Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

Johnny_Poker

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2024
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε τι παραξενιες εχει και τι ειναι αυτα που ζητας και δεν τα κανει ??
Δεν είμαι δύσκολος ούτε ζητάω τρέλα πράγματα.
Της ζήτησα να μην βγάλει το σουτιέν γτ μου άρεσε να το βλέπω κ το απέρριψε. Την τρίτη φορά βαριοταν πολύ.
Από τις 3 φορές μόνο την πρώτη ήταν οκ. Τις άλλες 2 άλλος άνθρωπος κ λέω τέλος η Κασσάνδρα.
 

Johnny_Poker

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2024
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Οσον αφορα γι αυτο π λες για την κασσανδρα επιβεβαιωνω...πρωτη φορα π πηγα για να περασω μαζι της (δεν την ειχα ξαναδει)προχτες το βραδυ 12:00 η ωρα ηταν μονη της εξω απο ορφεα απορροφημενη στο κιν...παρκαρα το αμαξι πιο κατω περασα με τα ποδια απο μπροστα της κ μου λεει ΠΑΜΕ;;;την ρωταω αν ειναι η κασσανδρα..μου λεει ναι με υφος ομως..την ρωταω τη παιρνει μου λεει 20 κ 5 το ξενοδοχειο της λεω οκ...λοιπον ξανα το κεφαλι στο κιν ανεβαινοντας τα σκαλια(αφου λεω θα σκονταψει)..τλπ μπαινουμε στο 101 χωρις κουβεντα κ χαζεμενη στο κιν...το αφηνει παει πλενει χερια(για ντουζ ουτε λογος)κ βγαινει...εκανα την μαλακια κ της εδωσα τα λεφτα πριν παω να κατουρησω κ να πλυθω κι εγω..μπαινω κατουραω κ πλενω τα χερια μ κ μολις βγαινω σταυροποδι παλι με το κιν..ξενερωσα δεν ξεντυθηκα καν κ της λεω αστο γάματο φευγω...ξενερωσα απιστευτα..ανοιξα την πορτα κ εφυγα χωρις να πει κ τπτ..κ ημουν αρκετα ευγενικος οσο της μιλησα απο την αρχη..μαυρο στη μαυρη κ αθλια εμπειρια απορω με τις τοσο καλες εντυπωσεις π σας εχει αφησει..τωρα να ετυχε σε εμενα;;να ηταν κουρασμενη,νευριασμενη??τι να πω....αυτα...
Ευχομαι να μην σου ξανά συμβεί αλλά κάνε την κίνηση άλλη φορά να ζητήσεις χρήματα.
Μάλλον την έχει δει κάποια η Κασσάνδρα αλλά οκ δν έχω πρόβλημα, απλα δν είναι στις επιλογές πλέον.
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
10
Like
9.261
Πόντοι
1.346
Δεν ξερω για καμια ωρα ποσα θα θελει
Μου τα χε πει δε θυμαμαι γτ αρχικα ολες για 1 ωρα τις ρωτουσα μεχρι που ειδα οτι ειναι ρισκο.Δεν ηταν φθηνες,αλλες 60 αλλες 80 αλλες 100 αλλες 120.Η Αννα Μαρια 100 μου φαινεται ελεγε.Το 80αρι μινιμουμ αν οχι 100,τωρα βεβαια περασε καιρος κ επειδη δειχνει να κινειται ανεξαρτητα απ τις αλλες εισαι 50/50 για παζαρεμα.
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
333
Like
645
Πόντοι
81
Μου τα χε πει δε θυμαμαι γτ αρχικα ολες για 1 ωρα τις ρωτουσα μεχρι που ειδα οτι ειναι ρισκο.Δεν ηταν φθηνες,αλλες 60 αλλες 80 αλλες 100 αλλες 120.Η Αννα Μαρια 100 μου φαινεται ελεγε.Το 80αρι μινιμουμ αν οχι 100,τωρα βεβαια περασε καιρος κ επειδη δειχνει να κινειται ανεξαρτητα απ τις αλλες εισαι 50/50 για παζαρεμα.
100 της τα δινα. Το ρισκο τι εννοεις?
 

Bill1995

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
59
Like
96
Πόντοι
0
Έχει πάρει κανείς μια σκουροχρωμη με όνομα ειρήνη 30 μου είπε απλό πρόγραμμα πάνω στην σωκρατους γωνία με το φανάρι στο φαρμακείο?? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων καλό σαββατοκύριακο να έχετε
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
10
Like
9.261
Πόντοι
1.346

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
165
Like
340
Πόντοι
21
Οσον αφορα γι αυτο π λες για την κασσανδρα επιβεβαιωνω...πρωτη φορα π πηγα για να περασω μαζι της (δεν την ειχα ξαναδει)προχτες το βραδυ 12:00 η ωρα ηταν μονη της εξω απο ορφεα απορροφημενη στο κιν...παρκαρα το αμαξι πιο κατω περασα με τα ποδια απο μπροστα της κ μου λεει ΠΑΜΕ;;;την ρωταω αν ειναι η κασσανδρα..μου λεει ναι με υφος ομως..την ρωταω τη παιρνει μου λεει 20 κ 5 το ξενοδοχειο της λεω οκ...λοιπον ξανα το κεφαλι στο κιν ανεβαινοντας τα σκαλια(αφου λεω θα σκονταψει)..τλπ μπαινουμε στο 101 χωρις κουβεντα κ χαζεμενη στο κιν...το αφηνει παει πλενει χερια(για ντουζ ουτε λογος)κ βγαινει...εκανα την μαλακια κ της εδωσα τα λεφτα πριν παω να κατουρησω κ να πλυθω κι εγω..μπαινω κατουραω κ πλενω τα χερια μ κ μολις βγαινω σταυροποδι παλι με το κιν..ξενερωσα δεν ξεντυθηκα καν κ της λεω αστο γάματο φευγω...ξενερωσα απιστευτα..ανοιξα την πορτα κ εφυγα χωρις να πει κ τπτ..κ ημουν αρκετα ευγενικος οσο της μιλησα απο την αρχη..μαυρο στη μαυρη κ αθλια εμπειρια απορω με τις τοσο καλες εντυπωσεις π σας εχει αφησει..τωρα να ετυχε σε εμενα;;να ηταν κουρασμενη,νευριασμενη??τι να πω....αυτα...
Και εγώ για αυτό δεν την έχω πάρει ποτέ γιατί είναι όλη μέρα στο κινητό, εσένα τουλάχιστον σου μίλησε εμένα τίποτα, και ξενερώνω
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
10
Like
9.261
Πόντοι
1.346
Το λοιπον,μεταξυ 8.30-10 και κατι με 10 και μιση
Ειχε και μπατσαρια σημερα διοτι εγινε σκηνικο στη σωκρατους με χαλκοκονδυλη και ετσι πιθανον αδειασε ο τοπος σκεφτηκα.Αρχικα και γενικα ξενερεμενος ωσπου ξανασωθηκε η κατασταση και ξανασωθηκα διοτι ετρωγα και το κρυο.Χειμωνα πρωι μεσημερι απογευμακ/μερα-Καλοκαιρι πρωι/απογευμα/βραδυ μου φαινεται η αναλογια πκαλυτερων πιθανοτητων.

Καματερου:Μαρια που ειναι παντα εκει διοτι δεν αραζει με τις αλλες βουλγαρες ειναι ξεχωριστα εκει συνηθως.Επισης το τατου που σας ελεγα μου πε οτι ειναι οχι 777 που ειχα πει τα 7αρια αλλα το σωστο ειναι 347 κατι τετοιο ειπε.Και τελικα δεν ειναι η Αννα Μαρια οπως πιστευα.Μου λεει οχι Αννα Μαρια αλλα Μαρια.Λεω θα μας τρελανουν αυτες.Οκ λαθος μου!ΚΙ αυτη πηγαινε περα δωθε απεναντι στο περιπτερο κ πισω με τηλεφωνα ανα διαστηματα.Γενικα ευγενικη καλοπροαιρετη ΑΛΛΑ μου πε 40+10 δεν παει και σε αλα ξενοδοχεια περαν Lito ενω αρχικα καταλαβα οτι ελεγε για Liberty αλλα οκ ιδια τιμη κ τα δυο.Το θεμα ειναι τα 40 ευρω της.Διοτι της λεω για μιση ωρα?Μου λεει για 15 ΛΕΠΤΑ!Της λεω ενταξει λεω και μπανιο θα πει μιση ωρα,και τι μου λεει?Α μιση ωρα 60.Της λεω πριν ε πες 50 μιση ωρα,ειπε 60.Της λεω εισαι ακριβουτσικη ελεγε τα δικα της,της ξαναλεω για αλλα 15 λεπτα 20 ευρω?Εξτρα τα Liberty,Lito.Κ να τις λεω απο την αρχη σου σε βλεπω μιλαμε.Συνοπτικα 50 ολα μαζι για 15 λεπτα.70 ολα μαζι για 30 λεπτα.Το τελειωσα.

Αριστοτελους+Liberty:Στην αρχη σχεδον αδειο.Μονο η ξανθια η πληθωρικη στεκοταν με χαβαλεδιασε.Υστερα εμφανιστηκαν 2 μικροτερες η ξυνη με τα κιλακια που παντα ειναι εκει κ μια αλλη που λογικα ηρθε απο ορφεα.Αργοτερα εμεινε μονο η ξανθια συν την ξυνη και ηθρε κ αλλη μια τσουπωτη καλη για τους αθλητες του ειδες καλη φατσα μου θυμιζε τη ροζα σκεφτηκα λες?Δεν θεωρω οτι ηταν.Δεν την ειχα ξαναδει (μελαχρινη αλλα δεν μου φανηκε να ηταν αυτη με τις βυζαρες που αναφερθηκε προσφατα).Ηταν και η Χριστινα Ορφεα για κατι λεπτα.

Καποδιστριου+Lito+Γ' Σεπτεμβριου:Το σχεδον απολυτο μηδεν.Μονο 1 γυρα και αυτη βλεπω Βιολετα η οποια προφανως θα κρυωνε κ απλως περπατησε και περασε το δρομο να παει σπιτι της λογικα.Κοιταχτηκαμε προχωρησα προχωρησε.

Χαλκοκονδυλη+Λαυριου+Γαλαξιας+Στασεις λεωφορειων:Καμια γιαγια και καμια στις υπολοιπες οι οποιες στην ουσια δεν ειναι σημεια απλα πεανε στην γυρα τους οι του Lito και καποιες διασπαρτες λεμε τωρα.(Ηρθε η Βουλγαρομιλφ η σκουρη μια στιγμη την ειδα)

Ξουθου+Μενανδρου:Πρακτικα 0

Σατωβριανδρου+Access:Δυστυχως δεν υπηρχε η Ειρηνη η ομορφη που αναφερθηκε σημερα αλλα ουτε και ειδα τις υπολοιπες που απλως εγω δεν ενδιαφερομαι.Στο ξενοδοχειο 2 τυπαδες απ εξω στο χαλαρ,γυναικες οχι,ειδα ομως την γιαγια κινεζα αλλου (φανταζομαι παει κ access) Μου φαινεται κατι πηρε το ματι μου απο chinatown αλλα δεν ενδιαφερθηκα.

Βερανζερου+Πλατεια Ξουθου:Σχεδον 0,τα ιδια κ τα ιδια χυμαδιο που δε φαινεται να χουν διαθεση,συνεχως βλεπω τις ιδιες εκει οι οποιες μονο αισθηση πιατσας δεν δινουν.Περασε κ παλια γνωριμη,αδιαφορησα.

Σωκρατους:Σαντυ στη θεση της,λιγο πιο πανω με βλεπει milfogilf με καλα βυζια με φωναξε πλησιασα μου πε 10+5 κοντουλα,μιλουσε χαβαλεδιστικα.Απεναντι της μια σκουροχρωμη νεοτερη μου θυμιζε κατ,περασα να δω απο κοντα δεν την ηξερα,δεν ειδα τασεις να μιλησουμε,καλη θα πω ηταν φουλ μαυρα ντυμενη πανω κατω (σαν adidas μου φανηκαν) μελαχρινη δεν σηκωθηκε να δω κψλο να διασταυρωσω πληροφοριες,τηλ κι αυτη κ αστο λεω.Μετα οχι μα κ παλι αποφασισα να προχωρησω.Δεν ηταν κακη απλα καπου δεν με φτιαξε.Η γλωσσα που μιλησε ηταν εντελως αγνωστη (την ακουσα) ουτε βραζιλιανιακα ουτε ελληνικα ουτε κατι περι διασταυρωσεων πληροφοριων.Στα σκαλακια ηταν η Μιλκα,εκατσε σημερα γιατι την ξαναδα αργοτερα και αλλη μια πιο μετα.Ενα κοριτσι προσεξα σε ενα μαγαζι εξω,δεν εδειχνε ξεκαθαρα αν δουλευει η αν ειναι πελατισσα.

Ορφεας:Κασσανδρα απουσα συνεχομενα,πρωτη φορα μου συνεβη αυτο μαζι της.Προσεξετε ομως,τα παγκακια ειχαν κατασκηνωθει απο ολες τις βουλγαρες και ινδες και ολες τις εθνικοτητες συνεχομενα.Ολα καλα ως εδω?Οχι!Με μια λεπτομερεια.Οτι ηταν μαζι τους και τυποι!Ολη την ωρα σε τετοιο βαθμο που ναι μεν γελασα αλλα καταλαβα οτι δε θα πλησιασει καποιος κ οντως δεν πηγαιναν.Πρεπει να απομακρυνεται η Εθνικη που μαζευεται εκει ωστε να πλησιαζονται οι αγαπημενες.Ηταν κι αλλες που ειχαν κιλα.Με ραστα και χωρις ραστα.Ηρθε και η Χριστινα Ορφεα ενω πριν την ειδα Liberty Αριστοτελους.Πλειοψηφικα Βουλγαρες for the win.Ινδες νομιζω ειδα 2-3,Βουλγαρες ειδα τις γνωστες αλλα ειχε και λογικα τις καινουριες δεν τις γνωριζα.Απο αυτες ξεχωρισα 2.Μια μελαχρινη μεσαια ηλικιας 30+ πιθανον με αξιομαχο σωματακι που οριακα θα λεγα οτι ειναι ελληνιδα γτ σκεφτηκα μηπως Ηταν Η Βασια (εχει αλλιωτικο μαλλι) και ενα μικρακι με το καλυτερο σωματακι η οποια ομως δεν δημιουργησε τις συνθηκες γτ αρχικα μιλουσε βιντεοκληση πηγαινωντας περα δωθε και εδειχνε (τι?) και υστερα μπηκε στη φωλια των παγκακιων κ ξενερωσα.Κοιτιομασταν.Στο τελος εκατσε σαν ανθρωπος στην πιατσα αλλα ειμουν αδειασμενος.ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΒΟΥΛΓΑΡΕΣ ΜΑΛΑΚΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ.Συν Κασσανδρα.Οι Βουλγαρες μαζικα.Γκαντεμης δεν ειμαι οταν σε διαφορετικες φορες οσες μαρεσαν εκαναν ακριβως το ιδιο.Εννοω οσες ηθελα να μιλησω γτ ωραιες τυχαιναν αλλα αυτη που θελα μαλακιζοταν τσακωνοταν κτλ.Τες πα το μικρακι πρεπει να τιμηθει ακομη κ αν ειναι κομοδινο.Την ξεπερασα ομως γτ λιγο πριν βρισκω παραδιπλα απο ορφεα την Μαριαλενα.Δε τη γνωριζα,Ελληνοκαναδεζα 45αρα πο βλεπωντας της οταν κατεθυνοταν προς τον ορφεα μου κανε εντυπωση,τελικα ειανι της δουλειας τα ειπαμε,στα 20+5 τα βρισκαμε της λεω παω κ αν δεν ερχομαι να παμε.Γυρισα την πηρα πηγαμε access ολα καλα.Μαγκες η γυναικα τα σπαγε,γδυνεται και παθαινω πλακα,στον δρομο εδειχνε ενα καλο σωμα,γυμνη εγινε σχεδον σωματαρα (αναλογικα στην ηλικια!) δεν εχει κιλα,επιδερμιδα προδερμ η φαση και λειο που δε σταματω να γλυστρω χαχα.Καθαροτατη εκανε μπανιο πριν και μετα.Πρασινοπα ματακια.Σαπσμενο προσωπο που δε θα δωσετε σημασια με οσα θα δειτε.Κωλος κανονικοτατος καλλιγραμος,μουνι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ!ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ!Οψη υφη αισθηση δεν υπηρχε η γυναικα!Ειχε κ δικο της λαδι για βοηθεια.Σωστα καταλαβατε,ΣΤΕΝΗ!Χαβαλετζου ομιλιτικη μιλας για ολα,πργαματικα χαβαλεδιαρα.Μαλλι στους ωμους.Στον αγωνα κατσαμε πανω απο μισαωρο πιστευω (η μελαχρινη καμαριερα δεν ενοχλει σε σχεση με τη ξανθια καμαριερα) με την Μαριαλενα να γινομαστε ενα,ταιριασμα στα παντα,υψος 1.80 η Μαριαλενα!Δεν μου ειπε οχι πουθενα,την εκανα οτι ηθελα.Την εβαλα απο πανω μου,τις εκανα παραλλαγες επιτοπου δεν αρνιοταν ακολουθουσε,με καθισματα μετα κανονικο καθιστη μετα να πλαγιασει δεξια κια να πλαγιαζει αριστερα μετα την ειχα κεντρο και την επαιρνα εγω απο κατω της και να κοιταμε καθρεφτη απεναντι μας για να βλεπουμε το σφυροκοπημα.Γυρισαμε την εβαλα απο κατω,προτεινε η ιδια να βαλει μαξιλαρι στη μεση της δειχνωντας οτι θα καλοπερασω χαχα.Και καλοπερασα χαχα.Συζητηση με σφυροκοπημα,σφυροπημα με συζητιση.Το μουνι της να προσαρμοζεται κ οταν προσαρμοστηκε δυναμωσα.Την γυρισα στα τεσσερα σουπερ ακολουθουσε σε ολα,ρυθμισεις υψους σε ολα δεκτικη.Δεν εμπαινα ολος ευκολα ξαναπροσαρμοστηκε το μουνι της ξεκινησα παλι κ εγω.Μετα τη κραταω στα τεσσερα της ανοιγω το μουνι κ τι να δω ρε μαλακες,ηταν το καθαροτερο που εχω δει,το πιο καλοσχηματισμενο,το πιο ωραιο να το πω ετσι,ιδανικη τρυπα,ιδανικα μουνοχειλα,ουτε σημαδια,ουτε ιχνος απο το να υποτευθω το οτιδηποτε.Γενικα η εικονα της ηταν ετσι συνολικα,εδειχνε υγιεστατη κια καραπροσεγμενη.Την παω στην ακρη του κρεβατιου στα τεσσερα,παραλλαγες ενα ποδι πανω ενα κατω δεξια αριστερα εναλλαξ,δε χαμπαριασε συνεχισαμε την βαζω κανονικα με τα δυο ποδια πανω στο κρεβατι,ορθιος εγω σε ολα αυτα.αυξησα τις εντασεις ως το τελος.Τελειωσαμε?Οχι!Συνεχισα μετα τους σπασμους κι αλλο κι αλλο κι αλλο,η Μαριαλενα εκει σταθερη.Με αφηνε,δεν της το χαλασα.Πριν αρχισουμε ζητησε τα λεφτα προληπτικα απ οσα ελεγε,ρισκαρα τα δωσα τα βαλα στα ρουχα της βασικα.Αυτο τωρα δεν ειναι αρνητικο μετα απο οσα διαβασατε.Αλλη μια στενομουνα.Το ευχαρηστηθηκα!Στενομουνες ειναι και οι Χριστινα Ορφεα,Βερονικα,Μιλκα για οσους ψαχνονται.Της Μαριαλενας της ζητησα εκπτωση δεν δεχθηκε αλλα ειναι το λιγοτερο αχαριστια να σταθω σε αυτο.Θελω ομως την εκπτωσουλα μου κ θα επιδιωξω την εκπτωσουλα μετα απο μερικες συναντησεις.Δεν βαριοταν καθολου,χαλαλι της.ΜΙλαμε για βραδυ με το κρυο κτλ και καμια διαθεση εξω κ οι δυο μας,μεσα μεταμορφωθηκαμε που οκ εγω δεν θα μενα ετσι,αλλα κι αυτη μεταμορφωθηκε.Φαινοταν οτι θα παμε καλα αλλα πως να ειμουν και σιγουρος οτι θα τα παμε καλα?Δεν ξερω αν την γνωρισατε,πρωτη φορα την βρηκα.Α και πιπαρα,χωρις πονο,χωρις λαθη,αψογη,θα με τελειωνε αν την αφηνα.

ΥΓ:Ενα μελαμψο γλυκο πλασμα που ειναι ντυμενο με vegas τι καπνο φουμαρει?Την ακολουθησα εκανε απλα εναν κυκλο εφτασε ορφεα και καπακι ξαναφυγε.Αργοτερα ξανα τα ιδια εφευγε κι εφευγε,περπατουσε σαν σε προπονηση.Χωρις σταθεροτητα πως θα βρεις πελατεια τυπισσα μου?Στο φευγιο μου την ειδα επιτελους ηρεμοτερη,παλι περπατωντας μετα σταματησε μετα πηγε παραπερα στις καφετερειες ξανασταμησε δεν φαινοταν.Γενικα δεν καταλαβα τι φαση με αυτη.Και φανηκε καλουτσικη,θα μπορουσα να τη δοκιμασω αλλα δεν σταματαει πολυ ωρα αν δεν την σταματησεις εσυ.Μικρη μου φανηκε.Η ειναι καινουρια?Φορουσε παντελονακι και σακακι αλλα βεγκας που φωσφοριζε.
ΥΓ 2:Σκασει μυτη η Χριστινα Liberty στον ορφεα?Κι ομως σκαει.Ενω στεκομουν ερχεται και περναει απο ορφεα κ παει παραπερα μετα την μενανδρου λεω που παει το τρολ,ακολουθω ενα κλικ μπηκε απλα σε μαζαγακι.Επιστρεφει κ παει καρφι εκει που ηταν οι αλλες στον ορφεα,μιλησαν προσπερασε την εψαξα προφανως μπηκε κ μεσα.Αερατη.Με ωραια ρουχα ως γυναικα να την κυκλοφορησεις ηταν.Μου εδωσε την αιθηση οτι τις γραφει στη μουνα της.Σταθηκε κ στην Αριστοτελους,σταθεροποιειται.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnny_Poker

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2024
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Από θεμα διάθεσης στο τρίγωνο, η καλύτερη είναι μια που δεν θυμάμαι πως λεγετε, μου είχε πει κ το ξέχασα. Είναι πάντα πρωινές ώρες, δλδ κ 9 το πρωί την έχω δει. Μέχρι τις 2 το μεσημέρι νομίζω. Δηλώνει Ελληνίδα από Μεσολόγγι, κ η προφορά της όντως είναι τέλεια. Είναι ψηλή γυναίκα, με καμπύλες, μικρό βυζί κ δυνατο μεγαλο κωλο. Έχει ξανθά μαλλιά σγουρά μέχρι τον λαιμό σε μάκρος. Ασχημουλα στο πρόσωπο κ 50 άρα στην ηλικία. Αν βγάλεις το πρόσωπο είναι σαν να γαμας μια μιλφαρα με καμπύλες. Παιδιά περνει εκφράσεις στο πρόσωπο κ αναζητάει την πουτσα σαν τρελή! Είναι λες κ έχεις μια λυσαρα γκόμενα που ζητάει να την πηδάς! Μου είχε κάνει πρόταση να φέρω κ φίλο να την πηδήξουμε! Από θεμα διάθεσης δλδ είναι το ιδανικό που ψάχνουμε. Κ δίνει κ κωλο! Αν δν έχει αλλάξει κάτι στις υπηρεσίες της είναι για το απλό 20+ ξενοδοχείο κ +10 για κωλο.
Δν έχει στάνταρ σημείο στο τρίγωνο, αλλά τις περισσότερες φορές την έχω δει να είναι στην Χαλκοκονδύλη πάνω κατω κ έξω από τον Ορφέα. Δίνει σε όλους το κινητό της κ συνήθως στον Ορφέα είναι γτ με κάποιον μίλησε κ την περιμένει.
2-3 χρόνια που πηγαίνω τρίγωνο είναι σταθερά εκεί τα πρωινά.
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
10
Like
9.261
Πόντοι
1.346
Από θεμα διάθεσης στο τρίγωνο, η καλύτερη είναι μια που δεν θυμάμαι πως λεγετε, μου είχε πει κ το ξέχασα. Είναι πάντα πρωινές ώρες, δλδ κ 9 το πρωί την έχω δει. Μέχρι τις 2 το μεσημέρι νομίζω. Δηλώνει Ελληνίδα από Μεσολόγγι, κ η προφορά της όντως είναι τέλεια. Είναι ψηλή γυναίκα, με καμπύλες, μικρό βυζί κ δυνατο μεγαλο κωλο. Έχει ξανθά μαλλιά σγουρά μέχρι τον λαιμό σε μάκρος. Ασχημουλα στο πρόσωπο κ 50 άρα στην ηλικία. Αν βγάλεις το πρόσωπο είναι σαν να γαμας μια μιλφαρα με καμπύλες. Παιδιά περνει εκφράσεις στο πρόσωπο κ αναζητάει την πουτσα σαν τρελή! Είναι λες κ έχεις μια λυσαρα γκόμενα που ζητάει να την πηδάς! Μου είχυε κάνει πρόταση να φέρω κ φίλο να την πηδήξουμε! Από θεμα διάθεσης δλδ είναι το ιδανικό που ψάχνουμε. Κ δίνει κ κωλο! Αν δν έχει αλλάξει κάτι στις υπηρεσίες της είναι για το απλό 20+ ξενοδοχείο κ +10 για κωλο.
Δν έχει στάνταρ σημείο στο τρίγωνο, αλλά τις περισσότερες φορές την έχω δει να είναι στην Χαλκοκονδύλη πάνω κατω κ έξω από τον Ορφέα. Δίνει σε όλους το κινητό της κ συνήθως στον Ορφέα είναι γτ με κάποιον μίλησε κ την περιμένει.
2-3 χρόνια που πηγαίνω τρίγωνο είναι σταθερά εκεί τα πρωινά.
Μηπως λες μια που φορουσε τα σουπερ μινι καλοκαιρι?Απο τις μεγαλυτερες μονη αττη μπορουσε να υποστηριξει τετοιο ρουχο
 

Johnny_Poker

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2024
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως λες μια που φορουσε τα σουπερ μινι καλοκαιρι?Απο τις μεγαλυτερες μονη αττη μπορουσε να υποστηριξει τετοιο ρουχο
Αν εννοείς μια ξανθιά 50αρα, ψηλή με καμπύλες, ασχημουλα, πρωινές ώρες μέχρι μεσημέρι, δν υπάρχει άλλη έτσι, αυτή είναι. Συνήθως ναι φοράει στενά μίνι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom