Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
55
Like
51
Πόντοι
0
Ω να σου πακτωσω. Ενας αλλος γαμικουλας συναδελφος σας εδω να ουμε λεει οτι αυτη με α γυαλακια που μοιαζει με φοιτητριουλα να πουμε
λεει οτι ειναι λιγο χαλαρη στο σωμα και βιαζεται να σε ξεπεταξει. Παραυτα της γαμας τα αγαμητα.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Σημερα Κυριακη 14.00 η ωρα εξω απο τον ΟΚΑΝΑ 3ης Σεπτεμβριου ξανθια με μαυρο μινι και λευκα αθλητικα παπουτσια. Μετα πηγε και σταθηκε στη γωνια Καποδιστριου. Εκεινη την ωρα ερχοταν στο σημειο χοντρη με μποτακια και τα μπουτια φουλ κυταριτιδα. Στον ακριβως απο κατω δρομο Σωκρατους στεκονταν μαζεμενες 5-6 αξιολογες με κολαν.
 

BLOROW

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
81
Like
84
Πόντοι
0
Απο σχιστο παιζει τιποτα αν ξερει κανενασ ?????
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Κοντα στην πλατεια βαθης,μονο μια ρουμανα λιγο ξανθια αξιζει,και αυτη επιπεδου φυλης ειναι,χοντρες,γυφτησες,μαυριδερες,πρεζουδες ,σε ενα σημειο ειδα και κατι μπαγλαντεσιανες νομιζω...

Ειαι και μια ελληνιδα ξεδοντιαρα,αλλες εποχες θα σε πληρωναν να της πηδηξεις κατι τετοιες

μποχα βρωμα,παρακμη,πρεπει να εχεις τουλαχιστον 2 προφυλακτικα οταν πηδας αυτες


 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Καλημερα συν-αγωνιστες .
Ειπα να περασω απο το νημα μετα απο καιρο να δω τι γινεται .
Ειμαι πολυ απογοητευμενος απο την "πιατσα μας" ( τριγωνο ).
Καθοτι εργαζομενος στην περιοχη εχω ζησει φανταστικες εποχες με τελεια μουνια ( λιλυ - ποπυ - μαρια - λουλου κινεζα ).
Τωρα πια ειναι ο απολυτος ξεπεσμος δεν εχει τιποτα απολυτως εκτος απο κανα δυο γκρανια που τιμουν το 20€ οταν σε ξερουν .
Οι αλλες απλα μπαζουλα και αρπαχτικα του 20€ .
Δυστηχως εχει πατωσει τελειως

Αχ λιλη .........

Snap4.png


Snap5.png


Snap6.png

Ουτε μια μπαζο-κινεζα ρεεεεεε
sR4OZ4M.png
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.787
Κριτικές
9
Like
1.554
Πόντοι
266
Καλημερα συν-αγωνιστες .
Ειπα να περασω απο το νημα μετα απο καιρο να δω τι γινεται .
Ειμαι πολυ απογοητευμενος απο την "πιατσα μας" ( τριγωνο ).
Καθοτι εργαζομενος στην περιοχη εχω ζησει φανταστικες εποχες με τελεια μουνια ( λιλυ - ποπυ - μαρια - λουλου κινεζα ).
Τωρα πια ειναι ο απολυτος ξεπεσμος δεν εχει τιποτα απολυτως εκτος απο κανα δυο γκρανια που τιμουν το 20€ οταν σε ξερουν .
Οι αλλες απλα μπαζουλα και αρπαχτικα του 20€ .
Δυστηχως εχει πατωσει τελειως

Ουτε μια μπαζο-κινεζα ρεεεεεε
sR4OZ4M.png
ωραίο μωρο η Λιλή!!!μια φορά την πήρα λίγο πριν φύγει!!!!που πήγε το κορίτσι??
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Παίζει αυτές τις μέρες τα μεσημέρια μια κοκκινομάλλα κοντή με μεγάλα βυζά στην Πλατεία Λαυρίου και στο Λητώ μια άλλη κοκκινομάλλα με γυαλιά. Ξέρει κανείς κάτι?
 

Pen3trator

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Για την αδύνατη πιτσιρικά Χριστίνα με τα γυαλιά μυωπίας τι άποψη έχετε??την έχει πάρει κάποιος?
Φιλε συναγωνιστη, εχει τυχει να την παρω δυο φορες....και τις δυο με ικανοποιητικα αποτελεσματα. Δεν κλεβει, δεν βιαζεται, τα παιρνει στο στομα και γενικως για τα γουστα μου παιζει καλη μπαλιτσα. Στα αρνητικα ζηταει κανενα ταληρακι και καλα σαν εξτραδακι (δεν εδωσα)...και δεν ειναι ιδιαιτερα καθαρη ...ελπιζω να βοηθησα.
 

hangar18

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
13
Like
84
Πόντοι
0
Φιλε συναγωνιστη, εχει τυχει να την παρω δυο φορες....και τις δυο με ικανοποιητικα αποτελεσματα. Δεν κλεβει, δεν βιαζεται, τα παιρνει στο στομα και γενικως για τα γουστα μου παιζει καλη μπαλιτσα. Στα αρνητικα ζηταει κανενα ταληρακι και καλα σαν εξτραδακι (δεν εδωσα)...και δεν ειναι ιδιαιτερα καθαρη ...ελπιζω να βοηθησα.

Kalimera, ean kanena palikari exei to numero tis korasidas an borei as steilei pm...
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
55
Like
51
Πόντοι
0
Σημερα θα ειναι στο ξενοδοχειο που λενε τα παιδια. Πηγαινε να τη γαμησεις. Και παρτη και απο κωλο αμα δεχεται. Αντε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Σημερινή ανταπόκριση από το τρίγωνο. Κατέβηκα γύρω στις 6 το απόγευμα, μήπως κι αλλάξει το γούρι. Πίτσες μπλε, δεν υπήρχε τίποτα κι αναρωτιόμουν τι να κάνω. Ξαφνικά με πλησίασε μια μελαχρινή απέναντι από Χριστιάνα, και μου μίλησε στον πληθυντικό, είμαι σεβάσμιος φαίνεται. Τι ρώτησα τι κάνει στο κρεββάτι, μου είπε ότι δεν δίνει κώλο, αν έχω μεγάλο εργαλείο, αλλά δεν βιάζεται, δίνει φιλιά χάδια κλπ 15€ κόστος. Ήταν αρκετά μέτρια, αλλά είχα χοντρές καύλες και δεν είχα καμία άλλη επιλογή,  οπότε έκανα την ανάγκη φιλοτιμία. Της είπα την μπαρούφα που λέω στις Ελληνίδες μπας και φιλοτιμηθούν και ιδρώσουν τη φανέλα ότι προτιμώ να τα δίνω σε Ελληνίδα, παρά σε ξένη. Συνέχισε τη συζήτηση ρωτώντας με γιατι οι περισσότεροι άντρες προτιμούν τις ξένες και της απάντησα ότι συνήθως οι Ελληνίδες αρχίζουν την κλάψα ότι η μάνα τους έχει καρκίνο, ότι τράκαρε ο αδελφός τους κλπ για να τις λυπηθείς και να σου αποσπάσουν παραπάνω λεφτά, με αποτέλεσμα να μην τις ξαναπαίρνουν. Κατάλαβε την απειλή και άρχισε το ποίημα ότι είναι διαφορετική. Μου δήλωσε Αλεξάνδρα, της δήλωσα άλλο όνομα (σιγά μην είπαμε κι οι δυο τα αληθινά μας ονόματα). Δεν έβγαλε μια μαλακία που φόραγε γύρω από την κοιλιά της, τάχα ότι την πόναγε η μέση της, μάλλον δεν ήθελε να φανούν οι πατσές της. Φιλότιμη προσπάθεια, καλή πίπα, παίρνω την ΚΥ, τη βάζω στο μικρό δαχτυλάκι, και μπαίνω σιγά στην κωλοτρυπίδα, ενώ μου έπαιρνε πίπα. Χλουτς, μπήκε αέρα. Συνεχίζω με αντίχειρα, άνετα. Της βάζω δύο, τρία δάχτυλα, μπήκε και το τέταρτο. Το έχω ξαναδεί το έργο και παραλίγο να με έπιαναν τα γέλια. Έξω μου είχε πει ότι φοβόταν μήπως έχω μεγάλο εργαλείο κι ο κώλος της έπαιρνε με άνεση 4 δάχτυλα, μια ζωή θέατρο, όλες οι Ελλεηνίδες. Μπαίνω αρχικά από μπροστά, μετά από πίσω και με πλήρη σοβαρότητα τη ρώτησα μήπως πονάει, μου απάντησε όχι, θα ήταν άκομψο να συνεχίσω τη συζήτηση. Μου δήλωσε ότι έχει κάνει χορό και ότι έχει εκπαιδευτεί και για Γκέισα. Κρατήθηκα πολύ σοβαρός, βελτιώνομαι φαίνεται σε αυτή την ικανότητα. Τελικά έχυσα ακάποτα στο στόμα της, γύρισα κι άρχισα τη θεραπεία που μου είχε πει μια Γερμανίδα. Vitorange των 1000 ανά 2 ώρες, κι ελπίζω να μην είχε τίποτα βαρύ στο στόμα της
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
55
Like
51
Πόντοι
0
Τη βιταμινα τι την πηρες. Κολπο. Τι σοι κολπο ειναι αυτο. Με τοση C ισως χεσεις και την ασθενεια.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Τη βιταμινα τι την πηρες. Κολπο. Τι σοι κολπο ειναι αυτο. Με τοση C ισως χεσεις και την ασθενεια.

Αυτός είναι ο σκοπός. Πέντε χιλιάρια βιταμίνη C ανά δύο ώρες. Οποτεδήποτε νιώσεις ότι σε τριγυρνάει κάποια αρρώστια, ή και για προληπτικούς λόγους. Σε μισή ώρα θα πάρω την τέταρτη
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
55
Like
51
Πόντοι
0
Καμια κλαπετα υπαρχει να παμε να παρκαρουμε το εργαλειο μας; οχι πολυ, ενα 10λεπτο μονο,μη σου πω... σταση θα το ελεγα.

Μια καπατσα ετσι στην παραλιακη σε μιαν ακρη.
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
55
Like
51
Πόντοι
0
Ρε Μποκολε πας και γαμας πουτανες ακαποτα και καταπινεις βιταμινες; Εισαι καλα ρε;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Ρε Μποκολε πας και γαμας πουτανες ακαποτα και καταπινεις βιταμινες; Εισαι καλα ρε;

Δεν τη γάμησα ακάποτα. Στο στόμα της έχυσα, ξέρω κινδυνεύεις από ηπατίτιδα (έχω κάνει εμβόλια) κι από γονοκοκική ουριθρίτιδα, αν ο προηγούμενος είχε βλεννόρροια. Μέχρι εκεί ξέρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom