Νέα

Περί κυνηγιού! Υπέρ ή κατά;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εχετε πάει ποτέ για κυνήγι; Είστε Υπέρ ή κατά;

  • Εχω πάει κ μ΄ άρεσε!

    Ψήφοι: 7 38,9%
  • Εχω πάει κ δεν μ΄ άρεσε!

    Ψήφοι: 1 5,6%
  • Δεν έχω πάει, αλλά θα ήθελα να δοκιμάσω!

    Ψήφοι: 3 16,7%
  • Δεν έχω πάει, είμαι κατά!

    Ψήφοι: 7 38,9%
  • Προτιμώ να κάθομαι κ να τρώω αυτά που κυνηγάνε οι άλλοι...

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    18

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
σορυ που θα σε στεναχωρησω αλλα εκει υπαρχει κοντα ιχθυοτροφειο.οχι οτι με χαλανε αλλα λεμε τωρα.
Ελευσινα δεν εχει ιχθυοτροφειο,ιχθυοτροφεια εχει απεναντι απο τη Μοτορ οιλ στο Σελοντα(Μικρο-μεγαλο Αμμονι,Κορφο)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
απο εκει το σκανε το ξερω γιαυτο στο λεω δεν ειναι και μακρια!!!!
δεν ειναι φιλε ,οι ιχθυοσκασμενες ειναι πρασινες κατω απο το φρυδι οι αλλες ειναι κοκινες και μαυρες και πιο κοψομουρες,αλλα και παλι αμα ειναι μεγαλωμενες εκτος ειναι μια χαρα
 

Επισκέπτης
δεν ειναι φιλε ,οι ιχθυοσκασμενες ειναι πρασινες κατω απο το φρυδι οι αλλες ειναι κοκινες και μαυρες και πιο κοψομουρες,αλλα και παλι αμα ειναι μεγαλωμενες εκτος ειναι μια χαρα
συμφωνω απολυτα!!!!!!!!! φρεσκο ειναι το καλυτερο ψαρι ακομα και γαυρος!!!!
 

leonit_3333

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
μιας και το θρεντ αναφέρεται και στο ψάρεμα μήπως υπάρχει κάτι σχετικό με το ψάρεμα μαγιάτικου?
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • 2000hp.jpg
    2000hp.jpg
    93,5 KB · Εμφανίσεις: 24

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Aπαραιτητο και το gps πλεον!!!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Με τα λαγοκεφαλα(ψαρια ετσι;) τι παιζεται.Οσο πανε και πληθαινουν.
 

ORCA

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.276
Like
1
Πόντοι
16
axaxouxa το θρεντ σου εξαφανιστηκε.
λοιπον συναγωνιστη, επειδη σε προβληματισαν οι ληστειες και ελεγες κατι για αυτοαμυνα και αεροβολα.

bear spray φιλε...μεχρι και αρκουδες βγαζει νοκ αουτ.
ειναι και σουπερ πρακτικο. το εχεις στην τσεπουλα και αμα λαχει, στελνεις τον ληστη(αρκουδα) αδιαβαστο ;)


 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
έλα να μαζευτείτε όλοι οι κυνηγοί. Να σας βάλουμε σε μια βάρκα να σας αμολήσουμε στο πέλαγο

Τσάμπα μάγκες.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Ο κάθε κυνηγός πρέπει να ξέρει ότι κάποιο κόμπλεξ κρύβει. Και ότι κάποια στιγμή η σφαίρα θα επιστρέψει

Το ίδιο κόμπλεξ που κρύβουν οι δήθεν οικολόγοι αντικυνηγοί...Δεν είδα καμία δήθεν οικολογική οργάνωση-που εισπράττει δεκάδες εκατομμύρια από το κράτος...-να διαμαρτύρεται για την πώληση αυτοκινήτων >1400cc ούτε για την ανεξέλεγκτη πώληση φυτοφαρμάκων.Λες και αν σταματήσουν οι κυνηγοί θα σωθεί η πανίδα.Η πανίδα καταστρέφεται από τα φυτοφάρμακα και από τη μόλυνση της ατμόσφαιρας.Αν αγαπάς τόσο πολύ τα ζώα-κι εμείς τα αγαπάμε αλλά άλλο θέμα αυτό-να κλείσεις τον Η/Υ σου ή να βάλεις φωτοβολταϊκό και όχι να χρησιμοποιείς το δίκτυο της ΔΕΗ,για ρεύμα.Την επόμενη φορά που θα πας για καφέ,να μην πάρεις καλαμάκι.Το πλαστικό ρυπαίνει πολύ.Αλλά δεν τα κάνεις.Μας πετάς ένα "απαγόρευση του κυνηγίου" και το παίζεις οικολόγος.Μετά θα πάρεις το μηχανάκι σου ή το αμάξι σου,θα πας για καφεδάκι,μέχρι την επόμενη φορά που θα σου έρθει να μας πεις τις "οικολογικές ανησυχίες".Εγώ θα προτιμούσα να απαγορευτούν εντελώς τα αυτοκίνητα.Μόνο τραίνα,και τραμ.Το αντέχεις;
 

sexybalance

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Να ο πρώτος και καλά μάγκας

Είσαι πολύ λεβέντης? Η απλά λεβεντομαλακας?

Aμα είσαι μάγκας, προσπάθησε να πυροβολήσεις κάποιον που μπορεί να αμυνθεί για αλλαγή.

Γελοίε

ο κλασσικος μαγκας του πληκτρολογιου που πουλαει μουρη με τις αμπελοφιλοσοφιες του. . .  :uglystupid: :uglystupid:

ποσο μονος εισαι στη ζωη σου βρε καημενε ; ; ; ; ; ; ; ; ;; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;; ; ; ; ;



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom