Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
Καλησπερα,

Την παρασκευή πήρα την ΙΩΑΝΝΑ στοματικό στο αμάξι καλό και εργατικό και απίστευτο άρωμα. Ζήταγε 30 της λέω 20 άμα γουστάρεις τελικα το έψησε και έγινε οτι έγινε στο γνωστό παρκινγκ

Όμως κανα 2 μερες που περνάω απο σολονως η εχει πέσει πολύ δουλεια η εξαφανιστηκανε..... αν μεταναστευσανε ξερει κανενας που πηγαν τα κοριτσια?

πω ρε φιλε αυτο το παρκιγκ εχει δει τα χειροτερα. δεν ξαναπαω εκει γιατι την τελευταια φορα κατεληξα γυμνος εξω απο το αμαξι να πηδαω την αλλη πανω στο καπω  :2funny: :2funny: μονο ξενοδοχεια απο δω και περα.


παντως τα κοριτσια της σολωνος δε ξερω που ειναι. και γω δυο φορες που περασα το σαββατοκυριακο νεκρα ηταν. μαλλον καμια επιδρομη θα κανανε τα στρουμφακια των εξαρχειων και τις τρομαξανε.
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
Σήμερα, γύρω στις 13:30, εθεάθη επί της Χαλκοκονδύλη, ένα νέο πρόσωπο (τουλάχιστον σε εμένα). Μελαχρινή, με μαλλί μέχρι τους ώμους, γύρω στο 1,70, αδύνατη, με λευκό κολάν, μαύρο κοντομάνικο μπλουζάκι και άσπρο, αμάνικο, διχτυωτό πανωφόρι. Δεν έμοιαζε για ελληνίδα ή πρεζάκι. Έδειχνε, να έχει σουξέ. Η παρουσία δύο "Ζητάδων", όμως, τις είχε κάνει λίγο "νωχελικές" και απέφευγαν, με τρόπο, να συνδιαλλάσσονται.
 

makis12

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2006
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Η μιμη και η φίλη της στο τυροπιταδικο στην αχαρνων τι ώρα εθεάθησαν??????????????Πρωινή μεσημεριανή ελπίζω????Τοτε με βολεύει καταλαβατε? χεχεχε
η μιμη είναι η γνωστή ασιατισσα? εχω διαβάσει διαφορα ενδιαφέρον πράγματα. μπορεις να βοηθησεισ λίγο πως μπορει κανεισ να την βρει? ...ονομα τιροπιταδικου, τιμες κτλ..
υπαρχει τηλ? αν ναι , στειλε πμ
ευχαριστω εκ των προταιρων
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
παιδια να ενημερωσω οτι τα κοριτσια στη σολωνος εχουν επιστρεψει και παιζουν κατι πολυ καλα κοματια.

μολις πηρα μια μικρουλα ρουμανα μελαχρινη, καινουργια αποτι μουπε και μαλλον ειναι γιατι δεν την εχει ξαναπαρει το ματι μου. τραγικο γαμησι ξενερωτο  ουτε την καποτα δεν ηξερε να βαζει μου την εβαλε πριν καβλωσω και τελειως λαθος αλλα τουλαχιστον ηταν ομορφουλα και την εχυσα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Ρε μάγκες σήμερα το απογευματάκι κατά τις 5:00 περνούσα με τ' αμάξι από διασταύρωση 3ης Σεπτεμβρίου - Σολωμού & στο πεζοδρόμιο έκανε πιάτσα ένα απίστευτο ξανθό μουνί πολύ κυριλάτο μαζί με άλλη μία ξανθιά πιο μέτρια... Αλλά μιλάμε για κυριλάτο μουνί όχι σαν τις κλασσικές του δρόμου, ήταν ντυμένη σαν να πηγαίνει για ποτό Σάββατο βράδυ Κολωνάκι... Και γενικά πολύ περιποιημένη... Ξέρει κανείς τί παίζει;;;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ρε μάγκες σήμερα το απογευματάκι κατά τις 5:00 περνούσα με τ' αμάξι από διασταύρωση 3ης Σεπτεμβρίου - Σολωμού & στο πεζοδρόμιο έκανε πιάτσα ένα απίστευτο ξανθό μουνί πολύ κυριλάτο μαζί με άλλη μία ξανθιά πιο μέτρια... Αλλά μιλάμε για κυριλάτο μουνί όχι σαν τις κλασσικές του δρόμου, ήταν ντυμένη σαν να πηγαίνει για ποτό Σάββατο βράδυ Κολωνάκι... Και γενικά πολύ περιποιημένη... Ξέρει κανείς τί παίζει;;;
αλμπενιαν λαγκερ τυπε :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Καλά το ότι είναι αλμπένιαν το ξέρω, εκεί μόνο τέτοιες συχνάζουν. Αυτό που με νοιάζει είναι αν την "τσιμπήσω" κατά πόσο είναι ξεπέτα ή όχι... Εσύ παιχταρά μου θα την τιμούσες στη θέση μου;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Καλά το ότι είναι αλμπένιαν το ξέρω, εκεί μόνο τέτοιες συχνάζουν. Αυτό που με νοιάζει είναι αν την "τσιμπήσω" κατά πόσο είναι ξεπέτα ή όχι... Εσύ παιχταρά μου θα την τιμούσες στη θέση μου;
οχι τυπε
σε αυτο το πουτανοστεκι ολες ξεπετες κανουν
ασε που πιο παλια τις ρωταγα και μου λεγαν 50αρια
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.416
Πόντοι
41.447
Ρε μάγκες σήμερα το απογευματάκι κατά τις 5:00 περνούσα με τ' αμάξι από διασταύρωση 3ης Σεπτεμβρίου - Σολωμού & στο πεζοδρόμιο έκανε πιάτσα ένα απίστευτο ξανθό μουνί πολύ κυριλάτο μαζί με άλλη μία ξανθιά πιο μέτρια... Αλλά μιλάμε για κυριλάτο μουνί όχι σαν τις κλασσικές του δρόμου, ήταν ντυμένη σαν να πηγαίνει για ποτό Σάββατο βράδυ Κολωνάκι... Και γενικά πολύ περιποιημένη... Ξέρει κανείς τί παίζει;;;

οντως ειναι πολυ ωριαο μωρο το αλβανακι, το εχω δει 2 φορές και μου εκανε εντυπωση
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
οχι τυπε
σε αυτο το πουτανοστεκι ολες ξεπετες κανουν
ασε που πιο παλια τις ρωταγα και μου λεγαν 50αρια

Μωρέ το δίνω το 50άρι χαλαρά γι' αυτή, αλλά αν είναι να με ξεπετάξει στο 5λεπτο όπως ακουγόταν παλιότερα γι' αυτές που σύχναζαν στην Καποδιστρίου & σε πήγαιναν στο γνωστό ξενοδοχείο δε λέει... Προτιμώ να γαμήσω σε κανα μπουρδελάκι που κι εκεί υπάρχουν φοβερά κομμάτια αν ψάξεις. Βέβαια έχει άλλο σασπένς να την τσιμπάς την άλλη απ' το δρόμο :)
 

Επισκέπτης
Ρε μάγκες σήμερα το απογευματάκι κατά τις 5:00 περνούσα με τ' αμάξι από διασταύρωση 3ης Σεπτεμβρίου - Σολωμού & στο πεζοδρόμιο έκανε πιάτσα ένα απίστευτο ξανθό μουνί πολύ κυριλάτο μαζί με άλλη μία ξανθιά πιο μέτρια... Αλλά μιλάμε για κυριλάτο μουνί όχι σαν τις κλασσικές του δρόμου

Από τις τις 14.15 ήταν εκεί , την είδα εκείνη των ώρα που πέρασα.
Σε ξενοδοχείο πάνε αυτες αν πάρουν κάτι τις παραπάνω;
Μια που είχα ρωτήσει κάποτε Σόλωνος , βραδυ , που είχε δώσει κινητό και μου είχε πει ότι πήγαινε στο Attiki για 80€ .......
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
3ης σεπτεμβριου και βερανζερου πεζει τπτ?  :think:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Ρε μάγκες σήμερα το απογευματάκι κατά τις 5:00 περνούσα με τ' αμάξι από διασταύρωση 3ης Σεπτεμβρίου - Σολωμού & στο πεζοδρόμιο έκανε πιάτσα ένα απίστευτο ξανθό μουνί πολύ κυριλάτο μαζί με άλλη μία ξανθιά πιο μέτρια... Αλλά μιλάμε για κυριλάτο μουνί όχι σαν τις κλασσικές του δρόμου, ήταν ντυμένη σαν να πηγαίνει για ποτό Σάββατο βράδυ Κολωνάκι... Και γενικά πολύ περιποιημένη... Ξέρει κανείς τί παίζει;;;
ενα ξανθο με τζιν και ενα φουξια μπλουζακι στενο λες;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Το καλό φορούσε φούστα.Μίνι.

Έτσι ακριβώς. Η τύπισσα που περιγράφει ο τύπος πάνω με τζιν & φούξια μπλουζάκι ήταν η παρέα της. Ο μούναρος όμως φορούσε μπεζ μίνι φούστα & γενικά ήταν ντυμένη πολύ κυριλέ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom