Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
νομίζω αυτή που αναφέρεις στη Συγγρού την είδα απόψε ένα -δυο στενά πριν την μπατσο-βενζινα. φοραγε ένα χρυσό φόρεμα. αν περάσατε από εκεί στάνταρ θα την δείτε. ήμουν με παρέα κ δε μπορούσα να σταματήσω αλλά έδειχνε πολυ για γυναίκα...αλλα αμφιβάλλω λόφω περιοχής. σόλωνος και λοιπά τίποτα, νέκρα όταν περασα.τα γνωστά ψοφίμια
ΦΙΛΕ αυτο το φορεμα το φοραει μονο η γνωστη ευα κουμαριανου ...το οποιο ειναι επνευσμενο απο την τριλογια Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ και λεγετε ΜΥΘΡΙΛ
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
βρε το ξωτικό με το μύθριλ του :)
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Σε κανα μισάωρο θα περάσω από κει... Και άυριο θα σας πώ... Φυσικά εάν μιά στο εκκατομύριο δεν είναι τράβελος θα φορτώσω στνανταρ γιατί είπαμε οτί είναι μούναρος!

τι γινε τελικα ;
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
αν και λιγο κθυστερημένα έπειτα απο βόλτα σε σόλωνος την προηγούμενη εβδομάδα (τετάρτη ή πέμπτη δεν θυμάμαι καλά) ενημερώνω πως η ντίντι η βουλγάρα μελαχροινή έχει επιστρέψει.για όποιον ενδιαφέρεται...και νωρίς η βόλτα κατά τησ 1 περίπου.φόρτωσα για σεξ στο αμάξι αλλά μάλλον απέκτησε τησ συνήθειες τησ περιοχής...ξεπέτα!αλλά αυτή η κωλάρα της ρε παιδιά όλα τα λεφτά!στα 4 είναι όλα τα λεφτά!!!
 

nikelspil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2008
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
γυρω στις 10 ενα μελαχροινο με μινι σορτς καλουτσικο ηταν απεναντι απο το τρενο στο ρουφ στην κων/πολεως.
γνωριζει κανεις τιποτε?
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Η κορασίδα πίσω από το σατυρν εξιφανίσθει! Ίσως ήταν τράβελος.. Εάν όχι σίγουρα θα την δούμε να κάνει τουρ σύντομά γιατί ήταν μουνάρα... Και όσοι με ξέρουν, γνωρίζουν τη σημαίνει η λέξη "μουνάρα" για μένα...

Αυτά!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Η κορασίδα πίσω από το σατυρν εξιφανίσθει! Ίσως ήταν τράβελος.. Εάν όχι σίγουρα θα την δούμε να κάνει τουρ σύντομά γιατί ήταν μουνάρα... Και όσοι με ξέρουν, γνωρίζουν τη σημαίνει η λέξη "μουνάρα" για μένα...

Αυτά!
εσυ δεν ξερεις να ξεχωριζεις το μουνι απο το καβλι... μαθε αν ηταν τραβελος και ξαναγραψε
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
εσυ δεν ξερεις να ξεχωριζεις το μουνι απο το καβλι... μαθε αν ηταν τραβελος και ξαναγραψε

ΚΑλύτερα να μασας παρά να μιλάς.... 

ΠΟΣΤ ΣΟΥ 4-5-2010 :

παιδες εφαγα μια ηττα προ διημερου απο amateur που δεν εχω κουραγιο ουτε να το αναφερω....γνωρισα μια απο το  fb και αφου μου εδωσε το τηλ... μου ειπε οτι κανει μασαζ με 60 γιουρια... αλλα πρεπει να παω με ταυτοτητα για να την δει και να την ελεγξει και ολα τα αλλα θα τα συζητησουμε απο κοντα... δινουμε ραντεβου λοιπον και παω στο μερος συναντησης , επειτα απο τηλεφωνικη επικοινωνια με καθοδηγει στο σπιτι της... μπαινω μεσα , θεοσκοτεινο παντου... της δειχνω την ταυτοτητα.... αφου πειστηκε οτι δεν ειμαι ενστολος , μου λεει εχει 60 ευρω το μασαζ και 20 αμα θες να με γαμησεις και 20 επειδη δεν πηγαμε σε hotel για τα λεφτα που θα εδινα κει , συνολο 100 γιουρια, της λεω θα σου δωσω ενα 70ρι θα μου κανεις μασαζ και θα μου παρεις μια πιπα στο τελος, μα μου αυτη.... μα μου εγω... τελικα εκλεισε η συμφωνια στα 70.... βγαζω ρουχα κανω μπανιο και ξαπλωνω.... βγαζει ρουχα και αρχιζει α μου χαιδευει τον πουτσο... της λεω δεν θα μου κανεις μασαζ... μου λεει θα σου κανω στον πουτσο μασαζ (δηλαδη μαλακια) αφου εχω ξενερωσει και λεω παλι εκανα μαλακια... της λεω καλα δεν θελω μασαζ παρε μια πιπα για να φυγω.... μου παιρνει ενα τσιμπουκι πολυ κακο θα ελεγα, χρησιμοποιωντας δοντι,ουτε αυτο ηξερε να κανει(αυτα παθαινουμε βεβαια αμα θελουμε amateur) τελειωνω στο 7 λεπτο το πολυ και σηκωνομαι να φυγω... μου λεει μετα θα μου φερεις και κανενα φιλο.... της λεω θες να σου πω αληθεια η ψεματα.... μου λεει αληθεια.... της λεω με τιποτα και οτι το 80ρι αυτο που της ειχα προκαταβαλει θα το κλαιω για μηνες και δεν προκειται να καψω και αλλους.... ΑΥΤΑ....


Βλάκα.... που μιλάς κιόλας...!!! Κρύψου!!! Και εσύ και το ροντβάιλερ σου..

 

pav9540

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια,καλησπερα,νεος στο αθλημα και εγω,γιαυτο ζηταω καμια πληροφορια απο εσας τους παλιους  :grin:

Βασικα εχω μπανισει ενα μιλφ,εδω και πολυ καιρο,λιγο πιο κατω απο τη νομικη στη σολωνος,μπροστα στο καφε.Περναω συχνα απο εκει και τη βλεπω καθε φορα.Ειναι γεματουλα,μιλφ,τουλαχιστον 40+,αρκετα καυλιαρα,και συνεχεια φοραει ψιλοτακουνες γοβες.Θα ηθελα να μου πει καποιοσ συναγωνιστης αν ξερει για αυτην,αν εχει δοκιμασει,πως παει απο καθαριοτητα κτλ.
ΠΡΟΣΟΧΗ=δε μιλαω για το τρανς που κανει πιατσα,γωνια σολωνος και ασκληπιου,αλλα για πιο πισω,λιγο πιο κατω απο τη νομικη σε ενα γωνιακο καφε.

Θα περιμενω απαντησεις απο συναγωνιστες,ευχαριστω.!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ΚΑλύτερα να μασας παρά να μιλάς.... 


Βλάκα.... που μιλάς κιόλας...!!! Κρύψου!!! Και εσύ και το ροντβάιλερ σου..
εγω σου προτεινω να παρεις αυτο

www.internetakias.gr/wp-content/uploads/2007/Mohammad_B562/mohammad.jpg]http://www.internetakias.gr/wp-content/uploads/2007/Mohammad_B562/mohammad.jpg[/url]

και να πας στην εβιτουλα σου αγαπησιαρη....

και μετα να της αφιερωσης αυτο...



και μετα να παω εγω και να της βαλω στον κωλο αυτο....

[URL unfurl="true"]http://diogenhs.pa-sy-a.gr/2009/08/27/24-00/o_poutsaras.jpg[/url]

καταλαβες δικαιε αυνανα???????????????
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
εγω σου προτεινω να παρεις αυτο

www.internetakias.gr/wp-content/uploads/2007/Mohammad_B562/mohammad.jpg]http://www.internetakias.gr/wp-content/uploads/2007/Mohammad_B562/mohammad.jpg[/url]

και να πας στην εβιτουλα σου αγαπησιαρη....

και μετα να της αφιερωσης αυτο...



και μετα να παω εγω και να της βαλω στον κωλο αυτο....

[URL unfurl="true"]http://diogenhs.pa-sy-a.gr/2009/08/27/24-00/o_poutsaras.jpg[/url]

καταλαβες δικαιε αυνανα???????????????
δεν μπορω να καταλαβω , γιατι εισαι εριστικοs και επιθετικοs σε καποιουs που γνωριζουν τα παντα , και που βοηθουν  και ολoυs τουs αλλουs σε οτι χρειαζονται.
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
Παιδια,καλησπερα,νεος στο αθλημα και εγω,γιαυτο ζηταω καμια πληροφορια απο εσας τους παλιους  :grin:

Βασικα εχω μπανισει ενα μιλφ,εδω και πολυ καιρο,λιγο πιο κατω απο τη νομικη στη σολωνος,μπροστα στο καφε.Περναω συχνα απο εκει και τη βλεπω καθε φορα.Ειναι γεματουλα,μιλφ,τουλαχιστον 40+,αρκετα καυλιαρα,και συνεχεια φοραει ψιλοτακουνες γοβες.Θα ηθελα να μου πει καποιοσ συναγωνιστης αν ξερει για αυτην,αν εχει δοκιμασει,πως παει απο καθαριοτητα κτλ.
ΠΡΟΣΟΧΗ=δε μιλαω για το τρανς που κανει πιατσα,γωνια σολωνος και ασκληπιου,αλλα για πιο πισω,λιγο πιο κατω απο τη νομικη σε ενα γωνιακο καφε.

Θα περιμενω απαντησεις απο συναγωνιστες,ευχαριστω.!

κοιτα νομιζω ξερω ποια λες. μια που συνηθως καθεται μαζι με μια αλλη με κατι γυαλια. δεν την εχω παρει. αλλα απο καθαριοτητα μην περιμενεις και πολλα πραγματα. πουτανες του δρομου δεν ειναι και οτι καθαροτερο κυκλοφορει. μη μασας ομως. πηγαινε και συ βρωμερος οποτε δε θα κινδυνευεις. εμενα αυτη ειναι η φιλοσοφια μου. αν εισαι πιο βρωμικος απο την αλλη τοτε και τα μικροβια της δε θα επιβιωσουν πανω σου  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pav9540

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω πολυ για την αμεση πληροφορηση! :)
Αλλα δυστηχως λεμε αλλη.Υπαρχει οντος ενα μιλφ που καθεται μαζι με μια αλλη με γιαλια,αλλα αυτες ειναι χαριλου και σολωνος.
Αυτη που λεω εγω κανει πιατσα παντα μονη της,λιγο πιο κατω απο τη νομικη,στο δεξι σου χερι οπως κατεβαινεις,μπροστα απο ενα γωνιακο καφε.Ειναι 5-10 μετρα πιο κατω απο το κτηριο της νομικης.Προσπαθησε μηπως θυμιθεις ποια σου λεω.
Οσο για αυτην με τα γιαλια φαινεται καλο μ---ι.Εσυ τι λες?Την εχεισ δοκιμασει?Ευχαριστω και παλι.

Και οποιος αλλοσ συναγωνιστης γνωριζει κατι για τη μιλφαρα που ρωταω ας στειλει πληροφοριες.!
Ευχαριστω και καλα μαμησια
 

xaraa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
157
Like
2
Πόντοι
1
Η κορασίδα πίσω από το σατυρν εξιφανίσθει! Ίσως ήταν τράβελος.. Εάν όχι σίγουρα θα την δούμε να κάνει τουρ σύντομά γιατί ήταν μουνάρα... Και όσοι με ξέρουν, γνωρίζουν τη σημαίνει η λέξη "μουνάρα" για μένα...ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΙΠΛΕΣ ΤΟΠΙΚΟ ΠΑΧΟΣ ΜΑΛΛΟΝ  ΚΟΝΤΗ Κ ΕΠΙΣΕΙΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΟΥΡΕΜΑ  ΚΟΝΤΟ ΜΑΛΛΙ ΚΣΑΝ8Ο ΜΕ ΕΝΑ ΦΤΙΝΟ ΠΟΣΤΙΖ ΠΙΑΣΜΕΝΟ, ΜΕ ΚΙΤΡΙΝΑ Κ ΠΕΤΑΧΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ Κ ΠΡΕΖΟΝΙ....                                                                                                             
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Η κορασίδα πίσω από το σατυρν εξιφανίσθει! Ίσως ήταν τράβελος.. Εάν όχι σίγουρα θα την δούμε να κάνει τουρ σύντομά γιατί ήταν μουνάρα... Και όσοι με ξέρουν, γνωρίζουν τη σημαίνει η λέξη "μουνάρα" για μένα...ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΙΠΛΕΣ ΤΟΠΙΚΟ ΠΑΧΟΣ ΜΑΛΛΟΝ  ΚΟΝΤΗ Κ ΕΠΙΣΕΙΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΡΙΚΟ ΚΟΥΡΕΜΑ  ΚΟΝΤΟ ΜΑΛΛΙ ΚΣΑΝ8Ο ΜΕ ΕΝΑ ΦΤΙΝΟ ΠΟΣΤΙΖ ΠΙΑΣΜΕΝΟ, ΜΕ ΚΙΤΡΙΝΑ Κ ΠΕΤΑΧΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ Κ ΠΡΕΖΟΝΙ....                                                                                                               
δηλαδη το χασαμε το κοριτσι :think:
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
περασμα απο τη περιοχη εντελος τυχαια χθες κατα της 2 το βραδυ , ερημια....τπτ απολυτος
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
χαχααχ ναι ρε , την κοπελα μου πηγαινα σπιτι της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom