Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Σημερινή μεσημεριάτικη καταδρομική στο τρίγωνο. Πολύ λίγα πράγματα, καινούριες πρεζούδες με τα μισά δόντια να λείπουν, ένα χάρμα οφθαλμών. Κι ενώ ξεκίναγα να φύγω, η Θεά Αφροδίτη μου έστειλε μια Ιέρειά της. Μετά από καιρό έπεσα πάνω στην Άννα (Ελληνίδα, μελαχρινή, κατσαρό μαλλί μέσου μήκος, ύψος γύρω στο 1,70, λεπτό σώμα, συμπαθητικό πρόσωπο). Για άλλη μια φορά άξιζε τα 15€ που πήρε. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι ο κώλος της είναι δύο φορές πιο φαρδύς από το μουνί της, κι ότι πόναγε από μπροστά, με παρακάλεσε σχεδόν να την πηδάω μόνο από πίσω, όχι ότι με χάλασε. Της ξανάπα το ποίημα ότι έχω κατέβει πολλά Σάββατα να τη βρω και ήταν απούσα, μου είπε ότι τώρα πια θα κατεβαίνει κι ότι ήταν από χτες το βράδυ στο πόστο, γενικά δουλεύει ΠΣΚ μπλα μπλα μπλα
 

nikosantoniad12451

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2023
Μηνύματα
166
Like
594
Πόντοι
81
Σημερινή μεσημεριάτικη καταδρομική στο τρίγωνο. Πολύ λίγα πράγματα, καινούριες πρεζούδες με τα μισά δόντια να λείπουν, ένα χάρμα οφθαλμών. Κι ενώ ξεκίναγα να φύγω, η Θεά Αφροδίτη μου έστειλε μια Ιέρειά της. Μετά από καιρό έπεσα πάνω στην Άννα (Ελληνίδα, μελαχρινή, κατσαρό μαλλί μέσου μήκος, ύψος γύρω στο 1,70, λεπτό σώμα, συμπαθητικό πρόσωπο). Για άλλη μια φορά άξιζε τα 15€ που πήρε. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι ο κώλος της είναι δύο φορές πιο φαρδύς από το μουνί της, κι ότι πόναγε από μπροστά, με παρακάλεσε σχεδόν να την πηδάω μόνο από πίσω, όχι ότι με χάλασε. Της ξανάπα το ποίημα ότι έχω κατέβει πολλά Σάββατα να τη βρω και ήταν απούσα, μου είπε ότι τώρα πια θα κατεβαίνει κι ότι ήταν από χτες το βράδυ στο πόστο, γενικά δουλεύει ΠΣΚ μπλα μπλα μπλα
Καλησπέρα φίλε σε πιο σημείο δουλεύει ;
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.639
Πόντοι
486
Σημερινή μεσημεριάτικη καταδρομική στο τρίγωνο. Πολύ λίγα πράγματα, καινούριες πρεζούδες με τα μισά δόντια να λείπουν, ένα χάρμα οφθαλμών. Κι ενώ ξεκίναγα να φύγω, η Θεά Αφροδίτη μου έστειλε μια Ιέρειά της. Μετά από καιρό έπεσα πάνω στην Άννα (Ελληνίδα, μελαχρινή, κατσαρό μαλλί μέσου μήκος, ύψος γύρω στο 1,70, λεπτό σώμα, συμπαθητικό πρόσωπο). Για άλλη μια φορά άξιζε τα 15€ που πήρε. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι ο κώλος της είναι δύο φορές πιο φαρδύς από το μουνί της, κι ότι πόναγε από μπροστά, με παρακάλεσε σχεδόν να την πηδάω μόνο από πίσω, όχι ότι με χάλασε. Της ξανάπα το ποίημα ότι έχω κατέβει πολλά Σάββατα να τη βρω και ήταν απούσα, μου είπε ότι τώρα πια θα κατεβαίνει κι ότι ήταν από χτες το βράδυ στο πόστο, γενικά δουλεύει ΠΣΚ μπλα μπλα μπλα
Την επόμενη φορά πάρε τίποτα οδοντόκρεμες να τους κάνεις δώρο και κανένα βουρτσάκι μπας και ξεβρωμίσει το βρoμοστομα τους
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Την επόμενη φορά πάρε τίποτα οδοντόκρεμες να τους κάνεις δώρο και κανένα βουρτσάκι μπας και ξεβρωμίσει το βρoμοστομα τους
αυτό απασχολεί όσους τις παίρνουν και τους δίνουν γλωσόφιλα ή τις βάζουν να τους κάνουν ακάποτα τσιμπούκια, όχι εμένα
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.639
Πόντοι
486
αυτό απασχολεί όσους τις παίρνουν και τους δίνουν γλωσόφιλα ή τις βάζουν να τους κάνουν ακάποτα τσιμπούκια, όχι εμένα
Επειδή έχουν θέμα με τα δόντια τα πρεζάκια το λέω. Βασικά αυτές στο στοματικό είναι σαν να το χώνεις σε χελώνα αλλά τέλος πάντων........
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.217
Κριτικές
20
Like
3.771
Πόντοι
1.446
Για άλλου ξεκίνησε καί στό τρίγωνο κατέληξε, κάποτε πήγαινε σέ, Bill κλπ.... τέλος πάντων. Από παλιά ήταν έτσι με τό ύφος τής.
Έχω να την δω πολύ καιρό, από σώμα κοντουλα αδύνατη καλό στήθος στην θέση του με ωραία ρώγα. Πρόγραμμα απλό όχι κάτι ιδιαίτερο, πίπα με σκούφο,cim, κλπ δεν είχε.
Στα 50€ χωρίς παζάρια κάθονταν μισή ώρα άνετα με δύο καψουλια σύν 10€ τό lito.
Αν έδινες καί κάνα 20αρι επιπλέον έπαιρνες καί πίσω πόρτα αν σέ είχε δεί μία δύο φορές.
Είναι τόσο ανοιγμένη από πίσω, που δεν καταλαβαίνεις τίποτα...
Πιο στενή είναι μπροστά...
Την γάμαγα για κανένα τέταρτο από τον κώλο και δεν καταλάβαινα τίποτα...
Αυτή είχε αρχίσει και πόναγε εν τω μεταξύ...
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.217
Κριτικές
20
Like
3.771
Πόντοι
1.446
Είναι καλή;
Ηλικία περίπου, καθαρή....καμιά πληροφορία παραπάνω;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Η Στέλλα η Αλβανή είναι πολύ μέτρια, μπορώ να πω κάτω του μετρίου...
Κοροϊδεύει ότι τον παίρνει στον κώλο και με ένα κόλπο που το έκανε και μια γύφτισσα Βουλγάρα στην Διδύμου, το βγάζει έξω από τον κώλο...
Το περίεργο είναι στο τέλος που όταν πλένεται, καθώς πλένει το μουνί της παίρνει με την χούφτα της νερό από αυτό που πλένει το μουνί της και κάνει γαργάρες...:uglystupid:
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
148
Like
203
Πόντοι
21
Ο φίλος Ιωάννης είχε δικιο και τον ευχαριστούμε για την ενημέρωση .Την πείρα και εγώ Βράδυ βέβαια μετα της 12 , όντως ο κώλος είναι φαρδύτερος από το μουνί . Μου είπε ότι ήταν έτοιμη να φυγει. Μια χαρά όλα μαζί της .
Φίλε μου την κυρία που την συναντάμε;;
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Στοχευμένη αναγνωριστική στις 14:00 μόνο στον Ορφέα δεν εστέφθη με επιτυχία καθ'όσον ο Κινέζικος στόχος απουσίαζε.
Γενικά έλειπαν όλες οι Κινέζες!!!
Στον Ορφέα ήταν οι δύο Ινδές, μια ξανθιά καθόταν στο πεζούλι χαμηλά (δε μου άρεσε το ύφος της) και απ' έξω στο τριγωνάκι της Μενάνδρου μια αρκετά ηλικιωμένη με μίνι φούστα.
Δεν τσαρκάρησα, περνώντας όμως από Χαλκοκονδύλη είδα τα γκράνια στη θέση τους. Οι ίδιες!!! Κάποιες φουκαριάρες δεν τις κρατούν τα πόδια τους :cry:
14:00-17:00

Απόσο θυμάμε απουσιάζουν οι σχιστομάτισες, τρωνε μεσημεριανό και ξεκουραζονται.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Φίλε μου την κυρία που την συναντάμε;;
πηγαινοέρχεται από τη Σατωβριάνδου όπου βρίσκονται τα δύο ξενοδοχεία, πάνω στη Σωκράτους, μέχρι τη διασταύρωση με τη Χαλκοκονδύλη
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Χτεσινή βραδινή καταδρομική στο τρίγωνο. Μαύρα χάλια, τουλάχιστον διασκέδασα λιγάκι. Πριν τη διασταύρωση Αριστοτέλους και Χαλκοκονδύλη, αριστερά ανάμεσα στο προπατζίδικο και στο φανάρι όπως ανεβαίνουμε τη Αριστοτέλους, κοντοπούτανο αλλοδαπό γυφτάκι, με αδιάφορο πρόσωπο σχετικά καλό σώμα. Με ρώτησε το κλασσικό ...Πάμε;... την αντερώτησα τι κάνει στο κρεββάτι, πόσα θέλει για πίπα μουνί, κώλο. ΑΠΑΝΤΗΣΕ 70€. Εφάρμοσα για άλλη μια φορά την τακτική της απόλυτης απαξίωσης, την κοίταξα σοβαρά και επιδεικτικά από το κεφάλι μέχρι τα νύχια, κι έσκασα στα γέλια. Γύρισα να φύγω και με κυνήγησε ...Πόσα δίνεις;...... ... Άντε φύγε μωρή,,,, της απάντησα και δεν της έριξα ούτε μια ματιά
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Από ότι φαίνεται σε ένα νήμα με 1231 σελίδες, δεν υπάρχει άλλο μέλος να κάνει ανταπόκριση, πλην εμού. Οι άλλοι πάνε σε άλλες πιάτσες τις οποίες κρατάνε κρυφές.
Τέλος πάντων, χτες είχα μια επαφή κατά τη διάρκεια της οποίας επιβεβαίωσα ότι η αραχνοαίσθησή μου λειτουργεί ακόμα. Με πλησίασε στο φανάρι Σωκράτους και Σατωβριάνδου μια μαυριδερή που άρχισε να μου τρίβεται και να μου λέει ότι μόλις χώρισε και δεν θέλει να κάνει μόνο σεξ με τους πελάτες, αλλά θέλει και πολλές αγκαλίτσες, τρυφερότητα, συναίσθημα κλπ. Απ' ευθείας σηκώθηκε η κόκκινη σημαία, κάτι ήθελε και προσπαθούσε να μου αποσπάσει την προσοχή.
Έκανα το χαζό όμως, συνέχισα το θέατρο, να δω που το πήγαινε. Άρχισε να λέει ότι γεννήθηκε στην Αίγυπτο, έχει έξι παιδιά, τη λένε Μαρία, το κάνει σπάνια από τον κώλο, αλλά θα το κάνει για μένα. Κι όλο μου τριβότανε και με κοίταγε στα μάτια. Το ξέρω ότι είμαι και γαμώ τους άντρες, και δημιουργώ ερωτικά συναισθήματα στις πουτάνες, αλλά μαζί με την πίεση του μουνιού της στο μπούτι μου ένιωσα το χέρι της πάνω στη μπανάνα μου.
Πολύ ήρεμα και απαλά, τάχα τυχαία, κατέβασα το χέρι μου και είδα ότι είχε ξεκουμπώσει το φερμουάρ μέχρι τη μέση, πήγαινε για το πορτοφόλι μου, και ατάραχος το έκλεισα. Συνέχισα να την κοιτάω στα μάτια, τάχα προσέχοντας τις παπάτζες της, κι έκανε άλλη μια προσπάθεια, ομολογώ ότι ήταν πολύ ελαφροχέρα. Έκλεισα πάλι το φερμουάρ και γύρισα τη μπανάνα από μπροστά μου στο πλάι μου, της είπα πως μας εμποδίζει.
Είδε κι αποείδε, φύγαμε για το ξενοδοχείο. Φυσικά έβαλα τη μπανάνα μου πάνω στο καλοριφέρ, μόνο ο Τιραμόλα θα μπορούσε να το φτάσει από το κρεββάτι. Μέτρια πίπα, στον κώλο της έμπαινε με μεγάλη δυσκολία ένα δάχτυλο με ΚΥ, στενό μουνί με πολλά υγρά, τάχα πάθος και έλα να χύσουμε μαζί, αν χύσω θα πονάω κλπ καφρίλες. Τέλος πάντων, δεν άξιζε τα 20€ που πήρε, δεν τη συνιστώ. Καλύτερα να έπαιρνα την Κρητικιά με το κόκκινο μαλλί, αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι θα σου βγει στο πορνοσαφάρι
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
569
Κριτικές
3
Like
1.639
Πόντοι
486
Από ότι φαίνεται σε ένα νήμα με 1231 σελίδες, δεν υπάρχει άλλο μέλος να κάνει ανταπόκριση, πλην εμού. Οι άλλοι πάνε σε άλλες πιάτσες τις οποίες κρατάνε κρυφές.
Τέλος πάντων, χτες είχα μια επαφή κατά τη διάρκεια της οποίας επιβεβαίωσα ότι η αραχνοαίσθησή μου λειτουργεί ακόμα. Με πλησίασε στο φανάρι Σωκράτους και Σατωβριάνδου μια μαυριδερή που άρχισε να μου τρίβεται και να μου λέει ότι μόλις χώρισε και δεν θέλει να κάνει μόνο σεξ με τους πελάτες, αλλά θέλει και πολλές αγκαλίτσες, τρυφερότητα, συναίσθημα κλπ. Απ' ευθείας σηκώθηκε η κόκκινη σημαία, κάτι ήθελε και προσπαθούσε να μου αποσπάσει την προσοχή.
Έκανα το χαζό όμως, συνέχισα το θέατρο, να δω που το πήγαινε. Άρχισε να λέει ότι γεννήθηκε στην Αίγυπτο, έχει έξι παιδιά, τη λένε Μαρία, το κάνει σπάνια από τον κώλο, αλλά θα το κάνει για μένα. Κι όλο μου τριβότανε και με κοίταγε στα μάτια. Το ξέρω ότι είμαι και γαμώ τους άντρες, και δημιουργώ ερωτικά συναισθήματα στις πουτάνες, αλλά μαζί με την πίεση του μουνιού της στο μπούτι μου ένιωσα το χέρι της πάνω στη μπανάνα μου.
Πολύ ήρεμα και απαλά, τάχα τυχαία, κατέβασα το χέρι μου και είδα ότι είχε ξεκουμπώσει το φερμουάρ μέχρι τη μέση, πήγαινε για το πορτοφόλι μου, και ατάραχος το έκλεισα. Συνέχισα να την κοιτάω στα μάτια, τάχα προσέχοντας τις παπάτζες της, κι έκανε άλλη μια προσπάθεια, ομολογώ ότι ήταν πολύ ελαφροχέρα. Έκλεισα πάλι το φερμουάρ και γύρισα τη μπανάνα από μπροστά μου στο πλάι μου, της είπα πως μας εμποδίζει.
Είδε κι αποείδε, φύγαμε για το ξενοδοχείο. Φυσικά έβαλα τη μπανάνα μου πάνω στο καλοριφέρ, μόνο ο Τιραμόλα θα μπορούσε να το φτάσει από το κρεββάτι. Μέτρια πίπα, στον κώλο της έμπαινε με μεγάλη δυσκολία ένα δάχτυλο με ΚΥ, στενό μουνί με πολλά υγρά, τάχα πάθος και έλα να χύσουμε μαζί, αν χύσω θα πονάω κλπ καφρίλες. Τέλος πάντων, δεν άξιζε τα 20€ που πήρε, δεν τη συνιστώ. Καλύτερα να έπαιρνα την Κρητικιά με το κόκκινο μαλλί, αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι θα σου βγει στο πορνοσαφάρι
Την επόμενη φορά στο τσαντάκι σου μέσα βάλε καμιά ποντικοπαγίδα να ξεραθείς στα γελια
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
232
Κριτικές
3
Like
1.441
Πόντοι
201
Λοιπόν θα γράψω μαζεμένες σύνολο 4 καταθέσεις οι τρείς ειναι κωλοκαταθεσεις και η μια normal.

Επειδή έχει δίκιο ο φίλος Μποκολος που γράφει παραπάνω ότι δεν ενημερώνουμε το νήμα και θα πρέπει να γράφουν τουλάχιστον όσοι διαβάζουν εδώ και όχι να στέλνουν προσωπικά μηνύματα... αυτοί που στέλνουν ξέρουν ποίοι είναι και διαβάζουν.

1) Κατάθεση Κοκκινομάλλα Κρητικια με μακρύ μαλλί κανονικό σώμα με νορμάλ πρόγραμμα καθαρή αράζει απογευματινες ώρες έως βράδυ έξω από το Κριστιανα. Τίμια για τα 20+5 το hotel θα ξαναπήγαινα άνετα στανταράκι.
2) Κωλογαμησι Βουλγάρα Ελένη αν και εγώ την κάνω για Ελβετιδα των Τιράνων με κατσαρο καστανό Μαλλί κανονικό σώμα καθαρή αράζει συνήθως μαζί με την Αλβανοκωλαρα αλλά βολοδέρνει πάνω κάτω Έλεγε ότι κάνει κώλο αλλά τον πήρε από πίσω πολύ λίγο από το μουνι δεν είχαμε θέμα την πείρα οπως ήθελα αλλά είναι πονηρή στην αρχή είπε 25 + 5 το hotel και μετά ήθελε και αλλά 5 λόγω χρόνου μαλακιες εντάξει εγώ την γαμησα όπως ήθελα σε διάφορες στάσεις από μουνι χωρίς μα και μου αλλά από κώλο ελάχιστα δεν θα ξαναπήγαινα μαζί της.
3) Κωλογαμησι Αλεξάνδρα όντως Βουλγάρα με λευκό δέρμα κανονικο σώμα σπαστο Μαλλί καστανο σκούρο καθαρή αράζει από το πρωί μέχρι της 5 αντε 6 έξω απο τον Ορφέα αλλά σουλατσαρει και πάνω κάτω πολύ Τίμια επιλογή καθαρή και τον παίρνει από παντού χωρίς μα και μου ευχαριστιθηκα κωλογαμησι 25 + 5 το hotel θα ξαναπήγαινα μαζί της Στανταράκι .
4) Κωλογαμησι Βουλγάρα Μιμή τσιγγάνα ξανθό μαλλί γεματουλα 20 +5 το hotel στον Ορφέα και αυτή απο το πρωι εως της 5 αντε 6 αλλα και στην γωνια πανω με τα Ρωσικα milf gilf . την γαμησα όπως ήθελα και άντεξε το κωλογαμησι αλλά δεν θα ξαναπήγαινα μαζί της.

Αυτό που εχε πλάκα είναι ότι μπορείς να δεις όλες αυτές μαζί στο τρίγωνο και μετά από 10 λεπτά να έχουν εξαφανιστεί όλες και να γυρνάς κάνα 10λεπτο και να μην τις βρίσκεις προφανώς θα είναι με πελάτες που τις τσιμπήσαν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.612
Πόντοι
4.060
Από ότι φαίνεται σε ένα νήμα με 1231 σελίδες, δεν υπάρχει άλλο μέλος να κάνει ανταπόκριση, πλην εμού. Οι άλλοι πάνε σε άλλες πιάτσες τις οποίες κρατάνε κρυφές.
Τέλος πάντων, χτες είχα μια επαφή κατά τη διάρκεια της οποίας επιβεβαίωσα ότι η αραχνοαίσθησή μου λειτουργεί ακόμα. Με πλησίασε στο φανάρι Σωκράτους και Σατωβριάνδου μια μαυριδερή που άρχισε να μου τρίβεται και να μου λέει ότι μόλις χώρισε και δεν θέλει να κάνει μόνο σεξ με τους πελάτες, αλλά θέλει και πολλές αγκαλίτσες, τρυφερότητα, συναίσθημα κλπ. Απ' ευθείας σηκώθηκε η κόκκινη σημαία, κάτι ήθελε και προσπαθούσε να μου αποσπάσει την προσοχή.
Έκανα το χαζό όμως, συνέχισα το θέατρο, να δω που το πήγαινε. Άρχισε να λέει ότι γεννήθηκε στην Αίγυπτο, έχει έξι παιδιά, τη λένε Μαρία, το κάνει σπάνια από τον κώλο, αλλά θα το κάνει για μένα. Κι όλο μου τριβότανε και με κοίταγε στα μάτια. Το ξέρω ότι είμαι και γαμώ τους άντρες, και δημιουργώ ερωτικά συναισθήματα στις πουτάνες, αλλά μαζί με την πίεση του μουνιού της στο μπούτι μου ένιωσα το χέρι της πάνω στη μπανάνα μου.
Πολύ ήρεμα και απαλά, τάχα τυχαία, κατέβασα το χέρι μου και είδα ότι είχε ξεκουμπώσει το φερμουάρ μέχρι τη μέση, πήγαινε για το πορτοφόλι μου, και ατάραχος το έκλεισα. Συνέχισα να την κοιτάω στα μάτια, τάχα προσέχοντας τις παπάτζες της, κι έκανε άλλη μια προσπάθεια, ομολογώ ότι ήταν πολύ ελαφροχέρα. Έκλεισα πάλι το φερμουάρ και γύρισα τη μπανάνα από μπροστά μου στο πλάι μου, της είπα πως μας εμποδίζει.
Είδε κι αποείδε, φύγαμε για το ξενοδοχείο. Φυσικά έβαλα τη μπανάνα μου πάνω στο καλοριφέρ, μόνο ο Τιραμόλα θα μπορούσε να το φτάσει από το κρεββάτι. Μέτρια πίπα, στον κώλο της έμπαινε με μεγάλη δυσκολία ένα δάχτυλο με ΚΥ, στενό μουνί με πολλά υγρά, τάχα πάθος και έλα να χύσουμε μαζί, αν χύσω θα πονάω κλπ καφρίλες. Τέλος πάντων, δεν άξιζε τα 20€ που πήρε, δεν τη συνιστώ. Καλύτερα να έπαιρνα την Κρητικιά με το κόκκινο μαλλί, αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι θα σου βγει στο πορνοσαφάρι
Είμαι μια μαύρη αδύνατη με κοντό μαλλί αγορε .Δεν ξέρω αν λες αυτή ..Εγώ που την ρώτησα μου είχε πει 40
Αλλά ήταν στον κόσμο τις γενικά..
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Είμαι μια μαύρη αδύνατη με κοντό μαλλί αγορε .Δεν ξέρω αν λες αυτή ..Εγώ που την ρώτησα μου είχε πει 40
Αλλά ήταν στον κόσμο τις γενικά..
όχι, δεν είναι αυτή. Μίλαγε καλά Ελληνικά, θα μπορούσε να είναι από την Αίγυπτο, αλλά θα μπορούσε να είναι και Τσιγγάνα. Είχα πλησιάσει μια με κοντό αγορέ μαλλί τρομερά αδύνατη ζήτησε αυτό το ποσό χωρίς κώλο δεν άξιζε ούτε 15€
 
  • Like
Αντιδράσεις: f21

ILPadrino

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2019
Μηνύματα
48
Like
68
Πόντοι
0
Έχει γυφτισσες η πιάτσα του τριγώνου; παλιά είχε και μάλιστα πολύ καλά κομμάτια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom