Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.578
Like
21.932
Πόντοι
5.006
δεν απανταμε αδερφε. τους κατουραμε. πολυ στον πουτσο μας κιολας τι λενε. σκουληκια του νοτου και του βορρα εχουν υιοθετησει την "επιχειρηματολογια" του τσουκαλα. υπαρχει μεγαλυτερη απολαυση απο αυτο?

εννοείται και υπαρχει μεγαλυτερη απολαυση τυπε : να εχεις υιοθετησει την "επιχειρηματολογια" του τεραστιου ΚΟΚΚΑΛΗ και του κυρ σαββα…. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

εμεις παντα σας λεγαμε ότι αυτοι είναι οι μπαμπαδες σας, αλλα εσεις κανατε τις παπιες….
:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
οκ..
αν σπατε πλακα παω πασο
ρε τυπε τι αλλο μπορεις να κανεις με τυπους που πιστευουν οτι η συμφωνια των πρεσπων θα ακυρωνοτανε αν π.χ. επαιρνε το πρωταθλημα ο γαβρος ο ζελος η κουλα ο ρουλης η ο οποιοσδηποτε αλλος? το να παιζεις με χαζους ειναι ωραιο χομπι που κ που
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.578
Like
21.932
Πόντοι
5.006
ρε τυπε τι αλλο μπορεις να κανεις με τυπους που πιστευουν οτι η συμφωνια των πρεσπων θα ακυρωνοτανε αν π.χ. επαιρνε το πρωταθλημα ο γαβρος ο ζελος η κουλα ο ρουλης η ο οποιοσδηποτε αλλος? το να παιζεις με χαζους ειναι ωραιο χομπι που κ που

σε αυτό παντως συμφωνω...οσοι λενε για την συμφωνια των πρεσπων είναι το ιδιο γραφικοι με αυτους που λενε για το κακο κρατος των αθηνων που κυνηγαει την μεγαλη παοκαρα και δεν την αφηνει να παιρνει 1 πρωταθλημα κάθε 40 χρονια…..α ρε απολλωναρα αθηνων ποσους τιτλους τους στέρησες την δεκαετια του 50....α ρε νικ1410 ποσο δικιο ειχες…. :'( :'( :'(
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
εννοείται και υπαρχει μεγαλυτερη απολαυση τυπε : να εχεις υιοθετησει την "επιχειρηματολογια" του τεραστιου ΚΟΚΚΑΛΗ και του κυρ σαββα…. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

εμεις παντα σας λεγαμε ότι αυτοι είναι οι μπαμπαδες σας, αλλα εσεις κανατε τις παπιες….
:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
τυπε δεν βγαζεις ακρη με το τι γινεται στην κωλοτρυπιδα σου αποτι φαινεται (μπορει να την επισκεφτηκε ο κυριος νικολακης οταν ησουνα μικρος)  .. αυτο που λες ειναι πιο ασυναρτητο και απο το "πρωταθλημα των πρεσπων"
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.238
Like
22.886
Πόντοι
5.506
Ανφορτουνατλυ ιτ γουαζ ε ΜΠΙΓΚ ΚΛΟΠΗ φορ δε συμπαθες εντ χιστορικ κλαμπ οβ πανιωνιος.


 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
Απ'ότι βλέπω κάποιοι ΔΕΝ κοιμήθηκαν ούτε εχθές βράδυ!
Και αιτία.. η ΠΑΟΚΑΡΑ που του πονάει..

      :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.238
Like
22.886
Πόντοι
5.506
Εχω γραψει σε ολουσ τους τονους με ολους τους τροπους πως το ποδοσφαιρο ειναι ΚΑΒΛΑ γιατι απο πριν δεν ξερεις το αποτελεσμα...


Εκτός αν παίζει ο μπαοκ. Εκεί το αποτέλεσμα ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.


Rouble.jpg



122435776.jpg
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.578
Like
21.932
Πόντοι
5.006


τυπε θα περασει νέο αθλητικο νομοσχεδιο ώστε του χρονου η μεγαλη παοκαρα να παιζει μονο με πας γιαννινοφ, λαντα ξανθη, ατρομητους και λοιπα...δεν γινεται ρε μαλακες να ερχονται κατι αρουληδες και νιονιοι και να θελουν να τον κερδισουν!!!!ας ειμαστε και λιγο ανθρώποι ναουμε... :S :S :S :S :'( :'( :'(
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.238
Like
22.886
Πόντοι
5.506
μη μασας τυπε θα ερθουν οι παιδεραστες τωρα να ανασανει η χωρα. δωστους τα παιδακια σου να στα γαμανε πρεζομενα τυπε. εστησες που εστησες κωλο, στα παιδια σου θα κολλησεις ?


Ξεφεύγεις ρε μλκ μου, πιο πολλά νεύρα από το Ραζβαν έχεις, ξέρω, βρήκατε κι άλλη ομάδα που παίζει μπάλα κανονικά και τρελαθήκατε.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ξεφεύγεις ρε μλκ μου, πιο πολλά νεύρα από το Ραζβαν έχεις, ξέρω, βρήκατε κι άλλη ομάδα που παίζει μπάλα κανονικά και τρελαθήκατε.
εγω να ξεφυγα ρε τυπε? για εναν αθωο λεω που του πετανε λασπη αποτι λενε τα τσιρακια σας.. εσυ τι επαθες? φοβασαι να εμπιστευτεις το τεκνο σου στον αριστο?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.578
Like
21.932
Πόντοι
5.006
Ξεφεύγεις ρε μλκ μου, πιο πολλά νεύρα από το Ραζβαν έχεις, ξέρω, βρήκατε κι άλλη ομάδα που παίζει μπάλα κανονικά και τρελαθήκατε.

φαντασου ποσο ζορισμένος είναι τυπε που αρχισε να λεει για παιδεραστες και παιδακια…
αυτοι ένα πρωταθλημα θα παρουν και θα είναι ολοι με ψυχοφαρμακα…
:S :S :S :S :S :S :S :S
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
τυπε θα περασει νέο αθλητικο νομοσχεδιο ώστε του χρονου η μεγαλη παοκαρα να παιζει μονο με πας γιαννινοφ, λαντα ξανθη, ατρομητους και λοιπα...δεν γινεται ρε μαλακες να ερχονται κατι αρουληδες και νιονιοι και να θελουν να τον κερδισουν!!!!ας ειμαστε και λιγο ανθρώποι ναουμε... :S :S :S :S :'( :'( :'(
εγω λεω να περασει το νομοσχεδιο να παιζω μονο με το γαβρο γινεται? οι πιο ευκολοι 9 βαθμοι μας. ακομα και ο ρουλης , ατρομητας και πας γιαννινοφ πιο πολυ μας δυσκολεψε
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Συμφωνώ και επαυξάνω σε αυτό, τι νομίζεις οτι κάνουμε εδώ;  :orchestra: :orchestra:
σαρεσει να γινεσαι παιχνιδακι ρε τυπε το ξερουμε οτι εισαι βιτσιοζος. τυχαια η υποψηφιοτητα σου νομιζεις? σε εχει παρει χαμπαρι ολο το φορουμ
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
φαντασου ποσο ζορισμένος είναι τυπε που αρχισε να λεει για παιδεραστες και παιδακια…
αυτοι ένα πρωταθλημα θα παρουν και θα είναι ολοι με ψυχοφαρμακα…
:S :S :S :S :S :S :S :S
για την κυβερνηση που ονειρευεστε ολες οι γαβριελλες μιλαμε παπαραου τι εγινε σφιχτηκες? εμεις ειμαστε για ψυχοφαρμακα η εσεις που κανετε πλατες σε αρρωστους?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.238
Like
22.886
Πόντοι
5.506
τυπε θα περασει νέο αθλητικο νομοσχεδιο ώστε του χρονου η μεγαλη παοκαρα να παιζει μονο με πας γιαννινοφ, λαντα ξανθη, ατρομητους και λοιπα...δεν γινεται ρε μαλακες να ερχονται κατι αρουληδες και νιονιοι και να θελουν να τον κερδισουν!!!!ας ειμαστε και λιγο ανθρώποι ναουμε... :S :S :S :S :'( :'( :'(



Λες αλήθειες Τάκη, άλλωστε δώσαμε μεγάλο αγώνα να επιστρέψουν οι Κυριακές μας. Μόνο για εμάς. Με εμάς. Και τους φίλους μας.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.238
Like
22.886
Πόντοι
5.506
εγω να ξεφυγα ρε τυπε? για εναν αθωο λεω που του πετανε λασπη αποτι λενε τα τσιρακια σας.. εσυ τι επαθες? φοβασαι να εμπιστευτεις το τεκνο σου στον αριστο?


Άσε τα παιδιά στην άκρη και συνεχίζουμε να βριζόμαστε ελεύθερα.  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom