Νέα

Παντρεμένη στο ίδιο της το σπίτι.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cyclist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
γαμω τα σκηνικα. σχεδιασε απο πριν μια ωραια δικαιολογια αμα σας πετυχει ο ταρανδος οσο ειστε ντυμενοι.
γαμα την κανα δυο καλες αποχαιρετιστηριες και στειλτην και φευγεις νικητης :sunglasses:
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Δεν ´εχεις πολλές επιλογές στο κακό. Η πηδάς απ τον πρώτο, ή περνάς στο διπλανό μπαλκόνι με κάθε συνέπεια..δεν θα συμβούλευα να βγαίνεις πάντως στα μπαλκόνια της..όσο για τα της ΔΕΗ σκέψου το"..θα χει κανα ντεζαβού απ τη συνάντηση στα σαλάμια κι αν του έχουν περιςέψει το πολύ να στα βάλει στο κώλο
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
οργανώσου...

 

Συνημμένα

  • liu-bolin-2014-01-660x330.jpg
    liu-bolin-2014-01-660x330.jpg
    139,5 KB · Εμφανίσεις: 32

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
χαχαχαχαχα περιοχή Καλλιθέας?
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Τζαμπα γαμησι δεν υπαρχει. Και το γαμησι με το σταγονομετρο που εχεις ριξει τυπε, καποια στιγμη θα πρεπει να το εξωφλησεις. Και αν δουμε τον τροπο που τα ριχνεις, ετοιμασου να τα πληρωσεις ακριβα.
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
και στο παιδικο;;

γουσταρεις κι εσυ ρε κουφαλα, κι ας σε πηγαινει τρεις και μια....
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
για την εμπειρία ο.κ αλλά μην σε τρώει και ο κώλος σου -  τι θα κάνουν και οι ξενοδόχοι κλέφτες θα γίνουν?
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Φίλοι καλησπέρα.
Πρώτο θέμα που ανοίγω, είναι θέμα σχετικό με Ελεεινίδες(όπως πολύ ωραία το έχετε θέσει).

Είμαι παντρεμένος σαραντάρης, και γνώρισα 30άρα παντρεμένη. Όλα ωραία και καλά, με ένα όμως τρομαχτικό για εμένα όμως θέμα.

Θέλει να βρισκόμαστε μόνο στο ίδιο της το σπίτι... Πρόκειται για πολύ ωραία γυναίκα εμφανισιακά, και όσες φορές έχουμε βρεθεί είναι στο σπίτι της όταν λείπει ο άντρας της, και τα παιδιά.

Απορώ με το εαυτό μου πως λειτουργώ, μάλλον είναι επειδή έχει απίστευτη εμφάνιση και ερωτισμό, αλλά κάθε φορά αισθάνομαι ότι βρίσκομαι σε ναρκοπέδιο. Αντίθετα αυτή φαίνεται να το απολαμβάνει απίστευτα εννοώ ότι είναι στο χώρο της. Κινείται άνετα και παραδίνεται τελείως δεν μπορώ ειλικρινά να καταλάβω τι άχτι έχει στον δικό της και το κάνει αυτό.

Η αποψή μου είναι ότι "έφαγες" πέρασες καλά, κοίτα τώρα να την κάνεις όσο είσαι νωρίς.

Τα σενάρια είναι πολλά.

Η γκόμενα μπορεί να έχει φάει κέρατο και να θέλει να δώσει υποψίες στον άντρα της.
Μπορεί να κολλήσει μαζί σου και να πιάσει τη δικιά σου σε κανά σούπερ μάρκετ και να γαμήσει και εσένα αν θέλει να εκδικηθεί τους άντρες.
Μπορεί να την καυλώνει το ρίσκο. Οι γυναίκες είναι ανισόροπες. Δεν είναι σαν και εμάς που προτειμάμε την ασφάλεια που είμαστε πέρα για πέρα λογικοί.

Είπες πρίν ότι την γάμησες και στο παιδικό δωμάτιο. Έλεος τι σκατά έχει στο μυαλό της που ήθελε να πηδηχτεί στο δωμάτιο των παιδιών της???

Μου θύμησες μια δικιά μου εμπειρία.

Είχα γνωρίσει μια ρεσεψιονίστ καιγια πρώτο γαμήστι με φωνάζει σπίτι της. Στο σπίτι έμενε με τον γκόμενό της που πήγαιναν για γάμο και την αδερφή της.

Ο γκόμενός της μπάτσος και το βράδυ είχε υπηρεσία. Η αδερφή κοιμόταν και σκάω μύτη το βράδυ αργά.

Την πάω στο δωμάτιο και την ξεκώλιασα κυριολεκτικά (ναι μάγκες πήρα κωλί ασάλιωτα). Την γάμαγα και αυτή φώναζε αφού έλεγα μέσα μου "ρε μαλάκα λες να ξυπνήσει και η αδερφή και να έρθει?" και καύλωνα με την ιδέα. Την τράβαγα βίντεο με το κινητό και όλα τα καλά. Τα κρεβάτια τρίζανε και γινόταν της καριόλας.

Κάποια στιγμή χύνω και καθόμουν αραχτός. Της λέω τι ώρα θα έρθει ο δικό σου??? Και μου λέει τώρα σε λίγο με άνεση !!!!!

Της λέω τι εννοείς τώρα? Σε κανά τέταρτάκι μου λέει.

Και αρχίζω και μαζέυομαι σιγά σιγά. (Ναι έχω λίγο άγνοια κινδύνου).

Και καθώς ντυνόμουν τη ρωτάω "καλά εσύ δεν αγχώνεσαι?" και μου λέει ε σιγά αν έρθει θα κρυφτείς, θα τον βάλω μέσα στο δωμάτιο και θα φύγει όσο θα τον έχω μέσα.

Λέω δεν πάμε καλά.. και έφυγα.

Δεν έχουν λογική με λίγα λόγια φίλε μου. Δε σκέφτονται και τους καυλώνει όχι το ρίσκο, αλλά η μαλακία. Γιατί αυτό δεν το θεωρώ ρίσκο που να σου φέρνει καύλες. Στις γυναίκες όμως ναι.

Μια και έχεις και παιδάκια, ξεκόλλα και κάντην. Βρες καμιά άλλη στου διαόλου τη μάνα και γάμα τη. Πιο δύσκολο λόγω αποστάσεων αλλά θα κρατήσεις το σπίτι σου.

Τώρα θυμήθηκα μια άλλη που μου έλεγε ότι την καυλώνει (χύμα όμως) να έρθω και να τη γαμήσω έξω από την εξώπορτα του σπιτιού της και μέσα να είναι ο άντρας της. Και μάλιστα το έχει κάνει. Δεν πήγα ποτέ γιατί ήταν χοντρούλα. :)
 

alonikos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2014
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Για μουσι μου μυριζει εμενα η ιστορια :2funny: :2funny: :grin: :grin:  any way..... :headbang: :headbang:
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Για μουσι μου μυριζει εμενα η ιστορια :2funny: :2funny: :grin: :grin:  any way..... :headbang: :headbang:

Μπορεί και να λέει αλήθεια το παιδί. όλοι μας έχουμε μια ιστορία να διηγηθούμε. Και σαν νέο μέλος ξεκινάει με τον προβληματισμό του. Συμβαίνουν δεν είναι ότι δε συμβαίνουν πάντως
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Βασικά δεν ξέρω τι ακριβώς μπορεί να συμβεί. Είναι λίγο τρόμος να το κάνεις στο ίδιο κρεβάτι, έχω φορέσει τις παντόφλες του άντρα της, μια μέρα ήπια και μια μπύρα του από το ψυγείο αυτό πως στην ευχή το δικαιολόγησε; Μιλάμε αισθάνομαι ότι παίζω σε ταινία που άλλες φορές είναι κωμωδία και άλλες φορές θρίλερ.

Μια μέρα χτύπησε κουδούνι και έφτασα 180 παλμούς αφού άκουγα την καρδιά μου να χτυπάει.
...ετσι εξηγειται ...γουσταρεις εξτρημ σπορ!!!
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
6
Like
305
Πόντοι
296

Συγγνώμη, αλλά είσαι άφρων.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Βασικά είναι πολύ επικίνδυνο. Αν κάτι πάει στραβά (καμιά καρφωτή από γείτονα, κάτι που μπορεί να ξεχάσεις) παίζει μέχρι και η ζωή σου. Ο άλλος μπορεί να θολώσει το μάτι του και.......
υπαρχει θεμα που γυναικα του φορουμ θελει να καρφωσει τον γειτονα που ξενοαγαμαει,αντε βγαλε ακρη!!!
 

Κασιμπασα

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1


Μια μέρα χτύπησε κουδούνι και έφτασα 180 παλμούς αφού άκουγα την καρδιά μου να χτυπάει.
[/quote] τελικα ποιος ηταν?
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Μεγάλε οι παντρεμένοι ποτέ δεν ξενογαμάμε στο χώρο της γκόμενας είτε είναι παντρεμένη είτε όχι ειδικά όταν μας προκαλεί αυτή.
Επίσης αποφεύγουμε ξενοδοχεία ημιδιαμονής και διαλέγουμε ξενοδοχείο πάντα εμείς.
Διαφορετικά κινδυνεύεις να είσαι συνέχεια με το χέρι στη τσέπη είτε πληρώνοντας διατροφή στη γυναίκα σου είτε πληρώνοντας τη γκόμενα για να μην κυκλοφορήσει υλικό στη γυναίκα σου...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Μεγάλε οι παντρεμένοι ποτέ δεν ξενογαμάμε στο χώρο της γκόμενας είτε είναι παντρεμένη είτε όχι ειδικά όταν μας προκαλεί αυτή.
Επίσης αποφεύγουμε ξενοδοχεία ημιδιαμονής και διαλέγουμε ξενοδοχείο πάντα εμείς.
Διαφορετικά κινδυνεύεις να είσαι συνέχεια με το χέρι στη τσέπη είτε πληρώνοντας διατροφή στη γυναίκα σου είτε πληρώνοντας τη γκόμενα για να μην κυκλοφορήσει υλικό στη γυναίκα σου...

Πολύ σωστός ο φίλος !!! όταν είσαι παντρεμένος δεν παίζεις απερίσκεπτα.

Μια ερώτηση, είπες αποφεύγουμε ημιδιαμονής... που τα έχει επιλέξει η γκόμενα εννοείς. Γιατί και εμείς ημιδιαμονής θα διαλέξουμε.

Εκτός αν το πας με πιο ασφαλές τρόπο
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Κολο δινει?
Αυτο ειναι σοβαρο ερωτημα :grin:
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Mια θεία της ήταν, της άφησε κάτι λογαριασμούς. Ούτε ένα λεπτό δεν κάθισε.

Το ότι δεν πρέπει να ξαναγίνει συνάντηση είναι λογικό και σιγά σιγά το έχω πάρει απόφαση. Πρόκειται σίγουρα για άτομο με ψυχολογικά θέματα (η γκόμενα). Θέλω να καταλήξω ότι παρασύρθηκα και εγώ σε ένα πολύ επικίνδυνο παιχνίδι. Φυσικά ενήλικες είμαστε και δεν φταίει αυτή μόνο. Ένα από τα πιο εντυπωσιακά ήταν ότι με είχε προειδοποιήσει η ίδια ότι έχει ανισόρροπο χαρακτήρα, αλλά δεν το είχα λάβει υπόψιν, μου φαινόταν λογική. Όμως σιγά σιγά όλο και πιο πολύ γινόταν επικίνδυνο.


φιλε τουλουμιασε τη να παρει τα χαμπαρια της ...

κ μη σταματας να την  :fuck2: απλα αλλαξτε στεκι
 
OP
OP
cyclist

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Μια μέρα χτύπησε κουδούνι και έφτασα 180 παλμούς αφού άκουγα την καρδιά μου να χτυπάει.
τελικα ποιος ηταν?

Mια θεία της ήταν, της άφησε κάτι λογαριασμούς. Ούτε ένα λεπτό δεν κάθισε.

Το ότι δεν πρέπει να ξαναγίνει συνάντηση είναι λογικό και σιγά σιγά το έχω πάρει απόφαση. Πρόκειται σίγουρα για άτομο με ψυχολογικά θέματα (η γκόμενα). Θέλω να καταλήξω ότι παρασύρθηκα και εγώ σε ένα πολύ επικίνδυνο παιχνίδι. Φυσικά ενήλικες είμαστε και δεν φταίει αυτή μόνο. Ένα από τα πιο εντυπωσιακά ήταν ότι με είχε προειδοποιήσει η ίδια ότι έχει ανισόρροπο χαρακτήρα, αλλά δεν το είχα λάβει υπόψιν, μου φαινόταν λογική. Όμως σιγά σιγά όλο και πιο πολύ γινόταν επικίνδυνο.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Η φάση είναι ότι ήθελε αλλά δεν ήθελα εγώ. Και ένα από τα πιο σπαστικά, δεν ήθελε προφυλακτικό, μιλάμε έφαγε σπρωξιά για να βάλω, λες και επεδίωκε να  μείνει έγκυος δεν ξέρω εγώ δεν τις εμπιστεύομαι τις γυναίκες που λένε ότι παίρνουν χάπια.
Όπως είπε και ο φίλος δεν υπάρχει δωρεάν sex, κάπως θα το πληρώσεις με λεφτά, με άγχος....
:rolleyes: φιλε ,μηπως ειχε σχεσεις με τιποτα γουρουνια πριν, απο κανα καμπινγκ, η λεγαμενη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom