Νέα

Παντρεμένη στο ίδιο της το σπίτι.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cyclist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
εχουν ξεπουτσιαστει στο γαμησι!!  :fuck2:
 

Peacful_Warrior

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
2.929
Κριτικές
1
Like
237
Πόντοι
36
thumb.php
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.803
Πόντοι
2.646
Όλα στη ζωή ένα ρίσκο είναι :grin: Μπορεί και να ανακαλύψεις ότι αντέχεις πολύ περισσότερο ξύλο απ'ότι φαντάζεσαι :knuppel: :bottom: :priest:
 
OP
OP
cyclist

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Σε διάστημα 1 και μισό χρόνο έχουμε βρεθεί 5 φορές. Αλλά είναι σαν ρώσικη ρουλέτα. Πόσες φορές θα την γλιτώσω. Από την άλλη πρόκειται για ξανθό διάβολο.
Αισθάνομαι ότι πρέπει να παρατήσω την φάση, από την άλλη ρε παιδιά έχω φάει μέχρι και γεμιστά από τα χέρια της.

Πως στην ευχή την χαρακτηρίζετε σαν άτομο; Τι έχει πάθει και το κάνει αυτό; Δυό φορές το κάναμε στο παιδικό δωμάτιο. Μιλάμε για θρίλερ.
 

memphesis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2014
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Συναγωνιστή, καταλαβαίνω απολύτως τί τραβάς... κι η δικιά μου παντρεμένη είναι (πρωην κωλομπαρού) και έχω φύγει από το σπίτι της από τις σκάλες και την ίδια στιγμή ανεβαίνει ο άντρας της με τα παιδιά από το ασανσέρ. Εγώ δε γούσταρα ν'ανέβω σπίτι της αλλά μου την έλεγε η γκόμενα και καλά ότι είμαι χέστης και τέτοια. Πολύ άσχημο το συναίσθημα να γαμάς τη γυναίκα του άλλου στο σπίτι του, είναι σα να του γαμάς το σπίτι!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.007
Like
13.050
Πόντοι
2.606
ειναι και καλη νοικοκυρα δηλαδη τυπε
τυπε ελπιζω να μην  ειναι σχέδιο και θέλει ο άντρας κερατάς κανα νεφρό για μεταμόσχευση και τον βρούνε τον φίλο μας κανα πρωί στην μπανιερα μεσα σε παγάκια
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Σε διάστημα 1 και μισό χρόνο έχουμε βρεθεί 5 φορές. Αλλά είναι σαν ρώσικη ρουλέτα. Πόσες φορές θα την γλιτώσω. Από την άλλη πρόκειται για ξανθό διάβολο.
Αισθάνομαι ότι πρέπει να παρατήσω την φάση, από την άλλη ρε παιδιά έχω φάει μέχρι και γεμιστά από τα χέρια της.

Πως στην ευχή την χαρακτηρίζετε σαν άτομο; Τι έχει πάθει και το κάνει αυτό; Δυό φορές το κάναμε στο παιδικό δωμάτιο. Μιλάμε για θρίλερ.
Δλδ 1 φορὰ κάθε τρίμηνο...πάρα πολλὲς φορές...
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.805
Like
16
Πόντοι
16
Μήπως σοῦ πληρώνει καὶ τὸ ταξί;;;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Σε διάστημα 1 και μισό χρόνο έχουμε βρεθεί 5 φορές. Αλλά είναι σαν ρώσικη ρουλέτα. Πόσες φορές θα την γλιτώσω. Από την άλλη πρόκειται για ξανθό διάβολο.
Αισθάνομαι ότι πρέπει να παρατήσω την φάση, από την άλλη ρε παιδιά έχω φάει μέχρι και γεμιστά από τα χέρια της.

Πως στην ευχή την χαρακτηρίζετε σαν άτομο; Τι έχει πάθει και το κάνει αυτό; Δυό φορές το κάναμε στο παιδικό δωμάτιο. Μιλάμε για θρίλερ.
ειναι και καλη νοικοκυρα δηλαδη τυπε
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Σε διάστημα 1 και μισό χρόνο έχουμε βρεθεί 5 φορές. Αλλά είναι σαν ρώσικη ρουλέτα. Πόσες φορές θα την γλιτώσω. Από την άλλη πρόκειται για ξανθό διάβολο.
Αισθάνομαι ότι πρέπει να παρατήσω την φάση, από την άλλη ρε παιδιά έχω φάει μέχρι και γεμιστά από τα χέρια της.

Πως στην ευχή την χαρακτηρίζετε σαν άτομο; Τι έχει πάθει και το κάνει αυτό; Δυό φορές το κάναμε στο παιδικό δωμάτιο. Μιλάμε για θρίλερ.

ε και συ μην εισαι αχαριστος,φτιαξτης μακαρονια με κιμα  :grin: :grin:

 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Συναγωνιστή, καταλαβαίνω απολύτως τί τραβάς... κι η δικιά μου παντρεμένη είναι (πρωην κωλομπαρού) και έχω φύγει από το σπίτι της από τις σκάλες και την ίδια στιγμή ανεβαίνει ο άντρας της με τα παιδιά από το ασανσέρ. Εγώ δε γούσταρα ν'ανέβω σπίτι της αλλά μου την έλεγε η γκόμενα και καλά ότι είμαι χέστης και τέτοια. Πολύ άσχημο το συναίσθημα να γαμάς τη γυναίκα του άλλου στο σπίτι του, είναι σα να του γαμάς το σπίτι!

γιατι τυπε,το κανεις κ ρημα :σου γαμω το σπιτι ρε αλητη  :grin:
 

Peacful_Warrior

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
2.929
Κριτικές
1
Like
237
Πόντοι
36
τυπε ελπιζω να μην  ειναι σχέδιο και θέλει ο άντρας κερατάς κανα νεφρό για μεταμόσχευση και τον βρούνε τον φίλο μας κανα πρωί στην μπανιερα μεσα σε παγάκια

Με το ενα ματι ανοιχτο θα κοιμαται απο εδω και περα  :grin:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Που να δεις και τι παστίτσιο κάνει.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε ελπιζω να μην  ειναι σχέδιο και θέλει ο άντρας κερατάς κανα νεφρό για μεταμόσχευση και τον βρούνε τον φίλο μας κανα πρωί στην μπανιερα μεσα σε παγάκια
τυπε λες να του πηραν χυσια για να δουνε την ομαδα αιματος του? :grin:
 

mortaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε, ποδηλατη, τι οροφο ειναι το διαμερισμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom