Νέα

Πέρα από το σεξ, τί άλλο περιμένει ένας άνδρας από μια γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 784
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Εφιάλτης είναι και να γυρνάς συνέχεια σ'ένα άδειο σπίτι και να μην έχεις κανέναν
Tι εννοείς κανέναν ?
Κατσαριδες δεν έχεις ?
Μυρμήγκια?

Κι αν βρεθείς σε ανάγκη μίλα στον βασιλικό, στον δυόσμο, στην ρίγανη.

Υπάρχουν και γραμμές ψυχολογικής υποστήριξης, συνήθως γυναίκες το σηκώνουν, μπορεί να βγάλεις και γκόμενα.
Το λέγειν το έχεις ? Μαλακίες ξες να λές ?

Πλάκα πλάκα, υπάρχουν άνθρωποι που έχουν τόσο ανάγκη να μιλήσουν, που ανοίγουν εφημερίδα στις πωλήσεις ακινήτων και καλούν για να μιλήσουν και δήθεν ψάχνουν διαμέρισμα να αγοράσουν.

Χέστα

ΥΓ
Ετσι που τα περιγράφεις
Εφιάλτης είναι να γυρνάς στο σπίτι με κανένα
Εφιάλτης είναι να γυρνάς στο σπίτι με κάποιον.

Αλλού είναι το πρόβλημα
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.691
Πόντοι
2.356

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656
Άπειρες ξέμπαρκες που έχουν μείνει στο ράφι. Αν όλες παντρεύονταν μικρές, δε θα είχαμε τέτοιο πρόβλημα υπογεννητικότητας. Το Τίντερ εκτός Αθήνας δε δουλεύει και πολύ καλά, είναι γνωστό αυτό.

Ποιες άπειρες ρε φίλε,μόνο άπειρες διαθέσιμες πούτσες υπάρχουν για τις ελάχιστες διαθέσιμες

Τόσα πράγματα μπορείς να κάνεις μόνος σου (ταινίες, παιχνίδια, βιβλία, ίντερνετ κλπ). Αν θέλεις συνέχεια να έχεις κάποιον να μιλάς, είσαι ανασφαλής. :confused:

Τα βαριέσαι όλα κάποια στιγμή και θέλεις γυναικεία παρέα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Ποιες άπειρες ρε φίλε,μόνο άπειρες διαθέσιμες πούτσες υπάρχουν για τις ελάχιστες διαθέσιμες
Εγώ όλη την ώρα στο ίνσταγκράμ μου (μέσω αυτού κάνω παιχνίδι) σε 30ρες πέφτω πάντως.
Τα βαριέσαι όλα κάποια στιγμή και θέλεις γυναικεία παρέα.
Βαριέσαι τις χιλιάδες ταινίες, σειρές και παιχνίδια να κάτσεις να λιώσεις και δε βαριέσαι τη γυναικεία παρέα. Μάλιστα.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
Πλάκα πλάκα, υπάρχουν άνθρωποι που έχουν τόσο ανάγκη να μιλήσουν, που ανοίγουν εφημερίδα στις πωλήσεις ακινήτων και καλούν για να μιλήσουν και δήθεν ψάχνουν διαμέρισμα να αγοράσουν.
ακραιο! μου θυμιζει εμενα στο στρατο που ειχαμε σπανιες εξοδους λογο εμπλοκης, (μια εξοδο καθε μηνα περιπου) και ηθελα να κανω περιπολο στο τομεα που ηταν διπλα απο δρομο που περνουσαν αρκετα αυτοκινητα και την ημερα και πεζοι, για να βλεπω κοσμο και να ειμαι κοντα στο ''πολιτισμο''
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656
Βαριέσαι τις χιλιάδες ταινίες, σειρές και παιχνίδια να κάτσεις να λιώσεις και δε βαριέσαι τη γυναικεία παρέα. Μάλιστα.

Τί παιχνίδια και σειρές,πόσο χρονών είσαι ρε φίλε,20; :huh:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Τί παιχνίδια και σειρές,πόσο χρονών είσαι ρε φίλε,20; :huh:
Οι μεγαλύτεροι δεν έχουν netflix και κάποια παιχνιδομηχανή δηλαδή; :headbang: Στην καραντίνα τι έκανες, κοίταζες το ταβάνι;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.820
Πόντοι
9.297
ενας γνωστος απο το χωριο (χρονια αγαμητος και μπακουρος) πηρε επιδοτηση νεων αγροτων και αντι να επενδυσει τα λεφτα στη δουλεια, πηγε και τα εφαγε στο κωλαδικο στη πολη. κατι τσιμπουκια του παιρναν ελεγε... μαλλον πιπες λεει...
Συνειδητοποιημένος επαγγελματίας αγρότης...πάντως από την άλλη μεριά από το να παρει τίποτα κατσίκες και να την βρίσκει με αυτές καλύτερα που τα "επένδυσε" εκεί τα λεφτά....και να δούμε μετά με τι σκατα θα λειτουργήσει ως νέος αγρότης.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.820
Πόντοι
9.297
Οι μεγαλύτεροι δεν έχουν netflix και κάποια παιχνιδομηχανή δηλαδή; :headbang: Στην καραντίνα τι έκανες, κοίταζες το ταβάνι;
Υπάρχει και τηλεόραση,ραδιόφωνο,εφημερίδες,βιβλία...το να σποβλακωνεσαι νυχθημερον πάνω από μια οθόνη δεν είναι κάτι που κάνει ένας ενήλικος αλλά ένα βαριεστημενο παιδί.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656
Υπάρχει και τηλεόραση,ραδιόφωνο,εφημερίδες,βιβλία...το να σποβλακωνεσαι νυχθημερον πάνω από μια οθόνη δεν είναι κάτι που κάνει ένας ενήλικος αλλά ένα βαριεστημενο παιδί.

Τηλεόραση ούτε την ανοίγω πλέον,βιβλίο έχω να διαβάσω 10 χρόνια,μόνο ραδιόφωνο και μουσική ακούω σπίτι.

Αν δεν υπήρχε η οθόνη και το ίντερνετ θα'χαμε φουντάρει όλοι
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Το ότι οι ελλεινιδες δεν παντρεύονται δεν σημαίνει 9τι είναι αγαμητες, το έχετε παρεξηγήσει.. Απλά η ελλεινιδα ψάχνει για πλούσιο, για αυτό δε. Παντρεύεται, μέχρι και αν τον βρει μια χαρά τρώει τις πουτσες τις από άτομα της παρέας της και του κύκλου της..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.820
Πόντοι
9.297
Τηλεόραση ούτε την ανοίγω πλέον,βιβλίο έχω να διαβάσω 10 χρόνια,μόνο ραδιόφωνο και μουσική ακούω σπίτι.

Αν δεν υπήρχε η οθόνη και το ίντερνετ θα'χαμε φουντάρει όλοι
Η αλήθεια είναι ότι το bou.ηταν πολύτιμο ιδίως στην προηγούμενη καραντινα.
Η υπερεκθεση όμως στο διαδίκτυο δημιουργεί συνθήκες καψίματος των λίγων υγιών εγκεφαλικών κυττάρων που διαθέτουν οι περισσότεροι.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Υπάρχει και τηλεόραση,ραδιόφωνο,εφημερίδες,βιβλία...το να σποβλακωνεσαι νυχθημερον πάνω από μια οθόνη δεν είναι κάτι που κάνει ένας ενήλικος αλλά ένα βαριεστημενο παιδί.
Ξέρεις κανέναν να διαβάζει εφημερίδες το 2021; Ακόμα και το ραδιόφωνο δεν είναι πολύ δημοφιλές. Η τηλεόραση έχεις την εντύπωση ότι δεν αποβλακώνει; Δεν είπα να είσαι πάνω από μια οθόνη συνέχεια... αν βρει κανείς άλλα δημιουργικά χόμπι ακόμα καλύτερα. Από το να κάθεσαι όμως να κλαις τη μοίρα σου 24 ώρες το 24ωρο όπως ο SadMan και να σκέφτεσαι ότι είσαι μόνος, χίλιες φορές προτιμότερη η οθόνη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.820
Πόντοι
9.297
Ξέρεις κανέναν να διαβάζει εφημερίδες το 2021; Ακόμα και το ραδιόφωνο δεν είναι πολύ δημοφιλές. Η τηλεόραση έχεις την εντύπωση ότι δεν αποβλακώνει; Δεν είπα να είσαι πάνω από μια οθόνη συνέχεια... αν βρει κανείς άλλα δημιουργικά χόμπι ακόμα καλύτερα. Από το να κάθεσαι όμως να κλαις τη μοίρα σου 24 ώρες το 24ωρο όπως ο SadMan και να σκέφτεσαι ότι είσαι μόνος, χίλιες φορές προτιμότερη η οθόνη.
Ξέρω εμένα να διαβάζω εφημερίδες...το να διαβάζεις εφημερίδες η βιβλία είναι κάτι που το κάνει ενήλικος ενώ το να ασχολείσαι με μια οθόνη συνέχεια σε αφήνει στο νοητικό επίπεδο ενός παιδιού ασχέτως της ηλικίας σου γιατί ακριβώς αυτό είναι κάτι που κάνουν παιδάκια και όσοι έχουν ανάλογο επίπεδο .
Είναι σαν να τρως συνέχεια πίτσες και τηγανητά...έχουν καλή γεύση και σε χορταινουν αλλά ΔΕΝ σε θρέφουν
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Ξέρω εμένα να διαβάζω εφημερίδες...το να διαβάζεις εφημερίδες η βιβλία είναι κάτι που το κάνει ενήλικος ενώ το να ασχολείσαι με μια οθόνη συνέχεια σε αφήνει στο νοητικό επίπεδο ενός παιδιού ασχέτως της ηλικίας σου γιατί ακριβώς αυτό είναι κάτι που κάνουν παιδάκια και όσοι έχουν ανάλογο επίπεδο .
Είναι σαν να τρως συνέχεια πίτσες και τηγανητά...έχουν καλή γεύση και σε χορταινουν αλλά ΔΕΝ σε θρέφουν
Αναλόγως και τι κάνεις με την οθόνη. Μπορεί να διαβάζεις ειδήσεις, όπως θα διάβαζες μια εφημερίδα, και να παρακολουθείς επιμορφωτικά βιντεάκια, μπορεί και να είσαι όλη μέρα στο μπου και να χαζεύεις βυζιά σε πορνο-site... Το να είμαστε δογματικοί δεν είναι καλό.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.820
Πόντοι
9.297
Αναλόγως και τι κάνεις με την οθόνη. Μπορεί να διαβάζεις ειδήσεις, όπως θα διάβαζες μια εφημερίδα, και να παρακολουθείς επιμορφωτικά βιντεάκια, μπορεί και να είσαι όλη μέρα στο μπου και να χαζεύεις βυζιά σε πορνο-site... Το να είμαστε δογματικοί δεν είναι καλό.
Με θλίβει που βάζεις το bou.σε κατώτερη κατηγορία....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656
Ξέρω εμένα να διαβάζω εφημερίδες...το να διαβάζεις εφημερίδες η βιβλία είναι κάτι που το κάνει ενήλικος ενώ το να ασχολείσαι με μια οθόνη συνέχεια σε αφήνει στο νοητικό επίπεδο ενός παιδιού ασχέτως της ηλικίας σου γιατί ακριβώς αυτό είναι κάτι που κάνουν παιδάκια και όσοι έχουν ανάλογο επίπεδο .
Είναι σαν να τρως συνέχεια πίτσες και τηγανητά...έχουν καλή γεύση και σε χορταινουν αλλά ΔΕΝ σε θρέφουν

Αποβλάκωση είναι αν είσαι στο ινστα όλη μέρα,το ίντερνετ έχει ένα σωρό πράγματα να δεις,να ψάξεις,να διαβάσεις κλπ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom