Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Η Λίλη είναι καλή όμως έχουν ακουστεί διάφορα σενάρια. Μετά από αυτό που έζησα χθες με βλέπω να αλλάζω γούστα. Θα πάω ξανά στην Αλβανιδούλα λογικά το βράδυ. 
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
659
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
86
Βρε fidebora που ακριβώς την πέτυχες την αλβανίδουλα ; για λεγε
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
απέναντι από το ξενοδοχείο στο τρίγωνο τύπε μου. Στην Αριστοτέλους έτσι δεν λέγεται ο δρόμος που διασταυρώνεται με την Καποδιστρίου; Πάντα τα μπερδεύω να ονοματα.

Λογικά θα είναι εκεί το βράδυ.

 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
923
Κριτικές
15
Like
2.091
Πόντοι
2.477
ποιο ειναι αυτο το τριγωνο που λετε ρε παιδια να φυγω τωρα να παω να τσεκαρω...

καποδιστριου-σωκρατους-χαλκοκονδυλη αν δεν κανω λαθος!καλες βολτες!και καλα γαμησα!
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
923
Κριτικές
15
Like
2.091
Πόντοι
2.477
απέναντι από το ξενοδοχείο στο τρίγωνο τύπε μου. Στην Αριστοτέλους έτσι δεν λέγεται ο δρόμος που διασταυρώνεται με την Καποδιστρίου; Πάντα τα μπερδεύω να ονοματα.

Λογικά θα είναι εκεί το βράδυ.

πετυχα και εγω μια ακριβως οπως την περιγραφεις απεναντι απο το ξενοδοχειο...φορουσε ενα λευκο φορεμα!ειναι "ωραιο τεμαχιο" το ομολογω!αλλα δεν ειναι του στυλ μου!
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα παιδιά!θέλω να κάνω μια ερώτηση που κατά καιρούς μου έρχεται στο μυαλό.Εάν κάποιος έχει κάποια γκόμενα και πηδάει τζάμπα, αξίζει να πληρώσει και να πάει με καμιά απο τις πιάτσες της Αθήνας?...Ακούω γνώμες!  :cool2:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
εφοδος μπάτσων και το τρίγωνο άδειο απόψε. Ευτυχώς όμως πέτυχα την Αλβανιδούλα. Ο συνάδελφος ήταν σωστός. Φορούσε λευκό φορεματάκι με τις κορυφαίες μπουτάρες. Για μία ακόμα φορά αποφάσισα να καταθέσω. Αδιόρθωτος είμαι. Περίεργο πάντως όλες στην ψειρού και αυτή εκτός. Μπορεί να ήταν στο δωμάτιο τη στιγμή που τις μάζεψαν.
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Καλησπέρα παιδιά!θέλω να κάνω μια ερώτηση που κατά καιρούς μου έρχεται στο μυαλό.Εάν κάποιος έχει κάποια γκόμενα και πηδάει τζάμπα, αξίζει να πληρώσει και να πάει με καμιά απο τις πιάτσες της Αθήνας?...Ακούω γνώμες!  :cool2:

Αν την πηδάς κάθε μέρα και το γκομενάκι είναι καλό δεν αξίζει να πηγαίνεις σε πιάτσες.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Καλησπέρα παιδιά!θέλω να κάνω μια ερώτηση που κατά καιρούς μου έρχεται στο μυαλό.Εάν κάποιος έχει κάποια γκόμενα και πηδάει τζάμπα, αξίζει να πληρώσει και να πάει με καμιά απο τις πιάτσες της Αθήνας?...Ακούω γνώμες!  :cool2:
ναι. δεν είναι κακό και φτιάχνει η όρεξη σου
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.715
Πόντοι
4.587
Στρίβοντας την Π. Ράλλη στην Εθνική με κατεύθυνση προς Λαμία και περίπου στα 300-400 μέτρα (βενζινάδικο BP) στέκονταν τρία βαλκανοτεμάχια. Το ένα ήταν πολύ δυνατό γκομενάκι. Λέγεται Κλαούντια, μελαχρινή, αδύνατη. 40 εβραίοι για γαμίση/τρομπόνι με  προφύλαξη στο αυτοκίνητο στο διπλανό πάρκινγκ. Προσοχή, εκεί υπάρχουν πολλά αδέσποτα κοπρόσκυλα σε αγέλες. 
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Στρίβοντας την Π. Ράλλη στην Εθνική με κατεύθυνση προς Λαμία και περίπου στα 300-400 μέτρα (βενζινάδικο BP) στέκονταν τρία βαλκανοτεμάχια. Το ένα ήταν πολύ δυνατό γκομενάκι. Λέγεται Κλαούντια, μελαχρινή, αδύνατη. 40 εβραίοι για γαμίση/τρομπόνι με  προφύλαξη στο αυτοκίνητο στο διπλανό πάρκινγκ. Προσοχή, εκεί υπάρχουν πολλά αδέσποτα κοπρόσκυλα σε αγέλες. 

Δεν αξιζουν Λάρσον. Ο ορισμός της ξεπέτας.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.715
Πόντοι
4.587
Δεν αξιζουν Λάρσον. Ο ορισμός της ξεπέτας.
To πιατεύω κι΄ εγώ αυτό. Τον Ιούλιο έφαγα γερό πακέτο ξεπέτας μέσα στο αυτοκίνητο από μία 18άρα βουλγάρα στη πιάτσα Αλίμου. 50 εβρόπουλα πεταμένα στο δρόμο.
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Την ημέρα που πήγα για πρώτη φόρα με Αννα Αλβανιδούλα από τρίγωνο, είχα περάσει πιο νωρίς από Ποτάμι και τον έδωσα στην Ξανθιά που κάθεται εκεί στην πιάτσα στον παράδρομο. Παλιά ήταν δύναμη ή τύπισσα, τώρα ούτε με σφαίρες. Ολες σε εκείνο το σημείο είναι φόλες. Πρέπει να είσαι πολύ καυλωμένος για να τελειώσεις.

Το γεγονός ότι θέλουν εκτός αμαξιού και οι αγέλες περνάνε από δίπλα σου που το πας;



ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Στην πιάτσα την πρωϊνή - μεσημεριανή στην Καβάλας έξω από τον Καρέλια, έμεινε μόνο μία κόπελα όπως είδα πριν (πήγα για ένα επιτόπιο έλεγχο) κύριοι μακριά από τη συγκεκριμένη.  :badair:
 

abientchill

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια θελω να ρωτησω που ακριβως κανουν πιατσα στην γ΄σεπτεμβριου οι κοπελες και ποιες ωρες και μερες μπορω να τις βρω.ακομα θελω να ρωτησω αμα εισαι με τα ποδια δεν ειναι λιγο επικινδυνο? και τι εθνικοτητες παιζουν?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τυπε ειναι κοντα στην ομονοια
εκει που κανει σταση το τρολευ 6 και το 608,εχει και ενα γυραδικο το joys(το εχει κατουρησει ο αβραμοτριαντης αυτο  :2funny: )
επισης εχει και πολλες που κανουν πιατσα στην χαλκοκονδυλη που ειναι διπλα
τι ωρες εχεις σκοπο να πας?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ
τυπε εκεινες τις ωρες δεν θα βρεις και πολυ μεγαλη ποικιλιας
κατι μαυρες
κατι πρεζονια
αντε καμια αλβανιδα ή γυφτορουμανα
τα καλα,φαφουτικα φρικοπουρα και κινεζες πανε πιο νωρις εκει :2funny:
ψαξε εδω στο θρεντ μερικες σελιδες πιο πισω υπαρχουν τυποι που γραφουν τι παιζει εκει
αλλα να προσεχεις εκεινες τις ωρες
υπαρχει αλητεια τυπε :grin:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Τύπε μην ακούς τον απόλυτο που θέλει τις Gilf  :booty:, έχει νέες αφήξεις στο μέρος και είδα δυνατά εργαλεία πριν μερικές μέρες.

Τώρα για το αν είναι επικύνδινο;;; Ολη η Αθήνα είναι αν σου τύχει σου έτυχε
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
από 11.30μ.μ. και μετά τύπε. Πρόσεχε όμως γιατί κάνουν συχνά ντου οι μπάτσοι τις τελευταίες εβδομάδες και τις μαζεύουν (άσχετο αν της αφήνουν μετά), οπότε μπορεί να πας και να μην βρεις απολύτως τίποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom