Νέα

Περί κυνηγιού! Υπέρ ή κατά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Εχετε πάει ποτέ για κυνήγι; Είστε Υπέρ ή κατά;

  • Εχω πάει κ μ΄ άρεσε!

    Ψήφοι: 7 38,9%
  • Εχω πάει κ δεν μ΄ άρεσε!

    Ψήφοι: 1 5,6%
  • Δεν έχω πάει, αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω!

    Ψήφοι: 3 16,7%
  • Δεν έχω πάει, είμαι κατά!

    Ψήφοι: 7 38,9%
  • Προτιμώ να κάθομαι κ να τρώω αυτά που κυνηγάνε οι άλλοι...

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    18

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Το ίδιο κόμπλεξ που κρύβουν οι δήθεν οικολόγοι αντικυνηγοί...

δεν είμαι δήθεν

Αν εσύ είσαι, πρόβλημα σου

Το να συνδέεις το κυνήγι με το αυτοκίνητο είναι αστείο και δείχνει μια απλοϊκή λογική που μονο στα τηλεπαράθυρα στέκει
 

sexybalance

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
δεν είμαι δήθεν

Αν εσύ είσαι, πρόβλημα σου

Το να συνδέεις το κυνήγι με το αυτοκίνητο είναι αστείο και δείχνει μια απλοϊκή λογική που μονο στα τηλεπαράθυρα στέκει


οκ μας επεισες οτι δεν εισαι κυνηγος...
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
ο κλασσικος μαγκας του πληκτρολογιου που πουλαει μουρη με τις αμπελοφιλοσοφιες του. . .  :uglystupid: :uglystupid:

ποσο μονος εισαι στη ζωη σου βρε καημενε

ο κουραδομαγκας είσαι εσύ που ντύνεσαι καρναβάλι παραλλαγή λοκατζής και πας να σκοτώσεις, χωρίς όμως να υπάρχει το ρίσκο να σε σκοτώσουν

Αν είσαι λεβέντης στείλε μου pm να σου κανονίσω συμβόλαιο νότιο αμερική - εκεί όμως δε βαράς ανυπεράσπιστα ζώα.

Είσαι τόσο μάγκας λοιπόν?

Η είσαι απλά κότα?
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
ο κουραδομαγκας είσαι εσύ που ντύνεσαι καρναβάλι παραλλαγή λοκατζής και πας να σκοτώσεις, χωρίς όμως να υπάρχει το ρίσκο να σε σκοτώσουν

Αν είσαι λεβέντης στείλε μου pm να σου κανονίσω συμβόλαιο νότιο αμερική - εκεί όμως δε βαράς ανυπεράσπιστα ζώα.

Είσαι τόσο μάγκας λοιπόν?

Η είσαι απλά κότα?
Δεν θα βγάλεις άκρη
 

sexybalance

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
ο κουραδομαγκας είσαι εσύ που ντύνεσαι καρναβάλι παραλλαγή λοκατζής και πας να σκοτώσεις, χωρίς όμως να υπάρχει το ρίσκο να σε σκοτώσουν

Αν είσαι λεβέντης στείλε μου pm να σου κανονίσω συμβόλαιο νότιο αμερική - εκεί όμως δε βαράς ανυπεράσπιστα ζώα.

Είσαι τόσο μάγκας λοιπόν?

Η είσαι απλά κότα?


μπερδευεις τη πουτσα με τη βουρτσα ασχετε κουλτουριαρη βλαξ.
νυσαφι πια με τους ψευτοοικολογους φλωρους εδω μεσα.
τελικα εχεις γινει καρκινωμα του σαιτ το ξερεις?
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
μπερδευεις τη πουτσα με τη βουρτσα ασχετε κουλτουριαρη βλαξ.
νυσαφι πια με τους ψευτοοικολογους φλωρους εδω μεσα.
τελικα εχεις γινει καρκινωμα του σαιτ το ξερεις?

ισα φλωρέτα
 

Επισκέπτης
Κάτω τὰ χέρια ἀπὸ τὸν κ. Κάλλαχαν. Ὁ ἐλλειπτικὸς του λόγος τὸν ἔχει καθιερώσει ὡς μίαν σύγχρονον Σίβυλλαν καὶ ἡ προφανῶς ἄμεσος πρόσβασὶς του εἰς τὰ ἀνώτατα κλιμάκια τῆς πολιτικῆς ἐξουσίας (και δῆ εἰς ἐξωτερικὸν) τὸν καθιστοῦν πολύτιμον κεφάλαιον τοῦ ἱστοτόπου.
 

sexybalance

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Κάτω τὰ χέρια ἀπὸ τὸν κ. Κάλλαχαν. Ὁ ἐλλειπτικὸς του λόγος τὸν ἔχει καθιερώσει ὡς μίαν σύγχρονον Σίβυλλαν καὶ ἡ προφανῶς ἄμεσος πρόσβασὶς του εἰς τὰ ἀνώτατα κλιμάκια τῆς πολιτικῆς ἐξουσίας (και δῆ εἰς ἐξωτερικὸν) τὸν καθιστοῦν πολύτιμον κεφάλαιον τοῦ ἱστοτόπου.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
καλα μην τρελαθουμε!!!ποιος μπορει να ειναι υπερ(εκτος απο τους ιδιους)αν το καλοσκεφτεις σκοτωνουν αθωα ζωακια για το χαβαλε τους.απο κει μονο καταλαβαίνεις  :jerking:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Όποιος αισθάνεται μάγκας κυνηγός ας πάρει ένα τόξο και ας παει να κυνηγήσει, για να γίνεται το παιχνίδι με πιο ίσους όρους. Τώρα πόσο μάγκας είσαι, με τα σκάγια που έχουν 800 μέτρα διασπορά, να κυνηγάς κοτσύφια.......
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
το κινιγι δε ινε κατι κακο ινε κατι το φισικο ιδικα αμα ινε νομιμο,το θεμα ινε οτι πολα αλα που κανουμε σκοτονουν πολι περσοτερα ζοα,διλιτιριαζουν το χομα κε το αερα κε φοφανε τα ζοακια κε εμισ...

επιδι ομοσ ιμαστε ικολογι του καναπε ενο ξερουμε οτι βρομιζουμε το στρογκιλο σπιτι μασ ,σινεχαμε

αρα ιμαστε διο φορεσ ΚΕΦΤΕΔΕΣ,γιατι αμα ξερισ κε σιναχασ το κακο του εαφτου σου αστα να πανε

ΜΟΝΟ τα λεφτα αξιζουν ολα τα αλα ινε ΓΤΠ!!!!!!!!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Εγώ γράφω στα αρχίδια μου το κωλοπεριβάλλον.
Έτσι κι αλλιώς παιδιά σκυλιά δεν έχω για να σκεφτώ που θα ζήσουν αμα μεγαλώσουν, οπότε δεν με νοιάζει το μέλλον.
Παίρνω το 4x4 4000cc που έχω και καίει 21 λίτρα το χιλιόμετρο, μπαίνω μέσα στην φύση, καταστρέφω οτι φυτό και λουλούδι τολμήσει να βρεθεί στο διάβα των θηριωδών ελαστικών μου 265/75/17, παίρνω την καραμπίνα μου σκοτώνω ότι κινείται, μετά κάνω επιλογή απο τα 100-200 θηράματα που σκότωσα τα 5-10 καλύτερα, τα υπόλοιπα τα αφήνω να σαπίσουν στο χώμα, έτσι κι αλλιώς καρφάκι δεν μου καίγεται για την ζωή τους, ανάβω μια φωτιά και κάνω ΒΒQ την λεία μου, την κάνω ταράτσα με 2 - 3 λίτρα κρασί, αφήνω την φωτιά να καίει, έτσι κι αλλιώς στα αρχιδια μου άμα αρπάξει φωτιά το δάσος, παίρνω το 4x4 καμάρι μου γεμμάτο λάσπες και αίματα ψόφιων ζώων και γυρνάω σπίτι μου.

Παρεξηγηθήκακε οι οικολόγοι ? Στα αρχίδια μου !
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
εγο δε κινιγο γιατι θα μινο ,δε αντεχο να κατεβενο τισ σκαλεσ αμα παο κε για κινιγι θα μινο,αμα γινοταν με αφτοκινιτο να ριτσο καμια ντουφεκια θα πιγενα
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Εγώ γράφω στα αρχίδια μου το κωλοπεριβάλλον.
Έτσι κι αλλιώς παιδιά σκυλιά δεν έχω για να σκεφτώ που θα ζήσουν αμα μεγαλώσουν, οπότε δεν με νοιάζει το μέλλον.
Παίρνω το 4x4 4000cc που έχω και καίει 21 λίτρα το χιλιόμετρο, μπαίνω μέσα στην φύση, καταστρέφω οτι φυτό και λουλούδι τολμήσει να βρεθεί στο διάβα των θηριωδών ελαστικών μου 265/75/17, παίρνω την καραμπίνα μου σκοτώνω ότι κινείται, μετά κάνω επιλογή απο τα 100-200 θηράματα που σκότωσα τα 5-10 καλύτερα, τα υπόλοιπα τα αφήνω να σαπίσουν στο χώμα, έτσι κι αλλιώς καρφάκι δεν μου καίγεται για την ζωή τους, ανάβω μια φωτιά και κάνω ΒΒQ την λεία μου, την κάνω ταράτσα με 2 - 3 λίτρα κρασί, αφήνω την φωτιά να καίει, έτσι κι αλλιώς στα αρχιδια μου άμα αρπάξει φωτιά το δάσος, παίρνω το 4x4 καμάρι μου γεμμάτο λάσπες και αίματα ψόφιων ζώων και γυρνάω σπίτι μου.

Παρεξηγηθήκακε οι οικολόγοι ? Στα αρχίδια μου !
:think: :think: :think:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Εγώ γράφω στα αρχίδια μου το κωλοπεριβάλλον.
Έτσι κι αλλιώς παιδιά σκυλιά δεν έχω για να σκεφτώ που θα ζήσουν αμα μεγαλώσουν, οπότε δεν με νοιάζει το μέλλον.
Παίρνω το 4x4 4000cc που έχω και καίει 21 λίτρα το χιλιόμετρο, μπαίνω μέσα στην φύση, καταστρέφω οτι φυτό και λουλούδι τολμήσει να βρεθεί στο διάβα των θηριωδών ελαστικών μου 265/75/17, παίρνω την καραμπίνα μου σκοτώνω ότι κινείται, μετά κάνω επιλογή απο τα 100-200 θηράματα που σκότωσα τα 5-10 καλύτερα, τα υπόλοιπα τα αφήνω να σαπίσουν στο χώμα, έτσι κι αλλιώς καρφάκι δεν μου καίγεται για την ζωή τους, ανάβω μια φωτιά και κάνω ΒΒQ την λεία μου, την κάνω ταράτσα με 2 - 3 λίτρα κρασί, αφήνω την φωτιά να καίει, έτσι κι αλλιώς στα αρχιδια μου άμα αρπάξει φωτιά το δάσος, παίρνω το 4x4 καμάρι μου γεμμάτο λάσπες και αίματα ψόφιων ζώων και γυρνάω σπίτι μου.

Παρεξηγηθήκακε οι οικολόγοι ? Στα αρχίδια μου !
εγο τα ψοφια ζοα τα περνο απο το σουπερμαρκετ κε τα βανο στι καταψιξι
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Εγώ γράφω στα αρχίδια μου το κωλοπεριβάλλον.
Έτσι κι αλλιώς παιδιά σκυλιά δεν έχω για να σκεφτώ που θα ζήσουν αμα μεγαλώσουν, οπότε δεν με νοιάζει το μέλλον.
Παίρνω το 4x4 4000cc που έχω και καίει 21 λίτρα το χιλιόμετρο, μπαίνω μέσα στην φύση, καταστρέφω οτι φυτό και λουλούδι τολμήσει να βρεθεί στο διάβα των θηριωδών ελαστικών μου 265/75/17, παίρνω την καραμπίνα μου σκοτώνω ότι κινείται, μετά κάνω επιλογή απο τα 100-200 θηράματα που σκότωσα τα 5-10 καλύτερα, τα υπόλοιπα τα αφήνω να σαπίσουν στο χώμα, έτσι κι αλλιώς καρφάκι δεν μου καίγεται για την ζωή τους, ανάβω μια φωτιά και κάνω ΒΒQ την λεία μου, την κάνω ταράτσα με 2 - 3 λίτρα κρασί, αφήνω την φωτιά να καίει, έτσι κι αλλιώς στα αρχιδια μου άμα αρπάξει φωτιά το δάσος, παίρνω το 4x4 καμάρι μου γεμμάτο λάσπες και αίματα ψόφιων ζώων και γυρνάω σπίτι μου.

Παρεξηγηθήκακε οι οικολόγοι ? Στα αρχίδια μου !



ποσο χρονων ειπαμε οτι εισαι???
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Όσοι δεν κατάλαβαν το port μου, ας το εξηγήσω καλύτερα:
Μου την δίνουν οι κάθε λογής μαλάκες οικολόγοι, ζωόφιλοι κτλ. που η μόνη τους συμμετοχή σε τέτοιες συζητήσεις είναι η στείρα άρνηση και η μισσαλοδοξία.

Δεν κυνηγώ, και το κυνήγι δεν μου αρέσει σαν δραστηριότητα ή σπόρ.
Σέβομαι όμως τους κυνηγούς γιατί όσους γνωρίζω είναι πιο οικολόγοι και προστατεύουν την φύση περισσότερο απο πολλούς οικολόγους στα χαρτιά που τρώνε π.χ. κρέας. Ποια η διαφορά ρε μάγκες ? Επειδή το ζώο το έσφαξε κάποιος άλλος για σας ?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
το κνιγι ιεν πολι καλο πραμα ,το ιδιο ινε κε αμ απασ να μαζεψισ χορτα σκοτονισ τα ραδικια,που οταν ψοφισισ θα σε ρουφιξουν

γιαφτο ολι ιμαστε κινιγι,αλι απο το καναπε κε αλι απο το δασοσ
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Όσοι δεν κατάλαβαν το port μου, ας το εξηγήσω καλύτερα:
Μου την δίνουν οι κάθε λογής μαλάκες οικολόγοι, ζωόφιλοι κτλ. που η μόνη τους συμμετοχή σε τέτοιες συζητήσεις είναι η στείρα άρνηση και η μισσαλοδοξία.

Δεν κυνηγώ, και το κυνήγι δεν μου αρέσει σαν δραστηριότητα ή σπόρ.
Σέβομαι όμως τους κυνηγούς γιατί όσους γνωρίζω είναι πιο οικολόγοι και προστατεύουν την φύση περισσότερο απο πολλούς οικολόγους στα χαρτιά που τρώνε π.χ. κρέας. Ποια η διαφορά ρε μάγκες ? Επειδή το ζώο το έσφαξε κάποιος άλλος για σας ?
Δεν είναι ακριβώς έτσι φίλε. Εγώ οταν τρώω το ζώο καλύπτω την ανάγκη μου για τροφή, δεν καλύπτω την ανάγκη μου να σκοτώσω. Μην αγοράζεις τα παραμύθια περί οικολογίας των κυνηγών. Όσα λες για τους ψευτο-οικολόγους με βρίσκουν σύμφωνο.
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Όσοι δεν κατάλαβαν το port μου, ας το εξηγήσω καλύτερα:
Μου την δίνουν οι κάθε λογής μαλάκες οικολόγοι, ζωόφιλοι κτλ. που η μόνη τους συμμετοχή σε τέτοιες συζητήσεις είναι η στείρα άρνηση και η μισσαλοδοξία.

Δεν κυνηγώ, και το κυνήγι δεν μου αρέσει σαν δραστηριότητα ή σπόρ.
Σέβομαι όμως τους κυνηγούς γιατί όσους γνωρίζω είναι πιο οικολόγοι και προστατεύουν την φύση περισσότερο απο πολλούς οικολόγους στα χαρτιά που τρώνε π.χ. κρέας. Ποια η διαφορά ρε μάγκες ? Επειδή το ζώο το έσφαξε κάποιος άλλος για σας ?



δεν ειναι το ιδιο να σκοτωνεις για να φας.με το να σκοτωνεις για χαβαλε-σκοποβολη-μαλακια στον εγκεφαλο!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom