Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

euphor

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
μια ερωτηση - πως δεν πιασαν μαυρουλα με AIDS - η απλα δεν χανουν χρονο να τις εξεταζουν
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Όταν πιάσουν μαυρουλα χωρίς έιτζ ..............................................





Τότε θα γίνει πάταγος! Αυτή θα είναι ειδησάρα!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Για τις μαυρούλες, εκείνος ο σιχαμένος ο χρυσοχοϊδης κι εκείνος ο εϊτζιάρης ο λοβέρδος, δεν τους καίγεται καρφί ότι γαμιώνται ανήλικα κατά δεκάδες. Δε λέω 100άδες γιατί δεν ξέρω τι παίζει πατησίων κ.λπ.
Μαύρο  :rockon:





 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Για τις μαυρούλες, εκείνος ο σιχαμένος ο χρυσοχοϊδης κι εκείνος ο εϊτζιάρης ο λοβέρδος, δεν τους καίγεται καρφί ότι γαμιώνται ανήλικα κατά δεκάδες. Δε λέω 100άδες γιατί δεν ξέρω τι παίζει πατησίων κ.λπ.
Μαύρο  :rockon:
Εγω ανηλικη δεν εχω συναντησει σε πιατσα φιλαρακο,εσυ που τις εχεις δει?
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Οι μισές μαυρούλες ανήλικες είναι.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Έχουν διαφορετικά ηλικιακά στάνταρτς ................................................





Στα 35 οι μαύροι είναι γέροι!
Άρα ξεκινάνε νωρίτερα από μας!
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Έχουν διαφορετικά ηλικιακά στάνταρτς ................................................





Στα 35 οι μαύροι είναι γέροι!
Άρα ξεκινάνε νωρίτερα από μας!
Και διαφορετικό σωματότυπο. Στην Αφρική η πρόωρη ανάπτυξη είναι χαρακτηριστική γιαυτό και ξεγελάει...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Μη λέτε μαλακίες. Οι μαυρούλες που ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ εξαφανίστηκαν κι αυτές μόλις άρχισε η σκούπα... Γιατί αν τις εξέταζαν δε θα προλάβαιναν να μαζεύουν...
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Εχουν αρχισει δειλα και καποιες βγαινουν παλι καλντεριμι...
Στο περιπτερο ηταν 3,4 πατσαβουριτσες και στην Καποδιστριου 4,5 μαυρες σημερα...
Χθες στο περιπτερο ηταν και η Μιμα!
Απλα συνεχεια κρυβονται και γινονται συνεχεια ντου.
Ετσι περναει καποιος δεν βλεπει καμια γιατι στην γωνια μολις περασε ασφαλιτικο και βγαζει συμπερασμα οτι δεν εχει καμια.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Εχουν αρχισει δειλα και καποιες βγαινουν παλι καλντεριμι...
Στο περιπτερο ηταν 3,4 πατσαβουριτσες και στην Καποδιστριου 4,5 μαυρες σημερα...
Χθες στο περιπτερο ηταν και η Μιμα!
Απλα συνεχεια κρυβονται και γινονται συνεχεια ντου.
Ετσι περναει καποιος δεν βλεπει καμια γιατι στην γωνια μολις περασε ασφαλιτικο και βγαζει συμπερασμα οτι δεν εχει καμια.
σε καμια εβδομαδα θαναι οπως πρωτα τυπε
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
σκόρπια διαβάζοντας που κ που βλέπω...η μίμα εμφανίστηκε στο περίπτερο,η μίμα αδυνάτισε,η μίμα ήταν μελαγχολική,η μίμα έκλασε....
την έχω δει κ όντως είναι τουμπανάκι όμορφο...
μπορεί να πει κάποιος που την έχει δοκιμάσει υπεύθυνα τι λέει από καθαριότητα-συμπεριφορα στο δωμάτιο και: φιλάει?γλύφει καλά?κωλαράκι δίνει?
ευχαριστώ
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
σκόρπια διαβάζοντας που κ που βλέπω...η μίμα εμφανίστηκε στο περίπτερο,η μίμα αδυνάτισε,η μίμα ήταν μελαγχολική,η μίμα έκλασε....
την έχω δει κ όντως είναι τουμπανάκι όμορφο...
μπορεί να πει κάποιος που την έχει δοκιμάσει υπεύθυνα τι λέει από καθαριότητα-συμπεριφορα στο δωμάτιο και: φιλάει?γλύφει καλά?κωλαράκι δίνει?
ευχαριστώ

Η Μίμα φίλε δεν κλάνει. Και είναι καπαρωμένη από το μέλος Womanholic  :2funny:

Κοίτα, έχει περάσει πάνω από χρόνος που είχα συναντηθεί μαζί της. Φιλότιμη ήτανε, αν και άλλοι συνάδελφοι λένε άλλα, τι να πω, ίσως να είναι κυκλοθυμική. Κώλο δίνει με κάτι παραπάνω. Για ακάποτα ούτε της είπα ούτε μου είπε. Σαν εικόνες μου έχουν μείνει οι βυζάρες της, το κωλαράκι της και τα ξεραμένα κακάδια που είχε και στα 2 ρουθούνια  :sunglasses:


 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.173
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
την ειδα την μιμα πριν 15 μερες αλλα δεν την τιμησα γιατι δεν μου αρεσε καθολου ειχε μουστακια :rockon: :rockon: προτιμω την λορυ,, :tits:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Φίλε, τα μουστάκια της Μίμας είναι για να τραβάς μαλακία  :rockon:

Άσε που αυτή η Λόρυ έχει ένα σωρό σημάδια. Την αλβανίδα δε λες;
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Συγνώμη ρε παιδιά...από απορία ρωτάω.Πώς πάτε μ'αυτές που είναι 100% σίγουρο ότι δεν ελέγχονται και είναι μες στην πρέζα οι περισσότερες? Τόσα μπουρδέλα υπάρχουν? Δεν σας αρέσει καμμία από εκεί?
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.173
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
θαρρω ρουμανα ειναι δουλευε μου πε στα μπορδελα στα χανια παλια :rockon:
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
Η Μίμα φίλε δεν κλάνει. Και είναι καπαρωμένη από το μέλος Womanholic  :2funny:

Κοίτα, έχει περάσει πάνω από χρόνος που είχα συναντηθεί μαζί της. Φιλότιμη ήτανε, αν και άλλοι συνάδελφοι λένε άλλα, τι να πω, ίσως να είναι κυκλοθυμική. Κώλο δίνει με κάτι παραπάνω. Για ακάποτα ούτε της είπα ούτε μου είπε. Σαν εικόνες μου έχουν μείνει οι βυζάρες της, το κωλαράκι της και τα ξεραμένα κακάδια που είχε και στα 2 ρουθούνια  :sunglasses:
αρκετά γλαφυρός....
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Συγνώμη ρε παιδιά...από απορία ρωτάω.Πώς πάτε μ'αυτές που είναι 100% σίγουρο ότι δεν ελέγχονται και είναι μες στην πρέζα οι περισσότερες? Τόσα μπουρδέλα υπάρχουν? Δεν σας αρέσει καμμία από εκεί?

Έχεις να μας προτείνεις κάνα μπουρδέλο να γλιτώσουμε από τις αρρώστειες; Μήπως το Φωκαίας 22;
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
Συγνώμη ρε παιδιά...από απορία ρωτάω.Πώς πάτε μ'αυτές που είναι 100% σίγουρο ότι δεν ελέγχονται και είναι μες στην πρέζα οι περισσότερες? Τόσα μπουρδέλα υπάρχουν? Δεν σας αρέσει καμμία από εκεί?
στα μπουρδελα τα ιδια ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom