάμε μεγάλες ακρίβειες στη Σωκράτους.
Με το αριστερό προσθέτεις ένα ακόμα πράμα σε αυτά που κουβαλάς ήδη (κλειδιά, κινητό, πορτοφόλι, κλπ.
 

Συνημμένα

  • Xronometra.jpg
    Xronometra.jpg
    15,3 KB · Εμφανίσεις: 24

Επισκέπτης
Εκανα ενα τεστ χρονομετρησης με δυο κοπελες που ξεχωρησα μια ξανθια και μια καστανη ΥΠΕΡβυζαρού... Πηραν δυο πελατες τους πηγαν σε ενα ξενοδοχειο που ειναι στον πεζοδρομο της Γερανιου (στο τμημα μεταξυ Ζηνωνος και Πειραιως) και η μεν ξανθια κατεβηκε σε 16' η δε υπερβυζαρου σε 21'

Αδέρφια να μάθουμε για την υπερβυζαρού γρήγορα.Οποιος συναγωνιστής εχει νέα περισσότερα ας ενημερώσει.Αντε να δούμε φως.... :boobies: :boobies:
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Γεία σας συναγωνιστές μου.Θέλω να μου πείτε πού θα βρώ καλή πιάτσα(ωραίες γκόμενες) να πάρω κοπέλα σε ξενοδοχείο και περιπού πόσο θα μου κοστίσει...και πόση περίπου ώρα κάθονται στο ξενοδοχείο;;; Ευχαριστώ
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Στην Ερμού παίζει βίζιτα όλο το 24ωρο, αργίες, εθνικάς εορτάς. Διαλέγεις όποια σου καβλώσει απο το δρόμο, και της δίνεις όσα λεφτά κάνεις κέφι. Αν δεν σου κάνει καλό γαμήσι, την πετάς έξω απο το δωμάτιο χωρίς να πληρώσεις.

Γαμάς όση ώρα θες ασύστολα, με όριο τις 5 μέρες.

Μα ρε φίλε είναι να μην σου κάνω χαβαλέ; 10000 post υπάρχουν εδώ μέσα, ψάξε και θα βρεις αυτό που θες. Ετοιμο φαϊ στο πιάτο πια όλοι θέλετε;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Φίλε Galb το θέμα σου συγχωνεύτηκε. Ρίξε μια ματιά εδώ... θα βρεις πολλά και χρήσιμα...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
:boobies: :boobies:λοιπον απο δικια μου εμπειρια, μεταξυ Βερανζερου και Καποδιστριου,το πρωι9-5 καλυτερη περιπτωση η Μαρια-αλβανιδα γυρω στα24 πιπα-κουλουρι 50ευρω+ξενοδ.μετριο αναστημα μελαχροινη καλο βυζι.Απογευμα μια ξανθια κοντουλα στρουμπουλη χωρις μεση, ωραια ματια, νομιζω οτι την λενε Αννα ,στην ιδια τιμη και χυνει αληθινα γυρω στις τρεις, φορες.τον πιο ωραιο κολο τον εχει μια μελαχροινουλα γυρω στα 22 με σκουρο ματικαθως και το πιο ωραιο μικρο βυζακι :boobies: :boobies:θελει και για κουλουρι65+ξενοδ.(Ελενη)Αργα το βραδυ κυκλοφορουν διαφορες, :think: :think: μερικες εντυπωσιακες.αλλα στο κρεβατι συνηθως ξενερωμα... :rockon:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
O  Παρατηρητής διέθεσε σήμερα ένα δίωρον μετά την δουλειά του και κάνει αναφορά…
Σήμερα το απόγευμα έγινε από την αστυνομία, επιχείρηση-  σκούπα, εξακριβωσεων και  ίσως μπουζουριάσματος , στην περιοχή  : πλατείας Λαυρίου  + απέναντι , Βερανζέρου , Χαλκοκονδύλη αλλά και ως Καποδιστριoυ και Πατησίων ακόμη.
Μια τάνα την συνέλαβαν  και την είχαν έξω από το τμήμα της Ομονοίας -Βερανζέρου
Από τις 17.15 που πρωτοπέρασα  είχαν εξαφανιστεί όλες , το τμήμα της Ομονοίας είχε απλωθεί, κυρίως στην πιάτσα της 3ης  Σεπτεμβρίου, και ήλεγχε αυστηρά όλους τους αλλοδαπούς- είχαν και λίστες και σημείωναν. Η πιάτσα της Eurobank =κενή – κάποιες πέρασαν +  κινηθηκαν προς πλατεία Βάθης Υπήρχαν μόνο -μια μαύρη  με ωραία χαρακτηριστικά που καθότανε  κάτω  για ξεκάρφωμα στην γωνία  3ης Σεπτ + Καποδ , + κανα δυο ζάκια ξέμπαρκα , αυτά που κάθονται μπροστά στο Σατωβριάνδου 56 , μετά το χοτέλ Χριστιάνα. Τις είδα, γιατί πήγα στον πεζόδρομο της Γερανιου που γράψατε πρόσφατα. Εκεί κάτι γενικώς μπάζα- δεν είδα την υπέρβυζη , αλλά την ψηλή ασπροντυμένη ξανθιά  με τις τακουνάρες, δήθεν  μοντέλο  που κάνει πασαρέλα πάνω – κατω την Γερανιου ως την Πειραιώς.  Δεν ξέρω τι ζητάει – δεν ρώτησα γιατί με απωθεί το στυλ ντίβα- μη εγγίζετε .Δυό  παιδιά που πέρασαν με  μηχανή , ρώτησαν και δεν πήγανε. Το παίζει ντίβα κα στις άλλες, επειδή ρίχνει σε όλες  εκεί .. τρια  κεφάλια.
Ξαναγύρισα άπραγος  18.15 και το .. μπλοκο συνεχιζόταν. Πήγα να φάω σουβλάκια και μετά πλέον που γύρισα- μετά τις 18.45 είχαν βγεί  οι πεταλουδίτσες κανονικά. Πίσω από την στάση των λεωφορείων ήταν όλες οι γνωστές του  τελευταίου τετραμήνου  που  βλέπω,  λόγω δουλειάς κοντά εκεί, οι θείες, μια νεότερη καλή ξανθιά σαν Ρωσίδα , με στρουμπουλά μπουτάκια που παλιά φόραγε τζιν παντελόνι και τώρα σκιστό φόρεμα ( ποιά είναι ?- Η Άννα  που λέει επάνω ο Ιannai ?) κλπ . Είδα ότι την πήρε ένας γέρος και την πήγε όχι όπου ήθελε αυτή , αλλά σε δικης του  επιλογξής ξενοδοχείο προς καποδιστρίου
Συν και ένα μικρό ζάκι- με τζιν παντελόνι και σανδάλια. Θάλεγα μακρυά , διότι ξεπέταξε έναν ..Πιατσοπορνοπάκι  και μετά έναν ακόμη= 2 Πορνοπάκιδες, στο χοτέλ Αρτεμίσιον και μετά έφυγε – μάλλον για να  πάρει την δόση….(σύνολον  έκατσε = από 8 λεπτά έκαστον) . Αnyway …
Για να μιμηθώ την δόξα των bakalhs κλπ θα έλεγε ότι η γραφή πιτσιλιστού =Πορνοπάκιδες , παραπέμπει εις τριτόκλιτον  = ο Πορνοπάκις  του Πορνοπάκιδος
( όπως  εύελπις , άπατρις κλπ )  και ουχί  εις  τριτόκλιτον ο Πορνοπάκις  του Πορνοπάκεως. Ελπίζω να συνεισέφερα με τον εμπλουτισμένον νεολογισμόν …
Πιατσοπορνοπάκιδες !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom