Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
Πάντως το πράμα με τη διαιτησία είναι πολύ απλά: ποτέ ξανά Έλληνες διαιτητές. Σε κανένα ματς.
 

steveman7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
207
Like
10.620
Πόντοι
30.573
Το πως σας εμπνέει σε μπουρδελοσαιτ να κάνετε κόντρα για τις ομάδες με ξεπερνάει!Κάνα καλό κομμάτι πήρατε τελευταία συναγωνιστές;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Στα 3 πεναλντι που μας εκαναν σήμερα μας δοθηκε το 1. Παλιά ουτρ το 1 δεν μας έδιναν, μας κανουν χατηρια γισ τις Πρέσπες. Εκει που μας εσφαζαν πολυ τωρα μας σφαζουν μετρια και προχωραμε

Πες τα γαμώ την πουτάνα μου
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
αφου οταν τους την λες,αρχιζουν και πετανε μαλακιες... τι καθομαστε και ασχολουμαστε...
Τις μαλακίες τις λέτε εσείς που κάθεστε και ρωτάτε "που την είδατε τη παράβαση" και όταν σας λέμε μας λέτε "ναι αλλά το 2014 στο ματς με τον Ηρακλή δε σφύριξε φάουλ στη παρεμπόδιση του τερματοφύλακά μας".... Εσείς είστε ικανοί να βγάλετε ΟΛΗ την Ελλάδα ΠΟΚ που κυνηγάει ΜΟΝΟ τον ΠΑΟΚ (άσχετο αλλά ΠΟΚ δεν υπάρχει εδώ και καμιά 50 χρόνια)
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Πάντως μετά από τόσες ώρες ΚΑΝΕΝΑΣ σας δεν είπε ότι στο πέναλντι του 117 ο διαιτητής στην αρχή είπε παίζεται και ΜΕΤΑ έδειξε το πέναλντι. Τι μου θυμίζει αυτή η κίνηση του διαιτητή, τι μου θυμίζει.... Κωλοτούμπα ΚΑΙ εδώ.....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πάντως μετά από τόσες ώρες ΚΑΝΕΝΑΣ σας δεν είπε ότι στο πέναλντι του 117 ο διαιτητής στην αρχή είπε παίζεται και ΜΕΤΑ έδειξε το πέναλντι. Τι μου θυμίζει αυτή η κίνηση του διαιτητή, τι μου θυμίζει.... Κωλοτούμπα ΚΑΙ εδώ.....
ηταν πεναλντι και σωστα το εδειξε.

και αλλα 2 πεναλντι στο 90λπετο επρεπε να δειξει και να μην παμε παραταση.

ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΑΔΙΚΗΣΕ.

απλα τελικα δεν επηρεασε το αποτελεσμα.

οπως το επηρεασε με αρη και αεκ 2φορες φετος και περσι,

περσι αδικηθηκαμε και χασαμε στα χαρτια ολοκληρο πρωταθλημα,

φετος αδικουμαστε, δεν εχουμε χασει ακομη το πρωταθλημα και ακουμε την ΜΑΛΑΚΙΑ οτι μας ευνοουν μαλιστα, εχουν και λογο τις πρεσπες λενε κατι τρομπες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πηγατε παραταση γιατι ειστε ψευδοπρωταθλητες...
1 πρωταθλημα καθε 40 χρονια και αυτο ψευτικο...
:vomit:
δεν θα προκαλεις λεμε

εχουμε 2 ενω μας κλεψανε αλλα 5

εσεις εχετε 40 και κλεμμενα ειναι τα 20.

Ο ΚΛΕΦΤΗΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΟΥΤΡΑ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ

ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ρε μάστορα  σταμάτα λίγο να γαμάς πολύ και πες μου τι κάνει ο παίκτης του ΠΑΟΚ στον τερματοφύλακα του Πανιωνίου (μιλάμε για τη φάση με το χέρι του Κρέσπο, που ζητάτε πέναλντι

οκ τον ακουμπαει οποτε ειναι φαουλ επιθετικο, ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ

ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΠΟΥ ΖΗΤΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ.

ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΛΟΙΠΟΝ 1 ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΤΟ 90ΛΕΠΤΟ.

παλι ΔΕΝ επρεπε να παμε παραταση επρεπε να προκριθουμε στο 90λεπτο, με 3-1 αντι 4-1.

ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΑΔΙΚΗΣΕ ΓΚΕΓΚΕ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πιάσε το νήμα από την αρχή.
1ον Το πέναλντι που κέρδισα εγώ δε το είπα ΚΑΝ. Ο μαζό το ανέφερε. Και αυτό με τη Λαμία πέρσι και το γκολ/μη γκολ (όπως το βλέπει κανείς) πέρσι
2. Η όλη κουβέντα ξεκίνησε από τον νικ1410 (πως λέγεται) που λέει για καταφανέστατο πέναλντι στον Κρέσπο. Και απλά του αναφερε ότι 1ον έχει κάνει κοντρόλ με το χέρι και ότι υπάρχει φάουλ στον τερματοφύλακα του Πανιωνίου. Και ανέβασε και ένα λινκ.
Μετά ήρθε ο μαζό και άρχισε να μοιράζει γέλιο με τα ΑΝ του.
Αλλά ξέχασα. Επειδή μένω στην αθήνα άρα είμαι ΠΟΚ και άρα εγώ φταίω. Λογικο
το πεναλντι ΕΓΙΝΕ στον κρεσπο,
απλα ταυτοχρονα εγινε και φαουλ στον τερματοφυλακα που δεν ειχα δει.

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΒΛΑΚΑΣ ΝΑ ΕΠΙΜΕΝΩ ΣΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ.

ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΣΟΥ, ΟΤΙ Ο ΠΑΟΚ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΙ 3-1 ΣΤΟ 90ΛΠΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΠΟΥ ΖΗΤΑΜΕ?

ο ΠΑΟΚ αδικηθηκε που επαιξε παραταση και παραλιγο να χασει την προκριση
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.831
Like
28.128
Πόντοι
5.506
δεν φτανει που σας πανε τραινο  μας εχετε σπασει και τα αρχιδια με την κλαψομουνιαση ρε μπουγατσες...


παρτε ενα και σε 40 χρονια παλι.
καλημερα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δεν φτανει που σας πανε τραινο  μας εχετε σπασει και τα αρχιδια με την κλαψομουνιαση ρε μπουγατσες...


παρτε ενα και σε 40 χρονια παλι.
καλημερα
δεν φτανει που εχετε κλεψει 20.

οταν πανε να μας κλεψουν το εκτο (-2 βαθμοι για ενα κανονικο γκολ με την αεκ περσι, αναποδα οι κοκκινες με την αεκ φετος, πεναλντι με αρη που δεν δοθηκε, κανονικα γκολ ακυρωμενα ως οφσαηντ του ακπομ...)

και παρολα αυτα παμε μπροστα, ακουμε το εκπληκτικο οτι μας ευνοουν λογω πρεσπων.

δηλαδη εκει που μας στερουσαν τον τιτλο με 20 αναποδα σφυριγματα, φετος με 10 αναποδα εναντιον του παοκ, δεν καταφερνουν μεχρι στιγμης να μας το στερησουν.

ΜΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΕ ΚΛΕΦΤΕΣ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τρουμπακη ευθεως και αντρικια σε προακαλω 2 ερωτησεις.

1) ποσα απο τον ολυμπιακο θεωψρεις πετσινα? ΜΗΝ ΠΕΙΣ 0 ΓΙΑΤΙ Η ΠΑΡΑΓΚΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ ΜΕ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΙΝΤΕΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΣΕ ΣΦΥΡΙΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ 25 ΧΡΟΝΙΑ

2) ποσα θεωρεις χουν κλεψει απο τον παοκ? ΜΗΝ ΠΕΙΣ 0 ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΣΙ ΖΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΔΕΣ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
δεν φτανει που εχετε κλεψει 20.

οταν πανε να μας κλεψουν το εκτο (-2 βαθμοι για ενα κανονικο γκολ με την αεκ περσι, αναποδα οι κοκκινες με την αεκ φετος, πεναλντι με αρη που δεν δοθηκε, κανονικα γκολ ακυρωμενα ως οφσαηντ του ακπομ...)

και παρολα αυτα παμε μπροστα, ακουμε το εκπληκτικο οτι μας ευνοουν λογω πρεσπων.

δηλαδη εκει που μας στερουσαν τον τιτλο με 20 αναποδα σφυριγματα, φετος με 10 αναποδα εναντιον του παοκ, δεν καταφερνουν μεχρι στιγμης να μας το στερησουν.

ΜΗΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΕ ΚΛΕΦΤΕΣ
Το πρωί να πίνεις καφέ. Όχι μαλαματίνα
 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 52970967_1253175748168702_2354286370547040256_n.jpg
    52970967_1253175748168702_2354286370547040256_n.jpg
    48 KB · Εμφανίσεις: 17

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom