Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εγω παντως θελω πιπινι φοιτητρια!!!  :grin:



   
d1we81.gif
καλα εσυ εισαι γνωστη ανωμαλαρα τυπε :grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Γεια σας μάγκες, μόλις γύρισα από τρίγωνο. Δύο μαυρούλες, η μία εκ των οποίων με έπρηξε  :tickedoff: να με ξεπετάξει με το στανιό κάθε φορά που πέρναγα με το αμάξι από τη γωνία Καπποδιστρίου και Αριστοτέλους. Είχε και κάτι φασόλες, απορώ ποιος τις πηδάει αυτές  :rolleyes:. Δεν είχε κάτι να με ενθουσιάσει, αλλά καθώς δεν ήθελα να καταλήξω πάλι στο κατουρημένο Μετάξι, επέλεξα την Τζοάνα, η οποία είναι κοντούλα, ξανθιά με μακριά μαλλιά με μπούκλες και αρκετά αδύνατη. Νύχτες δουλεύει, λέει. Ωραίο βυζάκι, μικρό και στητό, έκανε και ντουσάκι, πίπα λιγάκι χάλια και τρεις στάσεις μετά, όπου δεν δυσανασχέτησε καθόλου. Παραπονιότανε μόνο που την τραβάνε οι μπάτσοι κάθε μέρα και την κρατάνε 3-4 ώρες κάθε φορά. Φιλότιμο είναι το κορίτσι, αν σε κάποιον αρέσει εμφανισιακά δεν θα κακοπέσει. Πάντως, το μετάνιωσα λιγάκι μετά, σκεπτόμενος ότι θα έπρεπε να προτιμήσω καμιά γυφτοπούλα, είχε δυο τρεις πιτσιρίκες, γιατί το τσιγγάνικο  :fuck2: είναι άλλο πράμα.

ΥΓ. Την Παρασκευή το απόγευμα που περνούσα τυχαία  :sunglasses: είδα και τη Μίμα. Τι μουνί είναι αυτό, ρε μάγκες. Ακόμα 50 θέλει, ξέρει κανείς;

Θα σου απαντήσω σύντομα που θα την πάρω, το αποφάσισα να το ρισκάρω κι ας μην ακούω καλά λόγια για τη συμπεριφορά της στο δωμάτιο :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
..Πολύ συμπαθητική η Τζοάννα φίλτατε.... συμφωνώ μαζί σου..

.... Η Μίμα μας δηλώνει  "... ότι είναι η πιο όμορφη απ' όλες..."  και θέλει 50 (προσφέρει όμως και κ*λο)... την συμπαθώ αλλά δεν ευχαριστιέμαι το σεξ μαζί της...

... σήμερα δοκίμασα την Ίριδα έξα από το "Ανδρονίκη"  (20+5 το χοτέλι)
Της έδωσα άλλα 15 και ευχαριστήθηκα κ*λαράκι μετά κ*λοσκαμπίλων. Έχει καλύτερο σώμα και βυζί σε σχέση με τη Μίμα

Βυζί μπορεί, αλλά όχι και καλύτερο σώμα η Ίριδα απ' τη Μίμα... Δεν την έχω πάρει αλλά την έχω δει επανειλημμένως.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
  ... και τώρα δεν έχουν μείνει κάλά κομμάτια...  Χάσαμε τη Λίλη, τη Μπέλα (στο Τρίγωνο), την Αλεξάνδρα και τη Λαβίνια (στη Γερανίου)... τι μας έμεινε ;;;;

Τί μου θύμησες τώρα... Θυμάμαι την πρώτη φορά που είχα δει Αλεξάνδρα και Λαβίνια στη Γερανίου κι είχα πάθει κοκομπλόκο... Ήταν καλοκαίρι και φορούσαν τα μινάκια τους, μες την κάβλα...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
[quote author=mpozanis  link=topic=35.msg4335048#msg4335048 date=1360003660]
πολυ λιγοτερο απο οσο εμεις παντως αν εσυ φας φολα για 20 ευρω εγω θα φαω για 40
[/quote]Σου απάντησα στο άλλο thread,ψηλέ μου....έχεις δίκιο...αλλά έτσι είναι η ζωή... :S
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
[quote author=mpozanis  link=topic=35.msg4335048#msg4335048 date=1360003660]
πολυ λιγοτερο απο οσο εμεις παντως αν εσυ φας φολα για 20 ευρω εγω θα φαω για 40
[/quote]τυπε μου ηθελες αποκεντρωση :grin:
καλα να παθεις τωρα :grin:
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Βυζί μπορεί, αλλά όχι και καλύτερο σώμα η Ίριδα απ' τη Μίμα... Δεν την έχω πάρει αλλά την έχω δει επανειλημμένως.

..προφανώς φίλτατε, προτιμάς το σωματότυπο της Μίμας με μεγαλούτσικα βυζιά και κ*λο... ενώ εγώ προτιμώ πιο λεπτά κορίτσια με κορμί όπως αυτό της Ίριδος...

Σου προτείνω να τις δοκιμάσεις και τις δύο κα να μας πεις εντυπώσεις
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Τί μου θύμησες τώρα... Θυμάμαι την πρώτη φορά που είχα δει Αλεξάνδρα και Λαβίνια στη Γερανίου κι είχα πάθει κοκομπλόκο... Ήταν καλοκαίρι και φορούσαν τα μινάκια τους, μες την κάβλα...


  ... και τις βραδυνές ώρες η Μικαέλα (η όμορφη "γραμματέας") ή η Ελένη και η Σταυρούλα έξω από το LITO...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
..προφανώς φίλτατε, προτιμάς το σωματότυπο της Μίμας με μεγαλούτσικα βυζιά και κ*λο... ενώ εγώ προτιμώ πιο λεπτά κορίτσια με κορμί όπως αυτό της Ίριδος...

Σου προτείνω να τις δοκιμάσεις και τις δύο κα να μας πεις εντυπώσεις

Ρε τύπε εγώ την τελευταία φορά που είδα την Ίριδα (το περασμένο καλοκαίρι ή μήνα Σεπτέμβρη το πολύ) δεν ήταν αδύνατη, ήταν σίγουρα πιο παχιά απ' τη Μίμα... Εκτός αν αδυνάτισε τώρα!
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Ρε τύπε εγώ την τελευταία φορά που είδα την Ίριδα (το περασμένο καλοκαίρι ή μήνα Σεπτέμβρη το πολύ) δεν ήταν αδύνατη, ήταν σίγουρα πιο παχιά απ' τη Μίμα... Εκτός αν αδυνάτισε τώρα!

...μάλλον πρόκειται για άλλη κοπέλα. Αυτή που λέω εγώ έχει πολύ ωραίο, αδύνατο και σφιχτό κορμί!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ξεκωλιασμένε θες πολύ να μάθεις ποιός είμαι?
έλα να με βρείς στην πιάτσα, θα περάσεις καλά
Μπες με το κανονικό σου προφίλ,μωρή κότα......... Απειλείς ρε ξεφτίλα της κοινωνίας;  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Στην πιάτσα αυτό φοράς.......για να σε αναγνωρίζουν?

redcarpet-31.jpg
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
Ρε τύπε εγώ την τελευταία φορά που είδα την Ίριδα (το περασμένο καλοκαίρι ή μήνα Σεπτέμβρη το πολύ) δεν ήταν αδύνατη, ήταν σίγουρα πιο παχιά απ' τη Μίμα... Εκτός αν αδυνάτισε τώρα!
...τυποι η ιριδα  εναι μια ξανθια ελληνηδα αδυνατη 45αρα που την πετυχαινεις συνηθως μεσημερια στη λαυριου...?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom