Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366
χαλαρό πρωινό καφεδάκι στα joy's , όπου εξεπλάγην ευχάριστα απο το επίπεδο
υπάρχουν και όμορφες κοπέλες που σουλατσάρουν (πχ ένα ξανθό με κοντό μαλλί γαλάζια μάτια , και ένα αεράτο μελαγχροινό)
και καυλερές (πχ μια χοντρή με βυζάρες ή ένα τσουρκομιλφόνι που το κέρναγε ενας πορνοπαπούς)...

την καλημέρα μου  :hi:
ποιο ειναι αυτο το joy's ρε παιδια?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
το γωνιακο στην πλατεια λαυριου το γωνιακο εξω από το περιπτερο
 

elmago

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
8
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες. Σήμερα το βράδυ σε τσάρκα είδα έξω από το elysium 2 κοπέλες. Η γνωστή ξανθιά με τα άσπρα ( γνωστή και ως cowgirl) και μία κοκκινομάλα (έκφιλη φατσούλα). Ξέρει κάνεις πληροφορίες για τη δεύτερη; Αξίζει το τριαντάρι?
 

goodboy31

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2015
Μηνύματα
33
Like
9
Πόντοι
0
περα απο αυτες τις δυο ηταν και μια μελαχροινη που την ειδα πρωτη φορα, και μπορω να πω πως ηταν οτι καλυτερο εχω δει στο elysium ...
 

Giannis 1900

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
34
Πόντοι
0
καλημερα και απο εμενα

πριν περιπου 3 ημερες...
[/quote
Την δοκιμασα σημερα το απογευμα. Πηρα το πακετο των 30€+5 το ξενοδοχειο το οποιο περιλαμβανει κωλο ή ακαποτη πιπα. Ξεκινησαμε με ντουζακι οπου την κατουρησα σε κοιλια και κωλο. Πιο πανω δεν τα παιρνε με τιποτα. Μετα αρχισε πιπα, ακαπωτη, αρκετα καλη για πιατσοβια με λιγο χερι και οριακα βαθια. Δυο φορες που της ζητησα γλυψιμο στις μπαλες, εκανε δυο περασματα λιγων δευτερολεπτων. Καπου στο 10λεπτο αρχισε να δειχνει σημαδια ξεπετας. Τοτε ξαπλωσα στο κρεββατι, ηρθε απο πανω μου σε σταση 69 και μου τουρλωνει τη κωλαρα της, ενω συνεχιζε τη πιπα. Βαζω ενα δαχτυλο, μετα δευτερο, μετα τριτο χωρις αλοιφη και της γαμαω το κωλι. Αφου αντεχε ετσι, βαζω κρεμα και της χωνω και τεταρτο δαχτυλο. Ολα πλην του αντιχειρα δηλαδη. Υστερα απο ενα 3λεπτο εβγαλε καποιες φωνουλες πονου ικανες να με κανουν να χυσω. Προλαβε και τραβηχτηκε (φαουλ, γιατι ειχαμε πει χυσιμο στη μουρη) εχοντας παρει μια μικρη ποσοτητα στα χειλια και μια ριξια στα μαλλια. Συνοψιζοντας νομιζω οτι ειναι απ τις καλυτερες περιπτωσεις στις πιατσες και σιγουρα ενας εξαιρετικος πατος...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
καλημερα και απο εμενα

πριν περιπου 3 ημερες...
[/quote
Την δοκιμασα σημερα το απογευμα. Πηρα το πακετο των 30€+5 το ξενοδοχειο το οποιο περιλαμβανει κωλο ή ακαποτη πιπα. Ξεκινησαμε με ντουζακι οπου την κατουρησα σε κοιλια και κωλο. Πιο πανω δεν τα παιρνε με τιποτα. Μετα αρχισε πιπα, ακαπωτη, αρκετα καλη για πιατσοβια με λιγο χερι και οριακα βαθια. Δυο φορες που της ζητησα γλυψιμο στις μπαλες, εκανε δυο περασματα λιγων δευτερολεπτων. Καπου στο 10λεπτο αρχισε να δειχνει σημαδια ξεπετας. Τοτε ξαπλωσα στο κρεββατι, ηρθε απο πανω μου σε σταση 69 και μου τουρλωνει τη κωλαρα της, ενω συνεχιζε τη πιπα. Βαζω ενα δαχτυλο, μετα δευτερο, μετα τριτο χωρις αλοιφη και της γαμαω το κωλι. Αφου αντεχε ετσι, βαζω κρεμα και της χωνω και τεταρτο δαχτυλο. Ολα πλην του αντιχειρα δηλαδη. Υστερα απο ενα 3λεπτο εβγαλε καποιες φωνουλες πονου ικανες να με κανουν να χυσω. Προλαβε και τραβηχτηκε (φαουλ, γιατι ειχαμε πει χυσιμο στη μουρη) εχοντας παρει μια μικρη ποσοτητα στα χειλια και μια ριξια στα μαλλια. Συνοψιζοντας νομιζω οτι ειναι απ τις καλυτερες περιπτωσεις στις πιατσες και σιγουρα ενας εξαιρετικος πατος...
για ποια λες;
 

Giannis 1900

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
43
Κριτικές
4
Like
34
Πόντοι
0
καλημερα και απο εμενα

πριν περιπου 3 ημερες...
[/quote
Την δοκιμασα σημερα το απογευμα. Πηρα το πακετο των 30€+5 το ξενοδοχειο το οποιο περιλαμβανει κωλο ή ακαποτη πιπα. Ξεκινησαμε με ντουζακι οπου την κατουρησα σε κοιλια και κωλο. Πιο πανω δεν τα παιρνε με τιποτα. Μετα αρχισε πιπα, ακαπωτη, αρκετα καλη για πιατσοβια με λιγο χερι και οριακα βαθια. Δυο φορες που της ζητησα γλυψιμο στις μπαλες, εκανε δυο περασματα λιγων δευτερολεπτων. Καπου στο 10λεπτο αρχισε να δειχνει σημαδια ξεπετας. Τοτε ξαπλωσα στο κρεββατι, ηρθε απο πανω μου σε σταση 69 και μου τουρλωνει τη κωλαρα της, ενω συνεχιζε τη πιπα. Βαζω ενα δαχτυλο, μετα δευτερο, μετα τριτο χωρις αλοιφη και της γαμαω το κωλι. Αφου αντεχε ετσι, βαζω κρεμα και της χωνω και τεταρτο δαχτυλο. Ολα πλην του αντιχειρα δηλαδη. Υστερα απο ενα 3λεπτο εβγαλε καποιες φωνουλες πονου ικανες να με κανουν να χυσω. Προλαβε και τραβηχτηκε (φαουλ, γιατι ειχαμε πει χυσιμο στη μουρη) εχοντας παρει μια μικρη ποσοτητα στα χειλια και μια ριξια στα μαλλια. Συνοψιζοντας νομιζω οτι ειναι απ τις καλυτερες περιπτωσεις στις πιατσες και σιγουρα ενας εξαιρετικος πατος...

Για την Αντζελα μιλαω...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
κανει ακαποτο η αλβανιδοκολαρα;;περιεργο!!!δεχεται χυσια στη μουρη γιατι οσες φορες το ζητησα και τιποτα...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
εγω οσες τις το προτεινα μου εδωσε ακυρο μεχρι πριν και κανα 2μηνο μαλιστα τωρα τελευταια το τελευταιο καιρο επειδή ηξερε ότι παω μονο για αυτην δηλαδή μονοπωλιο τυχαινε και τασεις ξεπετάς λεγοντας μου και καλα πως με ένα 20αρικο δε μπορει να κατσει παραπανο ενδεικτικο στοιχειο μαλιστα ότι εβαζε και χρονομετρο τωρα τι να πω αν λογο της σημερινης καταστάσεως αλλαξε συστημα τι να πω αν δινει κανενας κατι παραπανο κατι μπορει να γινει
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.541
Πόντοι
2.756
εχεις δικιο SSGT-i για την ξεπετα...
πριν μια ωριτσα περνουσα, την ειδα και ειπα να την ρωτησω αν πηγαινε και στο prive εκει κοντα και μου ειπε ¨το πολυ 1 μισαωρο 50 ευρω¨!!!!!

μιλαμε η τελεια ξεπετα...

βεβαια δεν θελω να φερω αντιρησεις σε αλλα παιδια που εχουν να πουν κατι καλο...σεβαστο
ισως δεν της αρεσα εγω τι να πω?
 

XMATTER

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2012
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
χτες το μεσημερι ηταν με ενα φορεματακι αν θυμαμαι..ωραιο μωρο αλλα πιο πολυ γουσταριζω μια αλλη πιο κοντη με ξανθο καρε μαλακι ψιλομιλφ με ενα ωραιο μινι φορεματακι..την εχω δει πολλες φορες εκει...αλλα ρε σεις μαλλον με περναει για μπατσο...μου το εχουν πει και αλλες...τελικα ψωνισα μια νταρντανουλα απο τη σταση πιο πριν..ρωσιδουλα ψηλη γεματουλα με πολλες ελιες...αυτη η κοντουλα η ξανθια που σας ειπα πιοια ειναι?αξιζει?
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.787
Κριτικές
9
Like
1.548
Πόντοι
266
λες??? :think: :think: :think:
 

Συνημμένα

  • vvkU8sYiLp0.jpg
    vvkU8sYiLp0.jpg
    127,9 KB · Εμφανίσεις: 34

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom