Νέα

PC problem - Help!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zironvenom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
ξερει κανεις κανενα προγραμματακι που να σπαει κωδικους απο ρουτερ για να εχεις τζαμπα ιντερνετ.

τυποι το χρειαζετε μια γκομενιτσα(φοιτητρια)που εχει αφραγκιες.
να την βοηθησουμε αν γινετε.
Αν και δε με πείθεις ότι το χρειάζεται γκόμενα που έχει αφραγκίες , παρόλα αυτά ξέρω προγράμματα που σπάνε συγκεκριμένα ρούτερ THOMSON της forthnet ! Από την άλλη αν το wi-fi δεν είναι THOMSON της forthnet ρώτα την φίλη σου τι είναι διατεθειμένη να κάνει για λίγο free internet ! :)
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
παιδιά θέλω να φτιάξω ένα τόρρεντ στο piratebay για να στείλω κάτι σε φίλους..  (ένα δισκάκι 80mb)
αλλά στο google δεν βγάζω άκρη..έκανα ότι λέει και δεν ανεβαίνει το τόρρεντ  

ξέρει κανείς πως γίνετε  ?   :huh:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.096
Πόντοι
12.756
παιδιά θέλω να φτιάξω ένα τόρρεντ στο piratebay για να στείλω κάτι σε φίλους..
αλλά στο google δεν βγάζω άκρη..έκανα ότι λέει και δεν ανεβαίνει το τόρρεντ  

ξέρει κανείς πως γίνετε  ?   :huh:

ποσο μεγαλο ειναι το αρχειο ρε μαν ?
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ντε και καλα ρε τυπε? στειλτο με ενα you send it να τελειωνεις...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.096
Πόντοι
12.756

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.096
Πόντοι
12.756
ντε και καλα ρε τυπε? στειλτο με ενα you send it να τελειωνεις...

θελει και τορρεντ ο μαλακας , στο Πακισταν δεν εχουν καν ρευμα και αυτος μου πηγε κατευθειαν στην τεχνολογια  :jerking:
Μπορει να ζήλεψε απο το Κοσμα  :tooth:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Το θες και μονο σε τορρεντ παναθεμα σε Πακι ...

Και που κολλας ακριβως μαγκα ? στην δημιουργια του τορρεντ ή στο ανεβασμα στο pirate ?

το αρχείο τορεντ το φτιάχνω κανονικά, αλλά όταν πάω στην σελίδα για upload και συμπληρώνω τη φόρμα μου βγάζει error ...  :dunno:


θελει και τορρεντ ο μαλακας , στο Πακισταν δεν εχουν καν ρευμα και αυτος μου πηγε κατευθειαν στην τεχνολογια  :jerking:
Μπορει να ζήλεψε απο το Κοσμα  :tooth:

:2on1:

 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
ίσως να φταίει που φτιάχνω το τόρρεντ με το transmission
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
ξερει κανεις κανενα προγραμματακι που να σπαει κωδικους απο ρουτερ για να εχεις τζαμπα ιντερνετ.

τυποι το χρειαζετε μια γκομενιτσα(φοιτητρια)που εχει αφραγκιες.
να την βοηθησουμε αν γινετε.




1. αν δεν το θες για σένα, της δίνεις 20€ μηνιαίως και τη βοήθησες τύπε. (πάτα google "Σταθερό & adsl Internet από 17€ το μήνα").
2. το λες στους γείτονες της και αν θέλουν οι ίδιοι σου λένε τους κωδικούς.

μήπως αυτοί δεν είναι μαλάκες να πληρώνουν για να υπάρχει εκεί internet; λέω και εγώ μην είναι κορόιδα;...και όχι πως είσαι ο μόνος που το σκέφτεσαι και εγώ κάποια στιγμή το έχω σκεφτεί.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.096
Πόντοι
12.756
ίσως να φταίει που φτιάχνω το τόρρεντ με το transmission

Οποτε εφτιαξα με transmission μου βγηκε η ψυχη να ανεβει , καποιες φορες ναι καποιες οχι , αλλα πολυ ζορι , με μtorrent φτιαχνω και τα ανεβαζει μια χαρα ...για τσεκαρε το  :2on1:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Μαγκες δωστε μια βοηθεια στον ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟ παρακαλω!!!
Εχω βαλει Linux Mint και οταν συνδεω τα ακουστικα στις μπροστινες υποδοχες του υπολογιστη τα ηχεια σταματανε να παιζουν. Καταλαβαινω οτι αυτο ειναι φυσιολογικο αλλα ξερετε πως γινεται να κανω ακουστικα και ηχεια να παιζουν ταυτοχρονα??? Μου τη σπαει να βαζω και να βγαζω τα ακουστικα ολη την ωρα!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
και τι τα θέλεις τα ακουστικά τότε; αφού θέλεις να παίζουν τα ηχεία...
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
βασικα τι τα θελεις τα λινουξ μργαλε θα χεις τρελες ασυμβατοτητες οπως αυτο τα windows δε σου κανουν
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
και τι τα θέλεις τα ακουστικά τότε; αφού θέλεις να παίζουν τα ηχεία...

Θελω να μπορω να χρησιμοποιω και τα δυο! Οταν μιλαω στο skype να κλεινω τα ηχεια και να βαζω τα ακουστικα χωρις να χρειαζεται να τα βαζω και να τα βγαζω απο τον υπολογιστη καθε φορα!
Σιγουρα θα υπαρχει τροπος να παιζουν κ τα 2 ταυτοχρονα.. δεν εχουμε κανεναν καμμενο λινουξα να βοηθησει?  :think:

βασικα τι τα θελεις τα λινουξ μργαλε θα χεις τρελες ασυμβατοτητες οπως αυτο τα windows δε σου κανουν

Μια χαρα ειναι τα λινουξ απο συμβατοτητα και τα αναγνωριζουν ολα απο μονα τους ουτε drivers ουτε τιποτα! Το μονο που δε μπορεις να κανεις ειναι να παιξεις παιχνιδια!
Εκτος απο αυτο για καποιο αγνωστο περιεργο λογο τον τελευταιο καιρο οταν ανοιγω τα windows στο pc μου αυτο μετα απο λιγο κολλαει! Δε λεω για blue screen σφαλματα κλπ, απλα παγωνουν τα παντα ουτε το ποντικι δεν κουνιεται και παταω reset. Σκεφτηκα οτι θα εχει προβλημα ο σκληρος δισκος και δοκιμασα να εγκαταστησω τα windows σε αλλο σκληρο αλλα παλι τα ιδια! Επισης τα ιδια συμβαινουν και με windows 7 και με windows 8.1 32bit και 64bit!
Το επομενο πραγμα που σκεφτομαι οτι μπορει να φταιει ειναι η μητρικη αλλα κ παλι γιατι στο linux δε μου εχει εμφανιστει ποτε αυτο το προβλημα?  :headbang:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Μαγκες δωστε μια βοηθεια στον ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟ παρακαλω!!!
Εχω βαλει Linux Mint και οταν συνδεω τα ακουστικα στις μπροστινες υποδοχες του υπολογιστη τα ηχεια σταματανε να παιζουν. Καταλαβαινω οτι αυτο ειναι φυσιολογικο αλλα ξερετε πως γινεται να κανω ακουστικα και ηχεια να παιζουν ταυτοχρονα??? Μου τη σπαει να βαζω και να βγαζω τα ακουστικα ολη την ωρα!

φυσιολογικά τα περισσότερα προγράμματα για μουσική έχουν τέτοια ρύθμιση  
δες πχ το virtual dj
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
οταν ακουω μουσικη απο καποιο ιντερνετικο σταθμο η απο youtube ξαφνικα αρχιζει και σερνετε ο ηχος,σαν να παιζει κασετα και την μασαει,αυτο γινετε για καμια. 10-20 λεπτα. οταν γινετε αυτο,ο υπολογιστης δουλευει,δηλαδη ανοιγει κανονικα σελιδες,αρχεια,δεν τρωει κανενα αλλο κολημα παρα μονο ο ηχος σερνετε.σε καποια φαση η σταματει να σερνετε ο ηχος και συνεχιζει και παιζει κανονικα απο μονο του,η σβηνει ο υπολογιστης απο μονος του,και κανει επανεκκινηση και παιζει παλι κανονικα.
ξερει κανενας γιατι γινετε αυτο?
υπαρχει καποιο προβλημα?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
οταν ακουω μουσικη απο καποιο ιντερνετικο σταθμο η απο youtube ξαφνικα αρχιζει και σερνετε ο ηχος,σαν να παιζει κασετα και την μασαει,αυτο γινετε για καμια. 10-20 λεπτα. οταν γινετε αυτο,ο υπολογιστης δουλευει,δηλαδη ανοιγει κανονικα σελιδες,αρχεια,δεν τρωει κανενα αλλο κολημα παρα μονο ο ηχος σερνετε.σε καποια φαση η σταματει να σερνετε ο ηχος και συνεχιζει και παιζει κανονικα,η σβηνει ο υπολογιστης απο μονος του,και κανει επανεκκινηση.
ξερει κανενας γιατι γινετε αυτο?
υπαρχει καποιο προβλημα?

Ρε άι κοιμήσου
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
οταν ακουω μουσικη απο καποιο ιντερνετικο σταθμο η απο youtube ξαφνικα αρχιζει και σερνετε ο ηχος,σαν να παιζει κασετα και την μασαει,αυτο γινετε για καμια. 10-20 λεπτα. οταν γινετε αυτο,ο υπολογιστης δουλευει,δηλαδη ανοιγει κανονικα σελιδες,αρχεια,δεν τρωει κανενα αλλο κολημα παρα μονο ο ηχος σερνετε.σε καποια φαση η σταματει να σερνετε ο ηχος και συνεχιζει και παιζει κανονικα απο μονο του,η σβηνει ο υπολογιστης απο μονος του,και κανει επανεκκινηση και παιζει παλι κανονικα.
ξερει κανενας γιατι γινετε αυτο?
υπαρχει καποιο προβλημα?
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
οταν ακουω μουσικη απο καποιο ιντερνετικο σταθμο η απο youtube ξαφνικα αρχιζει και σερνετε ο ηχος,σαν να παιζει κασετα και την μασαει,αυτο γινετε για καμια. 10-20 λεπτα. οταν γινετε αυτο,ο υπολογιστης δουλευει,δηλαδη ανοιγει κανονικα σελιδες,αρχεια,δεν τρωει κανενα αλλο κολημα παρα μονο ο ηχος σερνετε.σε καποια φαση η σταματει να σερνετε ο ηχος και συνεχιζει και παιζει κανονικα απο μονο του,η σβηνει ο υπολογιστης απο μονος του,και κανει επανεκκινηση και παιζει παλι κανονικα.
ξερει κανενας γιατι γινετε αυτο?
υπαρχει καποιο προβλημα?
καρτα ηχου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom