Νέα

Παντρεμένη στο ίδιο της το σπίτι.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cyclist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
cyclist

cyclist

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2014
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Κολο δινει?
Αυτο ειναι σοβαρο ερωτημα :grin:

Η φάση είναι ότι ήθελε αλλά δεν ήθελα εγώ. Και ένα από τα πιο σπαστικά, δεν ήθελε προφυλακτικό, μιλάμε έφαγε σπρωξιά για να βάλω, λες και επεδίωκε να  μείνει έγκυος δεν ξέρω εγώ δεν τις εμπιστεύομαι τις γυναίκες που λένε ότι παίρνουν χάπια.
Όπως είπε και ο φίλος δεν υπάρχει δωρεάν sex, κάπως θα το πληρώσεις με λεφτά, με άγχος....
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Η φάση είναι ότι ήθελε αλλά δεν ήθελα εγώ. Και ένα από τα πιο σπαστικά, δεν ήθελε προφυλακτικό, μιλάμε έφαγε σπρωξιά για να βάλω, λες και επεδίωκε να  μείνει έγκυος δεν ξέρω εγώ δεν τις εμπιστεύομαι τις γυναίκες που λένε ότι παίρνουν χάπια.
Όπως είπε και ο φίλος δεν υπάρχει δωρεάν sex, κάπως θα το πληρώσεις με λεφτά, με άγχος....
Μεγαλε κατι μας κρυβεις¡!!!!!!
Σου εδινε κωλο και συ δεν ηθελες?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Μα δεν ήθελα ούτε γενικά θέλω δεν το πάω το άθλημα, δεν με φτιάχνει αυτό. Με το ζόρι επειδή ήθελε αυτή;

τυπε ντεμοντα σε βρισκω.
ο κωλος ειναι το μουνι του μελλοντος  :grin:
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Η φάση είναι ότι ήθελε αλλά δεν ήθελα εγώ. Και ένα από τα πιο σπαστικά, δεν ήθελε προφυλακτικό, μιλάμε έφαγε σπρωξιά για να βάλω, λες και επεδίωκε να  μείνει έγκυος δεν ξέρω εγώ δεν τις εμπιστεύομαι τις γυναίκες που λένε ότι παίρνουν χάπια.
Όπως είπε και ο φίλος δεν υπάρχει δωρεάν sex, κάπως θα το πληρώσεις με λεφτά, με άγχος....

Επικίνδυνη είναι! Κάτι τέτοιες μαλακίες έκανα πριν παντρευτώ με μια παντρεμένη και έμεινα πολλές νύχτες άυπνος μέχρι να της έρθει περίοδος.

Βρες μια δικαιολογία και κόψε - όχι "δε γουστάρω" κλπ γιατί θα την πιάσει το εκδικητικό της και μέχρι να το καταλάβεις θα πίνει καφέ  :coffee: με την γυναίκα σου  :headbang:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Μια ερώτηση, είπες αποφεύγουμε ημιδιαμονής...

Ο κόσμος είναι μικρός και άμα σε δει κανένα κακό μάτι να μπαίνεις ή να βγαίνεις τι θα του πεις? "Είχα συνάντηση με έναν πελάτη από την επαρχία"???

edit
Επίσης πιστεύω ότι δεν υπάρχει δωμάτιο σε τέτοιο ξενοδοχείο χωρίς καταγραφέα...
 

padremenos40k

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Επικίνδυνη είναι! Κάτι τέτοιες μαλακίες έκανα πριν παντρευτώ με μια παντρεμένη και έμεινα πολλές νύχτες άυπνος μέχρι να της έρθει περίοδος.

Βρες μια δικαιολογία και κόψε - όχι "δε γουστάρω" κλπ γιατί θα την πιάσει το εκδικητικό της και μέχρι να το καταλάβεις θα πίνει καφέ  :coffee: με την γυναίκα σου  :headbang:
εγώ την έχω πάθει έτσι που λες να πίνει καφέ με την γυναίκα μου.είδα κι έπαθα να ξεκολλησει
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.862
Κριτικές
47
Like
17.147
Πόντοι
7.135
Φίλοι καλησπέρα.
Πρώτο θέμα που ανοίγω, είναι θέμα σχετικό με Ελεεινίδες(όπως πολύ ωραία το έχετε θέσει).

Είμαι παντρεμένος σαραντάρης, και γνώρισα 30άρα παντρεμένη. Όλα ωραία και καλά, με ένα όμως τρομαχτικό για εμένα όμως θέμα.

Θέλει να βρισκόμαστε μόνο στο ίδιο της το σπίτι... Πρόκειται για πολύ ωραία γυναίκα εμφανισιακά, και όσες φορές έχουμε βρεθεί είναι στο σπίτι της όταν λείπει ο άντρας της, και τα παιδιά.

Απορώ με το εαυτό μου πως λειτουργώ, μάλλον είναι επειδή έχει απίστευτη εμφάνιση και ερωτισμό, αλλά κάθε φορά αισθάνομαι ότι βρίσκομαι σε ναρκοπέδιο. Αντίθετα αυτή φαίνεται να το απολαμβάνει απίστευτα εννοώ ότι είναι στο χώρο της. Κινείται άνετα και παραδίνεται τελείως δεν μπορώ ειλικρινά να καταλάβω τι άχτι έχει στον δικό της και το κάνει αυτό.
Φιλαρακι μπαινεις σε επικίνδυνες ατραπους, βρες τον τροπο για αλλου να της τον δινεις............... :rockon: :rockon: :rockon:
Από εμπειρια και μονο σου το λεω
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Έτσι όπως τα λέτε πάντως τον ήπιε ο ποδηλάτης
 

cloudrider

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
195
Κριτικές
12
Like
103
Πόντοι
11
Φίλε, ξέρεις που βρίσκεται ο μποντυμπιλντεράς, την ώρα που νομίζεις οτι πηδάς τη "γυναίκα" του???
 

cloudrider

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
195
Κριτικές
12
Like
103
Πόντοι
11
Στο σπίτι του ποδηλάτη
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.382
Like
4.576
Πόντοι
456
σαν παντρεμενος που εχω παει με αρκετες παντρεμενες αλλα και ελευθερες και τοτε που ημουν ελευθερος αλλα και τωρα. ο βασικος μου κανονας ειναι ΕΝΑΣ.   την ιδια στιγμη που ξεκιναει η εμπλοκη,  βαζω σε σχεδιο το σεναριο απεμπλοκης.  θελει εκπαιδευση αυτο φιλε.  τωρα εχει Σκατοποιηθει η κατασταση σου καπως για να φυγεις αμεσα και διχως συνεπειες.  

ΥΓ-εννοειται οτι μεχρι να μαθω, εχω κανει πολλα λαθη και μαλακιες. απλα πλεον ελαχιστοποιουνται.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
σαν παντρεμενος που εχω παει με αρκετες παντρεμενες αλλα και ελευθερες και τοτε που ημουν ελευθερος αλλα και τωρα. ο βασικος μου κανονας ειναι ΕΝΑΣ.   την ιδια στιγμη που ξεκιναει η εμπλοκη,  βαζω σε σχεδιο το σεναριο απεμπλοκης.  θελει εκπαιδευση αυτο φιλε.  τωρα εχει Σκατοποιηθει η κατασταση σου καπως για να φυγεις αμεσα και διχως συνεπειες.  

ΥΓ-εννοειται οτι μεχρι να μαθω, εχω κανει πολλα λαθη και μαλακιες. απλα πλεον ελαχιστοποιουνται.

ωραια το εθεσες τυπε :rockon:
 

jpjpjp

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
146
Like
17
Πόντοι
1
Ρε ποδηλάτη, αφού την πηδάς κάθε τρεις μήνες μήπως σου πέρασε από το μυαλό τι κάνει στο ενδιάμεσο; Λέω τώρα μπαε και έχει αντικαταστάτες για το ενδιάμεσο... Α, και την είδα προχθές να πίνει καφέ με τη γυναίκα σου... Η γυναίκα αράχνη...
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Για το μόνο που να είσαι σίγουρος, όσο συνεχίζεις τα εξωσυζυγικά μ'αυτή ή με άλλη, κάποια στιγμή θα μαθευτεί.

Βέβαια είναι σκέτη καύλα και όσο πιό πολύ συναντιέσαι και την γνωρίζεις, την έχεις σαν γυναίκα σου

Κανόνισε μια συνάντηση όταν θα έχει καθαρίστρια. Δεν θα σου αφήσει σταγόνα.

Μετά αν αγχώνεσαι, κάντην, είναι δύσκολο το ξέρω 
 

prof

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
εγώ την έχω πάθει έτσι που λες να πίνει καφέ με την γυναίκα μου.είδα κι έπαθα να ξεκολλησει
Σε παρόμοια περίπτωση ο κολλητός μου γυρίζοντας από δουλειά, βρήκε την γκόμενα να πίνει καφέ με τη γυναίκα του και λίγο καιρό μετά έψαχνε για δικηγόρο...το νου σου φίλε ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom