Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
δεν εχει να φοβαται κανενα.
Ε ΝΑΙ ΡΕ..
ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ..
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..
ΡΕ ΜΠΙΝΕΔΕΣ ΤΙ ΠΙΝΕΤΕ Κ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ???
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Στην Τούμπα και γαμήσι θα φας και ξύλο απ' το αεροδρόμιο κιόλας. Για να 'χεις να το θυμάσαι ακόμα κι αν πάρεις το φετινό πρωτάθλημα μετά από τις δόλιες μεθοδεύσεις σας
Μ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΝΤΟΥΦΗ..
ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΟΜΕΝΑ 3 ΜΑΤΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ..
ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ..
ΥΠΕΡΧΑΡΤΙΝΟ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ..
ΘΑ ΣΑΣ ΤΑΡΑΞΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΝΟΜΙΜΟΤΗΤΑ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΕΣ..
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.703
Like
2.447
Πόντοι
606
εχει να πεσει φαπα :grin: στα πλαυ οφ  και στο μεταξυ μας μεσα στην τουμπα με ξενους διαιτητες ο γαυρος δεν μπορει να κερδισει ουτε την under 19 της ΠΑΟΚΑΡΑΣ μασ ΖΗΤΩ  Ο ΠΑΟΚ  :rockon:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
εχει να πεσει φαπα :grin: στα πλαυ οφ  και στο μεταξυ μας μεσα στην τουμπα με ξενους διαιτητες ο γαυρος δεν μπορει να κερδισει ουτε την under 19 της ΠΑΟΚΑΡΑΣ μασ ΖΗΤΩ  Ο ΠΑΟΚ  :rockon:


Τουλάχιστον νίκησε τα μωρά του Δώνη τύπε.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
πουτσα απο Ροδο,πουτσα και απο βαζελι.
Α ρε κακομοιρα μεμετια.
Ουτε οι πουτσες των γυφτων στο Δενδροποταμο,ουτε τα τραβελια της  Γιαννιτσων δεν μπορουν να σαςπαρηγορησουν
οταν ο γκαιλες σου δεν κρυβεται ακομα και οταν εχεις χαρες!!!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
επι της ταμπακιερας....η συντριπτικη πλειοψηφια των συνοπαδων μου εχτες πιστευε οτι η ομαδα θα κατεβει  ΑΘΗΝΑ και θα ΜΑΣΑΕΙ σιδερα.....
πως δηλαδη θα μπορουσε να συμβει αυτο?προπονητης αουα,παικτες αδειοι,ομαδα ξεμονταρισμενη,απροπονητη και το κυριοτερο χωρις κινητρο -η τοξικοτητα εχει κανει τη δουλεια της μια χαρα.....τα παντα στη ζωη ειναι θεμα κινητρου...στις ομαδες παιζουν ανθρωποι,οχι μηχανες....με τι ψυχολογια να κατεβεις να παιξεις οταν ξερεις οτι και παλι μειον θα εισαι?
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.141
Like
29.592
Πόντοι
5.006
Κλο πως τα βλέπεις τα κοζια;θα μείνει  ο αμπελ; :grin:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
ο αμπελ επρεπε να εχει φυγει πακετο με μπρανκο μετα τα παιχνιδια με τους σλοβακους...μετα αρχισανε τα κλασσικα ,εμπιστοσυνες,μας τον ζητανε ομαδαρες αλλα εμεις εχουμε βρει στο ατομο του ολο το πακετο και τα γνωστα παπαζωτα....ομαδα ρολαρισμενη με παικταραδες την καταντησε ξεκουρδιστη κιθαρα.....θα παιξουμε ετσι ,μετα συρταρι,μετα αυτος στο 10 ,μετα βαλτον σεντερ μπακ  και οτι του ρθει...αν τον διωξουν τωρα τα πραγματα ειναι δικοπο μαχαιρι!
θα ανασανουν οι παικτες στα σποδυτηρια γιατι ειναι φανερο οτι ο ηλιθιος τα χει ξανει μανταρα ,απο την αλλη ποιος σε αυτη τη φαση?θα βαλουν τον ΠΑΥΛΑΡΑ που ειναι ο μονος που χει τα αρχιδια να μπει στην ομαδα ετσι οπως την εχει καταντησει ο πορτογαλος μαθητευομενος και το καλοκαιρι θα τον γραψουν στα ριπαπα τους και θα φερνουν τους δικους τους παλι οι μανατζερ-κορακια....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
αν δουμε τα πραγματα ψυχραιμα,δεν εχει χαθει κανενας στοχος ουτε κυπελλο ουτε πρωταθλημα...σε κερδιζω ΤΟΥΜΠΑ και παλι απο πανω ειμαι...την εεα την γραφω στα αρχιδια μου γιατι θα αθωωθω,αρα δεν εχει  χαθει κατι....ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΑ ,Ο φιλος μας ο αμπελ εχει ξεχαρβαλωσει την ομαδα εντελως και η τοξικοτητα ειναι παντου,οποτε μαλλον απο αρχες φλεβαρη -αν δεν δουμε δραστικες αλλαγες-(θαυματα ομως δεν συμβαινουν στη μπαλα)η ομαδα ειναι ηδη εκτος στοχων!
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
αν δουμε τα πραγματα ψυχραιμα,δεν εχει χαθει κανενας στοχος ουτε κυπελλο ουτε πρωταθλημα...σε κερδιζω ΤΟΥΜΠΑ και παλι απο πανω ειμαι...την εεα την γραφω στα αρχιδια μου γιατι θα αθωωθω,αρα δεν εχει  χαθει κατι....ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΑ ,Ο φιλος μας ο αμπελ εχει ξεχαρβαλωσει την ομαδα εντελως και η τοξικοτητα ειναι παντου,οποτε μαλλον απο αρχες φλεβαρη -αν δεν δουμε δραστικες αλλαγες-(θαυματα ομως δεν συμβαινουν στη μπαλα)η ομαδα ειναι ηδη εκτος στοχων!
τυπε,περα απο τα αγωνιστικα,στα οποια εισαι χαλια,τι σε κανει να πιστευεις οτι θα αθωωθεις μετα το πορισμα της εεα;σε επεισε το νομικο επιτελειο του παοκ οτι δε συμβαινει κατι;θεωρεις οτι ειναι οκ να αγοραζεις αλλες ομαδες που συμμετεχουν στο ιδιο πρωταθλημα;
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
Ναι μέσα μπήκε ο καριόλης. 1.100.000 ΠΑΟΚτζήδες (σύμφωνα με τα λεγόμενά τους) έπαιξαν ξερό άσσο και 100 ευρώ μάλιστα.....
χαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχα ....αεχτζης,ανορθογραφος,πνευμα αντιλογιας και το σημαντικοτερο 0χιουμορ...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
ενημερωτικα..γρηγορακη μεινε μακρια απο πραγματα που δεν καταλαβαινεις(στοιχημα)....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
αν δουμε τα πραγματα ψυχραιμα,δεν εχει χαθει κανενας στοχος ουτε κυπελλο ουτε πρωταθλημα...σε κερδιζω ΤΟΥΜΠΑ και παλι απο πανω ειμαι...την εεα την γραφω στα αρχιδια μου γιατι θα αθωωθω,αρα δεν εχει  χαθει κατι....ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΑ ,Ο φιλος μας ο αμπελ εχει ξεχαρβαλωσει την ομαδα εντελως και η τοξικοτητα ειναι παντου,οποτε μαλλον απο αρχες φλεβαρη -αν δεν δουμε δραστικες αλλαγες-(θαυματα ομως δεν συμβαινουν στη μπαλα)η ομαδα ειναι ηδη εκτος στοχων!


Τύπε, πως κολλάει το πρώτο με το δεύτερο;
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
τυπε,περα απο τα αγωνιστικα,στα οποια εισαι χαλια,τι σε κανει να πιστευεις οτι θα αθωωθεις μετα το πορισμα της εεα;σε επεισε το νομικο επιτελειο του παοκ οτι δε συμβαινει κατι;θεωρεις οτι ειναι οκ να αγοραζεις αλλες ομαδες που συμμετεχουν στο ιδιο πρωταθλημα;
ενω εσυ αγωνιστικα πετας...το οτι δεν σε πιπωσε και κανονικα ο βαζελος στο μπουρδελο σου ,συνεβη απλα επειδη τα κορακια δεν εδωσαν 2 καθαροτατα πεναλντι....ξεκαθαρα ο ζελος αυτη τη στιγμη ειναι ο πιο φορμαρισμενος απο ολους,η αεχς εχει συμαζευτει αρκετα αλλα απο ροστερ ειναι της πουτσας ενω ΠΑΟΚ και γαυρος που ειχαν κανει προετοιμασια τσουλου ,λογικα τωρα κανουν κοιλια απο φυσικη κατασταση για να ξαναφορτσαρουν στα πλει οφ...βεβαιως για τον ΠΑΟΚ ετσι οπως ειναι τον βλεπω για μονο κοιλια.....
υγ...οι δηλωσεις του φιλου μας του αμπελ εχτες ηταν σε ελευθερη μεταφραση "διωξτε με γιατι γενικα δεν ειμαι πολυ στα καλα μου και τα βραδια δεν πολυκοιμαμαι,το στομαχι μου γυριζει δε θελω να παω σχολειο,τα παιδια με κοροιδευουν,ο χοντρος με βαραει κ.α"...αυτα δυστυχως συμβαινουν οταν φερνεις προπονητες που εχουν την τεραστια εμπειρια των δυο σεζον στη μπραγκα και λανσαρονται ως μεγαλα ταλεντα....στο πρωτο κυμα πνιγονται!
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.263
Κριτικές
6
Like
7.118
Πόντοι
1.336
...και βεβαια τελειωσε το πρωταθλημα....εχεις ΤΟΥΜΠΑ και εισαι και μειον 1....αρα +4 ο ΠΑΟΚ.....ΘΑ ΓΥΡΙΖΕΣ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΑΦΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕΣ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΑ ΠΛΕΥ ΟΦ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΩΣ ΤΩΡΑ?ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ Η ΞΑΝΘΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΚΑΙ ΜΙΣΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ...
ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΑ ΡΕ .....ΑΠΟ ΜΠΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ...ΣΑΣ ΦΤΑΙΕ ΛΕΕΙ Η ΞΑΝΘΗ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΒΑΘΜΟΙ....ΑΠΟ τον αρουλη φετος ΕΧΑΣΑ 5!!!Αλλα ξεχασα ο αρης δεν ιδιοκτησια σας....εχει και με τον τοτο ενα καλο!

εγώ αφήνω αυτό εδώ και ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του, για το φίλο μας Closer822, που μέσα σε 3 μέρες αλλάζει απόψεις για το ποια ομάδα είναι μπουρδέλο, ποια ομάδα θα πάρει το πρωτάθλημα.

Εγώ προσωπικά θα κρατήσω το ξέσπασμα αυτοκριτικής που έκανε σήμερα και θα αγνοήσω τις παπάντζες που έγραφε πριν 3 μέρες ;)
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
εγώ αφήνω αυτό εδώ και ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του, για το φίλο μας Closer822, που μέσα σε 3 μέρες αλλάζει απόψεις για το ποια ομάδα είναι μπουρδέλο, ποια ομάδα θα πάρει το πρωτάθλημα.

Εγώ προσωπικά θα κρατήσω το ξέσπασμα αυτοκριτικής που έκανε σήμερα και θα αγνοήσω τις παπάντζες που έγραφε πριν 3 μέρες ;)
Καμια παπατζα,αν δεν ειχε σκασει το θεμα εεα ,εχτες θα περνουσα αερα (ασε τα  εσω προβληματα) ...Σας εγραψα ξεκαθαρα πως οι τοξικοτητα ειναι τοσο μεγαλη που δεν υπαρχει περιπτωση να αντισταθμιστει με την καμια....βαλε σε δευτερο βαθμο και τα αλλα τα εσω και εχεις το 2-0 στο ρελαντι....και οι δικοι μου πιστευαν οτι θα γυρισουν τα ματια στους παικτες ....ποτε δεν εχω κρυφτει πισω απο το δαχτυλο μου παιχτη....δες τι εχω γραψει ολα αυτα τα χρονια και θακαταλαβεις...καψουρης ξεκαψουρης με την ομαδα ποτε δεν χανω την εικονα....παντα ξερω !
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.263
Κριτικές
6
Like
7.118
Πόντοι
1.336
Καμια παπατζα,αν δεν ειχε σκασει το θεμα εεα ,εχτες θα περνουσα αερα (ασε τα  εσω προβληματα) ...Σας εγραψα ξεκαθαρα πως οι τοξικοτητα ειναι τοσο μεγαλη που δεν υπαρχει περιπτωση να αντισταθμιστει με την καμια....βαλε σε δευτερο βαθμο και τα αλλα τα εσω και εχεις το 2-0 στο ρελαντι....και οι δικοι μου πιστευαν οτι θα γυρισουν τα ματια στους παικτες ....ποτε δεν εχω κρυφτει πισω απο το δαχτυλο μου παιχτη....δες τι εχω γραψει ολα αυτα τα χρονια και θακαταλαβεις...καψουρης ξεκαψουρης με την ομαδα ποτε δεν χανω την εικονα....παντα ξερω !

και αυτό ακριβώς πρέπει να κάνεις!! Κι εγώ καψούρης είμαι, ξέρω ότι έχω καλή ομάδα με καλό προπονητή, αλλά ούτε αχτύπητη είναι, ούτε ομαδάρα! Δόξα τω Θεώ έχω δει παλαιότερα ομαδάρες στο Καραισκάκη, για να ξέρω να συγκρίνω!!
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
ενω εσυ αγωνιστικα πετας...το οτι δεν σε πιπωσε και κανονικα ο βαζελος στο μπουρδελο σου ,συνεβη απλα επειδη τα κορακια δεν εδωσαν 2 καθαροτατα πεναλντι....ξεκαθαρα ο ζελος αυτη τη στιγμη ειναι ο πιο φορμαρισμενος απο ολους,η αεχς εχει συμαζευτει αρκετα αλλα απο ροστερ ειναι της πουτσας ενω ΠΑΟΚ και γαυρος που ειχαν κανει προετοιμασια τσουλου ,λογικα τωρα κανουν κοιλια απο φυσικη κατασταση για να ξαναφορτσαρουν στα πλει οφ...βεβαιως για τον ΠΑΟΚ ετσι οπως ειναι τον βλεπω για μονο κοιλια.....
υγ...οι δηλωσεις του φιλου μας του αμπελ εχτες ηταν σε ελευθερη μεταφραση "διωξτε με γιατι γενικα δεν ειμαι πολυ στα καλα μου και τα βραδια δεν πολυκοιμαμαι,το στομαχι μου γυριζει δε θελω να παω σχολειο,τα παιδια με κοροιδευουν,ο χοντρος με βαραει κ.α"...αυτα δυστυχως συμβαινουν οταν φερνεις προπονητες που εχουν την τεραστια εμπειρια των δυο σεζον στη μπραγκα και λανσαρονται ως μεγαλα ταλεντα....στο πρωτο κυμα πνιγονται!
γενικα δε συνεχιζω συζητηση οταν κανω ερωτηση και ο ερωτηθεις ξεκινα την απαντηση του με ενω,γτ ο,τι και να γραψει μετα το ενω,δεν αναιρει και δεν απαντα με σαφηνεια σε αυτο που εχω γραψει.
τα αγωνιστικα οπως ειπα,ας τα αφησουμε εκτος γιατι δεν ειναι της ωρας.η ερωτηση μου αφορουσε τη σιγουρια της αθωωσης του παοκ στην υποθεση πολυιδιοκτησιας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom