Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.714
Κριτικές
10
Like
9.314
Πόντοι
1.346
Αν εννοείς μια ξανθιά 50αρα, ψηλή με καμπύλες, ασχημουλα, πρωινές ώρες μέχρι μεσημέρι, δν υπάρχει άλλη έτσι, αυτή είναι. Συνήθως ναι φοράει στενά μίνι.
Ρε συ την ακολουθησα οταν βγηκε απο αγωνα κ με ταλαιπωρησε κ με απεφυγε κ κλαιγοταν.Οντως δεν ερχεται ετσι απλα αυτη.
 

Johnny_Poker

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2024
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Είναι κ μια άλλη στο τρίγωνο που φοράει συνέχεια μίνι κ έχει καμπύλες με κωλαρα κ στενό μουνι! Ασχημουλα κ αυτη. Αλλά αυτή είναι πιο κοντή, είναι μελαχρινή με πολύ πλούσιο μαλλί, κ είναι Αλβανίδα. Όχι πολλά πράγματα από διάθεση, αλλά κωλαρα! Κ αυτή τα 2-3 χρόνια είναι σταθερά εκεί.
 

Johnny_Poker

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2024
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ρε συ την ακολουθησα οταν βγηκε απο αγωνα κ με ταλαιπωρησε κ με απεφυγε κ κλαιγοταν.Οντως δεν ερχεται ετσι απλα αυτη.
Τι εννοείς σε απέφυγε κ σου κλαιγοταν? Αυτή όσες φορές την έχω δει είναι δεκτική κ με όσους την έχω δει να μιλάει είναι θετική.
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.714
Κριτικές
10
Like
9.314
Πόντοι
1.346
Είναι κ μια άλλη στο τρίγωνο που φοράει συνέχεια μίνι κ έχει καμπύλες με κωλαρα κ στενό μουνι! Ασχημουλα κ αυτυ. Αλλά αυτή είναι πιο κοντή, είναι μελαχρινή με πολύ πλούσιο μαλλί, κ είναι Αλβανίδα. Όχι πολλά πράγματα από διάθεση, αλλά κωλαρα! Κ αυτή τα 2-3 χρόνια είναι σταθερά εκεί.
Πλεον ειναι δυσκολο να τις ξεχωρισεις ετσι οπως μαζευονται,ονοματα δε θυμασαι οποτε δε μπορω να καταλαβω,κ τωρα που φορανε περισσοτερα ακομα πιο δυσκολο.Χθες ηταν μια μικρη που ειναι το καλυτερο σωμα.Αλβανιδα δεν μου φανηκε καποια,ηλικια?
 

Johnny_Poker

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2024
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Πλεον ειναι δυσκολο να τις ξεχωρισεις ετσι οπως μαζευονται,ονοματα δε θυμασαι οποτε δε μπορω να καταλαβω,κ τωρα που φορανε περισσοτερα ακομα πιο δυσκολο.Χθες ηταν μια μικρη που ειναι το καλυτερο σωμα.Αλβανιδα δεν μου φανηκε καποια,ηλικια?
Είναι 45-50 χρόνων. Μελαχρινη με πλούσιο κατσαρό κ φουντοτο μαλλί. Περίπου 1,60 -1,65 υψος κ ασχημουλα στο πρόσωπο. Με τέτοια χαρακτηριστικά δν υπάρχει άλλη εκεί. Κυκλοφορεί συνέχεια Χαλκοκονδύλη κ πλατεία Λαυρίου. Σταθερή εδώ κ χρόνια εκεί. Πρωί, μεσημέρι, απόγευμα. Βράδυ δν την έχω δει ποτέ.
Κωλαρα κ στενό μουνι. Από διάθεση λίγα πράγματα.Τιμη τα ίδια με την άλλη 20+ ξενοδοχείο.

Φίλε μου επειδή εσύ πας συχνά στο τρίγωνο π μου λείπει η Λούση, ποτέ την είδες τελευταία φορά? Δν ξέρω αν μένει κ εκεί γτ μια φορά όταν σχολαγε πήγαινε με τα πόδια προς ένα στενό στην πλατεία Βάθης.
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.714
Κριτικές
10
Like
9.314
Πόντοι
1.346
Είναι 45-50 χρόνων. Μελαχρινη με πλούσιο κατσαρό κ φουντοτο μαλλί. Περίπου 1,60 -1,65 υψος κ ασχημουλα στο πρόσωπο. Με τέτοια χαρακτηριστικά δν υπάρχει άλλη εκεί. Κυκλοφορεί συνέχεια Χαλκοκονδύλη κ πλατεία Λαυρίου. Σταθερή εδώ κ χρόνια εκεί. Πρωί, μεσημέρι, απόγευμα. Βράδυ δν την έχω δει ποτέ.
Κωλαρα κ στενό μουνι. Από διάθεση λίγα πράγματα.Τιμη τα ίδια με την άλλη 20+ ξενοδοχείο.

Φίλε μου επειδή εσύ πας συχνά στο τρίγωνο π μου λείπει η Λούση, ποτέ την είδες τελευταία φορά? Δν ξέρω αν μένει κ εκεί γτ μια φορά όταν σχολαγε πήγαινε με τα πόδια προς ένα στενό στην πλατεία Βάθης.
Καλοκαιρι οι τελευταιες φορες
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.332
Like
16.523
Πόντοι
2.256
Από θεμα διάθεσης στο τρίγωνο, η καλύτερη είναι μια που δεν θυμάμαι πως λεγετε, μου είχε πει κ το ξέχασα. Είναι πάντα πρωινές ώρες, δλδ κ 9 το πρωί την έχω δει. Μέχρι τις 2 το μεσημέρι νομίζω. Δηλώνει Ελληνίδα από Μεσολόγγι, κ η προφορά της όντως είναι τέλεια. Είναι ψηλή γυναίκα, με καμπύλες, μικρό βυζί κ δυνατο μεγαλο κωλο. Έχει ξανθά μαλλιά σγουρά μέχρι τον λαιμό σε μάκρος. Ασχημουλα στο πρόσωπο κ 50 άρα στην ηλικία. Αν βγάλεις το πρόσωπο είναι σαν να γαμας μια μιλφαρα με καμπύλες. Παιδιά περνει εκφράσεις στο πρόσωπο κ αναζητάει την πουτσα σαν τρελή! Είναι λες κ έχεις μια λυσαρα γκόμενα που ζητάει να την πηδάς! Μου είχε κάνει πρόταση να φέρω κ φίλο να την πηδήξουμε! Από θεμα διάθεσης δλδ είναι το ιδανικό που ψάχνουμε. Κ δίνει κ κωλο! Αν δν έχει αλλάξει κάτι στις υπηρεσίες της είναι για το απλό 20+ ξενοδοχείο κ +10 για κωλο.
Δν έχει στάνταρ σημείο στο τρίγωνο, αλλά τις περισσότερες φορές την έχω δει να είναι στην Χαλκοκονδύλη πάνω κατω κ έξω από τον Ορφέα. Δίνει σε όλους το κινητό της κ συνήθως στον Ορφέα είναι γτ με κάποιον μίλησε κ την περιμένει.
2-3 χρόνια που πηγαίνω τρίγωνο είναι σταθερά εκεί τα πρωινά.
Τη Νατάσα λες!! Εγγύηση!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.332
Like
16.523
Πόντοι
2.256
Ρε συ την ακολουθησα οταν βγηκε απο αγωνα κ με ταλαιπωρησε κ με απεφυγε κ κλαιγοταν.Οντως δεν ερχεται ετσι απλα αυτη.
Αν σε απέφυγε η Νατάσα πάει να πει ότι είχε σχολάσει και είχε έρθει να την πάρει ο δικός της με ένα σκούτερ ή μοιάζεις (της φάνηκες τουλάχιστον) για αλλοδαπός!!! Μόνο Έλληνες και Αλβανούς παίρνει!!!
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
145
Κριτικές
1
Like
320
Πόντοι
21
Με ψήσατε να πάρω καφεδάκι και να πάω αύριο πρωί μια βόλτα στη μαγευτική Ομόνοια :)
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.332
Like
16.523
Πόντοι
2.256

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
145
Κριτικές
1
Like
320
Πόντοι
21

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.714
Κριτικές
10
Like
9.314
Πόντοι
1.346
Αν σε απέφυγε η Νατάσα πάει να πει ότι είχε σχολάσει και είχε έρθει να την πάρει ο δικός της με ένα σκούτερ ή μοιάζεις (της φάνηκες τουλάχιστον) για αλλοδαπός!!! Μόνο Έλληνες και Αλβανούς παίρνει!!!
Α μαλιστα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom