Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

mavroalogo

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2007
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
δεν υπαρχει ..ζακι αρχικο και τελευταιο σταδιο...ΜΑΚΡΙΑΑΑ.μονο που ακουω ..ζακι τρεχω μακρια.γι αυτο συντροφοι ΠΡΟΣΟΧΗ.φιλαρακο μην το ξανακανεις...επισης και οι υπολοιποι,οσο μουνος και να ειναι
καλα ρε φιλε ... σε λιγο θα μας πεις να παμε στο κατηχητικο για να γαμησουμε
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ψόφια πράγματα σήμερα .. πιθανόν λόγω και της πορείας στης 12.30.

Εκδιδόμενη επί της Βερανζέρου που μόνο για να σου δώσει τη ευχή της έκανε..



Στην Καποδιστρίου μια μέτρια τσίμπησε πελάτη και πήγανε lito.



Στη πλ.Λαυρίου επίσης ήταν μία κοκκινομάλλα που γεννήθηκε τη εποχή των δεινοσαύρων και την είχε πάρει ο ύπνος σε μια γωνιά..ίσως από πρέζα.. και ήταν λες και είχε πέσει σε χειμερία νάρκη.
 

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
11
Like
75
Πόντοι
11
φιλε δεν ξερω τι να πω.εχω παρει αρκετες φορες με το αμαξι πουτανεσ,σημερα περασα και με τα ποδια.την ειδα παλι αλλα τιποτα,το οτι ειναι βιζιτα ειναι σιγουρα.τι κανει κα8ε μερα εκει?την ξερει κανεις ρε παιδια?
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
παιδες μια ερωτηση αυριο κατεβαινω Αθηνα και Σαββατο πρωι θα ειμαι πλ. Λαυριου. Ποιο ξενοδοχειο ειναι καλο; ποσο παει το μαλλι και για ποσες ωρες;
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
εκει γυρω ειναι ολα αστα να πανε!!!κανενα 15αρι παιζουν,αλλα πηδα με το μαλακο μην φυγεις μαζι με το κρεβατι στον κατω οροφο
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
καταλαβα κλανω και ακουει ο ρεσεψιονας!!!!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
εκτος αν εισαι στον 5 οροφο οποτε δεν θα ακουσει καλα :2funny: :2funny:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Σημερα 12 το μεσημερι 3η σεπτεμβριου (οκανα) αδυνατη , μακρυ μαλι, κολαν ασπρο, γυρο στα 20. την ξερει κανεις?
μεγαλο τατουαζ στην μεση!

Την έχω δει πολλές φορές αυτή τη κοπέλα. Κάνει πιάτσα εκεί που λες εσύ, πρωινές και μεσημεριανές ώρες. Δεν τη ξέρω καθόλου αλλά μου μοιάζει για Ρουμάνα. Αν τη πάρεις σε παρακαλώ δώσε πληροφορίες.
 

janton

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους συναγωνιστές.
Σήμερα το πρωί πλ. Λαυρίου, Αλεξάνδρα από Μολδαβία γύρω στα 20 μελαχροινή στρουμπουλή.
Λέξη Ελληνικά, αλλά καλές βυζάρες και καλή συμπεριφορά. Βέβαια μου έκανε τρελή εντύπωση που δεν έκανε πιπα (με καπότα εννοιείται!)....αλλά σε γενικές γραμμές μάμησα καλά....και δαχτυλάκι στο λοκό....για να μην τα πολυλογώ...για μια δοκιμή δεν είναι κακή...
Άσχετο αλλά... τι γίνεται εκει πέρα τα πρωινά ρε παιδιά ...έιχε 3-4 τάνες που πρέπει να πλησίαζαν τα 70!
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
χθες το βραδυ κατα τησ 1.30-2.00 στο ξενοδοχειο λιτο απ'εξω ειχε 5-6 πολυ καλα και οχι πρεζουδες κτλ αλλα πολυ κινηση και δεν σταματησα για λεπτομερειες.
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Συναγωνσιτές, πριν από μια εβδομάδα κατά τις 12:30 υπήρχε ένα πολύ καλό ξανθό, χαμηλά στη Σόλωνος. Δυστυχώς το πρόλαβε άλλος, οπότε σε νέα βόλτα μου βρήκα 4 κοπέλες Σόλωνος και Τρικούπη, αλλά ήταν κάτω του μετρίου. Αναγκαστικά και προκειμένου να "ξεδιψάσω" κατέληξηα με ένα καυλιάρικο μαυράκι για στοματικό σε παρακεέμενο πάρκινγκ με 15. Δεν ήταν το καλύτερο αλλά τί να κάνυμε? πρόλαβε άλλος ....
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλοι συναθλητες χθες κατα τις 3 το πρωι εθεαθει φοβερο πορνιδιο ονοματι αντζελα απο αλβανια στην 3η σεπτεμβριου γωνια με το πορνοχοτελ λιντο επι της καποδιστριου. σωμα αγαλματενιο με γαμπα λεπτη και ψηλη ετοιμη για γλυψημο.
πριν προλαβω καλα καλα να την ρωτησω ποσο παει και το τι κανει ως υπηρεσιες, στην πανω γωνια της 3ης σεπτεμβριου τρεχαν αλαφιασμενες κατι μαυρες γαζελες. ειχε σκασει μυτη το ηθων η καποιο περιπολικο. ευκαιρια βρισκω και της λεω να μπει στο αμαξι και στην συνεχεια βρεθηκαμε σε ενα αλλο πορνοχοτελ το χριστιανα οπου και βγαλαμε τα ματια μας για μια ωρα. δεν ηταν καθολου βιαστικη, πολυ καθαρη προηγηθηκε μπανιο και κατα την διαρκεια του πηδηματος μετα απο μιση ωρα που τα εδινα ολα με ρωτησε το πορνιδιο εαν θελω απο πισω και αυτο με ξαφνιασε με την πρωτοβουλια που πηρε. τρελαθηκα!!!!!
μου πιανει το μελαχρινο πυραυλο ξαπλωνει ανασκελα, ανοιγει διαπλατα τις ποδαρες της και το χωνει διχως δισταγμο στο σφικτο της γηια την ωρα κολαρακι.
αυτο πρωτη φορα μου συνεβει να παρει την πρωτοβουλια ενα πορνιδιο.
τελειωνοντας της δινω 50 ευρο καθωτι ηταν τελεια και την επιστρεφω στην γωνια της 3ης σεπτεμβριου και καποδιστριου.

μου ειπε οτι δουλευει μονο 3-4 ωρες απο μτα μεσανυκτα και μετα, μαζευει καμια 300ρια με 400 ευροπουλα και την κανει.
φανταστηται φιλοι τι βγαζουν και δουλευει απο οτι φαινεται ανεξαρτητη.
δεν εδωσε αναφορα ολη την ωρα που ελειπε απο την βαση της σε κανενα.
ελπιζω να την ξανασυναντησω γιατι αξιζει.
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εσυ τι λες να μην πηρα τηλ?????
τα αφηνεις αυτα τα κελεπουρια???????
 

perisk

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
57
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
:think:Ρε παλικαρια μια ερωτηση απο παλια! Στον σταυρο 'Μεσογεια' πριν γινει η Αττικη οδος εβλεπα μια με τζιν φουστα και πουκαμισο που εκανε πιατσα την πετυχα μετα απο χρονια στα βριλησια κοντα στο χτημα Συγκρου. Τι ειναι αυτη , ξερει κανεις? Πρεπει να ειναι πολυ βρομιαρα. :think:
Αυτη που λες φοραει τα ιδια ρουχα κατι χρονια τωρα. Πρεπει να ειναι απιστευτη βρωμιαρα.
Για καποιο μεγαλο διαστημα εκανε πιατσα στα Ταμπουρια λιγο πριν το Σκλαβενιτη.
 

vizolagnos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά κανένα  νέο?  καμία φώτο? τι γίνεται?. Ένας πεζόδρομος κάθετος στην Πειραιώς που σε ένα καφενείο μαζέυνται καμια 15 πουτάνες τι παίζει εκεί? :think: :think: :think:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πάντως  γίνεται  της  τάνας  από  σκούπες
Σήμερα  στο Αυτόφωρο  είχε  καμμιά  40ριά  κάθε  είδους .
Οι 30 γαζέλες
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
Πάντως  γίνεται  της  τάνας  από  σκούπες
Σήμερα  στο Αυτόφωρο  είχε  καμμιά  40ριά  κάθε  είδους .
Οι 30 γαζέλες
οντως.προχτες περναγα απο εκει και δεν υπηρχε ψυχη
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καραμανλή  δεν  ψηφίσατε  ρε  μάγκες .
Και  το  πήδημα  με το  μακαρόνι  θα  το  βλέπετε .
Η Δεξιά  δεν  μας  θέλει  πουθενά  ευχαριστημένους , ούτε  στο  καβλί μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom