Νέα

Παντρεμένη στο ίδιο της το σπίτι.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cyclist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.899
Πόντοι
7.815
Πως στην ευχή την χαρακτηρίζετε σαν άτομο; Τι έχει πάθει και το κάνει αυτό; Δυό φορές το κάναμε στο παιδικό δωμάτιο. Μιλάμε για θρίλερ.

μιας κ μας ρωτάς την άποψη, μεγάλε ποδηλάτη η τύπισα πάνω από όλα σέβεται κ τιμάει το στεφάνι της ..

Δεν το κάνει στην κρεββατοκάμαρά της  ..
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
παντως αν κανενας απο εδω φευγει αυριο για επαγγελματικο ταξιδι στην Γερμανια (παντρεμενος) να εχει τον νου του,γιατι μια φιλη απο το zoo μου κολοτριβεται να της τον καρφωσω σ/κ που θα λειπει ο.. γατος :grin: :grin: αν δεν το κανω εγω θα το κανει σιγουρα αλλος παντως... :grin:

Εχουμε κανεναν απ το zoo εδω μεσα???   Οχι  ε??? :grin: :grin:
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.899
Πόντοι
7.815
Ποδηλατη, ακου αυτο που θα σου πω...Δεν θα μπορεσεις ποτε να αναλυσεις αυτο που σκεφτεται  μια γυναικα....Το προβλημα με τον αντρα ειναι πως πιστευει πως η γυναικα ειναι το θυληκο του ιδιου ζωου...αυτος ειναι το αρσενικο, αυτη ειναι το θηλυκο..και ετσι προσπαθει να καταλαβει καποια πραγματα...Το λαθος ομως ειναι πως η γυναικα ειναι ΑΛΛΟ ΖΩΟ...Δεν ειναι το θηλυκο του Αντρα...και σκεφτεται ενετελως διαφορετικα...με αλλο τροπο που ο αντρας δεν θα καταλαβει με τιποτα...
Αφου λοιπον τα ειπαμε αυτα, σταματα αμεσως τα κασκαντεριλικια, βαλε πανω απ ολα την γυναικουλα και τα παιδακια σου, και σκεψου οτι εσυ εισαι για αλλα πραγματακια, κι οχι για τις καβλες και τα εσωψυχα της τυπισσας....Ασε καποιον αλλον πιο μαλακα, να παει να τα λυσει..Αντε ξεκολα

+1000 ..

αδερφέ ποδηλάτη θα σου πω το εξής ..

Κάποτε (εγώ τότε 26) πήδαγα μια παντρεμένη, σύζυγος ενός συναδέλφου ..
Τρελλά σκηνικά που δεν το χωράει το μυαλό σου (παραονή του γάμου τους, υποτίθεται ήταν στην μοδίστρα για το νυφικό κ αυτή ήταν σπίτι μου κ με ικέτευε να κάνει παιδί μαζί μου ...)

Με είχε πάρει γραμμή ο διαχειριστής της πολυκατοικίας, 20 χρόνια μεγαλύτερός μου, που η σύζυγός του πρέπει να ήταν λίγο τσαχπινογαργαλιάρα (κ μουνάρα .. αλλά με περναγε 15-16 χρόνια κ κόλαγα, αυτή πάντα έρχονταν βράδυ για να πάρει τα κοινόχρηστα, όταν ο διαχειριστής είχε υπηρεσία στην δουλειά του) ..

Ο διαχειριστής κατάλαβε το σκνικό με την παντρεμένη που μπαινόβγαινε όποτε ήθελε σπίτι μου κ μου λεει το εξής απλό (προφανώς παθών κ αυτός, με τέτοιο μουναρο που είχε ...) :

"Πρόσεχε αγόρι μου, γιατί .. what goes around, comes around .."

Αφού μου πήρε μερικές μερες να το εμπεδώσω, απλά ΞΕΚΟΨΑ .. ήταν από τις φορές που το πάνω κεφάλι, υπερίσχυσε του κάτω κεφαλιού .. Και ας μην "καρφωσα" την γυναίκα του διαχειριστή που ήταν καβλομούναρος ..
 
Αυτό που κάνεις, κάποια στιγμή θα στο κάνει κάποιος άλλος .. Νομοτελειακά ισχύει ..

ΞΕΚΟΛΑ λοιπόν κ από μένα .. Γεμάτος ο τόπος μουνιά κ αγάμητες εκεί έξω ..
 
OP
OP
cyclist

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
μιας κ μας ρωτάς την άποψη, μεγάλε ποδηλάτη η τύπισα πάνω από όλα σέβεται κ τιμάει το στεφάνι της ..

Δεν το κάνει στην κρεββατοκάμαρά της  ..

To έχουμε κάνει και στην κανονική κρεβατοκάμαρα. Τα έχω δει όλα.
 
OP
OP
cyclist

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Ευπειθώς αναφέρω ότι κατάφερα να την βγάλω από το σπίτι. Αμαξάτο στον λόφο της πόλης. Λίγο ξενέρωμα, δεν είχε την άνεση και την όρεξη που είχε μέσα στο σπίτι της. Αλλά εγώ εκεί μέσα δεν ξαναμπαίνω. Καλύτερα στα βουνά και τα λαγκάδια...

Όσο για το αυτοκίνητο πρώτη φορά το πάω για εσωτερικό καθάρισμα. 10 κιλά άρωμα είχε βάλει. Ο Θεός βοηθός.

Παραλειπόμενο. Την ώρα που είμασταν στο αυτοκίνητο, την πήρε ο άντρας της τηλέφωνο. Μιλάμε ηθοποιός!!!!

Εμένα μου βγάζει τα πιο σκυλάδικα ένστικτα, σκυλάδικα δεν άκουγα ποτέ, και πως μου ήρθε στο μυαλό δεν ξέρω:
 

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
674
Like
6.342
Πόντοι
1.046
[/video]
Ευπειθώς αναφέρω ότι κατάφερα να την βγάλω από το σπίτι. Αμαξάτο στον λόφο της πόλης. Λίγο ξενέρωμα, δεν είχε την άνεση και την όρεξη που είχε μέσα στο σπίτι της. Αλλά εγώ εκεί μέσα δεν ξαναμπαίνω. Καλύτερα στα βουνά και τα λαγκάδια...

Όσο για το αυτοκίνητο πρώτη φορά το πάω για εσωτερικό καθάρισμα. 10 κιλά άρωμα είχε βάλει. Ο Θεός βοηθός.

Παραλειπόμενο. Την ώρα που είμασταν στο αυτοκίνητο, την πήρε ο άντρας της τηλέφωνο. Μιλάμε ηθοποιός!!!!

Εμένα μου βγάζει τα πιο σκυλάδικα ένστικτα, σκυλάδικα δεν άκουγα ποτέ, και πως μου ήρθε στο μυαλό δεν ξέρω:
[video][/video]φιλε μπας κ εισαι πρωταγωνιστής  :2funny: περα απο την πλακα παιζει ο αντρας της να παιρνει ματι  ;)
 
OP
OP
cyclist

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξέρω, πριν πάω, τσέκαρα ότι ο δικός της ήταν στη δουλειά του.

Η γυναίκα πάντως είναι περίπτωση. Κολλημένη με ένα κινητό στο αυτί. Δεν υπάρχει περίπτωση το κάνει και με άλλους. Και όλη την ώρα μου βγάζει ένα απίστευτο μίσος για τον άντρα της. Ήθελα να ξερα τι πραγματικά της έχει κάνει.

Για το μόνο που αξίζει είναι για το σώμα και τον ερωτισμό της. Από μυαλό.....
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Δεν ξέρω, πριν πάω, τσέκαρα ότι ο δικός της ήταν στη δουλειά του.

Η γυναίκα πάντως είναι περίπτωση. Κολλημένη με ένα κινητό στο αυτί. Δεν υπάρχει περίπτωση το κάνει και με άλλους. Και όλη την ώρα μου βγάζει ένα απίστευτο μίσος για τον άντρα της. Ήθελα να ξερα τι πραγματικά της έχει κάνει.

Για το μόνο που αξίζει είναι για το σώμα και τον ερωτισμό της. Από μυαλό.....



φωτο εχεις;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
[/video][video][/video]φιλε μπας κ εισαι πρωταγωνιστής  :2funny: περα απο την πλακα παιζει ο αντρας της να παιρνει ματι  ;)
Στο βιντεάκι μας έσπασε τα αρχίδια το βουητό της σκούπας. Δηλαδή το μαλάκα, τον έβαλε η γυναίκα του να σκουπίσει το σπίτι κι αυτός αντί να κανει τη δουλειά που του είπε, καθόταν και την έβλεπε να γαμιέται με το γκόμενο;;; :think: Πολύ μαλάκας ο τύπος. Άστους ρε τους ανθρώπους να χαλαρώσουν, εκεί μπάστακας εσύ με τη σκούπα ανοιχτή...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom