Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Πριν λίγο στη Σωκράτους περνάγαμε με το αυτοκίνητο μαζί με ένα φίλο.
Το πεζοδρόμιο είχε περί τις 15 πουτάνες.
Ο φίλος δεν έχει πάει με πουτάνα και με ρώτησε πως είναι η εμπειρία.
Του απάντησα ότι είναι σα να κάνεις ποδήλατο, χωρίς χέρια, και με λίγη ορθοπεταλιά.
..και για την πουτάνα το ίδιο είναι,φίλε..απλά χωρίς σέλα..
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
κατα τις 10.30
στην πιατσα στα κτελ υπηρχαν 6 τεμαχια μου εκανε εντυπωση που το ενα ηταν μεσα σε ενα πανακριβο λευκο αμαξι ισως να ηταν τρανς δεν ξερω ηταν αρκετα καλο!
κατα τις 11 ειχαν μειωθει ηταν 2-3!
ομονοια ηταν αρκετα πανω κατω τα γνωστα!
σκαραμαγκα μια ξανθια κρυμενη!

δεν τιμησα καμια αφησα το αθλημα με τις πιατσες απλα ενημερωνω τι ειδα με τα πορνοματακια μου
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.955
Κριτικές
8
Like
2.988
Πόντοι
506
Σκαραμαγκα που ακριβώς είναι?
 

savoirvivre

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
38
Like
17
Πόντοι
0
Να ρωτήσω εχω δει αρκετές κοπέλες πλέον μετά της 23:00 στην περιοχή Άλιμο κατεβεναινοντα2 προς Αθήνα πάντα. Εθεάθη μελαχρινό ψιλό όμορφο. Εάν γνωρίζει κανείς ας ενημερώσει. Υπάρχουν παντός ανά 200 μέτρα κοπέλες Κάτω από 25 χρονών υπολογίζω. Λες και της στήνει κάποιος οεο.  Οποιαδήποτε INFO ευπρόσδεκτη
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
890
Πόντοι
81
Αφού δε βρήκα άλλο καταλληλότερο νήμα, το ποστάρω εδώ. Εχθές το βράδυ περίπου στις 03:00, εθεάθη κοπέλα στην Λεωφ. Αθηνών στο ύψος του Δαφνιού (στη διασταύρωση με το δρόμο που είναι το Ξενοδοχείο "Μάρκος") κοπέλα γύρο στα 20-25 από Αλβανία κατά δήλωσή της, με λίγο ατσούμπαλο σώμα, βέβαια όχι παχουλό, που ακούει στο όνομα Ελένη και ζήτησε 30,00 για πίπα και 60,00 για γαμήσι στο ξενοδοχείο.

Από ελληνικά βέβαια, ούτε τα στοιχειώδη. Στα Αγγλικά μιλήσαμε. Δεν την πήρα επειδή δεν την είχα ξαναδεί και προβληματίστηκα. Εάν την ξαναδώ, ίσως... αν και θεωρώ ότι ζητάει πολλά.

Υ.Γ. Παρακαλώ εάν υπάρχει θέμα καταλληλότερο, ας μεταφερθεί το παρόν post.
 

AVoy

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολους τους φιλους και τους συναγωνιστες.
Αν και παλιος επισκεπτης αποφασισα να κανω εγγραφη και να μοιραστω και εγω οτι γνωσεις εχω και ελπιζω να φανουν χρησιμες!!

 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Αφού δε βρήκα άλλο καταλληλότερο νήμα, το ποστάρω εδώ. Εχθές το βράδυ περίπου στις 03:00, εθεάθη κοπέλα στην Λεωφ. Αθηνών στο ύψος του Δαφνιού (στη διασταύρωση με το δρόμο που είναι το Ξενοδοχείο "Μάρκος") κοπέλα γύρο στα 20-25 από Αλβανία κατά δήλωσή της, με λίγο ατσούμπαλο σώμα, βέβαια όχι παχουλό, που ακούει στο όνομα Ελένη και ζήτησε 30,00 για πίπα και 60,00 για γαμήσι στο ξενοδοχείο.

Από ελληνικά βέβαια, ούτε τα στοιχειώδη. Στα Αγγλικά μιλήσαμε. Δεν την πήρα επειδή δεν την είχα ξαναδεί και προβληματίστηκα. Εάν την ξαναδώ, ίσως... αν και θεωρώ ότι ζητάει πολλά.

Υ.Γ. Παρακαλώ εάν υπάρχει θέμα καταλληλότερο, ας μεταφερθεί το παρόν post.

Δεν ξέρω και ούτε κρίνω το πορτοφόλι σου. Η πίπα στο αμάξι κοστίζει 5 ευρώ από Μαύρη, υπάρχει σχετική σελίδα. Με 60 ευρώ πηδάς σε στούντιο κοπέλα σχεδόν μοντέλο, με Ιατρικές εξετάσεις η οποία θα σου κάνει μασάζ και θα κάνει οπωσδήποτε μπάνιο. Δεν νομίζω ότι αξίζει η τιμή που μας δίνεις
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
890
Πόντοι
81
Δεν ξέρω και ούτε κρίνω το πορτοφόλι σου. Η πίπα στο αμάξι κοστίζει 5 ευρώ από Μαύρη, υπάρχει σχετική σελίδα. Με 60 ευρώ πηδάς σε στούντιο κοπέλα σχεδόν μοντέλο, με Ιατρικές εξετάσεις η οποία θα σου κάνει μασάζ και θα κάνει οπωσδήποτε μπάνιο. Δεν νομίζω ότι αξίζει η τιμή που μας δίνεις
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Παρόλα αυτά την είδα και το επόμενο βράδυ. Φορούσε ένα μίνι το ποίο την κολάκευε περισσότερο.
 

mistos2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ειμαι καινουργιος στο σαιτ διαβαζω για της πιατσες στην αθηνα αλλα απ'οτι καταλαβα μηλατε για πιατσες που χριαζεται αυτοκινιτο .επειδή δεν υπάρχει καμια πιατσα κοντα σε ξενοδοχείο και με ποδιά υπάρχει καθε πληροφορια δεκτή και προκαταβολικα ευχαριστώ     
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
παιδια ειμαι καινουργιος στο σαιτ διαβαζω για της πιατσες στην αθηνα αλλα απ'οτι καταλαβα μηλατε για πιατσες που χριαζεται αυτοκινιτο .επειδή δεν υπάρχει καμια πιατσα κοντα σε ξενοδοχείο και με ποδιά υπάρχει καθε πληροφορια δεκτή και προκαταβολικα ευχαριστώ     

οχι τυπε σε σχεδον ολες τις πιατσες υπαρχουν καβατζες!
 

kutolalakis

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Ποιά είναι η σελίδα πού γράφετε γιά μαυρούλες ρε παιδιά ;
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
η πιατσα στον σκλαβενιτη στο σχιστο ειναι τελικα ενεργη χθες περασα και υπηρχε μια μαυρουλα κατα τις 2.30
φιλος με πληροφορισε οτι υπαρχουν και γυφτοπουλες, πραγμα που δεν εχω επιβαιβεωσει!

απο την τελευταια φορα που ενημερωσα στο νημα δεν εχω ξαναδει την τυπισα στον σκαραμαγκα!
 

11october

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης πετυχαίνω συχνά έξω από το λητώ, συνήθως απογευματινές ώρες προς βραδάκι, μια ξανθιά, πολύ ψηλή, με μπουτάρες, κοντό καρέ περίπου μαλλί, ψιλογαλανό βλέμα, με ένα πολύ κοντό σορτσάκι τζιν κ τις μπουτάρες τις έξω.
κατάλαβες κανείς ποια λέω να δώσει καμιά πληροφορία?
ευχαριστώ :)

Ναι καταλαβα για πια λες είναι Ελληνιδα - ναρκομανα ... δεν εχω παει μαζι της...εχει παιδι από ότι ξερω με έναν μαλια ναρκομανή  (κανουν βολτουλες πολλες φορες κατω στο κεντρο).
από υπηρεσίες δεν ξερω ..ωραιο μουνι αλλα.. νακομανης.
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
η πιατσα στον σκλαβενιτη στο σχιστο ειναι τελικα ενεργη χθες περασα και υπηρχε μια μαυρουλα κατα τις 2.30
φιλος με πληροφορισε οτι υπαρχουν και γυφτοπουλες, πραγμα που δεν εχω επιβαιβεωσει!

απο την τελευταια φορα που ενημερωσα στο νημα δεν εχω ξαναδει την τυπισα στον σκαραμαγκα!

Απο τη ωρα ειναι εκει η μαυρουλα...δεν την εχω πετυχει?
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Ναι καταλαβα για πια λες είναι Ελληνιδα - ναρκομανα ... δεν εχω παει μαζι της...εχει παιδι από ότι ξερω με έναν μαλια ναρκομανή  (κανουν βολτουλες πολλες φορες κατω στο κεντρο).
από υπηρεσίες δεν ξερω ..ωραιο μουνι αλλα.. νακομανης.
ναι, κ εγώ την έχω πετύχει με έναν πρέζακα εκεί να γυροβέρνουν κ πριν καιρό σε άσχημη φάση από ουσίες, αλλά είχε χαθεί για ένα μεγάλο διάστηημα κ ξαναεμφανίστηκε. επειδή την θυμάμαι παλιότερα που ήταν χάλια από πρέζα φοβάμαι να τολμήσω κάτι, αν κ πλέον μου φαίνεται να είναι ok
 

vastom1990

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους τους μπουρδελιαριδες, ειμαι νεο μελος, να σας ενημερωσω αν δεν ξερετε , κοπελα στο hotel μαρκο στο χαιδαρι κανει πιατσα απο 9.30-10.00 εως αργα την εχω πετυχει 4 τ πρωι και ηταν ακομη εκει , ζηταει 30 πιπα και 50 γαμησι στ αμαξι.
 

cretan_nudist

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
454
Κριτικές
8
Like
890
Πόντοι
81
καλησπερα σε ολους τους μπουρδελιαριδες, ειμαι νεο μελος, να σας ενημερωσω αν δεν ξερετε , κοπελα στο hotel μαρκο στο χαιδαρι κανει πιατσα απο 9.30-10.00 εως αργα την εχω πετυχει 4 τ πρωι και ηταν ακομη εκει , ζηταει 30 πιπα και 50 γαμησι στ αμαξι.

Αφού δε βρήκα άλλο καταλληλότερο νήμα, το ποστάρω εδώ. Εχθές το βράδυ περίπου στις 03:00, εθεάθη κοπέλα στην Λεωφ. Αθηνών στο ύψος του Δαφνιού (στη διασταύρωση με το δρόμο που είναι το Ξενοδοχείο "Μάρκο") κοπέλα γύρω στα 20-25 από Αλβανία κατά δήλωσή της, με λίγο ατσούμπαλο σώμα, βέβαια όχι παχουλό, που ακούει στο όνομα Ελένη και ζήτησε 30,00 για πίπα και 60,00 για γαμήσι στο ξενοδοχείο.

Από ελληνικά βέβαια, ούτε τα στοιχειώδη. Στα Αγγλικά μιλήσαμε. Δεν την πήρα επειδή δεν την είχα ξαναδεί και προβληματίστηκα. Εάν την ξαναδώ, ίσως... αν και θεωρώ ότι ζητάει πολλά.

Υ.Γ. Παρακαλώ εάν υπάρχει θέμα καταλληλότερο, ας μεταφερθεί το παρόν post.

Κατέβασε λίγο την τιμή αλλά έχει ακόμη δρόμο... Σίγουρα θα κατεβάσει ακόμη την τιμή διότι βλέπει ότι έτσι δεν κάνει προκοπή.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
καλησπερα σε ολους τους μπουρδελιαριδες, ειμαι νεο μελος, να σας ενημερωσω αν δεν ξερετε , κοπελα στο hotel μαρκο στο χαιδαρι κανει πιατσα απο 9.30-10.00 εως αργα την εχω πετυχει 4 τ πρωι και ηταν ακομη εκει , ζηταει 30 πιπα και 50 γαμησι στ αμαξι.

Συγχωρείσαι λόγω της απειρίας σου και της νεότητάς σου. Απλή πίπα από μαύρες, βρίσκεις με 5 € και με 50 € πηδάς σε στούντιο, κοπέλες καθαρές, καλής εμφάνισης, με τις εξετάσεις κολλημένες στον τοίχο. Οι τιμές που λες, είναι παρανοικές
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Συγχωρείσαι λόγω της απειρίας σου και της νεότητάς σου. Απλή πίπα από μαύρες, βρίσκεις με 5 € και με 50 € πηδάς σε στούντιο, κοπέλες καθαρές, καλής εμφάνισης, με τις εξετάσεις κολλημένες στον τοίχο. Οι τιμές που λες, είναι παρανοικές

σωστος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom