Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ο 1 τοιυ βάζελου θα προκαλέσει οικονομικες ζημιές στον οπαπ του καβούρια.  :think:
Ναι μέσα μπήκε ο καριόλης. 1.100.000 ΠΑΟΚτζήδες (σύμφωνα με τα λεγόμενά τους) έπαιξαν ξερό άσσο και 100 ευρώ μάλιστα.....
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Ναι μέσα μπήκε ο καριόλης. 1.100.000 ΠΑΟΚτζήδες (σύμφωνα με τα λεγόμενά τους) έπαιξαν ξερό άσσο και 100 ευρώ μάλιστα.....
Πόσοι?  :new_shocked: και ειδικα οι μπαοκτσήδες και με την ρεαλ να παίζχανε καρφωτό νίκη μπάοκ θα πάιζανε.  :S
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
Κοριτσια μη κανετε χαρουλες,23 θα γελασει το παρδαλο κατσικι...
Αν δεν τραβηξει καποιος 2 σφαλιαρες τον Αμπελ,θα κλαψουμε εμεις....
φτανει πια με τον αστειο... τι θελει πια?
Εναν οποιοδηποτε παοκτση να παρεις που ξερει την ομαδα,καλυτερα θα την στησει...
Μου βαζεις στα χαφ Εσιτι να κυνηγαει 25χρονους...
Βαζεις 6αρι,να παιξει 10αρι και ριχνεις παγκο στον Μπισε...
..και μου βαζεις Μπισε-Ακπομ στο 2-0 σαν να τους λες "Μπειτε μεσα να στρωσετε την μαλακια που εκανα.."
Δρομο χτες...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ο Κολκας που εξαφανιστηκε;
Και από εδώ που στον πούτσο είναι ο μπουχός;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Στο πανατηναικο δωστε κανα πεναλτι ακομα 13 εφτασε φετος..στον ΠΑΟΚ οχι.
Ινγκασον εισαι αλλου ρε φιλε..χαρισες την νικη στους βαζελους.
Φερειρα υπνε την τεταρτη ξυπνα και βαλτους 3 γκολ. χανουμε και βλεπουμε τα λαθη μας συνεχεια λες στις συνεντευξεις ,αλλα δεν βλεπω να διορθωνεις τιποτα.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
ΒΑΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΣΑΣ ΣΟΥΦΡΕΤΟΣΟΥΒΛΙΖΕΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ Κ ΕΒΑΛΕ ΤΟΝ ΓΑΥΡΑΡΟ ΚΑΡΑΦΛΟΥΖΟ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕΙ ΑΛΥΠΗΤΑ..ΚΛΑΨΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..
ΥΓ Στην φωτο ο ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ με τον ΓΑΥΡΑΡΟ γιο του στον 5ο τελικο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΖΜΠΑΟΥΚ(70-65)στο ΣΕΦ το 1994(ΕΚΠΑΙΔΕΥΟΜΕΝΟΣ ΤΑΛΙΜΠΑΝ ΣΟΥΦΡΕΤΟΞΕΧΕΙΛΩΤΗΣ)..
ΚΛΑΨΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΑΣ ΑΝΑΡΧΙΔΑ ΤΟΥΡΚΟΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ..
ΥΓ1 ΟΙ ΧΑΣΤΟΥΚΕΣ-ΠΟΥΤΣΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΠΟΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΝΟΧΗ ΣΑΣ,ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΤΕΝΤΖΕΡΕΔΙΑ ΣΕ ΘΡΥΛΟ Κ ΚΟΥΛΑ,ΤΟΥΜΠΕΚΙΑΣΤΕΙΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ..
ΚΛΑΨΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..ΖΕΡΟ ΜΟΙΡΑΣΕ ΖΕΒΑΣΟΦΤ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΣΤΙΣ ΠΟΥΤΣΟΑΡΜΕΧΤΡΕΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ..
ΕΙΣΑΣΤΑΝ-ΕΙΣΑΣΤΕ-ΘΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΙΩΝΙΑ ΟΙ ΧΥΣΟΡΟΥΦΗΧΤΡΕΣ ΜΑΣ..
 

Συνημμένα

  • ala1.jpg
    ala1.jpg
    79,7 KB · Εμφανίσεις: 13

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Στο πανατηναικο δωστε κανα πεναλτι ακομα 13 εφτασε φετος..στον ΠΑΟΚ οχι.
Ινγκασον εισαι αλλου ρε φιλε..χαρισες την νικη στους βαζελους.
Φερειρα υπνε την τεταρτη ξυπνα και βαλτους 3 γκολ. χανουμε και βλεπουμε τα λαθη μας συνεχεια λες στις συνεντευξεις ,αλλα δεν βλεπω να διορθωνεις τιποτα.
Μου αρέσει το θράσσος σου. Έπρεπε να παίζεις με 10 παίκτες αφού ο Γιαννούλης εσκεμένα πατάει το γόνατο του αντιπάλου του. Ακύρωσαν γκολ του ΠΑΟ το οποίο είναι μεν με χέρι αλλά ΑΚΟΥΣΙΟ (ο Μακέντα το ΜΟΝΟ που θα μπορούσε να κάνει ήταν να έχει μπαλντά για να κόψει το χέρι του εκεί), αλλά εσύ μιλάς για τα πέναλντι του ΠΑΟ, που όσο έχω δει βάζελο ίσως 1-2 να ΜΗΝ ήταν από όσα έχει κερδίσει.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Δεν πιστέυω να είσαι στο γιουχαν?  :S
Όχι ρε. ήμουν Ταυλάνδη αλλά έφυγα με το που έσκασε μύτη ο ιος στη Κίνα (πολύ πιο πριν από ότι ακούστηκε στην Αθήνα)
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Όχι ρε. ήμουν Ταυλάνδη αλλά έφυγα με το που έσκασε μύτη ο ιος στη Κίνα (πολύ πιο πριν από ότι ακούστηκε στην Αθήνα)
Μπορείς να βρείς καμιά δεκαριά κινέζους να τους στείλουμε στη τούμπα?  :think:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μπορείς να βρείς καμιά δεκαριά κινέζους να τους στείλουμε στη τούμπα?  :think:
Ο ιός στη Κίνα έχει ξεκινήσει από αρχές του έτους (δυτικού όχι Κινέζικου). Ξέρεις πόσοι Κινέζοι έχουν έρθει Ελλάδα από τότε;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Μου αρέσει το θράσσος σου. Έπρεπε να παίζεις με 10 παίκτες αφού ο Γιαννούλης εσκεμένα πατάει το γόνατο του αντιπάλου του. Ακύρωσαν γκολ του ΠΑΟ το οποίο είναι μεν με χέρι αλλά ΑΚΟΥΣΙΟ (ο Μακέντα το ΜΟΝΟ που θα μπορούσε να κάνει ήταν να έχει μπαλντά για να κόψει το χέρι του εκεί), αλλά εσύ μιλάς για τα πέναλντι του ΠΑΟ, που όσο έχω δει βάζελο ίσως 1-2 να ΜΗΝ ήταν από όσα έχει κερδίσει.
Το εχει απλωμενο και η μπαλα αλλαζει πορεια και παει στο τερμα..πολυ ορθα ακυρωθηκε..ειπαμε να του δινουμε πεναλτι του βαζελου για να μην κλαιγετε ενω κανονικα με τοσα χρεη επρεπε να παιζει τοπικο! αλλα τετοια γκολ οχι βγαζουν ματια!
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
117
Πόντοι
6
Στο πανατηναικο δωστε κανα πεναλτι ακομα 13 εφτασε φετος..στον ΠΑΟΚ οχι.
Ινγκασον εισαι αλλου ρε φιλε..χαρισες την νικη στους βαζελους.
Φερειρα υπνε την τεταρτη ξυπνα και βαλτους 3 γκολ. χανουμε και βλεπουμε τα λαθη μας συνεχεια λες στις συνεντευξεις ,αλλα δεν βλεπω να διορθωνεις τιποτα.
Τώρα θέλει 9 μέρες για να κλείσει η πληγη
  :zfuck:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097
Το εχει απλωμενο και η μπαλα αλλαζει πορεια και παει στο τερμα..πολυ ορθα ακυρωθηκε..ειπαμε να του δινουμε πεναλτι του βαζελου για να μην κλαιγετε ενω κανονικα με τοσα χρεη επρεπε να παιζει τοπικο! αλλα τετοια γκολ οχι βγαζουν ματια!
τελικά θα κλίσετε σύνορα στηγύρω περιοχή της τούμπας?  :think:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Το εχει απλωμενο και η μπαλα αλλαζει πορεια και παει στο τερμα..πολυ ορθα ακυρωθηκε..ειπαμε να του δινουμε πεναλτι του βαζελου για να μην κλαιγετε ενω κανονικα με τοσα χρεη επρεπε να παιζει τοπικο! αλλα τετοια γκολ οχι βγαζουν ματια!

επειδή δε μου ανεβάζει τη φωτό....



Που ακριβώς είναι ΑΠΛΩΜΕΝΟ το χέρι του Μακέντα; Πες μου σε ποια φωτογραφία. Έτσι γιατί έχω αρχίσει να υποψιάζομαι κάτι....
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Κοριτσια μη κανετε χαρουλες,23 θα γελασει το παρδαλο κατσικι...
ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ..
ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΤΡΙΠΟΝΤΟ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ Κ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΥΛΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ..
ΥΓ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ(ΟΛΟΙ ΣΑΣ),ΤΟ ΕΠΟΣ ΤΗΣ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ ΠΟΤΕ,ΟΥΤΕ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ(ΤΡΑΜΠΟΥΚΑ) ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ..
ΚΑΨΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΝΤΙΝΑ,ΚΑΝΑ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ,ΚΑΜΙΑ ΝΑΡΚΑ,ΚΛΕΨΤΕ ΚΑΝΑ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΑΣ,ΠΕΤΑΞΤΕ Κ 5 ΚΟΤΡΩΝΙΑ ΣΕ ΚΑΝΑ ΠΟΥΛΜΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΕΖΟΓΕΦΥΡΕΣ Κ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΙΧΑΜΕΝΑ ΕΞΑΓΟΡΑΣΜΕΝΑ ΟΡΚ..
ΠΟΥΤΣΑ-ΞΥΛΟ-ΠΑΤΗΤΕΣ,ΠΟΥΤΣΑ-ΞΥΛΟ-ΠΑΤΗΤΕΣ ΟΛΗ ΣΑΣ Η ΖΩΗ..
ΥΓ1 ΑΠΟ ΤΟΥΣ BULTRAS ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΑ ΘΑ ΦΑΤΕ-ΤΡΩΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΤΣΑΤΣΟΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΒΙΑΣ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom