Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
754
Κριτικές
131
Like
7.026
Πόντοι
17.576
ρε παιδια συγνωμη αλλα εχω να κανω μια αφελη ερωτηση μαλλον... πολλοι εδω μεσα αρεσκονται σε πιπες χωρις προφυλαξεις απο ιεροδουλες που το δεχονται. δεν σας φοβιζει αυτο καθολου?τοσο μαγκες ειναι ολοι? αν μια ιεροδουλος εχει μια πληγη στο στομα μπορεις να κολλησεις απο ηπατητιδα και κονδυλωματα και αλλα τοσα αφροδισια.και μην μου πειτε οτι στα μπουρδελα κανουν ιατρικους ελεγχους εξονυχιστους γιατι εδω δουλευομαστε.αλλωστε  αν καποια ιεροδουλος κολλησει αυτη τη στιγμη που μιλαμε για να φανει ιατρικα αυτο κανει πανω απο εναμιση μηνα.μπορει και τρεις μηνες.στους μηνες αυτουςαπο την επωαση μεχρι να καταστει κολλητικο φουλ θα εχουν περασει δεκαδες αντρες με κινδυο να κολλησουν.
μα κανεις δεν εχει φοβο με αυτα?τοσο γενναιοι ειστε ολοι?
εμενα μου κανουν εντυπωση ολα αυτα τα σχολια και οι κριτικες που λενε οτι  χυνουν ολοι μεσα στο στομα της πορνης ανευ προφυλαξης και ανευ φοβου επιμολυνσης. πιο πολυ για φαντασιες για προσελκυση κοινου μου κανουν που σημαινει οτι οι σχολιασμοι ειναι παραμυθια της χαλιμας παρα για πραγματικες καταστασεις.ειλικρινα αν ειμαι καπου λαθος διορθωστε με!
χωρίς να θέλω να κάνω τον έξυπνο η τον ειδήμων με αυτή την λογική (όλα με πλαστικό κτλ) όταν βρεις μια γκόμενα σε ένα μπαράκι και σου κάτσει δεν θα την χαμουρεψεις;;;; Τι θα πεις πάμε πρώτα για εξετάσεις;;; Οι κίνδυνοι είναι εξίσου πολλοί αν έχει πληγή στο στόμα... Και καθαρά για την ιστορία τα γκομενάκια που τσιμπάμε από τα κλάμπ είναι πολύ πιο επικίνδυνα από τις πουτανες...μπορώ να σου αναφέρω διάφορες φάσεις που ήμουν παρών...μια και σε αφήνω...με παρέα που βγήκα ο ένας από εμάς καμακωσε γκόμενα από δίπλα παρέα αυτή με τον γκόμενο της πήγαν στην τουαλέτα την πιποσε και μετά πάλι ο καθένας στην παρέα του...άρα από το στόμα και το καυλι του γκόμενους της μετα στο καυλι και στο στόμα του φίλου μου και πάλι στον γκόμενο και ότι άλλο συνεπάγεται...τα συμπεράσματα δικά σου...καθώς και οι αποφάσεις...!!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Προχτές αν θυμαμε καλά 10:30 το πρωί ήταν η αλβανιδοκωλαρα με μαύρα κολάν μποτακι και μπλουζάκι !! Μέσα στην καβλα στο πρώτο φανάρι 3 Σεπτεμβρίου διαπραγματευόταν με έναν ψιλό με γυαλάκια !! Απέναντι άλλη μια κοπέλα μέτρια ο τύπος πήγε και μειλουσε με την άλλη !! Ειμουν με το αμάξι και πήγαινα σε σοβαρή δουλειά όποτε δεν έκανα κίνηση !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Καλησπερα μηπωs καποιοs ,κρατησε η εχει, το τηλεφωνο τηs θεανωs?Πληροφοριεs με pm....
θα το ήθελα και εγώ το τηλ της θεανος αν κάποιος το έχει .. αν και κου μυριζη δράκος η υπόθεση ..!!
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
414
Like
751
Πόντοι
81
Και μένα μάγκες οποίος έχει τηλέφωνο από βυζαρουδες ,κωλαρουδες πιατσοβιες,στείλτε πμ
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
θεανω και σε μενα  :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.897
Like
536
Πόντοι
36
χωρίς να θέλω να κάνω τον έξυπνο η τον ειδήμων με αυτή την λογική (όλα με πλαστικό κτλ) όταν βρεις μια γκόμενα σε ένα μπαράκι και σου κάτσει δεν θα την χαμουρεψεις;;;; Τι θα πεις πάμε πρώτα για εξετάσεις;;; Οι κίνδυνοι είναι εξίσου πολλοί αν έχει πληγή στο στόμα... Και καθαρά για την ιστορία τα γκομενάκια που τσιμπάμε από τα κλάμπ είναι πολύ πιο επικίνδυνα από τις πουτανες...μπορώ να σου αναφέρω διάφορες φάσεις που ήμουν παρών...μια και σε αφήνω...με παρέα που βγήκα ο ένας από εμάς καμακωσε γκόμενα από δίπλα παρέα αυτή με τον γκόμενο της πήγαν στην τουαλέτα την πιποσε και μετά πάλι ο καθένας στην παρέα του...άρα από το στόμα και το καυλι του γκόμενους της μετα στο καυλι και στο στόμα του φίλου μου και πάλι στον γκόμενο και ότι άλλο συνεπάγεται...τα συμπεράσματα δικά σου...καθώς και οι αποφάσεις...!!!
Επικινδυνες καταστασεις. :think: :think: :think: :think: :think:
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
497
Like
737
Πόντοι
86
θα εξιστορησω την σημερινη μου εξορμηση περι μαυρης..σοκολατας μιας και οι ορεξεις μου ειχαν..μαυρες κατευθυνσεις..
παω στην Φ65α στην μπιουτι.καθως εμπαινα ετυχε να μπει και μια ασχετη παρεα απο δυο αντρες .περιμεναμε να βγει η μπιουτι λοιπον.βγαινει το μαυρο τουμπανο μας χαιρεταει εναν εναν και παει στον εναν αντρα απο την παρεα που ετυχε να μπει μαζι μου και παει να τον φιλησει.μηηηηη της λεει αυτος!! κορωνοιος! χαααα. φρικαρει η μπιουτι και αρχιζε να φωναζει και να ωρυεται λεγοντας τους οτι τι ηρθατε να κανετε στο μπουρδελο αν φοβαστε! ενα δικιο το ειχε ομολογω. ομως πηρε η μπαλα και εμενα μαζι νομιζοντας οτι ημουν μαζι με την ασχετη παρεα και μας πεταξε ολους εξω φωναζοντας!!εγω ηθελα να μπω αλλα μετα απο τοσα νευρα που ειχε η μαυρη ξενερωσα.λεω ασε θα κανω μια μπουρδελοτσαρκα και μεχρι να τελειωσω θα εχει ηρεμησει η μπιουτι.αμ ελα ντε που δεν ηρεμησε.ξαναπαω μετα απο μια ωρα μπαινω μεσα και ηδη ηταν μεσα και περιμεναν 4 αντρες.μπαινω και εγω λοιπον ο ασχετος μονος βγαινει η μπιουτι και μολις με βλεπει ξαναφρικαρει λεγοντας μου οτι ειχα περασει παλι πριν καμια ωρα και φωναζοντας μου λεει φυγεεεεεε και βγαινω εξω και χτυπαει και την πορτα πισω μου πριν προλαβω να εξηγησω το παραμικρο!! εν τω μεταξυ η τσατσα ειχε μεινει αφωνη,ντρεποταν και να μιλησει με οσα εβλεπε και ακουγε.
τελικα πηγα μεταξουργειο και τιμησα τη ΝΑΟΜΙ. μαυρουλα ψηλη με κορμαρα χιουμορ,χαμογελαστη ,γλυκεια,χαλαρη χωρις αγχη και κουκλα!!α και τιμη στα 10 ευρω. η αλλη η αρκουδα οπως την χαρακτηρισε καποιος αλλος που βγηκε μετα απο εμενα λογω των νευρων που ειχε ζητουσε το κλασικο 20αρι.
τα συμπερασματα δικα σας.

 

alessandrospotere

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα....Επειδή έχω χρόνια να πουτανέψω ....Στη Σόλωνος έχει ακόμη Πουτάνες? Αν ναι? Που τις πας? Δεν γουστάρω ξενοδοχεία αλλά μόνο μέσα στο αυτοκίνητο μου!!!Ευχαριστώ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα....Επειδή έχω χρόνια να πουτανέψω ....Στη Σόλωνος έχει ακόμη Πουτάνες? Αν ναι? Που τις πας? Δεν γουστάρω ξενοδοχεία αλλά μόνο μέσα στο αυτοκίνητο μου!!!Ευχαριστώ.

Η πιάτσα στη Σόλωνος πέθανε, εδώ και χρόνια. Την έδιωξαν τα μαγαζιά που άνοιξαν εκεί
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Τι άνοιξε εκεί χαμηλά. Κάτι τελειωμένα φαστφουντάδικα.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
αν θυμαστε καλα,ο Καμινης την εκλεισε..
 

britsol

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Θεανω  τηλ. και μενα παρακαλω, για να δω..
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
πρωτον 99% εγραφε μαλακιες...δευτερον την γενικη πτωση δεν την εμαθες στο σχολειο? :s&m_1:
 
  • Like
Αντιδράσεις: zelm21

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
132
Like
163
Πόντοι
1
πρωτον 99% εγραφε μαλακιες...δευτερον την γενικη πτωση δεν την εμαθες στο σχολειο? :s&m_1:
Οποιος προλαβε τον κυριο ειδε με το τηλεφωνο,αλλα δε βλεπω να ανεβαινει καμια κριτικη οποτε...Μου θυμισε μια ατακα του Τσουβελα,για οσους τον παρακολουθουν.Στο οικογενειακο τραπεζι,πετας ενα ''Με τον Τσιπρα ημασταν καλυτερα'' και φευγεις.Και αστους να γαμιουνται μεχρι το πρωι..
 
  • Like
Αντιδράσεις: lex24

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom