Νέα

Παντρεμένη στο ίδιο της το σπίτι.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cyclist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Μου έκατσε η φάση με το δίκανο, με μικρή παραλλαγή:
Πηδούσα μια νεαρή ανύπαντρη στο σπίτι της και μπουκάρει ο πατέρας της με το δίκανο στον ώμο και τα φισεκλίκια χιαστή σαν το Βελουχιώτη! Μπαίνοντας αυτός από την πόρτα είδε έναν μαντραχαλά να ανεβοκατεβαίνει πάνω στην κόρη του! Απλά αυτός τα είδε ΟΛΑ, αλλά το ίδιο κι εγώ ! Μου λέει η μικρή ντύσου και φύγε ήρεμα (μάλλον της είχε ξανασυμβεί το έργο!). Φεύγοντας βλέπω τον πατέρα της να κλαίει στην κουζίνα...Από τότε έκοψα τις μαλακίες. Μου στοιχίζει κάτι παραπάνω, αλλά δε γαμείς!

εμπειρία έτσι..?

ΠΡαγματικά φαντάστηκα το σκηνικό και με έπιασε η ψυχή μου με τον πατέρα της που κλαίει
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Η δευτερη επισης ειχε ενα μωρο τριων ετων, και εκανε ολοκληρη επιχειρηση να το παρκαρει σε μια φιλη για να πηδηχτεί.
Τύπε μεγαλη υποθεση το τσουτσουνι.

Ρε φίλε μήπως το τσουτσούνι σέρνει και καράβι?
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Τον πιστεύω γιατί μου έχει τύχει, έχει τύχει και σε φίλους. Νομίζω πως είναι το χειρότερο που μπορεί να κάνει κάποια, ακόμα και το κεράτωμα στο σπίτι της είναι πταισματάκι μπροστά σ' αυτό. 

προσωπικά μου έχει τύχει και χειρότερο που μετανιώνω. Οπότε τα πιστεύω και με το παραπάνω
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467
εμπειρία έτσι..?

ΠΡαγματικά φαντάστηκα το σκηνικό και με έπιασε η ψυχή μου με τον πατέρα της που κλαίει

Υπερβολές...

Έκλαιγε ο πατέρας που του πηδάγανε την κόρη...

Δηλαδή αν του πηδάγανε το γιο τι θα ΄κανε;
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Νταξ...

Δεν είναι όλοι χιτμανς σαν κι εσάς...

Παρεξήγησες άγιε.. δε θα τους έριχνα κάτω... εγώ θα έπεφτα αν έβλεπα τον γιό μου με άλλον ..  Μιλάμε για χοντρό σκηνικό.. :headbang:
 

thomas!!!

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
κυκλιστη δεν ειναι αναγκη να ξεκοψεις αν γουσταρεις τη γκομενα,το θεμα ειναι να το κανεις με οσο μεγαλυτερη ασφαλεια γινεται για σενα και για αυτην.Σιγουρα κατι εχει στο μυαλο της για να θελει να βρισκεστε στο σπιτι της.
Σε τετοιες καταστασεις στηνεις το σκηνικο που σε βολευει για να νιωθεις ασφαλης,πας καπου διακριτικα,σε ενα διακριτικο ξενοδοχειο(οχι αποκλειστικα σε αυτα που εχουν την ταμπελα γαμηστρονα)
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Οι γυναίκες γουστάρουν να είναι "υπεράνω" σε σύζυγο, φίλους, φίλες
ΕΝΑς ΑΠΌ ΤΟΥς λόγους που προτιμάει σπίτι της
Είμαι σίγουρος ότι διεγείρεται όταν είναι με τον άντρα της και θυμάται τα μέρη στο σπίτι που πηδιόσασταν

Παλιά είχα μπλέξει με μία που μου τηλεφωνούσε  πρωί πρωί και μούλεγε "Ειμαι μόνη στο κρεββάτι και το κρεββάτι είναι ζεστό. Ερχεσαι?" Τι να κάνω,πήγαινα

Φίλος τάχε με παντρεμένη και πηδιόντουσαν πριν βγεί αυτή βόλτα με σύζυγο και φίλους. Του τόλεγε ότι το φχαριστιόταν που οι άλλοι δεν φανταζόντουσαν τίποτα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Οι γυναίκες γουστάρουν να είναι "υπεράνω" σε σύζυγο, φίλους, φίλες
ΕΝΑς ΑΠΌ ΤΟΥς λόγους που προτιμάει σπίτι της
Είμαι σίγουρος ότι διεγείρεται όταν είναι με τον άντρα της και θυμάται τα μέρη στο σπίτι που πηδιόσασταν

Παλιά είχα μπλέξει με μία που μου τηλεφωνούσε  πρωί πρωί και μούλεγε "Ειμαι μόνη στο κρεββάτι και το κρεββάτι είναι ζεστό. Ερχεσαι?" Τι να κάνω,πήγαινα

Φίλος τάχε με παντρεμένη και πηδιόντουσαν πριν βγεί αυτή βόλτα με σύζυγο και φίλους. Του τόλεγε ότι το φχαριστιόταν που οι άλλοι δεν φανταζόντουσαν τίποτα.
τυπε οι παντρεμενες ειναι ανωμαλες τελικα :rockon:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
φιλε κοφτο...μονο στο σπιτι σου η σε κανα ξενοδοχειο...η σε σπιτι φιλου...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
παντως αν κανενας απο εδω φευγει αυριο για επαγγελματικο ταξιδι στην Γερμανια (παντρεμενος) να εχει τον νου του,γιατι μια φιλη απο το zoo μου κολοτριβεται να της τον καρφωσω σ/κ που θα λειπει ο.. γατος :grin: :grin: αν δεν το κανω εγω θα το κανει σιγουρα αλλος παντως... :grin:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
παντως αν κανενας απο εδω φευγει αυριο για επαγγελματικο ταξιδι στην Γερμανια (παντρεμενος) να εχει τον νου του,γιατι μια φιλη απο το zoo μου κολοτριβεται να της τον καρφωσω σ/κ που θα λειπει ο.. γατος :grin: :grin: αν δεν το κανω εγω θα το κανει σιγουρα αλλος παντως... :grin:
Να το κάνεις, πατριώτη, να μη σε προλάβει άλλος.
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
παντως αν κανενας απο εδω φευγει αυριο για επαγγελματικο ταξιδι στην Γερμανια (παντρεμενος) να εχει τον νου του,γιατι μια φιλη απο το zoo μου κολοτριβεται να της τον καρφωσω σ/κ που θα λειπει ο.. γατος :grin: :grin: αν δεν το κανω εγω θα το κανει σιγουρα αλλος παντως... :grin:
E τον κολοφαρδο ταξιδακι στην Γερμανια!!!!!!!!!!!!! Υεςςςςςςςςςςςςςςς
:grin:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.731
Like
3.121
Πόντοι
506
E τον κολοφαρδο ταξιδακι στην Γερμανια!!!!!!!!!!!!! Υεςςςςςςςςςςςςςςς
:grin:

πολυ ομορφη χωρα η γερμανια...

Babylon1
SALZBURG / AUSTRIA

GoldenTime
NRW

LivingRoom
NRW DÜSSELDORF

GoldenTime
WIEN / AUSTRIA

Dolce Vita
NRW Düsseldorf

Artemis
BERLIN

World
GIESSEN/FRANKFURT

Oase
FRANKFURT

Sharks
DARMSTADT

Babylon
HAMBURG

Paradise
STUTTGART

SUNSHINE
BAYERN

COLLOSEUM
BAYERN

CLUB BABYLON
NRW AACHEN
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom