Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.272
Κριτικές
4
Like
1.988
Πόντοι
266

Mikelantzelo

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
632
Like
183
Πόντοι
6
Ωραίος ρε μάγκα thnx........
Εμένα Μ αρέσει το μωρό με το tattoo στο μπούτι το μελαχρινό!!!!!!!!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
55
Like
51
Πόντοι
0
Απ τα κωλοπρεζα εκει περα ασε. Μια καριολαρα αδυνατη πρεζου με κολαν τζιν, μου λεει 10 ευρω πριν μπει στο αμαξι. Παμε πιο κατω, σπαει η καποτα πανω στο τελειωμα,βγαινω, κανω το αμαξι χαλια, φοβαμαι μην εχω κολλησει τπτ και στο γυρισμο αρχισε να ζηταει αλλα 3 ευρω, τοσο εντονα που στο τελος αρχισε να βριζει και να καταριεται που δεν της τα δινω, κοπανησε και την πορτα φευγοντας.

Μια αλλη ξεδοντιαρα, στο ιδιο μερος, μπηκε μεσα στο αμαξι και ελεγε ολη μα ολη την ωρα μιλα πιο σιγα μας ακουνε. Ακομα και οταν δε μιλουσα!! Και τσαντιζοτανε και φωναζε παραπανω μονη της, λεγοντας οτι κανω θορυβο χωρις εγω να μιλαω. Οταν της ελεγα να μη φωναζει μου ελεγε οτι φωναζω εγω. Την πηγα πισω, μου ζητησε συγνωμη αυτη,αλλα αντε γεια.

Με τη Σοφια που λετε, απο συμπεριφορα και υπηρεσιες μια χαρα. Βεβαια σιχαινομαι να τη γαμησω αλλα κανα τσιμπουκακι ειναι καλη.
Ειναι τρελες εκει προσεξτε. Μιλαμε τρελες βαδιζουν πανω στο παραλογο.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
Απ τα κωλοπρεζα εκει περα ασε. Μια καριολαρα αδυνατη πρεζου με κολαν τζιν, μου λεει 10 ευρω πριν μπει στο αμαξι. Παμε πιο κατω, σπαει η καποτα πανω στο τελειωμα,βγαινω, κανω το αμαξι χαλια, φοβαμαι μην εχω κολλησει τπτ και στο γυρισμο αρχισε να ζηταει αλλα 3 ευρω, τοσο εντονα που στο τελος αρχισε να βριζει και να καταριεται που δεν της τα δινω, κοπανησε και την πορτα φευγοντας.

Μια αλλη ξεδοντιαρα, στο ιδιο μερος, μπηκε μεσα στο αμαξι και ελεγε ολη μα ολη την ωρα μιλα πιο σιγα μας ακουνε. Ακομα και οταν δε μιλουσα!! Και τσαντιζοτανε και φωναζε παραπανω μονη της, λεγοντας οτι κανω θορυβο χωρις εγω να μιλαω. Οταν της ελεγα να μη φωναζει μου ελεγε οτι φωναζω εγω. Την πηγα πισω, μου ζητησε συγνωμη αυτη,αλλα αντε γεια.

Με τη Σοφια που λετε, απο συμπεριφορα και υπηρεσιες μια χαρα. Βεβαια σιχαινομαι να τη γαμησω αλλα κανα τσιμπουκακι ειναι καλη.
Ειναι τρελες εκει προσεξτε. Μιλαμε τρελες βαδιζουν πανω στο παραλογο.

    :hi:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Απ τα κωλοπρεζα εκει περα ασε. Μια καριολαρα αδυνατη πρεζου με κολαν τζιν, μου λεει 10 ευρω πριν μπει στο αμαξι. Παμε πιο κατω, σπαει η καποτα πανω στο τελειωμα,βγαινω, κανω το αμαξι χαλια, φοβαμαι μην εχω κολλησει τπτ και στο γυρισμο αρχισε να ζηταει αλλα 3 ευρω, τοσο εντονα που στο τελος αρχισε να βριζει και να καταριεται που δεν της τα δινω, κοπανησε και την πορτα φευγοντας.

Μια αλλη ξεδοντιαρα, στο ιδιο μερος, μπηκε μεσα στο αμαξι και ελεγε ολη μα ολη την ωρα μιλα πιο σιγα μας ακουνε. Ακομα και οταν δε μιλουσα!! Και τσαντιζοτανε και φωναζε παραπανω μονη της, λεγοντας οτι κανω θορυβο χωρις εγω να μιλαω. Οταν της ελεγα να μη φωναζει μου ελεγε οτι φωναζω εγω. Την πηγα πισω, μου ζητησε συγνωμη αυτη,αλλα αντε γεια.

Με τη Σοφια που λετε, απο συμπεριφορα και υπηρεσιες μια χαρα. Βεβαια σιχαινομαι να τη γαμησω αλλα κανα τσιμπουκακι ειναι καλη.
Ειναι τρελες εκει προσεξτε. Μιλαμε τρελες βαδιζουν πανω στο παραλογο.
με τόσα χάπια που πίνουν έχουν ψευδαισθήσεις και χάνουν τον χρόνο + μερική αμνησία ..!! Παίζει να μην θυμούνται καν τι έγινε κτλ!!! Το θέμα είναι μην αρπάξεις τίποτα !! Πέρα από αυτό , το να οριοθέτης μια πρεζου. Που είναι υπό την επήρεια χαπιών είναι δύσκολο πράγμα ...η θα είναι σε χάσιμο και θα γαμησεις και κωλο χωρίς να καταλάβει τίποτα η θα είναι σε παραλήρημα και θα σου δημιουργηση πρόβλημα ( φωνές , ίσως και φθορές στο όχημα σου ...)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Απ τα κωλοπρεζα εκει περα ασε. Μια καριολαρα αδυνατη πρεζου με κολαν τζιν, μου λεει 10 ευρω πριν μπει στο αμαξι. Παμε πιο κατω, σπαει η καποτα πανω στο τελειωμα,βγαινω, κανω το αμαξι χαλια, φοβαμαι μην εχω κολλησει τπτ και στο γυρισμο αρχισε να ζηταει αλλα 3 ευρω, τοσο εντονα που στο τελος αρχισε να βριζει και να καταριεται που δεν της τα δινω, κοπανησε και την πορτα φευγοντας.

Μια αλλη ξεδοντιαρα, στο ιδιο μερος, μπηκε μεσα στο αμαξι και ελεγε ολη μα ολη την ωρα μιλα πιο σιγα μας ακουνε. Ακομα και οταν δε μιλουσα!! Και τσαντιζοτανε και φωναζε παραπανω μονη της, λεγοντας οτι κανω θορυβο χωρις εγω να μιλαω. Οταν της ελεγα να μη φωναζει μου ελεγε οτι φωναζω εγω. Την πηγα πισω, μου ζητησε συγνωμη αυτη,αλλα αντε γεια.

Με τη Σοφια που λετε, απο συμπεριφορα και υπηρεσιες μια χαρα. Βεβαια σιχαινομαι να τη γαμησω αλλα κανα τσιμπουκακι ειναι καλη.
Ειναι τρελες εκει προσεξτε. Μιλαμε τρελες βαδιζουν πανω στο παραλογο.

Και γιατί ρε μεγάλε δεν γράφεις τα ονόματά τους για να τις αποφεύγουμε; 
 

kappa_fi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.745
Like
281
Πόντοι
36
Πριν κάνα δίωρο πέριξ της Ομονοίας, τίποτα το αξιόλογο. Μια κάποια Μάγκυ (επί της Αριστοτέλους) που φαινόταν να ανήκει σε άλλη πιάτσα, μια κάποια Μαρία, επί της 3ης Σεπτεμβρίου, που ντρεπόταν να χαμογελάσει για να μη φανούν τα δόντια της, δυο άλλες τύπισσες επί της Καποδιστρίου καθισμένες στα σκαλάκια του τοπικού γαμιστρώνα - ρώτησα τη μία αλλά ήταν σαν να απαντούσαν κι οι δυο μαζί,

λες και βρισκόμουν στον κόσμο της Αλίκης στην Χώρα των Θαυμάτων.

Επέστρεψα σπίτι άπραγος κι ανανεωμένος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

μπερμπερ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
1
Like
4
Πόντοι
0
Πριν κάνα δίωρο πέριξ της Ομονοίας, τίποτα το αξιόλογο. Μια κάποια Μάγκυ (επί της Αριστοτέλους) που φαινόταν να ανήκει σε άλλη πιάτσα, μια κάποια Μαρία, επί της 3ης Σεπτεμβρίου, που ντρεπόταν να χαμογελάσει για να μη φανούν τα δόντια της, δυο άλλες τύπισσες επί της Καποδιστρίου καθισμένες στα σκαλάκια του τοπικού γαμιστρώνα - ρώτησα τη μία αλλά ήταν σαν να απαντούσαν κι οι δυο μαζί,

λες και βρισκόμουν στον κόσμο της Αλίκης στην Χώρα των Θαυμάτων.

Επέστρεψα σπίτι άπραγος κι ανανεωμένος.
Κάτι φίλοι μου από το Badoo μου σφυρίξαν μια ευκαιριάρα!! Πρόκειται για 39χρονη καλοφτιαγμενη ελληνίδα ονόματι Θεανώ ή οποία δινει το τηλ της παντου και είναι στη Δαφνη Λ.Βουλιαγμενης 180 και η οπία αν την πάρεις τηλ και της πεις "από Badoo γνωριστηκαμε" μπορεί να μη σε χρεωσει καν! Αλλος δεν πληρωσε τίποτα και άλλος μόνο ενα 50ρικο για 3 ωρες. Δινει με ανεση όλες τις τρυπες, δεχεται και 2 αντρες ταυτοχρονα. Εγω εκλεισα ραντεβου για αυριο! Το τηλ ειναι 69******09
warnwarn.gif
 Απαγορεύεται[/URL] η δημοσίευση τηλεφώνων.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
497
Like
737
Πόντοι
86
καλησπερα σε ολους τους σεξο-αγωνιστες. καμια πληροφορια για μπουρδελα με μαυρες υπαρχει?? ενδιαφερομαι για μαυρες με πιασιματα,βυζια,κωλους κτλ.
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Κάτι φίλοι μου από το Badoo μου σφυρίξαν μια ευκαιριάρα!! Πρόκειται για 39χρονη καλοφτιαγμενη ελληνίδα ονόματι Θεανώ ή οποία δινει το τηλ της παντου και είναι στη Δαφνη Λ.Βουλιαγμενης 180 και η οπία αν την πάρεις τηλ και της πεις "από Badoo γνωριστηκαμε" μπορεί να μη σε χρεωσει καν! Αλλος δεν πληρωσε τίποτα και άλλος μόνο ενα 50ρικο για 3 ωρες. Δινει με ανεση όλες τις τρυπες, δεχεται και 2 αντρες ταυτοχρονα. Εγω εκλεισα ραντεβου για αυριο! Το τηλ ειναι 69******09
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnwarn.gif[/img[/URL]] [color=green]Απαγορεύεται η δημοσίευση τηλεφώνων.[/color]
[/quote]


Μπορείτε να μου στείλετε τον αριθμό τηλεφώνου
 

Sakichacki

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2016
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Στη Βερανζερου απέναντι από το Αρτεμισίον είναι συνήθως μια 40αρα Ελληνίδα (πολύ πιθανόν) με σγουρά μαλλιά με καλό σωματάκι και συνηθως πρωί μέχρι απογευματάκι κατά τις 7. Μήπως γνωρίζει κανείς όνομα και επιδόσεις;
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
497
Like
737
Πόντοι
86
ρε παιδια συγνωμη αλλα εχω να κανω μια αφελη ερωτηση μαλλον... πολλοι εδω μεσα αρεσκονται σε πιπες χωρις προφυλαξεις απο ιεροδουλες που το δεχονται. δεν σας φοβιζει αυτο καθολου?τοσο μαγκες ειναι ολοι? αν μια ιεροδουλος εχει μια πληγη στο στομα μπορεις να κολλησεις απο ηπατητιδα και κονδυλωματα και αλλα τοσα αφροδισια.και μην μου πειτε οτι στα μπουρδελα κανουν ιατρικους ελεγχους εξονυχιστους γιατι εδω δουλευομαστε.αλλωστε  αν καποια ιεροδουλος κολλησει αυτη τη στιγμη που μιλαμε για να φανει ιατρικα αυτο κανει πανω απο εναμιση μηνα.μπορει και τρεις μηνες.στους μηνες αυτουςαπο την επωαση μεχρι να καταστει κολλητικο φουλ θα εχουν περασει δεκαδες αντρες με κινδυο να κολλησουν.
μα κανεις δεν εχει φοβο με αυτα?τοσο γενναιοι ειστε ολοι?
εμενα μου κανουν εντυπωση ολα αυτα τα σχολια και οι κριτικες που λενε οτι  χυνουν ολοι μεσα στο στομα της πορνης ανευ προφυλαξης και ανευ φοβου επιμολυνσης. πιο πολυ για φαντασιες για προσελκυση κοινου μου κανουν που σημαινει οτι οι σχολιασμοι ειναι παραμυθια της χαλιμας παρα για πραγματικες καταστασεις.ειλικρινα αν ειμαι καπου λαθος διορθωστε με!
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Καλησπερα μηπωs καποιοs ,κρατησε η εχει, το τηλεφωνο τηs θεανωs?Πληροφοριεs με pm....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom