Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (12 μέλη και 37 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πρέπει να είσαι γνώστης τη στιγμή που εντελώς τυχαία μετά από διασκέδαση περνάς από κέντρο και βλέπεις στη σόλωνος (κρίμα πραγματικά) κοπέλες σε σχηματισμό κινητού Γ (ντάγκλας) με τσιγάρο ήδη τελειωμένο στο σημείο της γόπας να στέκονται και  μην μπορούν καλά καλά να αρθρώσουν το λόγο που στέκονται εκεί???!!! Όσες μιλάνε απλά δεν έχουν ακόμα βρεί ραντεβού για τη δόση...

So simple!!!
δηλαδη μ ενα περασμα ειδες και το τσιγαρο στη γόπα ε ?  :P

πού να εκανες και δυο περασματα..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Τι δικιά σου την ουκρανή που λείπει 15 μέρες ρε!!! 60άρι και άγιος ό θεός που λέγες!!!!????? ;)
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
Πρέπει να είσαι γνώστης τη στιγμή που εντελώς τυχαία μετά από διασκέδαση περνάς από κέντρο και βλέπεις στη σόλωνος (κρίμα πραγματικά) κοπέλες σε σχηματισμό κινητού Γ (ντάγκλας) με τσιγάρο ήδη τελειωμένο στο σημείο της γόπας να στέκονται και  μην μπορούν καλά καλά να αρθρώσουν το λόγο που στέκονται εκεί???!!! Όσες μιλάνε απλά δεν έχουν ακόμα βρεί ραντεβού για τη δόση...

So simple!!!


ο παπαρογιωργακης ειναι ειδικος .... :uglystupid: :uglystupid:

















στη μαλακια. .  :jerking:
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
δηλαδη μ ενα περασμα ειδες και το τσιγαρο στη γόπα ε ?  :P

πού να εκανες και δυο περασματα..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σταμάτησα κιόλας! Εν τωμεταξύ εάν δεν ήταν εκεί κάτι κολωνάκια για να μην μπορείς να παρκάρεις θα σταματάγαμε ούτως η αλλιώς γιατί θα ήταν διαρκώς πεσμένες στο δρόμο! Το αλβανάκι τελικά θα το γαμίσω αν το πετύχω μετά από από 3-4 ποτάκια.. Το είδα στον ύπνο μου και δυστυχώς δεν μου έδωσε τηλέφωνο!
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Λέγε τέτοια εσύ φίλος και από WARNED σε βλέπω BURNED σύντομα!  :d-spam: :coffee:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ο παπαρογιωργακης ειναι ειδικος .... :uglystupid: :uglystupid:


στη μαλακια. .  :jerking:
πουστακι θα σου περασει, δεν ειναι τιποτα.. το εχει παθει αρκετος κοσμος..


θα σου παρει λιγο χρονο βεβαια..  :P
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Συνημμένα

  • dfg.jpg
    dfg.jpg
    23,4 KB · Εμφανίσεις: 43

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Αυτη που μου έδειξες φοτο την τελευταία φορά στο φλο!!!!!!!! Όντως δεν κόιμήθηκες χθές βράδυ! :grin:
μη δουλευεις πολυ ρε συ.. ξεχνάς..

κυκλοφορω εγω με φωτο μαζι μου ? τί ειμαι ? φωτογραφος ?
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
μη δουλευεις πολυ ρε συ.. ξεχνάς..

κυκλοφορω εγω με φωτο μαζι μου ? τί ειμαι ? φωτογραφος ?

Επικαλόυμε "pathos gia temachia" και "ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ". Να κληθούν άμεσα ώς μάρτυρες υπεράσπισης!!!!!!!
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
παιδες θα αναιβω το σκ αθηνα. εχει κανεις να μ πει σε ποια πιατσα εχει τις καλυτερες κοπελς εμφανισιακα?? μην ψαχνω σαν τον γιοτά αφου δεν την ξερω καλα την αθηνα.
 

kolokotronis07

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
παιδες θα αναιβω το σκ αθηνα. εχει κανεις να μ πει σε ποια πιατσα εχει τις καλυτερες κοπελς εμφανισιακα?? μην ψαχνω σαν τον γιοτά αφου δεν την ξερω καλα την αθηνα.
Αν έρθεις Κυριακή πήγεναι στην πιάτσα του οακα έχεις τις καλύτερες :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
παιδες θα αναιβω το σκ αθηνα. εχει κανεις να μ πει σε ποια πιατσα εχει τις καλυτερες κοπελς εμφανισιακα?? μην ψαχνω σαν τον γιοτά αφου δεν την ξερω καλα την αθηνα.

Γωνια Καποδιστριου + 3ης Σεπτεμβριου, πρωινες και απογευματινες ώρες ψαξε για την Γκαμπριελα, ξανθια με μετριο ισιο μαλλι και φοραει τζιν και λευκα γυαλια ηλιου. Ειναι η πιο εμφανισιμη εκει αλλα χρεωνει 40αρι.
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Γωνια Καποδιστριου + 3ης Σεπτεμβριου, πρωινες και απογευματινες ώρες ψαξε για την Γκαμπριελα, ξανθια με μετριο ισιο μαλλι και φοραει τζιν και λευκα γυαλια ηλιου. Ειναι η πιο εμφανισιμη εκει αλλα χρεωνει 40αρι.
Χωρις να εχει δοκιμαστει,ειναι οντως το καλυτερο κομματι!
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
χθες βραδυ κατα της 2 τερμα σολωνος λιγο πριν τη δεξια στροφη για πολυτεχνειο ειχε πολλα....ενα ομως ξεχωριζε ... μελαχροινο με κωλαρα πολυ ωραια ονομα ντιντι καπως ετσι μου ειπε την πηρα σε παρκινγκ ....τυπικες διαδικασιες
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλα εκει στην ''τερμα σολωνος'' πώς τα παιρνετε τα αλβανακια ρε παληκαρια ????

εκει η μία ανταγωνίζεται την αλλη στην ξεπετα.. όποια πεταξει πελατη πιο γρηγορα, κερδιζει πακετο τσιγαρα..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
καλα εκει στην ''τερμα σολωνος'' πώς τα παιρνετε τα αλβανακια ρε παληκαρια ????

εκει η μία ανταγωνίζεται την αλλη στην ξεπετα.. όποια πεταξει πελατη πιο γρηγορα, κερδιζει πακετο τσιγαρα..
χαχα ειδημον εισαι βλεπω.καθεσαι και τους παρακολουθεις και τον παιζεις ρε? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
καλα με τις καβλες που ειχα εγω εκεινο το βραδυ δεν χρειαστικα πανω απο 10 λεπτα.

 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Γωνια Καποδιστριου + 3ης Σεπτεμβριου, πρωινες και απογευματινες ώρες ψαξε για την Γκαμπριελα, ξανθια με μετριο ισιο μαλλι και φοραει τζιν και λευκα γυαλια ηλιου. Ειναι η πιο εμφανισιμη εκει αλλα χρεωνει 40αρι.
Δηλαδή οτι μέρα και να περάσω τζιν θα φοράει;

Μην γράφετε τι ρούχα φοράει η κάθε γκόμενα....
Χάνετε το χρόνο σας...
ΑΛΛΑΖΟΥΝ...
Και αν δεν αλλάζουν να τις αποφεύγετε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom