Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

bombo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
5
Like
125
Πόντοι
280
Παραλιακή στην αρχή του τραμ στη βουλα στα ποδόσφαιρα που έχει.2 ξανθά δυνατά αλλά ήταν στα 50 αμάξι δεν είχα πάνω μου λεφτά αλλά θα ενημερώσω σύντομα
 

Tso kai lo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
70
Like
321
Πόντοι
20
Καλημέρα μάγκες..μετά τις 12 το βράδυ βρίσκουμε τίποτα προς το γνωστό τρίγωνο που λέτε; θα κατευω από επαρχία να δω την ομαδάρα μας την ΑΕΚ και έλεγα να ρίξουμε και ξανά λουτσό!
 

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
196
Like
500
Πόντοι
21
Καλημέρα μάγκες..μετά τις 12 το βράδυ βρίσκουμε τίποτα προς το γνωστό τρίγωνο που λέτε; θα κατευω από επαρχία να δω την ομαδάρα μας την ΑΕΚ και έλεγα να ρίξουμε και ξανά λουτσό!
Σίγουρα θα γαμήσει η ΑΕΚ αδερφέ.
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
164
Like
340
Πόντοι
21
Καλημέρα μάγκες..μετά τις 12 το βράδυ βρίσκουμε τίποτα προς το γνωστό τρίγωνο που λέτε; θα κατευω από επαρχία να δω την ομαδάρα μας την ΑΕΚ και έλεγα να ρίξουμε και ξανά λουτσό!
Έχει έξω από το ξενοδοχείο Ορφέα
 
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
353
Like
469
Πόντοι
21
Παραλιακή στην αρχή του τραμ στη βουλα στα ποδόσφαιρα που έχει.2 ξανθά δυνατά αλλά ήταν στα 50 αμάξι δεν είχα πάνω μου λεφτά αλλά θα ενημερώσω σύντομα
Στην αφετηρία του τραμ μάλλον θα λες ασκληπειο βουλας
 

Tso kai lo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
70
Like
321
Πόντοι
20
Έχει έξω από το ξενοδοχείο Ορφέα
Αλάνια μου κανένα χαρακτηριστικό ή όνομα από κάποια κοπέλα μην πέσω σε μουφα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σίγουρα θα γαμήσει η ΑΕΚ αδερφέ.
Από δω έως την Γαλλία θα τον έχουμε αδερφέ..κάνα όνομα θέλω από καμιά πιατσοβια ή χαρακτηρίστηκαν μην φάμε φολα
 

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
196
Like
500
Πόντοι
21
Αλάνια μου κανένα χαρακτηριστικό ή όνομα από κάποια κοπέλα μην πέσω σε μουφα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Από δω έως την Γαλλία θα τον έχουμε αδερφέ..κάνα όνομα θέλω από καμιά πιατσοβια ή χαρακτηρίστηκαν μην φάμε φολα
Θα σου πουν άλλοι πιο ειδικοί από μένα ο ΜΠΟΚΟΛΟΣ έχει κάνει διατριβή
 

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
330
Like
526
Πόντοι
81
Λοιπόν θα γράψω μαζεμένες σύνολο 4 καταθέσεις οι τρείς ειναι κωλοκαταθεσεις και η μια normal.

Επειδή έχει δίκιο ο φίλος Μποκολος που γράφει παραπάνω ότι δεν ενημερώνουμε το νήμα και θα πρέπει να γράφουν τουλάχιστον όσοι διαβάζουν εδώ και όχι να στέλνουν προσωπικά μηνύματα... αυτοί που στέλνουν ξέρουν ποίοι είναι και διαβάζουν.

1) Κατάθεση Κοκκινομάλλα Κρητικια με μακρύ μαλλί κανονικό σώμα με νορμάλ πρόγραμμα καθαρή αράζει απογευματινες ώρες έως βράδυ έξω από το Κριστιανα. Τίμια για τα 20+5 το hotel θα ξαναπήγαινα άνετα στανταράκι.
2) Κωλογαμησι Βουλγάρα Ελένη αν και εγώ την κάνω για Ελβετιδα των Τιράνων με κατσαρο καστανό Μαλλί κανονικό σώμα καθαρή αράζει συνήθως μαζί με την Αλβανοκωλαρα αλλά βολοδέρνει πάνω κάτω Έλεγε ότι κάνει κώλο αλλά τον πήρε από πίσω πολύ λίγο από το μουνι δεν είχαμε θέμα την πείρα οπως ήθελα αλλά είναι πονηρή στην αρχή είπε 25 + 5 το hotel και μετά ήθελε και αλλά 5 λόγω χρόνου μαλακιες εντάξει εγώ την γαμησα όπως ήθελα σε διάφορες στάσεις από μουνι χωρίς μα και μου αλλά από κώλο ελάχιστα δεν θα ξαναπήγαινα μαζί της.
3) Κωλογαμησι Αλεξάνδρα όντως Βουλγάρα με λευκό δέρμα κανονικο σώμα σπαστο Μαλλί καστανο σκούρο καθαρή αράζει από το πρωί μέχρι της 5 αντε 6 έξω απο τον Ορφέα αλλά σουλατσαρει και πάνω κάτω πολύ Τίμια επιλογή καθαρή και τον παίρνει από παντού χωρίς μα και μου ευχαριστιθηκα κωλογαμησι 25 + 5 το hotel θα ξαναπήγαινα μαζί της Στανταράκι .
4) Κωλογαμησι Βουλγάρα Μιμή τσιγγάνα ξανθό μαλλί γεματουλα 20 +5 το hotel στον Ορφέα και αυτή απο το πρωι εως της 5 αντε 6 αλλα και στην γωνια πανω με τα Ρωσικα milf gilf . την γαμησα όπως ήθελα και άντεξε το κωλογαμησι αλλά δεν θα ξαναπήγαινα μαζί της.

Αυτό που εχε πλάκα είναι ότι μπορείς να δεις όλες αυτές μαζί στο τρίγωνο και μετά από 10 λεπτά να έχουν εξαφανιστεί όλες και να γυρνάς κάνα 10λεπτο και να μην τις βρίσκεις προφανώς θα είναι με πελάτες που τις τσιμπήσαν.
περιπετειες του κωλου
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.313
Like
16.471
Πόντοι
2.256
Αλάνια μου κανένα χαρακτηριστικό ή όνομα από κάποια κοπέλα μην πέσω σε μουφα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Από δω έως την Γαλλία θα τον έχουμε αδερφέ..κάνα όνομα θέλω από καμιά πιατσοβια ή χαρακτηρίστηκαν μην φάμε φολα
Δεν ξέρω αν κάθεται μέχρι τόσο αργά αλλά ψάξε για Κασσάνδρα.
 

MessyRonaldo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2022
Μηνύματα
54
Like
60
Πόντοι
0
Παραλιακή στην αρχή του τραμ στη βουλα στα ποδόσφαιρα που έχει.2 ξανθά δυνατά αλλά ήταν στα 50 αμάξι δεν είχα πάνω μου λεφτά αλλά θα ενημερώσω σύντομα
Αν μπορείς στείλε μου λεπτομέρειες γιατί μένω στην Βούλα.
 

bombo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
5
Like
125
Πόντοι
280
Αν μπορείς στείλε μου λεπτομέρειες γιατί μένω στην Βούλα.
Ναι και εγώ ειναι όπως γυρνάς από γλυφαδα για βουλα στη παραλιακή μετά τη στροφή που περνας τις γραμμές του τραμ εκεί στο πικπα έχει δεξιά ενα άνοιγμα να σταματάνε τα λεωφορεία εκεί ειναι και οι 2 από τις 10 το βράδυ τις εχω δει
 

bombo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
5
Like
125
Πόντοι
280
Σήμερα πριν κανα 30’ γλυφαδα παραλιακή ρεύμα προς Πειραιά στη γωνία του ξενοδοχείου κρεολι ξανθό ωραίο με λευκό πουπουλενιο πάνω και κοντή φούστα μέχρι να ξαναγυρίσω την είχε φορτώσει κάποιος μάστορας!
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
262
Κριτικές
1
Like
1.072
Πόντοι
81
Καλά αυτό το τρίγωνο Πανοράματος πως έχει καταντήσει έτσι;
Κάθε φορά που Περνάω όλο και χειρότερα.
Γριές ,Τράβελοι ,Γυφτάκια ,Ινδές που κάθονται σαν τον βούδα ,Ζάκια πεταμένα από δω και από κει. Εμετός...!!!
Ένας κώλος έχει μείνει όλος και όλος που είναι ο κόσμος όλος της Κασσάνδρας.
Σαν το Βούδα !!!
Κλαίω ....
 

Mysthrios

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2023
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Προσφάτως δοκιμάστηκε ξανθιά μιλφογκιλφ απο Βουλγαρία με όνομα Βαλεντίνα. Καθόταν απέναντι απο τα λεωφορεία στη διασταυρωση με Αριστοτέλους. Συμπαθητική εμφάνιση για την ηλικία της, ειδικά στο πρόσωπο, αρκετή πλαδαρότητα όμως στο σώμα. Φουλ πρόγραμα 20 ευρώ + 10 το λιμπερτυ.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.313
Like
16.471
Πόντοι
2.256
Προσφάτως δοκιμάστηκε ξανθιά μιλφογκιλφ απο Βουλγαρία με όνομα Βαλεντίνα. Καθόταν απέναντι απο τα λεωφορεία στη διασταυρωση με Αριστοτέλους. Συμπαθητική εμφάνιση για την ηλικία της, ειδικά στο πρόσωπο, αρκετή πλαδαρότητα όμως στο σώμα. Φουλ πρόγραμα 20 ευρώ + 10 το λιμπερτυ.
Έχω γράψει παλιότερα, έχει έναν αέρα διαφορετικό από τις άλλες. Κάνει καλό κρεβάτι και αξίζει το 20άρικο. Συνήθως κάθεται στο καφέ πορτοκάλι.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.990
Κριτικές
34
Like
7.779
Πόντοι
3.886
Σκαραμαγκά έχω καιρό να δω κίνηση
 

Ηρακλής 19

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2023
Μηνύματα
213
Κριτικές
2
Like
406
Πόντοι
21
Μάγκες καλησπέρα για πείτε για αυτήν την γκιλφ που ακριβώς την βρίσκουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom