Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
Η πιάτσα στην παραλιακή είναι γνωστή εδώ και τριάντα και βάλε χρόνια. Απλά τώρα προεκτάθηκε και έχει φτάσει σχεδόν μέχρι την Βούλα. Προς τι τόσος ντόρος;

:tits: :tits: :tits:

Ορθόν. Το Πάσχα που μας πέρασε διάβασα το βιβλίο "Πουτάνα" της Τασίας Χατζή, έκδοσης 1980, με συνεντεύξεις από 11 ιερόδουλες της εποχής και αναφέρονται οι πιάτσες της παραλιακής.
 

Επισκέπτης
Ωραία τα λες αλλά μάλλον κάτι κρύβεις αν κρίνω από κάποια posts σου μερικές σελίδες πριν σχετικά με το υλικό ενός Αλβανού φωτογράφου και τα οποία μάλλον ρατσιστικά τα λέει κάποιος αν τα διαβάσει...

Είσαι από τους μεγαλύτερους υποκριτές και ρατσιστές που κυκλοφορούν στις πιάτσες!
Πας στις πουτάνες και πληρώνεις πάντα τα διπλά απ' ότι πληρώνουμε όλοι εμείς οι υπόλοιποι πουτανιάρηδες, για να ζητιανέψεις λίγο χρόνο παραπάνω στο δωμάτιο, (Σόνια - Λιοσίων, Τζούλια - Φυλής, Μισέλ - Μεταξουργείο ... ) και ποιος ξέρει πόσες άλλες πουτάνες έχεις διπλο-τριπλο-χρυσο-πληρώσει σε πιάτσες, μπουρδέλα, studio και στριπτιζάδικα που σουλατσάρεις ...
Χαλάς την πιάτσα με αυτό που κάνεις, αδιαφορώντας για τους άλλους πουτανιάρηδες που προσπαθούν να επιβιώσουν στις δύσκολες ημέρες που περνάμε!
Το μόνο που σε νοιάζει είναι όχι μόνο πως θα περάσεις εσύ καλά, αλλά πως θα καταστρέψεις την πιάτσα με τα καμώματά σου, γράφωντας στα αρχίδια σου όλους τους υπόλοιπους, για να βγεις εδώ και να τα γράψεις στις βαρετές, ατελείωτες και υπερφίαλες κριτικές σου.
Λες ότι νοιάζεσαι για τις πουτάνες, αλλά με τη συμπεριφορά σου είναι ολοφάνερο ότι δεν νοιάζεσαι για κανέναν, παρά μόνο για την πάρτη σου.
Κατά τα άλλα είσαι και αριστερός:Μα βέβαια, είσαι αριστερός στις ιδέες αλλά καραδεξιός στις πράξεις σου!
Άντε και την επόμενη φορά, που θα πας σε πουτάνα, να της δώσεις φιλοδώρημα ένα πεντακοσάευρο, κομπλεξικέ αριστεροφασίστα ...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
Είσαι από τους μεγαλύτερους υποκριτές και ρατσιστές που κυκλοφορούν στις πιάτσες!
Πας στις πουτάνες και πληρώνεις πάντα τα διπλά απ' ότι πληρώνουμε όλοι εμείς οι υπόλοιποι πουτανιάρηδες, για να ζητιανέψεις λίγο χρόνο παραπάνω στο δωμάτιο, (Σόνια - Λιοσίων, Τζούλια - Φυλής, Μισέλ - Μεταξουργείο ... ) και ποιος ξέρει πόσες άλλες πουτάνες έχεις διπλο-τριπλο-χρυσο-πληρώσει σε πιάτσες, μπουρδέλα, studio και στριπτιζάδικα που σουλατσάρεις ...
Χαλάς την πιάτσα με αυτό που κάνεις, αδιαφορώντας για τους άλλους πουτανιάρηδες που προσπαθούν να επιβιώσουν στις δύσκολες ημέρες που περνάμε!
Το μόνο που σε νοιάζει είναι όχι μόνο πως θα περάσεις εσύ καλά, αλλά πως θα καταστρέψεις την πιάτσα με τα καμώματά σου, γράφωντας στα αρχίδια σου όλους τους υπόλοιπους, για να βγεις εδώ και να τα γράψεις στις βαρετές, ατελείωτες και υπερφίαλες κριτικές σου.
Λες ότι νοιάζεσαι για τις πουτάνες, αλλά με τη συμπεριφορά σου είναι ολοφάνερο ότι δεν νοιάζεσαι για κανέναν, παρά μόνο για την πάρτη σου.
Κατά τα άλλα είσαι και αριστερός:Μα βέβαια, είσαι αριστερός στις ιδέες αλλά καραδεξιός στις πράξεις σου!
Άντε και την επόμενη φορά, που θα πας σε πουτάνα, να της δώσεις φιλοδώρημα ένα πεντακοσάευρο, κομπλεξικέ αριστεροφασίστα ...

Πρόσεχε τα λόγια σου ρε μουνόπανο. Εγώ τουλάχιστον δεν προκαλώ όπως εσύ βάζοντας τον μεγάλο Άρη Βελουχιώτη στο avatar μου, γελοίε. Όσο για τα φιλοδωρήματα που δίνω σε ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ κοπέλες (γιατί δεν έδωσα "φιλοδώρημα" ούτε στη Νάνσυ στη Φυλής, ούτε στη Χριστίνα στη Φωκαίας, ούτε στην Αλίνα στην Αλκαμένους, ούτε στην Τατιάνα στην Περγάμου για να μην αναφερθώ σε παλιότερες περιπτώσεις που είχα περάσει με το προβλεπόμενο εικοσάρικο κι αν θες να μάθεις είναι οι περισσότερες αλλά ΤΕΧΝΗΕΝΤΩΣ δεν τις αναφέρεις) είναι μια τακτική που προφανώς δεν την ξεκίνησα εγώ, δεκαετίες ολόκληρες άτομα που γουστάρουν να κάνουν κάποια πράγματα παραπάνω με την εκάστοτε κοπέλα πληρώνουν κάτι παραπάνω και δε θα σε βάλω κριτή στα δικά μου γούστα. Εκτός αν είσαι τόσο ηλίθιος ώστε να πιστεύεις ότι τα φιλοδωρήματα τα δικά μου θα προκαλέσουν αύξηση της ταρίφας στα μπουρδέλα (βασικά παίζει και να είσαι τόσο ηλίθιος τώρα που το ξανασκέφτομαι). Όσον αφορά τις κριτικές μου, μπορείς κάλλιστα να μην τις διαβάσεις ή να τις "μαυρίσεις" σαν κομπλεξικός που είσαι χωρίς καν να τις διαβάσεις, υπάρχουν και άτομα που δεν έχουν τη δική σου ανικανότητα και ανυπομονησία όσον αφορά το διάβασμα και μου έχουν δώσει εύσημα για το πόσο αναλυτικές είναι και βοηθιούνται ουσιαστικά απ' αυτές. Τέλος αυτό το "δε σέβεσαι τον κόσμο τις δύσκολες μέρες που περνάμε" πολύ δακρύβρεχτο μου ακούγεται, αποδεικνύεις πόσο αστείος είσαι με το να προσπαθείς να το παίξεις "ανθρωπιστής" και "αριστερός" σε ένα λούμπεν site σαν αυτό. Ούτως ή άλλως αν αυτοαποκαλείσαι κομμουνιστής (μαλάκας είσαι) ξέρεις πολύ καλά ότι το σπορ που έχουμε επιλέξει μόνο συμβατό με την κοσμοθεωρία μας δεν είναι και αποτελεί παρεκτροπή για τα πιστεύω μας η οποία για τον καθένα από εμάς ίσως να βασίζεται στους ίδιους λόγους, ίσως και σε διαφορετικούς. Οπότε μη μου το παίζεις πονόψυχος κομμουνισταράς κρίνοντάς με επειδή δε σέβομαι την τσέπη του "μπουρδελάκια λαού"... Έχεις τόση σχέση με τον Άρη Βελουχιώτη του οποίου τη μνήμη ατιμάζεις με το να βάζεις τη φωτογραφία του στο avatar σου, όση σχέση έχει ο Κασιδιάρης με το Λένιν, φαιδρό υποκείμενο.

Υ.Γ.: Το ότι είμαι ρατσιστής από πού προκύπτει;
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Ούτως ή άλλως αν αυτοαποκαλείσαι κομμουνιστής (μαλάκας είσαι) ξέρεις πολύ καλά ότι το σπορ που έχουμε επιλέξει μόνο συμβατό με την κοσμοθεωρία μας δεν είναι και αποτελεί παρεκτροπή για τα πιστεύω μας η οποία για τον καθένα από εμάς ίσως να βασίζεται στους ίδιους λόγους, ίσως και σε διαφορετικούς.

Καλημέρα. τι έχουμε εδώ ρε παιδιά, διάσπαση του ΚΚΕ μπουρδέλων σε εσωτερικού και εξωτερικού? μέρες 68 ξαναζούμε.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
πού σαι ρε Ιωσήφ Βησσαριόνοβιτς Τζουγκασβίλι, να βάλεις τάξη στο κίνημα.

γεμίσαμε ρεβιζιονιστές.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.243
Κριτικές
81
Like
8.026
Πόντοι
7.865
Ωραία τα λες αλλά μάλλον κάτι κρύβεις αν κρίνω από κάποια posts σου μερικές σελίδες πριν σχετικά με το υλικό ενός Αλβανού φωτογράφου και τα οποία μάλλον ρατσιστικά τα λέει κάποιος αν τα διαβάσει...
Ρατσιστικά σου φαίνονται εσένα,καθώς απο ότι διαβάζω εδώ,δεν ζείς στην Ελλάδα του σήμερα,αλλά σε ένα "κομμουνιστικό" κόκκινο συννεφάκι(αν και ο κομμουνισμός ως θεωρία είναι ορθότατος,πρακτικά όμως είναι σκατά,λόγω αυτών που τον εφαρμόζουν)...Επειδή χλεύασα τον τρόπο με τον οποίο μιλούν,σκέφτονται και πράττουν,δεν σημαίνει ότι είμαι ρατσιστής ή ότι δεν ισχύουν επειδή δεν θέλεις εσύ να ισχύουν.Ότι είπα το ακούτε καθημερινά απο τα στόματά τους με τον τρόπο και την νοητή προφορά που τα διαβάσατε όλοι οι συμμετέχοντες στο νήμα.Δεν είναι ψέμματα.Δηλαδή ο "Αλέξανδρος" Πέπα "εγκέφαλος" της συμμορίας με τα Καλάσνικοφ,μαζί με τους συναδέλφους του,που μπήκε στο σπίτι στη Γλυφάδα και βίασε την γυναικα μπροστά στα μάτια του συζύγου της και του παιδιού της,λέγοντάς την πουτάνα που παίρνει αλβανικά χύσια,ήταν νεοναζιστική προπαγάνδα;Οι φυλακές που είναι γεμάτες με αλλοδαπούς εγκληματίες,λές και δεν μας έφταναν τα δικά μας τα μπουμπούκια,είναι επίσης ρατσιστική προπαγάνδα;Η αύξηση των δεικτών της εγκληματικότητας,όπως χρήση και εμπόριο ναρκωτικών,εμπορίας λευκής σαρκός,παιδιών,οργάνων,όπλων και άλλων πολλών δεν ελέγχονται απο Βαλκάνιους,κυρίως;Ή μήπως όταν πειράξεις έναν,δεν σκάνε μύτη 20 για να πουλήσουν μαγκιά;Όλα αυτά θα σου φαίνονται γνώριμα,θέλω να πιστεύω,καθώς ο μέσος άνθρωπος τα βλέπει συνεχώς,όχι μέσω των αναξιόπιστων ΜΜΕ,αλλά στην καθημερινότητά του.Τώρα,βέβαια,αν σας έχουν εξηγήσει στην πλύση εγκεφάλου ότι ρεαλισμός+παρατηρητικότητα=ρατσισμός και ότι μόνο εσύ έχεις δίκαιο επειδή θα κράζεις σθεναρότερα τους υπολοίπους,χωρίς κανένα επιχείρημα,τότε τι να σου πώ;Εσύ ξέρεις καλύτερα.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
όταν περνετε τη γνωστη κολαρα ριχνετε και καμια σφαλιαρα στο κολο...της αρεσει
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Γρήγορο πέρασμα χτές από το τρίγωνο, κατά τις 22:00.

Καποδιστρίου & Σωκράτους ήταν 2 μαυράκια. Μια γιαγιά με γυαλάκια και ένα νεαρό πορνίδιο με τουρλωτό κολαράκι.
Επί της Σωκράτους , έξω από το χοτέλι, έπαιζαν 3 πουτανάκια. Ένα ξανθό αδύνατο, ένα ψηλό με μαύρα καρέ μαλλιά και ένα άλλο.

Για κακή μου τύχη, μέχρι να στρίψω να παρκάρω, τις είδα να φεύγουν τρέχοντας, λόγω μπατσικού.

Οπότε, τζίφος για περισσότερες πληροφορίες . .  .
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Τυπε κανα νεο απο τον σαολιν μαρη εχουμε;
images
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom