Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (5 μέλη και 13 επισκέπτες)

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
αυτους που τα πουλανε στα ζακια να τους μαζεψουν και να τους κοψουν τα @@
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
πριν περιπου 3 χρονια στην γωνια γ'σεπτεμβριου και καποδιστριου εκαναν πιατσα 2 ελληνακια,το ονομα των κορασιδων χριστινα (ειχαν το ιδιο ονομα)... η μια ηταν περιπου 22-23 ομορφο πουτανακι, νομιζω εχει ξαναγραφτει κατι για αυτην παλαιοτερα, και η αλλη περιπου ιδιας ηλικιας αλλα περι των 80-90 κιλα, σταματαω και ομιλω με την ομορφη και μου λεει 40 + hoteli αλλα αμα δωσεις ενα 20ευρω ακομα θα παρουμε και την φιλη μου (την χοντρη) να κανουμε παρτουζα.... σκεφτομαι τη ψυχη εχει ενα 20 ρικο ας την παρω να γελασω... οταν ανεβηκα με πανω η χοντρη ντρεποτανε να βγαλει τα ρουχα της εγω εκανα μπανιο και ακουγα τις ομιλιες, οταν βγηκα απο το μπανιο και ηταν να περασουν αυτες η χοντρη ετρεξε γρηγορα για να μην την δω... μου ειπε η αλλη οτι ηταν πρωτη μερα στη δουλεια και εγω το δευτερο ραντεβου και οτι εχει αναγκη για καποια χρηματα και γιαυτο θα εκδιδεται για λιγες μερες.... η χοντρη ηταν χαλια πιστευα πως δεν θα την γαμαγα με τιποτα αυτη... επειτα καθισα στο κρεβατι και με ξεκινησε (η καλη)  ενα τσιμπουκι αλλο πραγμα... η χοντρη κοιτουσε αλλα εβλεπα οτι ειχε καβλωσει πολυ... για μια στιγμη λοιπον ορμαει η χοντρη στο καβλι και μου εκανε ενα τσιμπουκι ξεγυρισμενο και το αλλο το γκομενακι της εβαζε κωλοδαχτυλο... εκεινη τη στιγμη ρε παιδια τρωω μια φλασια....... ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΤΗ ΧΟΝΤΡΗ....
ετσι και εκανα την γαμησα και πρεπει να ακουστηκε απο τις φωνες μεχρι την ομονοια... ειχε συναντησει ποτε κανενας συναγωνιστης τα 2 αυτα τεμαχια??????
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Συναγωνιστές κάθε μέρα στην Γ Σεπτεμβρίου κάνει πιάτσα ανελλιπώς μια με ωραια πιασιματα μπουτια κώλο που τα τονιζει με διάφορα πέτσινα εφαρμοστά που φοράει ξανθιά μέτριο ανάστημα. Την έχει πάρει καποιος συναγωνιστης; οποιος περνάει απο εκει συχνά πρέπει να κατάλαβε πια λέω ειναι εκει καθημερινα ανελλιπως
Aπ ότι διάβασα σε προηγουμενο post πρέπει να λέγεται Κάρμεν; Εχουμε καμια κριτικη γι αυτην;
 

iskander1

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Aυτή είναι η μόνη που αξίζει στην πιάτσα Γ’ Σεπτ – Καποδιστρίου, την λεγόμενη πιάτσα ΟΚΑΝΑ. Για αύτο είναι και δύσκολο να την πετύχεις –λογικά θα πρέπει να δουλεύει και με ρ/β-και η ταρίφα της είναι 10 ευρω παραπάνω απ΄τις υπόλοιπες.

Την κοκκαλίαρα ξανθία petite την λένε Νάντια, μέτρια φάτσα και πολύ μέτρια στο δωμάτιο.
Μια ακόμα που εχει δοκιμασθεί είναι η Αλεξάνδρα καστανόστανθη μετρίου αναστήματος με πιασήματα, η οποία βρώμαγε υδροτίλα. Και πως να μην μυρίζει αφού η μόνη της επαφή με το νερό είναι ένα πιτσίλισμα που κάνει μετά το σεξ...
Η κόντοστουπα μαρομάλλα -με το σκαμμένο πρόσωπο που ανέφερε ένας προηγούμενος συναγωνιστής- είναι πράγματι πολύ ασχημη να να δοκιμαστεί.
Υπάρχει ακόμα μια καστανόξανθη με μπούκλες η οποιά δείχνει τρελή ξεπέτα και φοράει συνήθως φουστα με γόβες.
Μια, με μεγάλη κολάρα,  που φοράει σχεδόν πάντα μαύρο κολάν πρέπει να είναι η Κάρμεν που εχει αναφερθεί σε προηγούμενα ποστ.
Ειναι 2-3 ακόμα που δεν είναι άξιες αναφοράς καθώς και οι μαύρες που κάνουν πιάτσα στο ίδιο σημείο.
Αυτές ειναι που έχω δει απογευματινες ώρες. 

Καλησπέρα
Αυτη η Αλεξάνδρα ειναι μια με κοντο καστανοξανθο μαλι που εμφανιζεται στην πιατσα του Οκανα συνηθως μετα
τις 19:00 και φοραει κατι κοντα σορτσακια ;
Με απογοητευσες με την υδροτίλα ή με εσωσες.... ; :think:
 

jannisb

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
57
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
ασχετο τυπε...χθες γαμησα μια απο το fb και μου ειπε αν εχω χρονο να μου επερνε και μια πιπα σημερα το μεσημερι οποτε πηγαινα να τσιμπουκωσω εκεινη την ωρα, τι πραγμα ειναι αυτο ρε συ γκομενα να τρελενεται για τσιμπουκι μου πηρε 2 τσιμπουκια δεν μου αφησε ουτε σταγονα μου τα ρουφηξε ολα και στο τελος οταν εχυνα μου τα ρουφαγε με τετοια δυναμη και μανια που με επιασε ενας πονος στην κοιλια λες και θα μου ρουφηξει τα εντοσθια... ειναι ασχετο αλλα ηθελα να πω καπου τον πονο μου...
Έχω ακούσει για μια τέτοια που κυκλοφορεί γενικώς σε chat ...fb..κλπ..
η οποία τρελένεται για τσιμπούκι αλλα ο αντρας της δεν την αφήνει γιατι
το θεωρεί προστυχο.και αυτη επειδη της αρέσει αλλα και για να μην ξεχάσει την τεχνική της αναζητά εθελοντές να της δώσουν ενα τσιμπούκι....
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Καλησπέρα
Αυτη η Αλεξάνδρα ειναι μια με κοντο καστανοξανθο μαλι που εμφανιζεται στην πιατσα του Οκανα συνηθως μετα
τις 19:00 και φοραει κατι κοντα σορτσακια ;
Με απογοητευσες με την υδροτίλα ή με εσωσες.... ; Hmmm....

Αυτη που λέω εγώ είναι μια προ-μιλφ κλασσικη αλβανόφατσα και την βρήκα νωρίς το απόγευμα. Τωρα το μαλλί της δεν πρέπει να ήταν πολύ κοντό γιατι θα το θυμόμουν. Αλεξάνδρα συστήθηκε, όπως και μια άλλη μαυρομαλλά στην πλατεία λαυρίου, όπως και αλλή μια αλβανή Αλεξάνδρα στον οκανα πριν 1-1,5 χρόνο που έιχα παρεί. Γενικά το «Αλεξάνδρα» σαν όνομα παίζει πολύ εκεί. Σορτάκι δεν φόραγε. Μάλλον άλλη πρέπει να λέμε.


 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Aυτή είναι η μόνη που αξίζει στην πιάτσα Γ’ Σεπτ – Καποδιστρίου, την λεγόμενη πιάτσα ΟΚΑΝΑ. Για αύτο είναι και δύσκολο να την πετύχεις –λογικά θα πρέπει να δουλεύει και με ρ/β-και η ταρίφα της είναι 10 ευρω παραπάνω απ΄τις υπόλοιπες.

iskander σε αυτη που λέω εγώ αναφέρεσαι; την Κάρμεν;
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
iskander σε αυτη που λέω εγώ αναφέρεσαι; την Κάρμεν;

H Kάρμεν είναι μια με μεγάλο κώλο που φοράει συνήθως κολάν.

Χτες το απόγευμα κάποιος συνάδελφος φόρτωσε «Τάμτα» και Γκαμπριέλα για παρτούζα. Περιμένουμε report  :rockon:

Εγώ πήρα μια Μαρίνα μαυρομάλλα συμπαθητικό πρόσωπο, αδύνατη γύρω στο 1,60 με λευκά γοβάκια. Αρκέτα καυλιάρα στο κρεβάτι, το δούλεψε άξια το 40αρι.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Χτες το απόγευμα κάποιος συνάδελφος φόρτωσε «Τάμτα» και Γκαμπριέλα για παρτούζα. Περιμένουμε report  :rockon:
οταν λες ταμτα εννοεις την τζενη??? το 22χρονο αλβανικο προιον με το φουντωτο μαλλι??
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
οταν λες ταμτα εννοεις την τζενη??? το 22χρονο αλβανικο προιον με το φουντωτο μαλλι??
η τζενη ειναι με την αφανα νομιζω.η γκαμπριελα ειναι μια ξανθια με κωλαρα;ξαναρωτω μηπωσ καποιοσ συναγωνιστησ εχει να μου στειλει το τηλ τησ μαρινασ;μου το ειχε δωσει αλλα εχασα το κιν.μια φορα την ειχα παρει στο χοτελ διπλα απο οκανα.αυτεσ φορτωνωνται για το σπιτι γνωριζει κανεισ;;
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231

iskander1

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Aυτή είναι η μόνη που αξίζει στην πιάτσα Γ’ Σεπτ – Καποδιστρίου, την λεγόμενη πιάτσα ΟΚΑΝΑ. Για αύτο είναι και δύσκολο να την πετύχεις –λογικά θα πρέπει να δουλεύει και με ρ/β-και η ταρίφα της είναι 10 ευρω παραπάνω απ΄τις υπόλοιπες.

iskander σε αυτη που λέω εγώ αναφέρεσαι; την Κάρμεν;

Dim72,
Οχι δεν είναι η Κάρμεν.
Αυτη που λεω ειναι πιο ψηλή, πιο αδύνατη, με κοντο καστανοξανθο μαλλι (μαλλον καστανο με ξανθες ανταυγειες)
και συνηθως φοραει καυτα σορτσακια. Συχναζει κοντα στο lito.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
οκ την Κάρμεν την έχει δοκιμάσει κανεις;
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.573
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
3ης σεπτεμριου και το επομενο στενο μετα την χαλκοκονδυλη μερα μεσημερι σχεδον παντα κανουν πιατσα 2 το ενα κοντοπουτανο με σχετικα ωραιο σωμα αλλα απο φατσα γαματα προσωπικη αποψη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom