Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

goodboy31

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2015
Μηνύματα
33
Like
9
Πόντοι
0
καλησπερα, εχει παρει κανεις την ξανθια καουμποισα με τα ασπρα και την πολλα υποσχόμενη κολάρα απο το elysium? την βλέπω κάθε μέρα και βλέπω να ορμάω
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Περιλαμβανονται και Ελληνιδες στις πιο πανω? (γιατι αυτη ηταν η αρχικη μου ερωτηση)

Παντως χτες βραδυ παραλιακη ειχε 5-6 (οχι ελληνιδες-τουλαχιστον οι 2 που μιλησα) αλλα σε αποστασεις μεταξυ τους και ολες στο ρευμα προς Αθηνα.

Ελληνίδες μόνο σε πρέζα στάιλ μύστη  :rockon: :rockon: :grin: :grin:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
καλησπερα, εχει παρει κανεις την ξανθια καουμποισα με τα ασπρα και την πολλα υποσχόμενη κολάρα απο το elysium? την βλέπω κάθε μέρα και βλέπω να ορμάω

καβαλησε το αλογο και ορμα
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
καλησπερα, εχει παρει κανεις την ξανθια καουμποισα με τα ασπρα και την πολλα υποσχόμενη κολάρα απο το elysium? την βλέπω κάθε μέρα και βλέπω να ορμάω

Υποθετω οτι εννοεις αυτην με το καπελο και τα λευκα συνηθως σορτσακια. Κορμι σφιχτο, λογω του νεαρου της ηλικιας, με καταλευκη επιδερμιδα αλλα 2αρακι στηθος. Στα του αγωνα, οχι κατι ιδιαιτερο. Δεν τα κλαις τα 30€, απλα δεν ειναι απο τις περιπτωσεις που θα την κανεις στανταρακι.  :pipa2: καλη, βαθεια, με περιποιηση στην γυρω περιοχη. Στεινεται καλα στα 4 οπου θεωρω οτι ειναι και το μεγαλο της ατου, εχει ωραιο πισω συστημα. Στα θετικα η καλη σχεση με τον χρονο (δεν ειναι ξεπετα της συμφορας, αλλα μην το παρακανουμε κιολας) και η καθαριοτητα (πριν και μετα τον αγωνα). Γενικα θετικη αποψη, ειδικα οταν λογω νυχτας (συνηθως βραδυ βγαινει) δεν εχει τιποτα πιο αξιολογο στην περιοχη.
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.787
Κριτικές
9
Like
1.548
Πόντοι
266
πρίν λίγο πέρασα απο καβάλας μετα το δαφνι 50 μετρα ποιο κατω απο χοτελ μαρκο για να φορτώσω μια αδυνατη ρουμούνα που είχα δει πριν κανα δυο εβδομάδες αλλα δυστυχώς ήταν μόμο μια μπαμπατσικη γύρω στα 25 που καθόταν δηθεν στο τραπεζάκι της παρακείμενης καφετεριας...πάντος θεωρω πως το σημείο είναι καλο για νέα πιάτσα καθόσον έχει και ερημια με πευκα απο πίσω αλλα και το χοτελι για οσους γουστάρουν!
 

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366
πρίν λίγο πέρασα απο καβάλας μετα το δαφνι 50 μετρα ποιο κατω απο χοτελ μαρκο για να φορτώσω μια αδυνατη ρουμούνα που είχα δει πριν κανα δυο εβδομάδες αλλα δυστυχώς ήταν μόμο μια μπαμπατσικη γύρω στα 25 που καθόταν δηθεν στο τραπεζάκι της παρακείμενης καφετεριας...πάντος θεωρω πως το σημείο είναι καλο για νέα πιάτσα καθόσον έχει και ερημια με πευκα απο πίσω αλλα και το χοτελι για οσους γουστάρουν!
την εχω τσεκαρει και γω,πιο συγκεκριμενα παρασκευη απο τις 9 και μιση ειναι στανταρ εκει την εχω δει 3 βδομαδες συνεχομενα, αλλα δυστυχως δεν ξερω τι παιζει απο τιμες και καθαροτητα,αν ξερει καποις εδω ειμαστε.....
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
καλησπέρα θυμαται κανεις μια αλβανεζα που συχναζε εξω από το παλιο γερμανο μου διαφευγει το ονομα της στην αρχη ηταν ξανθια και μετα μελαχρινη μιλαω για τουλάχιστον 3 με 4 χρονια βραδυνες ωρες κυριως μετα της 11 το βραδυ ευγενε μου διαφευγει το ονομα της αξέχαστες εποχές ειχε μια κολαρα
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.787
Κριτικές
9
Like
1.548
Πόντοι
266
την εχω τσεκαρει και γω,πιο συγκεκριμενα παρασκευη απο τις 9 και μιση ειναι στανταρ εκει την εχω δει 3 βδομαδες συνεχομενα, αλλα δυστυχως δεν ξερω τι παιζει απο τιμες και καθαροτητα,αν ξερει καποις εδω ειμαστε.....
30 αν θυμάμαι η αδύνατη στο αμάξι!δεν την έχω πάρει απλως ρώτησα.πιστευω με παζάρια μπορεί να πάει στο 20
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.787
Κριτικές
9
Like
1.548
Πόντοι
266
καλησπέρα θυμαται κανεις μια αλβανεζα που συχναζε εξω από το παλιο γερμανο μου διαφευγει το ονομα της στην αρχη ηταν ξανθια και μετα μελαχρινη μιλαω για τουλάχιστον 3 με 4 χρονια βραδυνες ωρες κυριως μετα της 11 το βραδυ ευγενε μου διαφευγει το ονομα της αξέχαστες εποχές ειχε μια κολαρα
σε ποια σπεριοχή λές?
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
καλησπέρα θυμαται κανεις μια αλβανεζα που συχναζε εξω από το παλιο γερμανο μου διαφευγει το ονομα της στην αρχη ηταν ξανθια και μετα μελαχρινη μιλαω για τουλάχιστον 3 με 4 χρονια βραδυνες ωρες κυριως μετα της 11 το βραδυ ευγενε μου διαφευγει το ονομα της αξέχαστες εποχές ειχε μια κολαρα

Αναφερεσαι στην Ισαβελλα αν δεν κανω λαθος. Κατα προσωπικη αποψη απο τα ωραιοτερα πλασματα που εχουν περασει στο "τριγωνο". Εχει εξαφανιστει εδω και πολυ καιρο.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μπραβο ισαβελλα μαγκας δυστυχως χαθηκε και κοψαμε και τις βραδυνες τσαρκες επισης ένα άλλο αλλογο ηταν η βουλγαρα ντιντι τερμα σολομου ωραιες εποχές τοτε και εν μεσω πρωτου μνημονιου
 

Επισκέπτης
πρίν λίγο πέρασα απο καβάλας μετα το δαφνι 50 μετρα ποιο κατω απο χοτελ μαρκο για να φορτώσω μια αδυνατη ρουμούνα που είχα δει πριν κανα δυο εβδομάδες αλλα δυστυχώς ήταν μόμο μια μπαμπατσικη γύρω στα 25 που καθόταν δηθεν στο τραπεζάκι της παρακείμενης καφετεριας...πάντος θεωρω πως το σημείο είναι καλο για νέα πιάτσα καθόσον έχει και ερημια με πευκα απο πίσω αλλα και το χοτελι για οσους γουστάρουν!

σωστα,οπως ειπες δηθεν,αν λεμε την ιδια εγω την βλεπω με περιφερεια και κρεμαστο κωλο αλλά εσυ μπαμπατσικη.
δεν θα τα χαλασουμ γι αυτο,ειναι κοιμισμενη τελειως αυτη και αχρηστη αφου ολο φοβαται τον ισκιο της.
η αλλη η αδυνατη ρουμανα που λες ξια ξαναθμισου γιατι 30 μου φαινονται πολλα για αμαξι.εχει ωραια ρωγα
και πολυ πιο καλοσχιματισμενο κορμι απο την φασολα πουρεκλο με τον κρεμαστο.
για ισαβελλα που ειπατε δεν ξερω που ειναι αλλα και να ξερα δεν θα ελεγα για να της μειωσω την τυχη.
οταν ζητα 50 εστω με τον κωλο κι εχει λαο οποτε στην μουναρα της την γραφω κι εγω στην πουτσαρα μου.
φιλος που την πηρε δυο φορες παλια την μια καλη την αλλη πατατα,μεγαλη διαφορα ετσι;
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
χαλαρό πρωινό καφεδάκι στα joy's , όπου εξεπλάγην ευχάριστα απο το επίπεδο
υπάρχουν και όμορφες κοπέλες που σουλατσάρουν (πχ ένα ξανθό με κοντό μαλλί γαλάζια μάτια , και ένα αεράτο μελαγχροινό)
και καυλερές (πχ μια χοντρή με βυζάρες ή ένα τσουρκομιλφόνι που το κέρναγε ενας πορνοπαπούς)...

την καλημέρα μου  :hi:
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.787
Κριτικές
9
Like
1.548
Πόντοι
266
σωστα,οπως ειπες δηθεν,αν λεμε την ιδια εγω την βλεπω με περιφερεια και κρεμαστο κωλο αλλά εσυ μπαμπατσικη.
δεν θα τα χαλασουμ γι αυτο,ειναι κοιμισμενη τελειως αυτη και αχρηστη αφου ολο φοβαται τον ισκιο της.
η αλλη η αδυνατη ρουμανα που λες ξια ξαναθμισου γιατι 30 μου φαινονται πολλα για αμαξι.εχει ωραια ρωγα
και πολυ πιο καλοσχιματισμενο κορμι απο την φασολα πουρεκλο με τον κρεμαστο.
για ισαβελλα που ειπατε δεν ξερω που ειναι αλλα και να ξερα δεν θα ελεγα για να της μειωσω την τυχη.
οταν ζητα 50 εστω με τον κωλο κι εχει λαο οποτε στην μουναρα της την γραφω κι εγω στην πουτσαρα μου.
φιλος που την πηρε δυο φορες παλια την μια καλη την αλλη πατατα,μεγαλη διαφορα ετσι;
επειδή μένω κοντα πιστευω θα την πετυχω(γιατην αδυνατη μιλαω) και θα ΣΟΥ ΠΩ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom