Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

Νικ999

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
27
Like
12
Πόντοι
0
Αν βρεις παρκινγκ χαλοκονδυλη κοντα στα ξενοδοχειο η οντα στο ιδιωτικο παρκινγκ βαλτο εκει,στην πλευρα προς 3η σεπτεμβριου ειναι πολυ καλυτερα.Αλλιως πιο πανω πριν την πλατεια βαθης αναλογως χωρων.Πες μας τι ειδες οταν πας
Ευχαριστώ φίλε μου.απλα.δεν ξέρω αν έχει κάποιο αριθμό οδό να βάλω.για σίγουρα...
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
10
Like
3.972
Πόντοι
746
Ευχαριστώ φίλε μου.απλα.δεν ξέρω αν έχει κάποιο αριθμό οδό να βάλω.για σίγουρα...
Βαλε 42 κοιτα τον χαρτη σου εχει ξενοδοχεια εκει κ παρκαρουν κ αλλοι σε ολο αυτο δρομο αυτης της πλευρας,η αλλη πλευρα παει ορφεα εσυ χρειαζεσαι την ππλευρα που καταληγει στην 3η σεμπτεμβριου,αν πας απο λιοσιων σερι κατω ως πλατεια βαθης την περνας και παει λοξα αριστερα ο δρομος *εχει φαναρι) ευρθεια πας σωκρατους αριτερα πας στο σημειο που σου λεμε
 

Νικ999

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
27
Like
12
Πόντοι
0
Βαλε 42 κοιτα τον χαρτη σου εχει ξενοδοχεια εκει κ παρκαρουν κ αλλοι σε ολο αυτο δρομο αυτης της πλευρας,η αλλη πλευρα παει ορφεα εσυ χρειαζεσαι την ππλευρα που καταληγει στην 3η σεμπτεμβριου,αν πας απο λιοσιων σερι κατω ως πλατεια βαθης την περνας και παει λοξα αριστερα ο δρομος *εχει φαναρι) ευρθεια πας σωκρατους αριτερα πας στο σημειο που σου λεμε
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!!
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
224
Πόντοι
0
Την έχω ακούσει πολλές φορές αλλά ποια είναι όμως? Έχει κανείς φωτό?

Σήμερα πέρασα μια γρήγορη το μεσημέρι, ήμουν κοντά, είχε μια grannie που κάτι έλεγε, ψηλή, πολύ ωραία πόδια, σαν 35αρας, εντύπωση μου έκανε, βέβαια το πρόσωπο πολύ σπασμένο, χαλαρά 65-70 θα ήταν. Είπα να τη ρωτήσω, μου είπε 30 τι 30 λέω ρε θεία. Είχε κλασσικά κι άλλες, χάλια, αυτή κάτι έλεγε, για όσους γουστάρουν τη φάση τους. Κατά τα άλλα τα γνωστά, τίποτα αξιοζήλευτο.
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
145
Like
197
Πόντοι
1
Λοιποννν, αυτή τη στιγμή έξω από Ορφέα είναι 5-6 χοντρές, χάλια μαύρα, μελαχρινές κατά βάση, και η Κασσάνδρα ηταν πριν, τώρα λογικά είναι με συναγωνιστή!

Πιο πάνω στο τρίγωνο, 2 γιαγιάδες, 1 γύφτισσα χοντρή χάλια, ακόμα πιο πάνω στη πλατεία, έχει περιπολικό και ίσως επηρέασε τη κατάσταση, έχει μόνο 2 μιλφς, φάση όμως 3/10, δεν αξίζουν.

Και σε ένα στενό πιο κάτω έχει 2 μιλφαρες, φάση 5/10, πιο πουτανε, πιο pro.

Οπότε σκέφτομαι ήδη τι να παραγγείλω από φαγητό να φάω
Αγορακι μου εσυ πλέον ανήκεις στην ελιτ των πορνοαναζητησεων .Τα λέμε μετά εμείς στα δικά μας
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.796
Like
14.527
Πόντοι
3.656
Ήμουν σήμερα στο κέντρο για ψώνια, γύρω στις 11.00 Λίγο πιο πάνω από το Mansion, στη Σατωβριάνδου, πιατσάριζε μια καινούρια φάτσα, ξανθιά μέτριου ύψους, τατουάζ στο λαιμό, φάτσα σκυλτραδουδίστριας. Δήλωσε Μαρία ζήταγε 20€ χωρίς κώλο. Δεν ήταν δα και ακριβή, αλλά αφού βρίσκω φτηνότερα και με κώλο δεν την προτίμησα
 

EKTELESTHS

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
111
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα... Πριν περίπου 20 λεπτά 14.40...εθεάθη μελαχρινό μουνακι με μπλε μπλουζάκι μαύρο μίνι και ψιλοτακουνα πεδιλα έξω από τον Πρίαμο στην Ηλιούπολη... Την ρώτησα αν κάνει ραντεβού αλλά ήταν από την Βραζιλία και δεν καταλάβαινε τι της έλεγα... Δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη... Έχει κανείς καμια πληροφορία???
 

tonos1122

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
19
Like
14
Πόντοι
0
παιδια ψαχνω ενα πρεζονι καθαρο οποιος ξερει να στειλει πμ δεν απανταω σε σχολια κλπ ο καθενας επιλεγει οτι του αρεσει
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
941
Κριτικές
32
Like
10.112
Πόντοι
3.436
παιδια ψαχνω ενα πρεζονι καθαρο οποιος ξερει να στειλει πμ δεν απανταω σε σχολια κλπ ο καθενας επιλεγει οτι του αρεσει
Κανε μια περατζαδα Μαιγερ - Μαρνης - Ακουμηνατου και γυρω στενα, εχει ενα σωρο πρεζουδες ορισμενες ψιλοτρωγονται απο εμφανιση, κανουν αμαν ζητιανευοντας για ενα 2ευρω ή 5ευρω να παρουντην δοση τους....πιασε την κουβεντα και δεν μπορει ολο και καποια θα σου κατσει αμα της ταξεις κανα 10ευρω ή κανα 2 πακετα τσιγγαρα....
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.796
Like
14.527
Πόντοι
3.656
Κανε μια περατζαδα Μαιγερ - Μαρνης - Ακουμηνατου και γυρω στενα, εχει ενα σωρο πρεζουδες ορισμενες ψιλοτρωγονται απο εμφανιση, κανουν αμαν ζητιανευοντας για ενα 2ευρω ή 5ευρω να παρουντην δοση τους....πιασε την κουβεντα και δεν μπορει ολο και καποια θα σου κατσει αμα της ταξεις κανα 10ευρω ή κανα 2 πακετα τσιγγαρα....
εσύ ο ίδιος έχεις πετύχει κάποια τέτοια περίπτωση σε αυτούς τους δρόμους, ή κάνεις μια πρόταση η οποία είναι θεωρητική;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom