Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
όπως είναι τα δάκτυλα μου από το τσιγάρο (κίτρινα),είναι και αυτής τα μπούτια από τις διαρροές!

γάμησε τα!
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
όπως είναι τα δάκτυλα μου από το τσιγάρο (κίτρινα),είναι και αυτής τα μπούτια από τις διαρροές!

γάμησε τα!
τυπε χανεισ αν δεν εχεισ χυσει γρια :)ατελειωτεσ ωρεσ ηδονησ και καυλασ
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
τι ατέλειωτες ρε?

αυτή σε δυο ώρες θα αποδημήσει!
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
GILF είναι καύλα, αλλα αυτά που δείχνεις Αρης είναι ραμολιμέντα που ο Χάρος τα έχει ήδη φωνάξει να κερδίσουν το δώρο τους. Ταξιδι χωρίς επίστροφή κιόλας. Εισαι δλδ τόσο μερακλής που γαμάς και τέτοια τύπε μου;
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • ..jpg
    ..jpg
    38,5 KB · Εμφανίσεις: 19

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
GILF είναι καύλα, αλλα αυτά που δείχνεις Αρης είναι ραμολιμέντα που ο Χάρος τα έχει ήδη φωνάξει να κερδίσουν το δώρο τους. Ταξιδι χωρίς επίστροφή κιόλας. Εισαι δλδ τόσο μερακλής που γαμάς και τέτοια τύπε μου;
τυπε  μου δοκιμασε αφοβα και εσυ. :rockon: :rockon:
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:ΦΕΥΓΩ Ο ΕΛΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΙΑΤΣΟΒΙΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

panoutzoss

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:ΦΕΥΓΩ Ο ΕΛΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΙΑΤΣΟΒΙΟΥΣ ΤΥΠΟΥΣ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
καλα γεροντογαμησια τυπε !!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Βρέχει και δεν μπορώ να πάω να ...
 

Συνημμένα

  • part.JPG
    part.JPG
    12,1 KB · Εμφανίσεις: 29

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Ενώ όλες με περιμένουν με ....
 

Συνημμένα

  • legs.JPG
    legs.JPG
    10,4 KB · Εμφανίσεις: 28

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
126
Like
8.004
Πόντοι
7.885
Γιατί ρε κατάσκοπε,με βροχή είναι πιο γαμάτα :grin: :grin: :rockon: :rockon:.Εγώ είχα πάει μπουρδελότσαρκα την Δευτέρα το απόγευμα στο φουλ της βροχής,περπάτησα όλη τη Φυλής,τη Φώκαιας,τη Διδύμου και μετά γάμησα :knockinb: :zfuck:.Ένιωθα πιο καβλωμένος από πολλές άλλες φορές που πήγαινα με κάβλες για να σουβλίσω :fuck2: :2funny: :2funny:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom