Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Επι του θεματος συνεχιζω...

Εσχατως με εχει πιασει μια ακρατη πουτανοτσαρκιαση ισως και να το εχετε καταλαβει.

Μολις επεστρεψα απο βολτιτσα Σολωνος και τα γραφω εδω για να μη μπερδευομαστε με την Τανια την ναναρα ή την νταρντανο-Τζουλιαwannabe των αλλων topics.

Απο Ιπποκρατους και κατω που πηγα εγω...

επι της Ιπποκρατους ενα στρουμπουλο-ζουμπουρλουδικο με γυαλι γραμματεως, καργα βαμμενο το χειλι, αλλα παρατηρησα νερουλο στηθος και παραλληλα με την βαριεστημαρα που ανεδυε (και ενω αρχικα την ειδα με καλο ματι) με ξενερωσε.

Στα δεκα μετρα πιο κατω της ενα ρωσιδο-look ξανθοπλατινε, αδυνατο, ωραιο νανακι - δυστυχως δεν ειμαι fan του σωματοτυπου και το προσπερασα.

Μετα την Χαριλαου Τρικουπη ενα μελαχρινο, γεματουλικο μετριου γουστου, το αφηνω στη κριση σας.

Μετα την Θεμιστοκλεους ομως, ενας ξανθος πυραυλος, ρωσικης μαλλον (απο προφορα) κατασκευης, ντυμενος με ενα πολυ σεξυ φορεματακι, μεσα στη καυλα.Σταματησα της επιασα κουβεντα αλλα στα χρηματοοικονομικα τα χαλασαμε γιατι εγω ειχα σκοπο να την παω ξενοδοχειο και ηθελε 60€ ενω στο αμαξι 50€.
Της λεω "καλα ρε μωρο,δεν ειναι πιο ωραια να παμε ξενοδοχειο, γιατι να πληρωσω και αλλο αφου και πιο ανετα θα ειμαστε και το ξενοδοχειο θα πληρωσω" μου λεει με μια δοση χαζομαρουλας "ετσι λεμε εμεις" ουτε καν την κλασικη δικαιολογια ...θα χασω χρονο - βεβαια το ξενοδοχειο ειναι μια γωνια παρακατω. :idiot:

Τεσπα συνεχιζω μια γωνια πιο κατω επι της Μποταση (στο περιπτερο για οσους ξερουν) ενα αδυνατο, κορμακι, με κοντο καστανοξανθο μαλλι, δυνατο.Αλλα κατι η ταριφα της περιοχης που κριθηκε υπερβολικη, κατι ο σωματοτυπος, με εκαναν να φυγω εντελως απο Σολωνος.

Γενικα απο τις δυο που ρωτησα πηρα τον εξης τιμοκαταλογο:
30Ε στοματικο στο τουτου
50Ε σεξ στο τουτου
60Ε ξενοδοχειο (συν τα κομιστρα του δωματιου, ειχε με 10Ε, με 18Ε, ενω ειχα και επιλογη να παμε σε δικο μου αλλα μετα ανεβαινε στα 100Ε η δικια της ταριφα!)

Με αυτα τα λεφτα παμε σε γουστα αλλου επιπεδου και προσωπικα δε τα δινω για 10λεπτη ξεπετα.

Εν ολιγος συνεχισα την βολτα μου στην περιοχη και πετυχα ενα 22χρονο μαναρακι εκ Βουλγαριας, το οποιο δεν το χορταινα! Δεν θα πω λεπτομερειες.Ο ευρων αμοιφθησεται...  :2funny:

ΥΓ - φιλε slowly ειναι γενικα θλιβερη η κατασταση με τους junkies.Αν πας καμμια τσαρκα "Μεταξι" οπου τρυπιουνται παρεες πολλες, μπροστα στα ματια σου, θα παθεις!Τεσπα ας μη γυρισουμε το θεμα του τοπικ ομως  :sunglasses:
 

vrasidakos

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
0
πληροφοριες ανεφεραν οτι πηρε μεταγραφη η κολητη της μαρινας με το φουντωτο μαλι αν θυμαμαι καλα

Η κολλητή της Μαρίνας με το φουντωτό μαλλί (ξανθό πολύ σγουρό) λέγεται Τίνα και τελευταία φορά που ρώτησα τη Μαρίνα, μου είχε πει ότι την είχαν συλλάβει και θα την έστελναν Αλβανία. Απο τότε δεν την έχω ξαναδεί...

Η κοπέλα που λέμε ότι πήρε μεταγραφή είναι άλλη... Λεγόταν Τζένη/Ευγενία και είχε ίδιο μαλλί με την Τάμτα (εξού και το υποκοριστικό)
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Η κολλητή της Μαρίνας με το φουντωτό μαλλί (ξανθό πολύ σγουρό) λέγεται Τίνα και τελευταία φορά που ρώτησα τη Μαρίνα, μου είχε πει ότι την είχαν συλλάβει και θα την έστελναν Αλβανία. Απο τότε δεν την έχω ξαναδεί...

Η κοπέλα που λέμε ότι πήρε μεταγραφή είναι άλλη... Λεγόταν Τζένη/Ευγενία και είχε ίδιο μαλλί με την Τάμτα (εξού και το υποκοριστικό)
Σωστος!
Αν και μου φαινεται οτι εχει εξαφανιστει και η Μαρινα μαζι με την Τινα
 

vrasidakos

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
0
εγω ηξερα μια τζενη στην σωλονος οχι στην 3η σεπτεμβιου που λενε οι συναγωνιστες. αλλα δε μοιαζει με καμια στις φωτος.
Αν καποιος ξερει κατι παραπανο ας μας πει....

Η Τζένη που λες εσύ αν θυμάμαι καλά είναι μια αδύνατη με καστανό μαλλί που έμενε κάπου προς Μεσόγεια (Ν. Μάκρη ή κάπου εκεί τριγύρω...) Την είχα πάρει δυο φορές αλλά δεν μπορώ να πω ότι ήταν κάτι ιδιαίτερο...
 

vrasidakos

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
0
οπότε πληρώνεις κανα 50-60αρι την κοπελα και κανενα 30αρι το δωματιο;;; αρα καλυτερα δεν είναι ένα studio???? και μετά άντε στο κέντρο έχει "ξενοδοχεία" (περι καθαριότητας δεν το συζητώ) από Λ. Αθηνών και μετά ??? μεσα στο αυτοκίνητο ?? Δεν ξέρω ρε παιδιά μου φαίνεται κομματι "σκηνακια στο στρατό" η υπόθεση ....

Οι τιμές (τουλάχιστον για πρωινές πιάτσες) παίζουν από 30-45€ για την κοπέλα (μπορείς να βρείς και πιο φτηνά, αλλά θα είναι σαν την καθαρίστρια της ΔΟΥ) και από 10-15€ για το ξενοδοχείο
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
χθες κατα τις 2 τα ξημερωματα επι της καποδιστριου εξω απο το χοτελ βρισκοντουσαν 2 τεμαχια πιπινια με απταιστα ελληνικα.... μου ειπαν οτι ειναι 22 αλλα δεν τα εκανα πανω απο 18-19... ειπαν οτι κανουν και λεσβιακο και οτι πανε μαζι....δεν δοκιμασα γιατι ειμουν βιαστικος και εψαχνα να βρω βενζιναδικο να φουλαρω.... ξερεις κανεις τιποτα????

υ.γ. πρεπει να ηταν στο αρχικο σταδιο...
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
939
Πόντοι
6.765
για τις κόρες ίσος ξέρει κάποιος αλλα για βενζινάδικο δύσκολο χαχααχαχαχαχα
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
939
Πόντοι
6.765
εχεισ δοκιμασει ???
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Η μια είναι ελληνίδα, η κατερίνα. Η άλλη Βουλγάρα.
το τηλέφωνο της είναι .......... , το διαβάζεις από τα δεξιά προς τα αριστερά.

εχει καποιο ιδιαιτερο νοημα που το γραφεις ετσι?
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Η μια είναι ελληνίδα, η κατερίνα. Η άλλη Βουλγάρα.
το τηλέφωνο της είναι 3937163796 , το διαβάζεις από τα δεξιά προς τα αριστερά.
η κατερινα εβγαινε και πριν 3 χρονια με μια χοντρη??? η και μονη της  ??

υ.γ. οταν λεω χοντρη εννοω 1,60 και 93 κιλα
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
@xpapad: Αν ηταν μια μελαχρινη και μια καστανοξανθη χοντρουλες που σου προτειναν λεσβιακ0, το μελαχρινο το εχω παρει.Οταν εχω  :bigdick:θολωνω  :grin: :cheesy: :sunglasses:

Η φαση εκει ειναι γενικα ξεπετα και μη περιμενεις τιποτα τρομερες καταστασεις με 60€ το διδυμο + το hoteli (15€).
Αν θες ...τετοια γουστα κρατα τα χρηματα σου, βαλε κατι ακομη και επενδυσε τα σε πιο σιγουρες καταστασεις.Οτι πληρωνεις παιρνεις.

Φιλικα.
 

slowly

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
103
Κριτικές
7
Like
21
Πόντοι
1
Επι του θεματος συνεχιζω...

Εσχατως με εχει πιασει μια ακρατη πουτανοτσαρκιαση ισως και να το εχετε καταλαβει.

Μολις επεστρεψα απο βολτιτσα Σολωνος και τα γραφω εδω για να μη μπερδευομαστε με την Τανια την ναναρα ή την νταρντανο-Τζουλιαwannabe των αλλων topics.

Απο Ιπποκρατους και κατω που πηγα εγω...

επι της Ιπποκρατους ενα στρουμπουλο-ζουμπουρλουδικο με γυαλι γραμματεως, καργα βαμμενο το χειλι, αλλα παρατηρησα νερουλο στηθος και παραλληλα με την βαριεστημαρα που ανεδυε (και ενω αρχικα την ειδα με καλο ματι) με ξενερωσε.

Στα δεκα μετρα πιο κατω της ενα ρωσιδο-look ξανθοπλατινε, αδυνατο, ωραιο νανακι - δυστυχως δεν ειμαι fan του σωματοτυπου και το προσπερασα.

Μετα την Χαριλαου Τρικουπη ενα μελαχρινο, γεματουλικο μετριου γουστου, το αφηνω στη κριση σας.

Μετα την Θεμιστοκλεους ομως, ενας ξανθος πυραυλος, ρωσικης μαλλον (απο προφορα) κατασκευης, ντυμενος με ενα πολυ σεξυ φορεματακι, μεσα στη καυλα.Σταματησα της επιασα κουβεντα αλλα στα χρηματοοικονομικα τα χαλασαμε γιατι εγω ειχα σκοπο να την παω ξενοδοχειο και ηθελε 60€ ενω στο αμαξι 50€.
Της λεω "καλα ρε μωρο,δεν ειναι πιο ωραια να παμε ξενοδοχειο, γιατι να πληρωσω και αλλο αφου και πιο ανετα θα ειμαστε και το ξενοδοχειο θα πληρωσω" μου λεει με μια δοση χαζομαρουλας "ετσι λεμε εμεις" ουτε καν την κλασικη δικαιολογια ...θα χασω χρονο - βεβαια το ξενοδοχειο ειναι μια γωνια παρακατω. :idiot:

Τεσπα συνεχιζω μια γωνια πιο κατω επι της Μποταση (στο περιπτερο για οσους ξερουν) ενα αδυνατο, κορμακι, με κοντο καστανοξανθο μαλλι, δυνατο.Αλλα κατι η ταριφα της περιοχης που κριθηκε υπερβολικη, κατι ο σωματοτυπος, με εκαναν να φυγω εντελως απο Σολωνος.

Γενικα απο τις δυο που ρωτησα πηρα τον εξης τιμοκαταλογο:
30Ε στοματικο στο τουτου
50Ε σεξ στο τουτου
60Ε ξενοδοχειο (συν τα κομιστρα του δωματιου, ειχε με 10Ε, με 18Ε, ενω ειχα και επιλογη να παμε σε δικο μου αλλα μετα ανεβαινε στα 100Ε η δικια της ταριφα!)

Με αυτα τα λεφτα παμε σε γουστα αλλου επιπεδου και προσωπικα δε τα δινω για 10λεπτη ξεπετα.

Εν ολιγος συνεχισα την βολτα μου στην περιοχη και πετυχα ενα 22χρονο μαναρακι εκ Βουλγαριας, το οποιο δεν το χορταινα! Δεν θα πω λεπτομερειες.Ο ευρων αμοιφθησεται...  :2funny:

ΥΓ - φιλε slowly ειναι γενικα θλιβερη η κατασταση με τους junkies.Αν πας καμμια τσαρκα "Μεταξι" οπου τρυπιουνται παρεες πολλες, μπροστα στα ματια σου, θα παθεις!Τεσπα ας μη γυρισουμε το θεμα του τοπικ ομως   :sunglasses:
Τελικά καταλήγω στην αρχική μου σκέψη... δεν είναι για εμένα αυτό το στυλ, και είναι και ιδιαίτερα ενοχλητικό να ξέρεις ότι έχεις δώσει αυτά τα χρήματα (50-60 ευρω), για μια ξεπέτα των 10 λεπτων !!! καλύτερα σε Studio που με τα ίδια έχεις μια πιο «πολιτισμένη» κατάσταση.

Αναφορικά με την ταλαιπωρία των ναρκω-εκδιδομένων, έχεις δίκιο το αναπτυξαμε, τα είπαμε, καταλάβαμε .... ας τους ευχηθούμε καλή τυχη ....
 

ALIITALIA

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
309
Like
30
Πόντοι
1
Γεια σε ολους,υπαρχει κανενας να μου πει για πιατσες στην Αθηνα εννοω περιοχες-οδους
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές βοήθεια!!! Κατέβαινα πριν 2 ώρες πεζός τη Σόλωνος & λίγο πριν το τέλος της οδού είδα στο δεξί πεζοδρόμιο τρελό μουνί Αλβανίδα ξανθιά με μακρύ ίσιο μαλλί με βυζάρες, ποδάρες & τα σχετικά & γαλάζιο φόρεμα... Τη ρώτησα πόσο πάει το μαλλί & μου απάντησε 60 στο ξενοδοχείο, 30 στο αμάξι... Η ίδια μου είπε ότι είναι Αλβανίδα όταν τη ρώτησα, όνομα ξέχασα να τη ρωτήσω... Για πείτε πληροφορίες όποιος ξέρει!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Συναγωνιστές βοήθεια!!! Κατέβαινα πριν 2 ώρες πεζός τη Σόλωνος & λίγο πριν το τέλος της οδού είδα στο δεξί πεζοδρόμιο τρελό μουνί Αλβανίδα ξανθιά με μακρύ ίσιο μαλλί με βυζάρες, ποδάρες & τα σχετικά & γαλάζιο φόρεμα... Τη ρώτησα πόσο πάει το μαλλί & μου απάντησε 60 στο ξενοδοχείο, 30 στο αμάξι... Η ίδια μου είπε ότι είναι Αλβανίδα όταν τη ρώτησα, όνομα ξέχασα να τη ρωτήσω... Για πείτε πληροφορίες όποιος ξέρει!!!
τη πηρα τις προαλες ακριβως δεξια οπως παει η στροφη και διαχωριζει σολωνος τις προαλλες που τη πηρα φοραγε ροζ φορεμα,ισαμπελα τη λενε και πηγαμε απεναντι σε ενα κολοξενοδοχειο σε ενα πεζοδρομο....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
τη πηρα τις προαλες ακριβως δεξια οπως παει η στροφη και διαχωριζει σολωνος τις προαλλες που τη πηρα φοραγε ροζ φορεμα,ισαμπελα τη λενε και πηγαμε απεναντι σε ενα κολοξενοδοχειο σε ενα πεζοδρομο....

Και; Πώς ήταν; Τα σημαντικότερα δε μου λες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom