Νέα

Παντρεμένη στο ίδιο της το σπίτι.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cyclist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
cyclist

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Ναι έχω οικογένεια, και για αυτό ο κίνδυνος είναι μεγάλος.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.700
Like
6.110
Πόντοι
1.406
Ναι έχω οικογένεια, και για αυτό ο κίνδυνος είναι μεγάλος.
Ενταξει ρε τυπε,μια φορα στο τριμηνο γινεται η φαση και μαλιστα χωρις να κυκλοφορειτε σε δημοσιο χωρο..Αν ειναι αυτο επικινδυνο αλλοι που τις βλεπουν μερα παρα μερα τις βγαζουν εξω τις πανε και ταξιδια τι να πουνε  :grin: :grin:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Ενταξει ρε τυπε,μια φορα στο τριμηνο γινεται η φαση και μαλιστα χωρις να κυκλοφορειται σε δημοσιο χωρο..Αν ειναι αυτο επικυνδυνο αλλοι που τις βλεπουν μερα παρα μερα τις βγαζουν εξω τις πανε και ταξιδια τι να πουνε  :grin: :grin:
Αυτοί έχουν στρώσει κατάλληλα κ δεν φοβούνται  ;)
 

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Κανε και καλα οτι εισαι ασφαλιτης,πες και μια μαλακια πχ οτι  κανεις ερευνες στη περιοχη για κρυσφηγετα τρομοκρατων ,πυρηνες της φωτιας κτλ.Συνηθως ο κοσμος οταν ακουει αστυνομια ψαρωνει  :police: :police:

Και αν του ζητησει να δει ταυτοτητα τι θα του δειξει ρε μαν;  :2funny:
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ναι μιλάμε όχι καθημερινά, αλλά υπάρχει μια επαφή.
Βασικά έχω καταλήξει ότι θέλει σεξ με άλλον άντρα, απόλυτη ασφάλεια για αυτό επέλεξε παντρεμένο, έχει όμως αρκετά ψυχολογικά θέματα, αυτό τώρα στο ίδιο της το σπίτι σαν εκδικητικό μου φαίνεται, αλλά μιλάμε βγάζεις άκρη με τις γυναίκες;

Και αν έκανε αυτό στον άντρα της εμένα τι με περιμένει;  Βασικά για αυτό ξεκίνησα το θέμα που φτάνει το μυαλό μιας γυναίκας, τουλάχιστον μπορούμε να το αναλύσουμε.

Πρόσεξε μην πέσεις θύμα εκδίκησης της όταν της πεις να κόψετε επαφές.
 

mortaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Ναι μιλάμε όχι καθημερινά, αλλά υπάρχει μια επαφή.
Βασικά έχω καταλήξει ότι θέλει σεξ με άλλον άντρα, απόλυτη ασφάλεια για αυτό επέλεξε παντρεμένο, έχει όμως αρκετά ψυχολογικά θέματα, αυτό τώρα στο ίδιο της το σπίτι σαν εκδικητικό μου φαίνεται, αλλά μιλάμε βγάζεις άκρη με τις γυναίκες;

Και αν έκανε αυτό στον άντρα της εμένα τι με περιμένει;  Βασικά για αυτό ξεκίνησα το θέμα που φτάνει το μυαλό μιας γυναίκας, τουλάχιστον μπορούμε να το αναλύσουμε.

Ποδηλατη, ακου αυτο που θα σου πω...Δεν θα μπορεσεις ποτε να αναλυσεις αυτο που σκεφτεται  μια γυναικα....Το προβλημα με τον αντρα ειναι πως πιστευει πως η γυναικα ειναι το θυληκο του ιδιου ζωου...αυτος ειναι το αρσενικο, αυτη ειναι το θηλυκο..και ετσι προσπαθει να καταλαβει καποια πραγματα...Το λαθος ομως ειναι πως η γυναικα ειναι ΑΛΛΟ ΖΩΟ...Δεν ειναι το θηλυκο του Αντρα...και σκεφτεται ενετελως διαφορετικα...με αλλο τροπο που ο αντρας δεν θα καταλαβει με τιποτα...
Αφου λοιπον τα ειπαμε αυτα, σταματα αμεσως τα κασκαντεριλικια, βαλε πανω απ ολα την γυναικουλα και τα παιδακια σου, και σκεψου οτι εσυ εισαι για αλλα πραγματακια, κι οχι για τις καβλες και τα εσωψυχα της τυπισσας....Ασε καποιον αλλον πιο μαλακα, να παει να τα λυσει..Αντε ξεκολα
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.700
Like
6.110
Πόντοι
1.406
Και αν του ζητησει να δει ταυτοτητα τι θα του δειξει ρε μαν;  :2funny:
Χεχε αυτα εχουν οι μπλοφες τυπε..αν ο αλλος σου πει τα βλεπω την πατησες  Wink Αλλα συνηθως ο κοσμος πιστευει αυτα που του λενε,σπανια μπαινει στη διαδικασια να σκεφτει,κοιμαται ορθιος..ειδικα αν σερβιριστει σωστα με το σωστο υφος.Και με το παραμυθι της αστυνομιας παντα παιζει ρολο και ο υποσυνειδητος φοβος που εχει ο αλλος για τον μπατσο
 
OP
OP
cyclist

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Ναι μιλάμε όχι καθημερινά, αλλά υπάρχει μια επαφή.
Βασικά έχω καταλήξει ότι θέλει σεξ με άλλον άντρα, απόλυτη ασφάλεια για αυτό επέλεξε παντρεμένο, έχει όμως αρκετά ψυχολογικά θέματα, αυτό τώρα στο ίδιο της το σπίτι σαν εκδικητικό μου φαίνεται, αλλά μιλάμε βγάζεις άκρη με τις γυναίκες;

Και αν έκανε αυτό στον άντρα της εμένα τι με περιμένει;  Βασικά για αυτό ξεκίνησα το θέμα που φτάνει το μυαλό μιας γυναίκας, τουλάχιστον μπορούμε να το αναλύσουμε.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Βασικά για αυτό ξεκίνησα το θέμα που φτάνει το μυαλό μιας γυναίκας, τουλάχιστον μπορούμε να το αναλύσουμε.

τι να αναλύσεις..
κατά 99.9% γυναίκα παντρεμένη που κάνει κουτσουκέλες απλά δεσμεύτηκε χωρίς να έχει αποκτήσει πρώτα  εμπειρίες  :zfuck: και την τρώει ο κόλος της  :zfuck: για κάθε καινούργεια εμπειρία  με το παραμικρό.
η ο άντρας της είναι άκυρος στο κρεβάτι.. ξέρω γω κάνα τσοyτσούνι 2 cm  :grin:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Είναι πασιφανές οτι σας χρησιμοποιεί.

Προσπαθεί να σας κάνει να εθιστειτε στο χώρο, και σιγα-σιγά να αρχίσετε να χαλαρώνετε και να νοιώθετε ασφάλεια.

Όταν θα το καταφέρει, θα βάλει κάποιον καλοθελητή (συνήθως φίλη της), να την καρφώσει (και καλά) στο σύζυγο για να έλθει να σας κάνει τσακωτούς, και να πάρει την εκδίκησή της.

sataniko  :2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467
Ναι μιλάμε όχι καθημερινά, αλλά υπάρχει μια επαφή.
Βασικά έχω καταλήξει ότι θέλει σεξ με άλλον άντρα, απόλυτη ασφάλεια για αυτό επέλεξε παντρεμένο, έχει όμως αρκετά ψυχολογικά θέματα, αυτό τώρα στο ίδιο της το σπίτι σαν εκδικητικό μου φαίνεται, αλλά μιλάμε βγάζεις άκρη με τις γυναίκες;

Και αν έκανε αυτό στον άντρα της εμένα τι με περιμένει;  Βασικά για αυτό ξεκίνησα το θέμα που φτάνει το μυαλό μιας γυναίκας, τουλάχιστον μπορούμε να το αναλύσουμε.

Είναι πασιφανές οτι σας χρησιμοποιεί.

Προσπαθεί να σας κάνει να εθιστειτε στο χώρο, και σιγα-σιγά να αρχίσετε να χαλαρώνετε και να νοιώθετε ασφάλεια.

Όταν θα το καταφέρει, θα βάλει κάποιον καλοθελητή (συνήθως φίλη της), να την καρφώσει (και καλά) στο σύζυγο για να έλθει να σας κάνει τσακωτούς, και να πάρει την εκδίκησή της.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Χεχε αυτα εχουν οι μπλοφες τυπε..αν ο αλλος σου πει τα βλεπω την πατησες  Wink Αλλα συνηθως ο κοσμος πιστευει αυτα που του λενε,σπανια μπαινει στη διαδικασια να σκεφτει,κοιμαται ορθιος..ειδικα αν σερβιριστει σωστα με το σωστο υφος.Και με το παραμυθι της αστυνομιας παντα παιζει ρολο και ο υποσυνειδητος φοβος που εχει ο αλλος για τον μπατσο


θα το παιξει μυστικος αστυνομικος Harvey Manfrenjensenden  :grin:
   :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
286
Κριτικές
1
Like
672
Πόντοι
81
Βασικά δεν ξέρω τι ακριβώς μπορεί να συμβεί. Είναι λίγο τρόμος να το κάνεις στο ίδιο κρεβάτι, έχω φορέσει τις παντόφλες του άντρα της, μια μέρα ήπια και μια μπύρα του από το ψυγείο αυτό πως στην ευχή το δικαιολόγησε; Μιλάμε αισθάνομαι ότι παίζω σε ταινία που άλλες φορές είναι κωμωδία και άλλες φορές θρίλερ.

Μια μέρα χτύπησε κουδούνι και έφτασα 180 παλμούς αφού άκουγα την καρδιά μου να χτυπάει.


ρε μαστορα, εσυ εισαι τοσο ανασφαλης που οχι τη μουναρα 30αρα δεν προκειται να ριξεις αλλα ουτε η χουφτα σου δεν θα σου κατσει. ελεος πια με τον καθε πυροβολημενο με 10 ποστ που ανοιγει τελειως τυχαια τετοια θεματα!!!

:jerking:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Τυπε αν έχεις γειτόνισσα...κακή ώρα σαν εμένα την πουτσισες.. Χαχαχα
 

mortaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Τι να ρίξω ρε φίλε μεσα στο σπίτι της έχω μπει τόσες φορες.  Το θέμα σε αυτό είναι να την κάνω νωρίς, όπως όταν κερδίζεις κάτι σε τυχερά παιχνίδια δεν το ξαναπαίζεις.

Φιλε το παμε...κερδισες, κοπανα την ....ασε καποιο αλλο θυμα να ασχοληθει με τα ψυχολογικα της,.....Ορθοπεταλια, κι εφυγες...
 
OP
OP
cyclist

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Τι να ρίξω ρε φίλε μεσα στο σπίτι της έχω μπει τόσες φορες.  Το θέμα σε αυτό είναι να την κάνω νωρίς, όπως όταν κερδίζεις κάτι σε τυχερά παιχνίδια δεν το ξαναπαίζεις.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467
Τι να ρίξω ρε φίλε μεσα στο σπίτι της έχω μπει τόσες φορες.  Το θέμα σε αυτό είναι να την κάνω νωρίς, όπως όταν κερδίζεις κάτι σε τυχερά παιχνίδια δεν το ξαναπαίζεις.

Καλώς.

Πάντως, όταν "την κανετε" με το καλό, στείλτε μου με ένα π.μ. το όνομά της, την διεύθυνσή της, και το τηλέφωνο της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom