Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
παντως εχει πεσει μεγαλη νεκρα παντου,λογικα μονο στου συγγρου θα γινεται πανηγυρι
Στη Νέα Φιλαδέλφεια γίνεται....................................................
τυπε λαγουδακη εκει στο πανηγυρι θα εχουν και την μουτσουνα του σοφια? :grin:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Μαλακίες εμείς πηγαίνουμε με γκράνια μόνο δεν φοβόμαστε τίποτις
 

foucault

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Συναγωνιστές που θα βρούμε 20αρες στο κέντρο;
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Στους σαράφηδες (Αθηνάς)..................................
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Προχθές ήμουνα σταματημένος με το αμάξι στο φανάρι στο τρίγωνο και ήτανε η Μίμα, με τις βυζάρες έξω και μου έκλεινε το μάτι (ακούς Womanholic; Παραλίγο να στη γαμήσω). Και χθες, μιας και πλερώθηκα, είπα να το ρίξω έξω  :rockon:

Κατά τις 5 το απόγευμα στο τρίγωνο δεν είχε τίποτα, σε 5-6 σπιτάκια που μπήκα στο κατουρημένο Μετάξι επίσης, και κατευθύνθηκα Ζήνωνος. Είχε 3-4 που δεν τις είχα ξαναδεί, κάποιες ενδιαφέρουσες, αλλά επέλεξα τη Ροξάνα, με την οποία έχουμε συναντηθεί κάνα 2 φορές ακόμα στο παρελθόν. Πολύ μουνάρα η Ροξάνα. Κοντά στο 1,70, μελαχρινή, με βυζάρες τεράστιες φυσικές, τσιγγάνα. Δεν κάνει ακάποτα, φιλιά στο στόμα και τέτοια, είναι όμως μουνάρα και κουλαριστή. Αφού γάμησα λίγο, της είπα να με πιρφορίσει  :jerking:, όπου εκείνη μου είχε βάλει τη μία βυζάρα στο στόμα και εγώ είχα κλείσει τα μάτια σκεπτόμενος ότι τρέχω γυμνός σε τσιγγάνικα λιβάδια, κυνηγώντας μικρές τσιγγανοπούλες  *P

Θα στον κόψω παίχτουρα... Ρε φίλε την έχω σταμπάρει τόσον καιρό τη Μίμα και όσο με καβλώνει τόσο το σκέφτομαι, τις φοβάμαι τις καλντεριμιτζούδες για διάφορα... Παρ' ότι μπαίνω συχνά εδώ και γουστάρω τρελά τις πιατσότσαρκες η αλήθεια είναι ότι έχω γαμήσει ελάχιστες φορές από πιάτσα... Όσο για τη Ρωξάνα που λες την έχω σταμπάρει κι εγώ παλιότερα, είμαι σίγουρος ότι μιλάμε για την ίδια, πολύ μουνί...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Ναι ανακάλυψε ο Λοβέρδος την Αμερική, έπεσαν απ' τα σύννεφα, δεν ήξεραν ότι εκδίδονται πρεζούδες στην Ομόνοια :jerking: :jerking: :jerking: Υποκριτές... Όταν έκαναν πλημμέλημα την πορνεία στο δρόμο ήταν καλά, τώρα εξεπλάγησαν...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Στην αρχή υπερβάλλεις (αν δεν ήξερε την Αμερική δεν θα τον ξέραμε) .....................





Μετά τα κάνεις χειρότερα (η νομιμοποίηση λύνει το  πρόβλημα,όχι η αυστηροί νόμοι)!
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Στης Ομόνοιας την ολόμαυρη ράχη
περπατούσε η πούτσα μονάχη
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Τι έγινε, χαθήκανε τα κορίτσια;  :think:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Μην αγχώνεστε, μόλις καλοκαιριάσει και θα έχει περάσει κι ο ντόρος θα είναι πάλι κανονικά στα πόστα τους... Και ίσως και με χαμηλότερες τιμές ;)
 

TRELOXELO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
6.465
Like
1.164
Πόντοι
266
Γνωριζουμε κατι για Χαλκοκονδυλη?
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Womanholic, άσε τη Μίμα και πήγαινε με Ροξάνα. Φαίνεται και πιο καθαρή  :think: κι έχει μεγαλύτερες  :tits2:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.287
Κριτικές
4
Like
2.030
Πόντοι
266
Γνωριζουμε κατι για Χαλκοκονδυλη?

..υποτονική ήταν η κίνηση χθες...οι κιτρινιάρες έχουν χαθεί τελείως...2-3 Ρωσο ουκρανέζες..ελάχιστες και οι απέναντι ρουμανοβουλγαρογυφτισσες..
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Womanholic, άσε τη Μίμα και πήγαινε με Ροξάνα. Φαίνεται και πιο καθαρή  :think: κι έχει μεγαλύτερες  :tits2:

Ρε συ παίχτουρα ίσως να έχεις δίκιο αλλά η Ρωξάνα δεν εμφανίζεται συχνά στην πιάτσα... Εγώ που πηγαίνω για πιατσότσαρκα κάθε 15 μέρες περίπου την έχω πετύχει μόνο 1-2 φορές στη Γερανίου... Έχεις τσεκάρει μήπως μέρες και ώρες που βρίσκεται εκεί;
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Ρε συ παίχτουρα ίσως να έχεις δίκιο αλλά η Ρωξάνα δεν εμφανίζεται συχνά στην πιάτσα... Εγώ που πηγαίνω για πιατσότσαρκα κάθε 15 μέρες περίπου την έχω πετύχει μόνο 1-2 φορές στη Γερανίου... Έχεις τσεκάρει μήπως μέρες και ώρες που βρίσκεται εκεί;

Όχι, κι εγώ είχα να τη δω καιρό. Είχε πάει Ρουμανία λέει, οπότε το επόμενο διάστημα λογικά θα είναι εδώ. Εκτός κι αν σκιαχτεί με τις ιστορίες που γίνονται. Πάντως μεγάλη βυζάρα φίλε, κάνεις μπράτσα κανονικά  :tits:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ρε συ παίχτουρα ίσως να έχεις δίκιο αλλά η Ρωξάνα δεν εμφανίζεται συχνά στην πιάτσα... Εγώ που πηγαίνω για πιατσότσαρκα κάθε 15 μέρες περίπου την έχω πετύχει μόνο 1-2 φορές στη Γερανίου... Έχεις τσεκάρει μήπως μέρες και ώρες που βρίσκεται εκεί;
ρε γουμανχολικ το πηρες το πτυχιο ή εφυγες φανταρος και χρωστας?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
ρε γουμανχολικ το πηρες το πτυχιο ή εφυγες φανταρος και χρωστας?

Έφυγα φαντάρος και χρωστάω... Βέβαια σ' ένα μήνα απολύομαι. Εσύ πού το θυμάσαι ότι είμαι φοιτητής; Πολλά ξέρεις κι έχεις αρχίσει και με προβληματίζεις για το τί είσαι του λόγου σου :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom