Νέα

PC problem - Help!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zironvenom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Ξερει κανεις πως ανοιγει.NDS αρχειο σε macbook? Δεν ειναι για παιχνιδια ενα βιντεο περιεχει
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.155
Like
349
Πόντοι
36
Ξερει κανεις πως ανοιγει.NDS αρχειο σε macbook? Δεν ειναι για παιχνιδια ενα βιντεο περιεχει
Καλή χρονιά φίλε,

Να φανταστώ ότι δεν έχεις MacOS Catalina νομίζω οτι σε αυτή την έκδοση δεν υποστιρίζη καθόλου 32bit εφαρμογες. Αλλιώς για δες αυτό ->
 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Καλή χρονιά φίλε,

Να φανταστώ ότι δεν έχεις MacOS Catalina νομίζω οτι σε αυτή την έκδοση δεν υποστιρίζη καθόλου 32bit εφαρμογες. Αλλιώς για δες αυτό ->

Καλη χρονια και σε εσενα φιλε!

Εγω δεν εχω καν Mac, μια φιλη ρωταει πως θα ανοιξει αυτο το αρχειο και μαλιστα επιμενει πως προκειται για βιντεο

Μηπως μπορει να το κανει online convertion σε αλλο  format?

Ευχαριστώ!
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.155
Like
349
Πόντοι
36
Καλη χρονια και σε εσενα φιλε!

Εγω δεν εχω καν Mac, μια φιλη ρωταει πως θα ανοιξει αυτο το αρχειο και μαλιστα επιμενει πως προκειται για βιντεο

Μηπως μπορει να το κανει online convertion σε αλλο  format?

Ευχαριστώ!
Μπορεί να δοκιμάσει το παρακάτω -> Ισως της κάνει δουλιτσα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.277
Κριτικές
1
Like
35.303
Πόντοι
6.256

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.155
Like
349
Πόντοι
36
Εχεις μηπως το αντιθετο, απο NDS σε βιντεο?
Φίλε δεν βρήσκω κάτι. Ολα δεχονται σαν εισαγωγη κάποιο βιντεο αρχειο και το μετατρέπουν σε Nintendo NDS.
Δεν ξέρω εαν μπορείς να το ανοίξεις με το 7z και μπορέσεις να δεις τα αρχεια μέσα.
 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Φίλε δεν βρήσκω κάτι. Ολα δεχονται σαν εισαγωγη κάποιο βιντεο αρχειο και το μετατρέπουν σε Nintendo NDS.
Δεν ξέρω εαν μπορείς να το ανοίξεις με το 7z και μπορέσεις να δεις τα αρχεια μέσα.

Θα της το πω, ειναι σε αλλη χωρα..
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Καλη χρονιαααααα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Μόλις απο το λαπτοπ εξαφανιστηκε το εικονιδιο του wifi!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
Πλεον μπαινω στο ιντερνετ ΜΟΝΟ με καλωδιο!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ολα καλα,ΥΓΕΙΑ σε όλους μας!!!
ΥΓ:Οταν θα γυρισω Χανια-ειμαι Αθηνα-θα το παω σε ενα μαστορα,οποτε μην ασχοληθειτε!
:headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:

 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.277
Κριτικές
1
Like
35.303
Πόντοι
6.256
Καλη χρονιαααααα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Μόλις απο το λαπτοπ εξαφανιστηκε το εικονιδιο του wifi!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
Πλεον μπαινω στο ιντερνετ ΜΟΝΟ με καλωδιο!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ολα καλα,ΥΓΕΙΑ σε όλους μας!!!
ΥΓ:Οταν θα γυρισω Χανια-ειμαι Αθηνα-θα το παω σε ενα μαστορα,οποτε μην ασχοληθειτε!
:headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
Καλή χρονιά σε σένα και στο ΠΝ ( και σύντομα με μπελαρά )
Μπορείς να βάλεις στο λαπτοπ στικάκι για wireless σαν αυτά που βάζουν στα ντεσκτοπς,
Δεν νομίζω να μην το ξερες..
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.608
Κριτικές
1
Like
5.523
Πόντοι
2.356
Καλη χρονιαααααα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Μόλις απο το λαπτοπ εξαφανιστηκε το εικονιδιο του wifi!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
Πλεον μπαινω στο ιντερνετ ΜΟΝΟ με καλωδιο!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ολα καλα,ΥΓΕΙΑ σε όλους μας!!!
ΥΓ:Οταν θα γυρισω Χανια-ειμαι Αθηνα-θα το παω σε ενα μαστορα,οποτε μην ασχοληθειτε!
:headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:

να μην απενεργοποιησες τον προσαρμογεα του ασυρματου?
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.161
Like
34.431
Πόντοι
9.931
Καλη χρονιαααααα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Μόλις απο το λαπτοπ εξαφανιστηκε το εικονιδιο του wifi!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
Πλεον μπαινω στο ιντερνετ ΜΟΝΟ με καλωδιο!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ολα καλα,ΥΓΕΙΑ σε όλους μας!!!
ΥΓ:Οταν θα γυρισω Χανια-ειμαι Αθηνα-θα το παω σε ενα μαστορα,οποτε μην ασχοληθειτε!
:headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:

Ναύαρχε θα σου πρότεινα να το βάψεις ένα βαθύ μπλε, να καβαλήσεις μία φρεγάτα, να ανοιχτείς μεσοπέλαγα και να το φουντάρεις γιατί δεν έρχεται με τίποτα αυτό το λαπτοπ στα ίσα του :grin:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Καλη χρονιαααααα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Μόλις απο το λαπτοπ εξαφανιστηκε το εικονιδιο του wifi!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
Πλεον μπαινω στο ιντερνετ ΜΟΝΟ με καλωδιο!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ολα καλα,ΥΓΕΙΑ σε όλους μας!!!
ΥΓ:Οταν θα γυρισω Χανια-ειμαι Αθηνα-θα το παω σε ενα μαστορα,οποτε μην ασχοληθειτε!
:headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:

Καλή Χρονιά Ναύαρχε!!

Στα γενικά Συνεργεία στο ΝΚ να το δώσεις!! Αυτοί θα στο περιποιηθούν καλά!!!
Μετά να το πας για απομαγνήτιση και FORACS στο κουρουπητό!!!  :2funny: :2funny:
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
γνωριζει καποιο σαινι με ποια εφαρμογη για κινητα android κρυβουμε μηνυματα κ εφαρμογες αλλες τυπου viber,msn,facebook ωστε αν εχει καποιος το τηλεφωνο στα χερια του να μην μπορει να τις ανοιξει?
Ελα ρε τυπε... με ενα απλο γοογλε σερτσ βρηκα






οι 2 τελευταιες λενε οτι αποκρυπτουν αυτα που θες και εχουν σαν προκαλυψη μια απλη αριθμομηχανη :S αν παει να το ανοιξει καποιος, φυσικα δεν εχω δοκιμασει καμια απο τ παραπανω.


Για ελάχιστη και απλή οικιακή χρήση τα pc ανακατασκευασμένα λέτε να αξίζουν?
Πχ απο cosmodata

Ναι τυπε αξιζουν και ισως προτιμουσα ενα τετοιο εναντι ενος τουρμπο χ καινουριου απ το πλαισιο, οσο για την κοσμοντατα αν εξαιρεσουμε οτι καποτε μου εκαναν 8 μηνες για να διορθωσουν ενα στοιχειο επικοινωνιας που ηταν λαθος στο τιμολογιο μου (και μιλαμε για πολλα τιμολογια) κατα τα αλλα ειναι μια χαρα σαν μαγαζι για εγγυησεις και τετοια τουλαχιστον στα επαγγελματικα,στην λιανικη δεν γνωριζω πως κινειτε υποθετω το ιδιο

Μια που αυτό το θέμα ασχολείται με τα γκομπιούτερς έχω να κάνω κι εγώ μια ερώτηση. Προχθές που άνοιξα το λαπτοπ μου έγραψε battery critical low και όταβ η μπαταρία έφτασε στο 23% έσβησε. Πρέπει να κάνω κάποια ενέργεια μόνος μου, ή να το πάω σε μάστορα?
Πηγαινε το σε μαστορα τυπε να παρει και το 30-50ρικακι του ο ανρθρωπος τζαμπα γραφεις εδω μεσα :S αν δεν πεις ρε τυπε τι μαρκα ειναι (εισερ ?) τι μοντελο τι λειτουργικο χρησιμοποιεις αν εχει αποσπωμενη η ενσωματωμενη μπαταρια κλπ τι ακριβως απαντηση περιμενεις να σου δωσουν για το τι πρεπει να κανεις?  :think: :jerking:

Ξερει κανεις πως ανοιγει.NDS αρχειο σε macbook? Δεν ειναι για παιχνιδια ενα βιντεο περιεχει

Εγω δεν εχω καν Mac, μια φιλη ρωταει πως θα ανοιξει αυτο το αρχειο και μαλιστα επιμενει πως προκειται για βιντεο

Θα της το πω, ειναι σε αλλη χωρα..
ΠΙΡΦΟΡΟΣ ΑΛΕΡΤ :jerking:

Ευκαιρια για ταξιδακι τυπε να ριξεις και κανα πουτσο  :happy: παρε το αεροπλανο ... και οταν φτασεις εκει και κατσεις στο μακ της κανε οπως βλεπεις στις ταινιες ξεσκουριασε τα δαχυλα σου και κανε εγκατασταση το βι ελ σι πλειερ , εχει δυνατοτητα να παιξει και με λαθος καταληξη αρχεια βιντεο αλλα και μισοκατεστραμενα ...
διαφορετικα ρε αρχοντα πες την να ανεβασει καπου το αρχειο και βαλτο εδω και νασαι σιγουρος οτι θα την βρουμε την ακρη ειδικα αν μιλαμε για ερασιτεχνικο  :smiley6600:

Καλη χρονιαααααα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Μόλις απο το λαπτοπ εξαφανιστηκε το εικονιδιο του wifi!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
Πλεον μπαινω στο ιντερνετ ΜΟΝΟ με καλωδιο!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ολα καλα,ΥΓΕΙΑ σε όλους μας!!!
ΥΓ:Οταν θα γυρισω Χανια-ειμαι Αθηνα-θα το παω σε ενα μαστορα,οποτε μην ασχοληθειτε!
:headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:

Σιγα το προβλημα ... αληθεια τωρα ?  :jerking:  χρησιμοποιουν αλλοι το λαπτοπ σου με λογαριασμους ? ειναι πολυ ευκολο να ελεγξεις την γραμη εργασιων με το ποντικι και γενικα να δεις τι παιζει και καταρχας καντο μια σωστη επανεκινηση ...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
........

Σιγα το προβλημα ... αληθεια τωρα ?  :jerking:  χρησιμοποιουν αλλοι το λαπτοπ σου με λογαριασμους ? ειναι πολυ ευκολο να ελεγξεις την γραμη εργασιων με το ποντικι και γενικα να δεις τι παιζει και καταρχας καντο μια σωστη επανεκινηση ...
Κανεις δεν το χρησιμοποιεί πρωτον και δευτερον τι δεν καταλαβαινεις?
ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ..Και επανεκκινηση εκανα, χαιρω πολυ χαιρόπουλος...Καλη Χρονιά..
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Ναύαρχε θα σου πρότεινα να το βάψεις ένα βαθύ μπλε, να καβαλήσεις μία φρεγάτα, να ανοιχτείς μεσοπέλαγα και να το φουντάρεις γιατί δεν έρχεται με τίποτα αυτό το λαπτοπ στα ίσα του :grin:
Καλή Χρονιά Ναύαρχε!!

Στα γενικά Συνεργεία στο ΝΚ να το δώσεις!! Αυτοί θα στο περιποιηθούν καλά!!!
Μετά να το πας για απομαγνήτιση και FORACS στο κουρουπητό!!!  :2funny: :2funny:
Καλη χρονιά ρεμαλια,ευχαριστω για τα καλα σας λόγια,ΠΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΟΥΝ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΡΕ! :rockon: :rockon:
 

pctech

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
129
Πόντοι
0
Καλή χρονιά και όχι άλλα προβλήματα
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.155
Like
349
Πόντοι
36
Καλη χρονιά ρεμαλια,ευχαριστω για τα καλα σας λόγια,ΠΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΟΥΝ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΡΕ! :rockon: :rockon:
Καλη χρονιά ναυαρχε,

Βαρια κουβέντα είπες γιατι να μας καουν τα βιντεο τόσο κόπο κάναμε να τα κατεβάσουμε  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom