Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Πιάτσα είναι συνάδελφε, το ξενοδοχείο είναι επί της Γερανίου, πολύ κοντά στην Πειραιώς και δέκα μέτρα από τη γωνία Ζήνωνος με Γερανίου.
========
To  hotel  λεγεται Ανδρονικη  :)
το βρηκα και εδώ-- στην δεξιά πλευρά
>>>>>>
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ενημέρωση για σήμερα κατά Βάθης μεριά! Κατά τις 7 το απόγευμα, Καματερού & Αριστοτέλους, τίγκα στα τσιγγανάκια!
Η ξανθούλα που σας έλεγα (που μοιάζει για ανήλικο) είναι άφαντη μέρες τώρα!

Πάω και πέρνω μια τσιγγανοβουλγάρα, όνομα Χριστίνα, 25 ετών, κοκκαλίαρα (στο στυλ που μ'αρέσει δηλαδή), 30 μαζί με το χοτέλι!
Elysium, πολύ καθαρό, στην πόρτα πέτυχα και μια από αυτές τις κινέζες που περιφέροντε εκει...

Και τώρα τα άσχημα νέα....
Ανεβαίνουμε στο δωμάτιο, η κοπέλα φιλική, βάζει την καπότα και μου παίρνει πίπα... Όταν ήρθε η ώρα να την γαμήσω, λίγο από εδώ, λίγο από εκεί, ΕΣΠΑΣΕ Η ΚΑΠΟΤΑ  :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
Το μαύρο σκυλί της κολάσεως, Χριστίνα δηλαδή, με τράβηξε στον πάτο! Πφφφ... Και μέρες πριν έλεγα πως από Βάθης ούτε πρέζα δε θα ψώνιζα!

Λοιπόν, θα εκτιμήσω ιδιαίτερα αν μου στείλετε κανά τηλέφωνο για να κλείσω ραντεβού με τον κλίβανο του Συγγρού!
Και σας το λέω... Αν την γλυτώσω, ΚΟΜΜΕΝΕΣ ΟΙ ΠΟΡΝΕΣ!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Η διάθεσή μου είναι ..σκατά!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ενημέρωση για σήμερα κατά Βάθης μεριά! Κατά τις 7 το απόγευμα, Καματερού & Αριστοτέλους, τίγκα στα τσιγγανάκια!
Η ξανθούλα που σας έλεγα (που μοιάζει για ανήλικο) είναι άφαντη μέρες τώρα!

Πάω και πέρνω μια τσιγγανοβουλγάρα, όνομα Χριστίνα, 25 ετών, κοκκαλίαρα (στο στυλ που μ'αρέσει δηλαδή), 30 μαζί με το χοτέλι!
Elysium, πολύ καθαρό, στην πόρτα πέτυχα και μια από αυτές τις κινέζες που περιφέροντε εκει...

Και τώρα τα άσχημα νέα....
Ανεβαίνουμε στο δωμάτιο, η κοπέλα φιλική, βάζει την καπότα και μου παίρνει πίπα... Όταν ήρθε η ώρα να την γαμήσω, λίγο από εδώ, λίγο από εκεί, ΕΣΠΑΣΕ Η ΚΑΠΟΤΑ  :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
Το μαύρο σκυλί της κολάσεως, Χριστίνα δηλαδή, με τράβηξε στον πάτο! Πφφφ... Και μέρες πριν έλεγα πως από Βάθης ούτε πρέζα δε θα ψώνιζα!

Λοιπόν, θα εκτιμήσω ιδιαίτερα αν μου στείλετε κανά τηλέφωνο για να κλείσω ραντεβού με τον κλίβανο του Συγγρού!
Και σας το λέω... Αν την γλυτώσω, ΚΟΜΜΕΝΕΣ ΟΙ ΠΟΡΝΕΣ!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Η διάθεσή μου είναι ..σκατά!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Σπασμένη καπότα με καλντεριμιτζού; Φίλε αν γλιτώσεις τελικά όχι απλώς πρέπει να κόψεις το άθλημα, σε μοναστήρι πρέπει να κλειστείς για το υπόλοιπο της ζωής σου... Μόνο ένα πράγμα έχω να πω για την περίπτωσή σου: :priest: :priest: :priest:
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Τον κόβω τώρα και τον πετάω στον κήπο!  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Ενημέρωση για σήμερα κατά Βάθης μεριά! Κατά τις 7 το απόγευμα, Καματερού & Αριστοτέλους, τίγκα στα τσιγγανάκια!
Η ξανθούλα που σας έλεγα (που μοιάζει για ανήλικο) είναι άφαντη μέρες τώρα!

Πάω και πέρνω μια τσιγγανοβουλγάρα, όνομα Χριστίνα, 25 ετών, κοκκαλίαρα (στο στυλ που μ'αρέσει δηλαδή), 30 μαζί με το χοτέλι!
Elysium, πολύ καθαρό, στην πόρτα πέτυχα και μια από αυτές τις κινέζες που περιφέροντε εκει...

Και τώρα τα άσχημα νέα....
Ανεβαίνουμε στο δωμάτιο, η κοπέλα φιλική, βάζει την καπότα και μου παίρνει πίπα... Όταν ήρθε η ώρα να την γαμήσω, λίγο από εδώ, λίγο από εκεί, ΕΣΠΑΣΕ Η ΚΑΠΟΤΑ  :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
Το μαύρο σκυλί της κολάσεως, Χριστίνα δηλαδή, με τράβηξε στον πάτο! Πφφφ... Και μέρες πριν έλεγα πως από Βάθης ούτε πρέζα δε θα ψώνιζα!

Λοιπόν, θα εκτιμήσω ιδιαίτερα αν μου στείλετε κανά τηλέφωνο για να κλείσω ραντεβού με τον κλίβανο του Συγγρού!
Και σας το λέω... Αν την γλυτώσω, ΚΟΜΜΕΝΕΣ ΟΙ ΠΟΡΝΕΣ!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Η διάθεσή μου είναι ..σκατά!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
αδερφέ εντάξει μην φρικάρεις όσο εύκολο ακούγεται αλλο τόσο δύσκολο είναι να συνέβει κάτι πολύ κακό.
τώρα κανένα παράσημο παίζει  να το κονόμησες αλλά μέχρι εκεί
προσωπικά έχω κολίσει('κολίσει' αυτό πως το γράφουν σωστά?)μια φορά μύκητες και μία ψώρα, λοιπόν και τις δύο ήταν από γκόμενα και όχι από πόρνη  ;)
το τσιγγανοπουτανάκι γενικά πως το είδες από υγεία?
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
αδερφέ εντάξει μην φρικάρεις όσο εύκολο ακούγεται αλλο τόσο δύσκολο είναι να συνέβει κάτι πολύ κακό.
τώρα κανένα παράσημο παίζει  να το κονόμησες αλλά μέχρι εκεί
προσωπικά έχω κολίσει('κολίσει' αυτό πως το γράφουν σωστά?)μια φορά μύκητες και μία ψώρα, λοιπόν και τις δύο ήταν από γκόμενα και όχι από πόρνη  ;)
το τσιγγανοπουτανάκι γενικά πως το είδες από υγεία?

νταξει, όσο και αν θέλουμε να παρηγορήσουμε το φίλο, σορρυ αλλά τι σχέση έχει η εμφάνιση, το πως φαίνεται...μη λέμε ρε παιδιά τέτοια πράγματα?

όσοι έχουν κολλήσει κάτι το έκαναν με κάποια που φαινόταν??? :tickedoff:
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ή κρυωμένη ήταν ή κάτι άλλο θα είχε γιατί ψιλοέβηχε και τις έτρεχε και η μύτη λίγο.......... Μαλακισμένα κωλοπούτανα! Μη σας τύχει μόνο... Όταν το μουνί είναι στεγνό, η καπότα σπάει εύκολα!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
νταξει, όσο και αν θέλουμε να παρηγορήσουμε το φίλο, σορρυ αλλά τι σχέση έχει η εμφάνιση, το πως φαίνεται...μη λέμε ρε παιδιά τέτοια πράγματα?

όσοι έχουν κολλήσει κάτι το έκαναν με κάποια που φαινόταν??? :tickedoff:
εντάξει το είπα γιατί αλλιώς είναι το γκομενάκι να ήταν ασθενικό, καχεκτικό, με μάτια φωτιά και μαύρισμένα και αλλιώς να μοιάζει χαριτωμένο με φούλ ενέργεια κλπ. σωστά δεν σκέφτομαι?  :think:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Ή κρυωμένη ήταν ή κάτι άλλο θα είχε γιατί ψιλοέβηχε και τις έτρεχε και η μύτη λίγο.......... Μαλακισμένα κωλοπούτανα! Μη σας τύχει μόνο... Όταν το μουνί είναι στεγνό, η καπότα σπάει εύκολα!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
ωχ αυτό με την μύτη βρωμάει η δουλειά για πρεζάκι..
σάβας πονηρίδης αθάνατος!  :priest:
:tooth: :tooth: :tooth:
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
εντάξει το είπα γιατί αλλιώς είναι το γκομενάκι να ήταν ασθενικό, καχεκτικό, με μάτια φωτιά και μαύρισμένα και αλλιώς να μοιάζει χαριτωμένο με φούλ ενέργεια κλπ. σωστά δεν σκέφτομαι?  :think:

ναι σωστά σκέφτεσαι, αλλά δεν μπορρω να πιστέψω ότι υπάρχουν άντρες που θα παρουν γκομενάκι ασθενικό, καχεκτικό, με μάτια φωτιά και μαυρισμένα...αν ναι μάλλον  :jerking:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
ναι σωστά σκέφτεσαι, αλλά δεν μπορρω να πιστέψω ότι υπάρχουν άντρες που θα παρουν γκομενάκι ασθενικό, καχεκτικό, με μάτια φωτιά και μαυρισμένα...αν ναι μάλλον  :jerking:
υπάρχουν.. πάρε τα μάτια τους και δέστες  ;)
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
μην φοβασαι φιλε θαπαν ολα καλα.εγω το περασαπροσφατα γαμησα ρουμανα μπαροβια χωρισ καποτα και φοβομουν μετα.περασαν 2 μηνεσ εκανα εξετασεισ αιματοσ μολισ χτεσ πηρα τα αποτελεσματα ολα καλα.να κανεισ μια εξεταση αιματοσ αλλα οχι πανικο.το μονο λιγο χλωμο ειναι οτι αμα εχεισ το φοβο θα τηρανιθεισ λιγο γιατι η εξετασεισ για να διξουν κατι σιγουρα πρεπει να τησ κανεισ σε 2 μηνεσ απο σημερα.κοιτα αυτουσ τουσ 2 μηνεσ να μην το σκεφτεσαι.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
αδερφέ εντάξει μην φρικάρεις όσο εύκολο ακούγεται αλλο τόσο δύσκολο είναι να συνέβει κάτι πολύ κακό.
τώρα κανένα παράσημο παίζει  να το κονόμησες αλλά μέχρι εκεί
προσωπικά έχω κολίσει('κολίσει' αυτό πως το γράφουν σωστά?)μια φορά μύκητες και μία ψώρα, λοιπόν και τις δύο ήταν από γκόμενα και όχι από πόρνη  ;)
το τσιγγανοπουτανάκι γενικά πως το είδες από υγεία?

Φίλε αυτό που έγινε είναι σαν να έριξε ο Πονηρίδης μια ζαριά... Μένει να δούμε αν η ζαριά κερδίζει ή χάνει.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ωχ αυτό με την μύτη βρωμάει η δουλειά για πρεζάκι..
σάβας πονηρίδης αθάνατος!  :priest:
:tooth: :tooth: :tooth:

Πονηρίδη καλά να κόλλησες κανένα παράσημο, μην εθίστηκες και στην πρέζα να φοβάσαι :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εντάξει το είπα γιατί αλλιώς είναι το γκομενάκι να ήταν ασθενικό, καχεκτικό, με μάτια φωτιά και μαύρισμένα και αλλιώς να μοιάζει χαριτωμένο με φούλ ενέργεια κλπ. σωστά δεν σκέφτομαι?  :think:
τυπε εσυ περιγραφεις πτωμα :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom