Νέα

Παντρεμένη στο ίδιο της το σπίτι.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cyclist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
ετσι μια μερα μπουκαρει ο κερατας με μια mossberg....

και ολοι θα σε θυμομαστε με αγαπη!!


ρε καμμενε μες το σπιτι της?
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
Της αρεση η αδρεναλινη που ανεβαζη η τυπισσα...Ειναι εθιστικη ουσια..του οργανησμου μας,,Μαλλον αρεση και σενα...Εγω επηδη ανεβαζο τρομερες ποσοτητες...Σε τετοιες καταστασης...δεν μπορω να λειτουργισο σεχουαλικα...Για καλη μου τυχη ανεβαζο ελαχιστες οταν παω σε μπουρδελα...σε χοτελια και τα συναφη και καλοπερναο και την αδρεναλινη μου παιρνο  :grin: Καλα να περνας τυπε και διασκεδασε το οσο σε παιρνει  :rockon:
πιο πιθανο ειναι να θελει να τον χρησιμοποιησει για δολωμα για τον ανδρα της.
για καποιου ειδους εκδικηση πιστευω...

να την κανει ο μαγκας.
οι γυναικες ειναι διαολια.παντα θελουν ολοκληρη την πιτα και τον σκυλο χορτατο.
κατι παιζει...
δεν θα ρισκαρε να γινει ρομπα κ να φαει ξυλο Η ΙΔΙΑ, οσο κ αν ιδρωνει το μουνακι της για ανδρεναλινη.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.750
Κριτικές
126
Like
7.795
Πόντοι
7.885
Φίλε υπάρχει και το ενδεχόμενο το παιχνίδι να είναι στημένο  ;) ;),δηλαδή ο άντρας της να τα ξέρει όλα και νας σας βλέπει βίντεο μαζί της κάθε βράδι και να φτιάχνονται  :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :knockinb: :zfuck:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Φίλε υπάρχει και το ενδεχόμενο το παιχνίδι να είναι στημένο  ;) ;),δηλαδή ο άντρας της να τα ξέρει όλα και νας σας βλέπει βίντεο μαζί της κάθε βράδι και να φτιάχνονται  :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :knockinb: :zfuck:
ανωμαλιες δηλαδη τυπε :zfuck:
 
OP
OP
cyclist

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Δεν σας είπα πως ξεκίνησε η φάση. Ένα λέω. Facebook. Και μετά ανακαλύψαμε ότι μένουμε σχετικά κοντά.

Η φάση είναι ότι μένουμε σχετικά κοντά, και την έχω πετύχει σουπερμαρκετ με τον δικό της (μετά τις πρώτες συναντήσεις) οικογενειακά τρελά πράγματα. Την πέτυχα στα αλλαντικά γυρνάει αυτή και ο δικός της έπαθα σοκ ήταν και η δικιά μου γυναίκα αυτή κοίταζε την γυναίκα μου και εγώ τον άντρα της.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Εν τω μεταξύ ο δικός της είναι ντερέκι σε μαν του μαν είμαι χαμένος από χέρι. Είναι και αγριόφατσα.

τυπε αγορασε ενα αλεξισφαιρο και φορα κρανος οταν το κανετε να ανεβαινει κ αλλο η αδρεναλινη  :grin:
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
μηπως ειναι τζουφιος ο κερατας ? πες τους να σου κοψουν κ ενα μεροκαματο..  :dancing:
 
OP
OP
cyclist

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
πιο πιθανο ειναι να θελει να τον χρησιμοποιησει για δολωμα για τον ανδρα της.
για καποιου ειδους εκδικηση πιστευω...

να την κανει ο μαγκας.
οι γυναικες ειναι διαολια.παντα θελουν ολοκληρη την πιτα και τον σκυλο χορτατο.
κατι παιζει...
δεν θα ρισκαρε να γινει ρομπα κ να φαει ξυλο Η ΙΔΙΑ, οσο κ αν ιδρωνει το μουνακι της για ανδρεναλινη.

Εδώ  ακριβώς βρίσκεται το μυαλό μου. Κάτι ψυχολογικό παίζει.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
πιο πιθανο ειναι να θελει να τον χρησιμοποιησει για δολωμα για τον ανδρα της.
για καποιου ειδους εκδικηση πιστευω...

να την κανει ο μαγκας.
οι γυναικες ειναι διαολια.παντα θελουν ολοκληρη την πιτα και τον σκυλο χορτατο.
κατι παιζει...
δεν θα ρισκαρε να γινει ρομπα κ να φαει ξυλο Η ΙΔΙΑ, οσο κ αν ιδρωνει το μουνακι της για ανδρεναλινη.
  ;)
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Φίλε υπάρχει και το ενδεχόμενο το παιχνίδι να είναι στημένο  ;) ;),δηλαδή ο άντρας της να τα ξέρει όλα και νας σας βλέπει βίντεο μαζί της κάθε βράδι και να φτιάχνονται  :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :knockinb: :zfuck:
Αυτο δεν το σκευτηκα τυπε, πολυ πιθανο πολλα ζευγαρια το κανουν... :rockon:
 
OP
OP
cyclist

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε υπάρχει και το ενδεχόμενο το παιχνίδι να είναι στημένο  ;) ;),δηλαδή ο άντρας της να τα ξέρει όλα και νας σας βλέπει βίντεο μαζί της κάθε βράδι και να φτιάχνονται  :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :knockinb: :zfuck:

Μωρέ και αυτό μου πέρασε από το μυαλό.
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
Βασικά δεν ξέρω τι ακριβώς μπορεί να συμβεί. Είναι λίγο τρόμος να το κάνεις στο ίδιο κρεβάτι, έχω φορέσει τις παντόφλες του άντρα της, μια μέρα ήπια και μια μπύρα του από το ψυγείο αυτό πως στην ευχή το δικαιολόγησε; Μιλάμε αισθάνομαι ότι παίζω σε ταινία που άλλες φορές είναι κωμωδία και άλλες φορές θρίλερ.

Μια μέρα χτύπησε κουδούνι και έφτασα 180 παλμούς αφού άκουγα την καρδιά μου να χτυπάει.
πολυ τυχερός εισαι φίλε πάντα τετοια !
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
ανεβασε καμια φωτο το μουνακι να το δουν τα εμπειρα ματια του μπου τυπε  :tits: :tits2: :cum: :kissass: :rockon: :s&m_1:
 

mortaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Σε διάστημα 1 και μισό χρόνο έχουμε βρεθεί 5 φορές. Αλλά είναι σαν ρώσικη ρουλέτα. Πόσες φορές θα την γλιτώσω. Από την άλλη πρόκειται για ξανθό διάβολο.
Αισθάνομαι ότι πρέπει να παρατήσω την φάση, από την άλλη ρε παιδιά έχω φάει μέχρι και γεμιστά από τα χέρια της.

Πως στην ευχή την χαρακτηρίζετε σαν άτομο; Τι έχει πάθει και το κάνει αυτό; Δυό φορές το κάναμε στο παιδικό δωμάτιο. Μιλάμε για θρίλερ.

Πως σου φαινεται η λεξη "ανωμαλη"?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom