Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.274
Κριτικές
4
Like
1.996
Πόντοι
266

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
290
Like
497
Πόντοι
81
Μαιρη απο Καμερουν! Με κωλαρα!
20210416_175511.jpg
Αυτή είναι ΟΝΤΩΣ ΚΩΛΑΡΑ για χυσιμο
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
ξερει κανεις μεχρι τι ωρα βρισκουμαι την Μαιρη εξω απο το ξενοδοχειο ορφεας?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

υπαρχουν αλλες φωτο απο την Μαιρη παρακαλω ανεβαστε
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
578
Κριτικές
3
Like
1.624
Πόντοι
486
Επειδή δεν έχω προσωπική εμπειρία, στο τρίγωνο τι τιμές παίζουν και για πόση ώρα;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Επειδή δεν έχω προσωπική εμπειρία, στο τρίγωνο τι τιμές παίζουν και για πόση ώρα;
Κάποιες ζητάνε 20€ + 5€ το ξενοδοχείο, κάποιες 15€ + 5€ το ξενοδοχείο, κι υπάρχει κι ένα ίσως γυφτάκι μικροκαμωμένο που θέλει 10€ + 5€ το ξενοδοχείο. Αυτές είναι τιμές για μισή ώρα. ΠΡΟΣΟΧΗ. Ζήτα με ακριβείς λεπτομέρειες τι κάνουν στο κρεβάτι, πόση ώρα κάθονται, αν δέχονται ελεύθερα πιασίματα 'η ότι άλλο γουστάρεις. Αν σου πουν ...τα κάνω όλα μωρό μου..., μην την πατήσεις. Θα απαιτήσεις ΑΠΟ ΠΡΙΝ να κάνουν μπάνιο και πούλα τους την παπάτζα πως χώρισες πρόσφατα, κι αν περάσεις καλά μαζί τους θα τις ξαναπάρεις και θα τις συστήσεις σε φίλους σου, τους δίνεις κίνητρο να δώσουν καλή παράσταση
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.274
Κριτικές
4
Like
1.996
Πόντοι
266
ξερει κανεις μεχρι τι ωρα βρισκουμαι την Μαιρη εξω απο το ξενοδοχειο ορφεας?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

υπαρχουν αλλες φωτο απο την Μαιρη παρακαλω ανεβαστε
Συνηθως μετα τις 5 το απογευμα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
135
Like
640
Πόντοι
81
Κάποιες ζητάνε 20€ + 5€ το ξενοδοχείο, κάποιες 15€ + 5€ το ξενοδοχείο, κι υπάρχει κι ένα ίσως γυφτάκι μικροκαμωμένο που θέλει 10€ + 5€ το ξενοδοχείο. Αυτές είναι τιμές για μισή ώρα. ΠΡΟΣΟΧΗ. Ζήτα με ακριβείς λεπτομέρειες τι κάνουν στο κρεβάτι, πόση ώρα κάθονται, αν δέχονται ελεύθερα πιασίματα 'η ότι άλλο γουστάρεις. Αν σου πουν ...τα κάνω όλα μωρό μου..., μην την πατήσεις. Θα απαιτήσεις ΑΠΟ ΠΡΙΝ να κάνουν μπάνιο και πούλα τους την παπάτζα πως χώρισες πρόσφατα, κι αν περάσεις καλά μαζί τους θα τις ξαναπάρεις και θα τις συστήσεις σε φίλους σου, τους δίνεις κίνητρο να δώσουν καλή παράσταση
Που είναι ακτιβώς το γυφτάκι που θέλει 10; Και τι βάρδια; Και πάντα να ρωτάτε από πρίν, καλά τα λέει ο φίλος. Είχα πάρει μια μου είπε 20 ευρώ φουλ και μετά μου έλεγε το φουλ έχει 50 ευρώ με 20 είναι απλό και όταν τις είπα ότι αλλιώς μου τα είπε πρίν έλεγε έτσι το κάνουν όλες εδώ είναι γνωστό και τέτοιες μαλακίες.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Που είναι ακτιβώς το γυφτάκι που θέλει 10; Και τι βάρδια; Και πάντα να ρωτάτε από πρίν, καλά τα λέει ο φίλος. Είχα πάρει μια μου είπε 20 ευρώ φουλ και μετά μου έλεγε το φουλ έχει 50 ευρώ με 20 είναι απλό και όταν τις είπα ότι αλλιώς μου τα είπε πρίν έλεγε έτσι το κάνουν όλες εδώ είναι γνωστό και τέτοιες μαλακίες.
Συνήθως πρωί την έχω δει, εννοώ γύρω στις 12 το μεσημέρι. Πιατσάρει στην Σωκράτους, απέναντι από το Κριστιάνα, εννοείται πως πηγαινοέρχεται από Βερανζέρου μέχρι Σατωβριάνδου, μάλλον Βουλγαράκι είναι, έχει μικρό βυζί και λεπτοκαμωμένο σώμα
 

john791

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2017
Μηνύματα
60
Like
39
Πόντοι
0
Χθες πέρασα το βράδυ και στη διασταύρωση 3ης Σεπτεμβρίου και Καποδιστρίου ήταν μια μαύρη μοντέλο, τέλειο σώμα και πόδια. Την ξέρει κανείς; Δεν νομίζω να ήταν αυτή η Μαίρη που λέτε. Αυτή είχε απίστευτο σώμα με τατουάζ στα πόδια.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Χθες πέρασα το βράδυ και στη διασταύρωση 3ης Σεπτεμβρίου και Καποδιστρίου ήταν μια μαύρη μοντέλο, τέλειο σώμα και πόδια. Την ξέρει κανείς; Δεν νομίζω να ήταν αυτή η Μαίρη που λέτε. Αυτή είχε απίστευτο σώμα με τατουάζ στα πόδια.
και γιατί δεν σταμάτησες να κάνεις έρευνα αγοράς και να μας ενημερώσεις;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Ανταπόκριση από το τρίγωνο, μετά τις 19.30. Γενικά ψόφια πράγματα, ένα κοντοπούτανο Ελληνίδα που ζήταγε 20€ χωρίς κώλο, η γνωστή Σάντυ με τα πλαστικά βυζιά και τα πεσμένα δόντια στη θέση της, οι συνηθισμέβνοι τράβελοι και οι Πακιστανές. Η Θεά Αφροδίτη με λυπήθηκε και μου έστειλε μια Ιέρειά της, την Άννα. Δεν γνώρισα τη σιλουέτα της, έχει χάσει πολλά κιλά, έχει τα μαλλιά της μαύρα πια, τη γνώρισα από τα τατού. Στα του αγώνα τώρα. Έχει αδειάσει το βυζί της και ο κώλος της, κι άρχισε τη γνωστή λογοδοιάρροια, πως ότι βγάζει της τα τρώνε γιατί τους λυπάται και δεν μπορεί να πει όχι κλπ. Τεσπα, το κορίτσι έχει Διπολική ΔΙαταραχή, και δικαιολογείται, άλλες λένε τα ίδια και χειρότερα και φαινομενικά είναι λογικές. Αλλά, τέτοια καλλιτέχνιδα στην πίπα, δύσκολα βρίσκεις. Έκανε ένα φοβερά άγριο σεξ, αφού (ντρέπομαι που το λέω), τελείωσα μέσα σε 5 λεπτά, κι εγώ δεν ξέρω από πότε έχει να μου συμβεί αυτό. Τέλος πάντων, τα άξιζε τα 20€ που πήρε. Την ρώτησα να δουλεύει ή αν έκανε απλά μια αρπαχτή και μου είπε ότι ξανάρχισε, πηγαινοέρχεται από το Πάρκο της Ξούθου μέχρι το Καινούριο Ξενοδοχείο στη Χαλκοκονδύλη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom