Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Καλό σωματακι λεπτό, την φώτο πού ανέβασε ο φίλος έτσι είναι ότι βλέπεις, καθαρή κάνει το μπάνιο τής πριν καί μετά, ωραίο βυζακι δυάρι περίπου αλλά στήν θέση του, πιπα κάνει μόνο μέ σκούφο βάζει καί λίγο δόντι... Φιλιά κλπ δέν δίνει, Όπως είπα και στον φίλο ποίο πάνω για μην παρεξηγηθώ λέω ότι είδα καί πήρα από υπηρεσίες, αυτό πριν ένα χρόνο στο περίπου.
Να συμφωνήσω κι εγω με τον φίλο. Καθαρή, ωραίο κωλαρακι μικρό στητο βυζι. Λιγο υπερβολική στα ξεφωνητα αλλα οκ. Κωλο δεν δίνει σε εμένα τουλάχιστον.
 

jothnie

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
50
Like
34
Πόντοι
0
Για Βραδυνή εξόρμηση μετά τις 1:00 που να πάω?
 

jothnie

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
50
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Έχει πάει κανείς με τις κοπέλες που βρίσκονται στην γέφυρα Κηφισού/ Λένορμαν? Στα Μακ κοντά και αν ναι ας πει μια γνώμη. Πέρασα μια βόλτα πολύ κρύες μου φάνηκαν δεν ξέρω.
Πριν τα Μακ παράλληλα στον Κηφισό στο πάρκινγκ φόρτωσα ένα μελαχρινό ωραίο σώμα, Βουλγαρίας. Καλή κοπέλα πρόθυμη, και φιλότιμη στα κλασικά. 30 ευρώ παίρνει και λέει αν θες να της δώσεις κάτι παραπάνω.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Να συμφωνήσω κι εγω με τον φίλο. Καθαρή, ωραίο κωλαρακι μικρό στητο βυζι. Λιγο υπερβολική στα ξεφωνητα αλλα οκ. Κωλο δεν δίνει σε εμένα τουλάχιστον.
Δίκιο έχεις με τά ξεφωνητα σωστός :hi:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Πριν από λίγο γύρισα από το τρίγωνο. Για άλλη μια φορά χάλια μαύρα. Καμιά δεκαριά νεαρές αλλοδαπές μη γαμεύσιμες. Να είναι καλά η Ευγενία από την Ουκρανία. Δεν δίνει κώλο, αλλά τα 20€ που ζητάει μαζί με το Ξενοδοχείο τα αξίζει
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.645
Πόντοι
1.706
Tυποι εκείνη τη κωλάρα την κοντή που είχε ανέβει και φώτο έξω απ το γαλαξία, τη ξαναδε κανένας;
 

jothnie

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
50
Like
34
Πόντοι
0
Χθες το πρωί 11 παρά πέρασα από Μενάνδρου και Χαλκοκονδύλη είδα μια ψιλοσκουρα μάλλον ξένη τσιγγανοκατασταση έξω από τον Ορφέα, καθώς και δύο Κινέζες στην γωνία. Από περιγραφές φίλων διάλεξα την ποιό αδύνατη την Λούλου. 20+ 5 το ξενοδοχείο, δεν δίνει Κόλο αλλά κάνει ωραία πίπα, τον εξαφανίζει, χωρίς καπότα , δέχεται δάχτυλο παντού και λίγο ξύλο στα αδύνατα κολομερια πιστεύω μία χαρά για την δουλειά που την θέλουμε
Καλησπέρα φίλε μ, πιον Ορφέα λες για να εντοπίσω το σημείο.
 

allgood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
301
Αυτή η μελαχρινή βουλγαροτσιγκανα που είναι κάπως ομορφουλα την έχει δοκιμάσει κάποιος? Ήταν στην πόρτα του Ορφέα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Αυτή η μελαχρινή βουλγαροτσιγκανα που είναι κάπως ομορφουλα την έχει δοκιμάσει κάποιος? Ήταν στην πόρτα του Ορφέα
δοκίμασέ τη να μας πεις τύπε. Γιατί περιμένεις μασημένη τροφή και δεν κάνεις την κίνηση να μας ενημερώσεις;
 

allgood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
301
δοκίμασέ τη να μας πεις τύπε. Γιατί περιμένεις μασημένη τροφή και δεν κάνεις την κίνηση να μας ενημερώσεις;
Δεν είναι κακό αν είχε δοκιμάσει κάποιος να ενημέρωνε. Δεν σου είπε κανείς να πας να δοκιμάσεις και να μας πεις
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Αυτή η μελαχρινή βουλγαροτσιγκανα που είναι κάπως ομορφουλα την έχει δοκιμάσει κάποιος? Ήταν στην πόρτα του Ορφέα
Νομίζω (αν λέμε την ίδια) πως τα δόντια είναι πολύ λιγότερα από 15-20!!! Ενυγουέι, τύπε μου, πήρες καμία άλλη;;; Βρήκες τίποτα ενδιαφέρον;;;
 

allgood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
301
Νομίζω (αν λέμε την ίδια) πως τα δόντια είναι πολύ λιγότερα από 15-20!!! Ενυγουέι, τύπε μου, πήρες καμία άλλη;;; Βρήκες τίποτα ενδιαφέρον;;;
Με περίμενε κάτι ενδιαφέρον στο bill. Αξίζει δοκιμή η μελαμψη? Όμορφη φάνηκε όπως περνούσα
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Με περίμενε κάτι ενδιαφέρον στο bill. Αξίζει δοκιμή η μελαμψη? Όμορφη φάνηκε όπως περνούσα
Δεν έχω πάρει, δυστυχώς!!! Όταν βλέπω και λείπουν δόντια... Αρχίζω το τρέξιμο!!!
 

allgood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2022
Μηνύματα
143
Κριτικές
2
Like
339
Πόντοι
301
Δεν έχω πάρει, δυστυχώς!!! Όταν βλέπω και λείπουν δόντια... Αρχίζω το τρέξιμο!!!
Τωρα το πρόσεξα αυτό με τα δόντια! Οκ άκυρο, δεν της μίλησα γιατί περνούσα με το αυτοκίνητο και μιλούσε με κάποιον με τζιν και χακί μπλουζα και στο επόμενο πέρασμα έμπαινε μέσα
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
162
Like
337
Πόντοι
21
Αυτή η μελαχρινή βουλγαροτσιγκανα που είναι κάπως ομορφουλα την έχει δοκιμάσει κάποιος? Ήταν στην πόρτα του Ορφέα
εαν σου συστηθει με ονομα αννιτα ή εαν εχει ενα τατουαζ στο ενα χερι και ενα σκουρο δοντι μπροστα , τοτε ειναι ξεπετα, εχουν αναφερθει 2-3 εδω μεσα για αυτην εαν ψαξεις πριν 5-10 σελιδες, ζηταει 30 ευρω για απλο προγραμμα για υποτιθεται 20 λεπτα , στο 10 λεπτο φευγει και ζηταει εξτρα για να βγαλει την μπλουζα της ή να την πιασεις το βυζι ή το μουνι, γενικα ζηταει για τα παντα εξτρα. ενας φιλος συναγωνιστης εμεινε αχυτος μια φορα που την δοκιμασε , ξεγελαει οτι ειναι ομορφουλα αλλα μεχρι εκει. απορω πως ''δουλευει'' ακομα εκει. για την συγκεκριμενη γενικα εχουν ακουστει διαφορα αλλα καποια πραγματα δεν λεγονται εδω. απλα προσοχη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
εαν σου συστηθει με ονομα αννιτα ή εαν εχει ενα τατουαζ στο ενα χερι και ενα σκουρο δοντι μπροστα , τοτε ειναι ξεπετα, εχουν αναφερθει 2-3 εδω μεσα για αυτην εαν ψαξεις πριν 5-10 σελιδες, ζηταει 30 ευρω για απλο προγραμμα για υποτιθεται 20 λεπτα , στο 10 λεπτο φευγει και ζηταει εξτρα για να βγαλει την μπλουζα της ή να την πιασεις το βυζι ή το μουνι, γενικα ζηταει για τα παντα εξτρα. ενας φιλος συναγωνιστης εμεινε αχυτος μια φορα που την δοκιμασε , ξεγελαει οτι ειναι ομορφουλα αλλα μεχρι εκει. απορω πως ''δουλευει'' ακομα εκει. για την συγκεκριμενη γενικα εχουν ακουστει διαφορα αλλα καποια πραγματα δεν λεγονται εδω. απλα προσοχη.
Αν δε βαριέσαι στείλε πμ γι αυτά που δε λέγονται.
 

gamikas

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
222
Like
10
Πόντοι
1
καλησερα σε ολους...υπαρχει καποια πιατσα στο κεντρο?ερμου,μοναστηρακι,ψυρρη,πλακα?
 

gamikas

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
222
Like
10
Πόντοι
1
μπορει και να κανω πλακα...
εσυ μπορεις να απαντησεις σοβαρα σε καποιον που ρωτησε κατι για να μαθει,μιας και δεν ειμαι απο Αθηνα και δεν ξερω τιποτα απο Αθηνα,παραμονο αυτες τις περιοχες που σου ειπα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom