Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

dimsko

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Συναγωνιστές ξερουμε τιποτα για 2 τεμάχια στο τετραγωνο γωνία μετά τα ΚΤΕΛ στον Κηφισό? (στον παράδρομο στην άνοδο)
 

dimsko

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Δυο ξανθομπουμπουρες πολυ καλα τεμάχια. Εχω δει πολλές σε παραλιακή αλλά όχι τόσο καλές. Ιδίως κορμί. Δεν τις πρόλαβα, τις φόρτωσε νταλικέρης με κινέζο 700 άλογα και βάλε ...
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
τις εχω δει και εγω ειδικα η μια ειναι καυλα  :kneel: αλλα με υφακι που κανει χαρη που σου μιλαει , ο τροπος τους που μιλανε δειχνουν ξεπετα και δεν με κανουν να δοκιμασω
 

dimsko

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Εχουν στανταρ ωραριο? Γουσταρω το υφακι ιδίως όταν θα  :pipa3:τις έχω στα  :fuck1: :pipa3:
 

Oldyxyz

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
τις εχω δει και εγω ειδικα η μια ειναι καυλα  :kneel: αλλα με υφακι που κανει χαρη που σου μιλαει , ο τροπος τους που μιλανε δειχνουν ξεπετα και δεν με κανουν να δοκιμασω

Η μία είναι πολύ, μα πολύ καλή, αλλά θέλει 30 στο αμάξι (ξεπέτα) και 100 στο ξενοδοχείο. Σιγά γλυκιά μου, με 80 έρχονται σπίτι μου και δεν χρειάζεται να τρέχω...
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.787
Κριτικές
9
Like
1.548
Πόντοι
266
ρε παιδιά περιγράψτε τις τι θα πει πολυ καλη?
 

papitsoulos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Η αλβανιδοκωλαρα μεχρι τι ωρα καθεται τωρα το καλοκαιρι?
 

satrapis21

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2015
Μηνύματα
135
Κριτικές
4
Like
49
Πόντοι
1
Αυτή την στιγμή στο joys είναι ένα ξανθό με κοντό μαλλί ξανθό σπαστό καρέ με έκφυλο πρόσωπο. Και άλλα δύο αδιάφορα μελαχρινά μπαμπατσικα. Για το ξανθό ξέρουμε κάτι;
 

νικοκκ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
παιδια η αλβανιδοπωλαρα ειναι ξεπετα δυστηχως εχω πολλες φωτο οποιος θελει στελνω ομως δεχεται και κατουρημα ειπε ο αλλος φιλος?
 

giorgos568

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2015
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Πριν απο μια εβδομαδα περασα στο χοτελ ανδρονικη με μια ξανθια αδυνατη με σπαστα μακρυα μαλλια που τα πιοανει κοτσο , την λενε Βικτωρια και εινια αλβανιδα και ειναι 21 χρονων ετσι μου ειπε. Περασα πολυ καλα στο δωματιο εκατσα κανα 20 λεπτο και πληροσα 25 ευρο κοπελα + ξενοδοχειο. τυπικα πραματα σεξακι απλο -χωρις πολα προκαταρκτικα δεν ηθελε κιολας- αλλα δε  μ αφηνε να πιοασω σχεδον τιποτα μονο λιγο βυζακι και αυτο με το ζορι, ουτε γλωσοφιλα ουτε τπτ.
Γενικα απλο σεχ που ξεφευγει λιγο απο τα βαρετα πλεον μπουρδελα αλλα ως εκει φανηκα και καλη κοπελα.
Οταν εμπεινα στην εισοδο ενας παππους περναγε και εδωσε απο 5 ευρω σε δυο κοπελες στην βικτωρια και σε μια αλλη ετσι χωρις λογο και εφυγε.
Αυτη η ενημερωση απο εμενα , την εχει παρει κια κανεις αλλλος να μας πει εντυπωσεις λεω να την ξαναπαρω.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλημέρα Αλάνες και κυνηγοί κοριτσιών του πεζοδρομίου εκεί που έρχεσαι face to face με την κοπέλα, έτσι και εγώ πριν λίγη ώρα δοκιμασα με την κοντη μαυριδερη Βουλγαρα κοντο κουρεμένο μαλλι που κάνει πιάτσα κάθε βράδυ αργά εξω από το Lito Καποδίστριου απεναντι  από το Γαλαξία.Πολύ καλή μικρόσωμη εύκολη στο χειρισμό Ευδιαθετη πρόθυμη Ελληνικά πολύ λίγα πρόγραμμα Ελεύθερο στοματικό Γλωσσωφιλα φουλ εμφάνιση όχι τίποτα σπουδαίο σωματακι καλό και ποδαρακια καλοσχηματισμένα αρκετά καλά έμεινα ευχαριστημένος μαζί της
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.787
Κριτικές
9
Like
1.548
Πόντοι
266
Καλημέρα Αλάνες και κυνηγοί κοριτσιών του πεζοδρομίου εκεί που έρχεσαι face to face με την κοπέλα, έτσι και εγώ πριν λίγη ώρα δοκιμασα με την κοντη μαυριδερη Βουλγαρα κοντο κουρεμένο μαλλι που κάνει πιάτσα κάθε βράδυ αργά εξω από το Lito Καποδίστριου απεναντι  από το Γαλαξία.Πολύ καλή μικρόσωμη εύκολη στο χειρισμό Ευδιαθετη πρόθυμη Ελληνικά πολύ λίγα πρόγραμμα Ελεύθερο στοματικό Γλωσσωφιλα φουλ εμφάνιση όχι τίποτα σπουδαίο σωματακι καλό και ποδαρακια καλοσχηματισμένα αρκετά καλά έμεινα ευχαριστημένος μαζί της
απο τιμές τι λέει?
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Περασμα πριν απο λιγο απο κεντρο (joys, λαυριου). Μιλαμε δεν υπηρχε ψυχη. Μια δυο γριες και αυτες σε ημιλυποθημη κατασταση.
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά...
πέρασμα απο πατησιων με πολλα μαυριδερά κορμιά να με κολάζουν.ενα τεμάχιο είχε τρελά βυζιά..της έβγαλα 5 ευρω και της λεω ελα να στα πιάσω και μου το παιζε δύσκολη. Ημουν με φιλαράκι στο αμάξι οπότε μπορεί να κόλωσε. Γενικά παίζουν τέτοιες υπηρεσίες χουφτωματάκια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom