Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
επειδή δε μου ανεβάζει τη φωτό....



Που ακριβώς είναι ΑΠΛΩΜΕΝΟ το χέρι του Μακέντα; Πες μου σε ποια φωτογραφία. Έτσι γιατί έχω αρχίσει να υποψιάζομαι κάτι....
Πλακα κανεις ετσι...φαινεται και απο την κινηση που κανει με το χερι.δες καλα την φαση μην με χαζευεις.
Δες λιγο το πατημα στον λημνιο που ηταν καθαροτατο πεναλτι.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
τελικά θα κλίσετε σύνορα στηγύρω περιοχή της τούμπας?  :think:
μεχρι δικαστηρια τυπε για να να τους "εξυπηρετουν"(δροσιζουν)με ανεση τα αρκουδοτραβελια που ψωνιζουν οι αναρχιδες βρωμοπουσταρες..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
:heavymetalbig:ψ
Πλακα κανεις ετσι...φαινεται και απο την κινηση που κανει με το χερι.δες καλα την φαση μην με χαζευεις.
Δες λιγο το πατημα στον λημνιο που ηταν καθαροτατο πεναλτι.
ΚΩΛΟΔΑΧΤΥΛΟ ΣΑΣ ΒΑΖΕΙ,ΣΙΓΑ ΜΩΡΗ ΜΥΞΟΠΑΡΘΕΝΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΛΟΥ..
 

Συνημμένα

  • 297_1000%20(1).jpg
    297_1000%20(1).jpg
    192,2 KB · Εμφανίσεις: 37

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Πλακα κανεις ετσι...φαινεται και απο την κινηση που κανει με το χερι.δες καλα την φαση μην με χαζευεις.
Δες λιγο το πατημα στον λημνιο που ηταν καθαροτατο πεναλτι.
1ον Από εσένα ακόμα περιμένω/περιμένουμε τους έγκριτους νομικούς;
2ον Είσαι σοβαρός; Η κίνηση του κορμιού του είναι η φυσική κίνηση που κάνει ένας παίκτης όταν πλασάρει. Το χέρι είναι κολλημένο στο σώμα του και είναι ΑΚΟΥΣΙΟ
3ον Ο Λημνιός ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΠΟΒΛΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΝΑΙ Ή ΟΧΙ; Ήρεμα ρωτάω
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
:heavymetalbig:ψΚΩΛΟΔΑΧΤΥΛΟ ΣΑΣ ΒΑΖΕΙ,ΣΙΓΑ ΜΩΡΗ ΜΥΞΟΠΑΡΘΕΝΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΛΟΥ..
Τυπε εχει θεματα με τσοντες το σαιτ..πανε εκει και παιξε το πουλι σου. Μην ασχολησε με αθλητικα!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
1ον Από εσένα ακόμα περιμένω/περιμένουμε τους έγκριτους νομικούς;
2ον Είσαι σοβαρός; Η κίνηση του κορμιού του είναι η φυσική κίνηση που κάνει ένας παίκτης όταν πλασάρει. Το χέρι είναι κολλημένο στο σώμα του και είναι ΑΚΟΥΣΙΟ
3ον Ο Λημνιός ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΠΟΒΛΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΝΑΙ Ή ΟΧΙ; Ήρεμα ρωτάω
Αν δεν δεις την φαση δεν μπορω να σου εξηγησω..το χερι ειναι απλωμενο και αλλαζει την πορεια της μπαλας..αλλιως θα ειχε φυγει αραουτ.
Ο γιανουλης τον πατησε χωρις να θελει αρα δεν ειναι τιποτα γιατ δεν υπαρχει προθεση.
Για το καθαροτατο πεναλτι στον λημνιο γιατι δεν λες τιποτα?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αν δεν δεις την φαση δεν μπορω να σου εξηγησω..το χερι ειναι απλωμενο και αλλαζει την πορεια της μπαλας..αλλιως θα ειχε φυγει αραουτ.
Ο γιανουλης τον πατησε χωρις να θελει αρα δεν ειναι τιποτα γιατ δεν υπαρχει προθεση.
Για το καθαροτατο πεναλτι στον λημνιο γιατι δεν λες τιποτα?
Τύπε τη φάση την έχω δει πολλές φορές. Το χέρι του δεν είναι απλωμένο. ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ. Πες μου σε ποιο δευτερόλεπτο του βίντεο είναι απλωμένο.
Είσαι αστείος. Εδώ μέχρι και δικό σας ΜΜΕ σδνα λέει για πάτημα με ΠΡΟΘΕΣΗ και εσύ λες χωρίς να το θέλει. Τι να πω. Α! Και ο συγκεκριμένος παίκτης δε το κάνει πρώτη φορά. Το έχει κάνει και σε ματς με τον Νιόνιο.
Τι να σου πω ρε. Ο παίκτης δεν έπρεπε να παίζει καν. Είναι πολύ βρώμικος και χρίζει προστασίας από τους διαιτητές. Με τη δική σας λογική, ο παίκτης τον πάτησε χωρίς να υπάρχει πρόθεση. Οπότε κανένα πέναλντι. Άμα είναι να μου λες ΠΑΠΑΡΙΕΣ θα σου απαντάω με παπαριές

Υ.Γ Θα γράψεις ΦΕΤΟΣ ΠΟΙΟΙ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΓΚΡΙΤΟΙ ΝΟΜΙΚΟΙ που είχες γράψει; ήρεμα ρωτάω
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Τύπε τη φάση την έχω δει πολλές φορές. Το χέρι του δεν είναι απλωμένο. ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ. Πες μου σε ποιο δευτερόλεπτο του βίντεο είναι απλωμένο.
Είσαι αστείος. Εδώ μέχρι και δικό σας ΜΜΕ σδνα λέει για πάτημα με ΠΡΟΘΕΣΗ και εσύ λες χωρίς να το θέλει. Τι να πω. Α! Και ο συγκεκριμένος παίκτης δε το κάνει πρώτη φορά. Το έχει κάνει και σε ματς με τον Νιόνιο.
Τι να σου πω ρε. Ο παίκτης δεν έπρεπε να παίζει καν. Είναι πολύ βρώμικος και χρίζει προστασίας από τους διαιτητές. Με τη δική σας λογική, ο παίκτης τον πάτησε χωρίς να υπάρχει πρόθεση. Οπότε κανένα πέναλντι. Άμα είναι να μου λες ΠΑΠΑΡΙΕΣ θα σου απαντάω με παπαριές

Υ.Γ Θα γράψεις ΦΕΤΟΣ ΠΟΙΟΙ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΓΚΡΙΤΟΙ ΝΟΜΙΚΟΙ που είχες γράψει; ήρεμα ρωτάω
Αν την εχεις δει πολλες φορες οπως λες την φαση τοτε σορρυ αλλα χρειαζεσαι γυαλια! το χερι φαινεται οτι ειναι απλωμενο και αλλαζει την πορεια της μπαλας και την στελνει μεσα.

Μα δεν κοιταει καθολου ο γιαννουλης, λες να εκανε κατι τετοιο για να φαει κοκκινη για τοσο χαζο τον εχεις?

Καθαρα παει να μαρκαρει ο παικτης του παο και παταει μεσα στην περιοχη τον αντιπαλο ..τον βγαζει εκτος φασεις αρα ειναι καθαροτατο πεναλτι.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Τυπε εχει θεματα με τσοντες το σαιτ..πανε εκει και παιξε το πουλι σου. Μην ασχολησε με αθλητικα!
ΤΡΑΒΑ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΩΡΗ ΠΑΡΤΟΛΑ..
ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΣΟΝΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΞΕΚΩΛΙΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΡΙΧΝΕΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ..
ΠΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΜΩΡΗ ΓΑΜΙΟΛΑ??
ΚΑΤΩΤΑΤΗΣ ΥΠΟΣΤΑΘΜΗΣ ΤΖΑΤΖΕΜΕΝΟΙ ΚΛΕΦΤΟΚΟΤΑΔΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ..
ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΜΙΛΑΣ ΜΩΡΗ ΧΥΣΟΡΟΥΦΗΧΤΡΑ???
ΓΙΑ ΘΥΜΙΣΕ ΜΑΣ ΤΑ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΟΥ ΚΩΛΟΧΑΝΕΙΟΥ ΣΟΥ ΣΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ-ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΩΡΗ ΠΟΥΣΤΡΑ..
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
Αν την εχεις δει πολλες φορες οπως λες την φαση τοτε σορρυ αλλα χρειαζεσαι γυαλια! το χερι φαινεται οτι ειναι απλωμενο και αλλαζει την πορεια της μπαλας και την στελνει μεσα.

Μα δεν κοιταει καθολου ο γιαννουλης, λες να εκανε κατι τετοιο για να φαει κοκκινη για τοσο χαζο τον εχεις?

Καθαρα παει να μαρκαρει ο παικτης του παο και παταει μεσα στην περιοχη τον αντιπαλο ..τον βγαζει εκτος φασεις αρα ειναι καθαροτατο πεναλτι.
"Παταει γραμμη και ειναι πεναλτι" λεει ο Κακος,το πιστευετε κι εσεις τα προβατα...Ντροπη σου ρε Κακο,ησουν και διεθνης διαιτητης.Ιδου η αποδειξη αν παταει η οχι...Θα μας βγαλει και τυφλους ο "αντικειμενικος",θα ξεχασουμε κι αυτα που ξερουμε ρε ξεφτιλισμενοι...Ποσο σας ποναει ο Παναθηναικος...
 

Συνημμένα

  • Στιγμιότυπο οθόνης (2).png
    Στιγμιότυπο οθόνης (2).png
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 30

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Αν την εχεις δει πολλες φορες οπως λες την φαση τοτε σορρυ αλλα χρειαζεσαι γυαλια! το χερι φαινεται οτι ειναι απλωμενο και αλλαζει την πορεια της μπαλας και την στελνει μεσα.

Μα δεν κοιταει καθολου ο γιαννουλης, λες να εκανε κατι τετοιο για να φαει κοκκινη για τοσο χαζο τον εχεις?

Καθαρα παει να μαρκαρει ο παικτης του παο και παταει μεσα στην περιοχη τον αντιπαλο ..τον βγαζει εκτος φασεις αρα ειναι καθαροτατο πεναλτι.
Τυπε οντως δεν ειναι γκολ γιατι ο κανονισμος λεει οτι και ακουσιο να ειναι το χερι αν μπει γκολ δεν μετραει
Ο γιαννουλης τυπε ολοκληρη στροφη εκανε στο ποδι του παιχτη μας και δεν ειναι κοκκινη?
Το πεναλτι που λες ειναι εκτος περιοχης
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Τεσπα, αγωνιστικα καλα επαιξε ο βαζελακος δεν ειμαι καθρος ποδοσφαιρο βλεπω..οπως επισης βλεπω οτι η ομαδα μου δεν παιζει καλα εδω και ενα μηνα,αλλα παρολα αυτα χαριζει νικες λογο ατομικων λαθων!
Αν αυτη η ομαδα συγκεντρωθει και δεν κανει πολλα λαθη..δεν εχει να φοβαται κανενα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Τυπε οντως δεν ειναι γκολ γιατι ο κανονισμος λεει οτι και ακουσιο να ειναι το χερι αν μπει γκολ δεν μετραει
Ο γιαννουλης τυπε ολοκληρη στροφη εκανε στο ποδι του παιχτη μας και δεν ειναι κοκκινη?
Το πεναλτι που λες ειναι εκτος περιοχης
Εμενα μου φανηκε οτι δεν εχει προθεση..δεν ειναι τοσο χαζοι οι ποδοσφαιριστες να παρουν τετοια κοκκινη.
Ο κανονισμος κι εδω μιλαει για προθεση του ποδοσφαιριστη η οχι εκριναν οτι δεν εχει αυτο που λεω κι εγω.
Εμενα για μεσα μου φανηκε..αλλα και παλι δεν εδωσε ουτε φαουλ.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.813
Like
24.677
Πόντοι
6.256
Κλαψτε τραβελογαμημενες μπουγατσες!!! :wanker: :wanker: :wanker:

EPzJoUhWoAEC3Pe
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
πουτσα απο Ροδο,πουτσα και απο βαζελι.
Α ρε κακομοιρα μεμετια.
Ουτε οι πουτσες των γυφτων στο Δενδροποταμο,ουτε τα τραβελια της  Γιαννιτσων δεν μπορουν να σαςπαρηγορησουν
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
το προβλημα δεν ειναι η εξυγιανση...η μπαοκαρα ειναι τοσο μπουρδελο που δεν μπορει να νικησει ουτε αμα τον σμπρωχνει το κορακι, οπως σημερα...το προβλημα ειναι τα παραρτηματα...εκει εγινε η ολη ζημια και πηρε πρωταθλημα ο πετσινος και διεκδικει και το φετινο...

παντως ΚΑΘΕ ΗΤΤΑ ΤΟΥ ΠΕΤΣΙΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ!!!!!

Πέτσινη είναι η σούφρα σου από πέρσι που την έραψες μετά τις πούτσες που έφαγες μέσα και έξω. Που τολμάς γελοίο υποκείμενο να αποκαλείς πέτσινο το περσινό πρωτάθλημα του ΠΑΟΚ

Οι πουτσες είναι ατελειωτες πουστρακια

Παρτυ τιτλου θα κανω μεσα στην Τουμπα...αν σας προλάβω και δεν εισαστε γ εθνικη

Στην Τούμπα και γαμήσι θα φας και ξύλο απ' το αεροδρόμιο κιόλας. Για να 'χεις να το θυμάσαι ακόμα κι αν πάρεις το φετινό πρωτάθλημα μετά από τις δόλιες μεθοδεύσεις σας
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Τύπε τη φάση την έχω δει πολλές φορές. Το χέρι του δεν είναι απλωμένο. ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ. Πες μου σε ποιο δευτερόλεπτο του βίντεο είναι απλωμένο.
Είσαι αστείος. Εδώ μέχρι και δικό σας ΜΜΕ σδνα λέει για πάτημα με ΠΡΟΘΕΣΗ και εσύ λες χωρίς να το θέλει. Τι να πω. Α! Και ο συγκεκριμένος παίκτης δε το κάνει πρώτη φορά. Το έχει κάνει και σε ματς με τον Νιόνιο.
Τι να σου πω ρε. Ο παίκτης δεν έπρεπε να παίζει καν. Είναι πολύ βρώμικος και χρίζει προστασίας από τους διαιτητές. Με τη δική σας λογική, ο παίκτης τον πάτησε χωρίς να υπάρχει πρόθεση. Οπότε κανένα πέναλντι. Άμα είναι να μου λες ΠΑΠΑΡΙΕΣ θα σου απαντάω με παπαριές

Υ.Γ Θα γράψεις ΦΕΤΟΣ ΠΟΙΟΙ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΓΚΡΙΤΟΙ ΝΟΜΙΚΟΙ που είχες γράψει; ήρεμα ρωτάω

Ρε συ Gregory τί είναι αυτά που λες για το χέρι, σε έχω και για σοβαρό εσένα... Εδώ μέχρι και ο Βαρούχας και ο άλλος ο κομπλεξάρας ο παρουσιαστής στην Αθλητική Κυριακή παραδέχτηκαν ότι ήταν "πονηρό" χέρι με πρόθεση και το γκολ δεν έπρεπε να μετρήσει
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
ΚΛΑΨΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..
ΑΡΧΙΣΕ Η ΑΠΟΚΑΘΗΛΩΣΗ ΤΡΑΒΕΛΟΓΑΜΗΜΕΝΟΙ..
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..
ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑ ΤΣΕΤΣΕΝΙΑ Ο ΚΛΟΟΥΝ ΣΑΜΠΙΝΤΙ..
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..
ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΡΗΖΑΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΜΑΔΑΡΑ ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΟΠΟΥΣΤΕΣ???
ΣΗΜΕΡΑ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ Ε???
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..
ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ Κ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΡΓΑ ΠΟΥΤΣΑ ΣΚΑΤΟΠΟΥΣΤΑΡΑΔΕΣ..
ΤΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΡΕ ΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΑΦΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΒΟΥΛΓΑΡΟΣΚΟΠΙΩΝ???
ΟΣΟ ΑΛΛΑΞΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ Ο ΝΙΑΟΥ(ΠΟΥ ΜΕ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΡΙΞΕ ΤΗΝ ΚΟΥΛΑ ΣΤΗΝ Δ ΕΘΝΙΚΗ),ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ Θ ΑΛΛΑΞΕΙ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΑΣ "ΕΥΕΡΓΕΤΗΣ"..
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..
ΚΛΑΨΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..
ΒΙΟΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΟΙ ΔΙΠΛΟΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΕΝΕΣ ΤΟΥΡΚΑΛΕΣ..
ΚΑΚΟ ΨΟΦΟ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΣΑΣ ΕΞΩΝΗΜΕΝΑ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ..
ΥΓ ΧΩΡΙΣΤΕ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΣΤΑ ΔΥΟ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ..
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..
ΝΟΥΜΕΡΑ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΟΥΜΕΝΑ ΜΕ ΡΟΥΒΛΙΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΞΕΦΤΙΛΟΠΟΥΣΤΕΣ..
ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΑΣ..
 

Συνημμένα

  • 83869319_190669935509258_7036857615854338048_n.jpg
    83869319_190669935509258_7036857615854338048_n.jpg
    98,3 KB · Εμφανίσεις: 13
  • 84303445_2899722023420062_5833660542635474944_n.jpg
    84303445_2899722023420062_5833660542635474944_n.jpg
    143,5 KB · Εμφανίσεις: 13
  • 84281975_193430662059471_2356060874940088320_n.jpg
    84281975_193430662059471_2356060874940088320_n.jpg
    49 KB · Εμφανίσεις: 12
  • kara.jpg
    kara.jpg
    37,6 KB · Εμφανίσεις: 11

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom