Νέα

Παντρεμένη στο ίδιο της το σπίτι.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cyclist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Θεόκλητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2013
Μηνύματα
91
Κριτικές
5
Like
177
Πόντοι
280
Πάντως εξαρτάται από την περιοχή ... αν μιλάμε για επαρχία ή απομακρυσμένα προάστια, πολλές παντρεμένες αισθάνονται ασφαλέστερα στο σπίτι τους σε σχέση με κάποιο ξενοδοχείο ...εάν μπορούν να ελέγχουν με περιοδικά άσχετα τηλεφωνήματα που βρίσκεται ο σύζυγος, και έχουν υπό έλεγχο την κίνηση της πολυκατοικίας, τότε όλα είναι μια χαρά ...
 

cloudrider

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
195
Κριτικές
12
Like
103
Πόντοι
11
Δουλεύει σε μια εταιρία που ξέρω, πρώτα περνάω και κάνω έλεγχο στο πάρκινγκ της εταιρίας αν είναι το αυτοκίνητο του εκεί.

Το αυτοκίνητο είναι στο parking - Αυτός που είναι??
 
OP
OP
cyclist

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε, ξέρεις που βρίσκεται ο μποντυμπιλντεράς, την ώρα που νομίζεις οτι πηδάς τη "γυναίκα" του???

Δουλεύει σε μια εταιρία που ξέρω, πρώτα περνάω και κάνω έλεγχο στο πάρκινγκ της εταιρίας αν είναι το αυτοκίνητο του εκεί.
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Δουλεύει σε μια εταιρία που ξέρω, πρώτα περνάω και κάνω έλεγχο στο πάρκινγκ της εταιρίας αν είναι το αυτοκίνητο του εκεί.
Μια συμβοτλη: κοψε το αθλημα γιατι δεν το εχεις! Αφου σε χαλαει γισυτο και οι τοσες ερωτησεις εδω ;)
 
OP
OP
cyclist

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Ρε ποδηλάτη, αφού την πηδάς κάθε τρεις μήνες μήπως σου πέρασε από το μυαλό τι κάνει στο ενδιάμεσο; Λέω τώρα μπαε και έχει αντικαταστάτες για το ενδιάμεσο... Α, και την είδα προχθές να πίνει καφέ με τη γυναίκα σου... Η γυναίκα αράχνη...

Βρε παιδιά όλα έχουν περάσει από το μυαλό. Παράδειγμα ότι το κάνει συστηματικά και με άλλους. Ή ότι ο άντρας το ξέρει. Ή ότι μου την έχουνε στημένη με καμιά κάμερα.
Όπως είπα δεν τα έχουμε κανονικά να βρισκόμαστε τακτικά.

Τα είχα και με άλλη παντρεμένη παλιότερα το 2010 και εκεί ήταν με γυναίκα τζάμι χωρίς ψυχολογικά θέματα. Ξέραμε τι θέλαμε και υπήρχε ασφάλεια. Εδώ τώρα είναι το δύσκολο που είμαι σε ναρκοπέδιο.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Βρε παιδιά όλα έχουν περάσει από το μυαλό. Παράδειγμα ότι το κάνει συστηματικά και με άλλους. Ή ότι ο άντρας το ξέρει. Ή ότι μου την έχουνε στημένη με καμιά κάμερα.
Όπως είπα δεν τα έχουμε κανονικά να βρισκόμαστε τακτικά.

Τα είχα και με άλλη παντρεμένη παλιότερα το 2010 και εκεί ήταν με γυναίκα τζάμι χωρίς ψυχολογικά θέματα. Ξέραμε τι θέλαμε και υπήρχε ασφάλεια. Εδώ τώρα είναι το δύσκολο που είμαι σε ναρκοπέδιο.

φιλε πρωσοπικη αποψη σε τετοια θεματα δεν υπαρχει ποτε 100% ασφαλεια
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
222
Πόντοι
616
Μαζευε λεφτα για να αγορασεις το βιντεακι που θα θελουν να δειξουν στη γυναικα σου.......
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
μην σκάσει μύτη κανένας κερατάς με κάνενα δίκανο ? λέω εγώ τώρα...  :grin:
Μου έκατσε η φάση με το δίκανο, με μικρή παραλλαγή:
Πηδούσα μια νεαρή ανύπαντρη στο σπίτι της και μπουκάρει ο πατέρας της με το δίκανο στον ώμο και τα φισεκλίκια χιαστή σαν το Βελουχιώτη! Μπαίνοντας αυτός από την πόρτα είδε έναν μαντραχαλά να ανεβοκατεβαίνει πάνω στην κόρη του! Απλά αυτός τα είδε ΟΛΑ, αλλά το ίδιο κι εγώ ! Μου λέει η μικρή ντύσου και φύγε ήρεμα (μάλλον της είχε ξανασυμβεί το έργο!). Φεύγοντας βλέπω τον πατέρα της να κλαίει στην κουζίνα...Από τότε έκοψα τις μαλακίες. Μου στοιχίζει κάτι παραπάνω, αλλά δε γαμείς!
 
OP
OP
cyclist

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
ναι ναι τα συνδυαζει ολα η συζητηση
σεξ κυνηγι με αμαξια κερατα κτλ :2funny:

Να ήταν μόνο αυτά; Παρακολουθήσεις, μεταμφιέσεις, εν τω μεταξύ δεν ξέρω πως στην ευχή, έχει μιλάμε μια μανία με τα sexy φορέματα, παπούτσια και κάλτσες σιλικόνης, μιλάμε εγώ άκουγα σιλικόνη και νόμιζα είναι τίποτα για πλακάκια, και μου είχε πει θα έρθεις να δεις τις κάλτσες σιλικόνης που αγόρασα; Κάντε google να δείτε τι είναι κάλτσες σιλικόνης...
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Να ήταν μόνο αυτά; Παρακολουθήσεις, μεταμφιέσεις, εν τω μεταξύ δεν ξέρω πως στην ευχή, έχει μιλάμε μια μανία με τα sexy φορέματα, παπούτσια και κάλτσες σιλικόνης, μιλάμε εγώ άκουγα σιλικόνη και νόμιζα είναι τίποτα για πλακάκια, και μου είχε πει θα έρθεις να δεις τις κάλτσες σιλικόνης που αγόρασα; Κάντε google να δείτε τι είναι κάλτσες σιλικόνης...


φιλε κανε την τροχαδην
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
901
Κριτικές
15
Like
2.017
Πόντοι
2.477
έχω φορέσει τις παντόφλες του άντρα της, μια μέρα ήπια και μια μπύρα του από το ψυγείο αυτό πως στην ευχή το δικαιολόγησε; .

Προσεξε μεγαλε μη σε πει μπιχλιαρη κανεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom