Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
γενικα δε συνεχιζω συζητηση οταν κανω ερωτηση και ο ερωτηθεις ξεκινα την απαντηση του με ενω,γτ ο,τι και να γραψει μετα το ενω,δεν αναιρει και δεν απαντα με σαφηνεια σε αυτο που εχω γραψει.
τα αγωνιστικα οπως ειπα,ας τα αφησουμε εκτος γιατι δεν ειναι της ωρας.η ερωτηση μου αφορουσε τη σιγουρια της αθωωσης του παοκ στην υποθεση πολυιδιοκτησιας.
μολις σας εστειλε ο νιαου β'εθνικη τυπε...καλη τυχη!
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
μολις σας εστειλε ο νιαου β'εθνικη τυπε...καλη τυχη!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
με ποιο τροπο τυπε;σε δικη για στημενα παιχνιδια,ακουσες για καποιο στημενο παιχνιδι συγκεκριμενα;εγω παντως οχι...
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
οταν ο γκαιλες σου δεν κρυβεται ακομα και οταν εχεις χαρες!!!
Γκαιλες!
Δεν μιλάω τουρκικα μωρή Κορδελιωτίσσα
Μιλά την ελληνική γάμω την Τουρκία σου
Τι κωλοβλάχος
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Δε γνωρίζω πράξεις του Μαρινάκη, μόνο από τις κασέτες. Τότε δεν ήμουν στο ποδόσφαιρο. Αυτό που μπορούσα να καταλάβω, είναι ότι ο Σαρρής σαν πρόεδρος της ΕΠΟ, από εκεί ξεκινούσαν όλα…

Εισαγγελέας: Με ποιον τρόπο ήλεγχε τη διαιτησία ο Ολυμπιακός;

Μελισσανίδης: Έβλεπα ότι είχε μια υποστήριξη από τη διαιτησία, λεπτομέρειες…

Εισαγγελέας: Γνωρίζετε πραγματικά περιστατικά από τα οποίο προκύπτει ότι ο Ολυμπιακός είχε τον έλεγχο;

Μελισσανίδης: Όχι κύριε πρόεδρε. Το μόνο που είχα ακούσει ήταν ότι όποιες Ενώσεις δεν ήταν στο σύστημα της ΕΠΟ, οι διαιτητές πήγαιναν στο ψυγείο. Κάθε τρεις και λίγο στην ΕΠΟ πήγαιναν να με τιμωρήσουν. Ήταν φως φανάρι, ήταν όλα μιλημένα. Ούτε στην ΕΠΟ απέξω, δεν μπορούσαμε να περάσουμε. Ήταν ένα σύστημα με τον Σαρρή που έκανε όλα αυτά που σας είπα προηγουμένως, προς όφελος μιας συγκεκριμένη ομάδας, σας το είπα.

Εισαγγελέας: Μπορείτε να περιγράψετε συγκεκριμένες πρακτικές;

Μελισσανίδης: Ήλεγχαν τη διαιτησία και τα δικαιοδοτικά όργανα. Αυτό τα λέει όλα.



δωστε μου το συκωτι μου πισω ρε καριολες,δε με λυπαστε;;;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.141
Like
29.592
Πόντοι
5.006
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
με ποιο τροπο τυπε;σε δικη για στημενα παιχνιδια,ακουσες για καποιο στημενο παιχνιδι συγκεκριμενα;εγω παντως οχι...
για το Πλατανιά λέει τυπε που τους  ξυλοκοπησαμε και πήγαμε β Εθνική. :2funny: :2funny:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
46.141
Like
29.592
Πόντοι
5.006
Ρε μαλακές το τερματισατε ότι να ναι από τις πολλες  :alivedick: :alivedick:έχετε χαζεψει.. :wanker:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.813
Like
24.677
Πόντοι
6.256
Μου ειπανε,ακουσα και δεν ξερω...με τετοια αδιασειστα στοιχεια εγω θα μας εριχνα οχι β εθνικη αλλα στα τοπικα του Πειραια. :S :S :S
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
ε ναι ρε τυπε.ειναι δυνατον να χανει η παοξαρα;


Αυτό λέω και γω. Βέβαια, συνάντησε και ομάδα που "αυτοί τρέχουν, αυτοί μαρκάρουν, αυτοί σουτάρουν, τιναφτορε" μετά από καιρό αλλά πάλι η παοξάρα δε χάνει με τίποτα. Άρα λογικά το στοίχημα είναι ο λόγος.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
οτι δεν εισαι αετος ,νταξει γνωστο,αλλα ρε τυπε που στο διαλο εγραψα κατι για να βγαλεις αυτο το συμπερασμα?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
το παιχνιδι ηταν μια χαρα ,καθαροτατο...απλα ηταν απο τις σπανιες στοιχηματικα ευκαιριες που παρουσιαζονται μια το χρονο και ουτε ....3.50 ο ασσος ρε μαλακες εδινε....και ο γηπεδουχος ειναι σε φουλ φορμα,ανεβασμενος ψυχολογικα ενω ο ΠΑΟΚ κατεβαζε ομαδα ντεφορμε ,με αποδυτηρια μπουρδελο εξαιτιας αμπελ,ψυχολογια στο ναδιρ μετα τα προσφατα γεγονοτα,τοξικο περιβαλλον φουλ και 11δα μπερδεμενη κομπο......ΣΟΥ ΕΔΙΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ 170 ΜΑΞ 350 ,ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ!
ΤΙ ΣΤΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΚΗΝΑ ΤΣΑΜΠΟΥΝΑΤΕ ...ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΑ ΕΔΙΝΕ 10' ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ .... ;)
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
ΣΤΗΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΠΙΘΑΝΟ ΜΕ ΚΡΑΥΓΑΛΕΟ ΤΡΟΠΟ,ας πουμε πλασε και να πεσει ο τερμας στην αλλη γωνια .....οταν σου δινουν 1 του 1.7 στα 3,5 δεν ειναι στημενο....παιζω και το σπιτι μου ειναι!
αν σου δινουν οικοπεδο μυκονο 8 στρ στην ψαρρου οικοδομησιμο με 1εκ. δεν λες ακριβο ειναι θα παρω λειψους,κοβεις τον κωλο σου και το αρπαζεις πριν το δει αλλος!
υγ...ωρες ωρες νομιζω οτι μιλαω με ενηλικους!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
τυπε,περα απο τα αγωνιστικα,στα οποια εισαι χαλια,τι σε κανει να πιστευεις οτι θα αθωωθεις μετα το πορισμα της εεα;σε επεισε το νομικο επιτελειο του παοκ οτι δε συμβαινει κατι;θεωρεις οτι ειναι οκ να αγοραζεις αλλες ομαδες που συμμετεχουν στο ιδιο πρωταθλημα;
To λέει το SDNA.Τι θες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom