Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.577
Like
21.931
Πόντοι
5.006
ναι ωραια...η παραβαση ποια ειναι???
Κλαιω ρε μαλακες.... :2funny: :2funny: :2funny:

Περα απο την πλακα, τοσες κωμωδιες που προσφερετε φετος, χαλαλι σας το πρωταθλημα..καναμε καινουργιο νεφρο απο τα γελια για τον ψευδοπρωταθλητη...
:2funny:
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
Κλαιω ρε μαλακες.... :2funny: :2funny: :2funny:

Περα απο την πλακα, τοσες κωμωδιες που προσφερετε φετος, χαλαλι σας το πρωταθλημα..καναμε καινουργιο νεφρο απο τα γελια για τον ψευδοπρωταθλητη...
:2funny:
πες και εσυ ποια ειναι η παραβαση στην φωτο που ανεβηκε...αντε περιμενω απαντηση...
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
Δεν τρολαρω ρε...σοβαρα μιλαω...περιγραψτε την παραβαση στην φωτο που ανεβηκε... ξερει κανεις??? ή ανεβαζετε μια φωτο και πετατε την χοντρη σας..
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Δεν τρολαρω ρε...σοβαρα μιλαω...περιγραψτε την παραβαση στην φωτο που ανεβηκε... ξερει κανεις??? ή ανεβαζετε μια φωτο και πετατε την χοντρη σας..
Άντε να το κάνω. Μιλάμε για τον παίκτη με το κόκκινο βέλος.
1. Κάνει σκριν (για να δανειστώ έκφραση μπασκετική) στον τερματοφύλακα του Πανιωνίου μέσα στη μικρή περιοχή του (εκεί όπου και να τον ακουμπήσεις και μόνο σφυρίζεται φάουλ και από τυφλό).
2. Είναι οφσάιντ.
3. Όταν ο Κρέσπο προσπαθεί να κάνει το σουτ ο παίκτης ΑΣΦΑΛΩΣ και εμποδίζει τον τερματοφύλακα να έχει καθαρό πεδίο
Μπορεί να μου ξεφεύγει και καμία ακόμα
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Άντε να το κάνω. Μιλάμε για τον παίκτη με το κόκκινο βέλος.
1. Κάνει σκριν (για να δανειστώ έκφραση μπασκετική) στον τερματοφύλακα του Πανιωνίου μέσα στη μικρή περιοχή του (εκεί όπου και να τον ακουμπήσεις και μόνο σφυρίζεται φάουλ και από τυφλό).
2. Είναι οφσάιντ.
3. Όταν ο Κρέσπο προσπαθεί να κάνει το σουτ ο παίκτης ΑΣΦΑΛΩΣ και εμποδίζει τον τερματοφύλακα να έχει καθαρό πεδίο
Μπορεί να μου ξεφεύγει και καμία ακόμα
Το πεναλτυ που πηρε η ομαδα  σου 1 μετρο εξω απο την περιοχη ..δεν σε ειδα να το κανεις αναλυση...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Το πεναλτυ που πηρε η ομαδα  σου 1 μετρο εξω απο την περιοχη ..δεν σε ειδα να το κανεις αναλυση...
Οπότε η απάντησή σου στο ψεύτικο πέναλντι που ζητάτε είναι "ναι αλλά στον γείτονα γιατί;;; "
Επίσης ανάλυση έκανα γιατί μου ζήτησες να σου γράψω τα προφανή. Εγώ ένα λινκ έβαλα. Εσύ όμως ζήτησες να πούμε που είναι η παράβαση. Αλλά ΟΚ. Κατάλαβα
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
Άντε να το κάνω. Μιλάμε για τον παίκτη με το κόκκινο βέλος.
1. Κάνει σκριν (για να δανειστώ έκφραση μπασκετική) στον τερματοφύλακα του Πανιωνίου μέσα στη μικρή περιοχή του (εκεί όπου και να τον ακουμπήσεις και μόνο σφυρίζεται φάουλ και από τυφλό).
2. Είναι οφσάιντ.
3. Όταν ο Κρέσπο προσπαθεί να κάνει το σουτ ο παίκτης ΑΣΦΑΛΩΣ και εμποδίζει τον τερματοφύλακα να έχει καθαρό πεδίο
Μπορεί να μου ξεφεύγει και καμία ακόμα
η μπαλα μενει ακινητη στην περιοχη,ο κρεσπο παει να σουταρει και πιανει αερα...
πηγε η μπαλα στον παικτη σε θεση οφσαιντ,ωστε να υποδειχτει οφσαιντ??? πρεπει να παει η μπαλα στον παικτη για να σφυριχτει οφσαιντ.. δεν μπηκε γκολ(αν εμπαινε επρεπε να ακυρωθει,γτ εμποδιζει τερματα)... αλλα δεν πηγε και στον παικτη η μπαλα...
οποτε ποιο οφσαιντ μου τσαμπουνατε???
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
η μπαλα μενει ακινητη στην περιοχη,ο κρεσπο παει να σουταρει και πιανει αερα...
πηγε η μπαλα στον παικτη σε θεση οφσαιντ,ωστε να υποδειχτει οφσαιντ??? πρεπει να παει η μπαλα στον παικτη για να σφυριχτει οφσαιντ.. δεν μπηκε γκολ(αν εμπαινε επρεπε να ακυρωθει,γτ εμποδιζει τερματα)... αλλα δεν πηγε και στον παικτη η μπαλα...
οποτε ποιο οφσαιντ μου τσαμπουνατε???
Οκ. Οφσάιντ δεν είναι ή μάλλον θα ήταν ΑΝ η μπάλα πήγαινε προς τα δίχτυα κτλπ. Είναι φάουλ του 90 στον τερματοφύλακα ναι ή όχι;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εμποδιζει τον τερματοφυλακα,αν λογω "εμποδισμου" μπει γκολ,ακυρωνεται...
Α καλά. Άστο. Είναι στη μικρή περιοχή, ο 90 παρεμποδίζει τον τερματοφύλακα να κινηθεί (τον κρατάει κιόλας) προς τη φάση κτλπ κτλπ. Μπορείς όμως να φτιάξεις δικούς σου κανονισμούς και να τους προωθήσεις. Στη μικρή περιοχή αποαγορεύεται η οποιαδήποτε επαφή με τον τερματοφύλακα και εσύ μου λες ΑΝ.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
Α καλά. Άστο. Είναι στη μικρή περιοχή, ο 90 παρεμποδίζει τον τερματοφύλακα να κινηθεί (τον κρατάει κιόλας) προς τη φάση κτλπ κτλπ. Μπορείς όμως να φτιάξεις δικούς σου κανονισμούς και να τους προωθήσεις. Στη μικρή περιοχή αποαγορεύεται η οποιαδήποτε επαφή με τον τερματοφύλακα και εσύ μου λες ΑΝ.
ο μαουρισιο εμποδιζε τερματοφυλακα περσι???
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Kαλο μου αγορι αστο...οσο και να τους εξηγεις τους ποναει και θολωνει το μυαλο.

Μάλλον εσείς έχετε ζαλιστεί από το πολύ σανό

αντιγράφω από το πιο πάνω λίνκ που είναι και του ΠΑΟΚ
Ο αντικανονικός περιορισμός της κίνησης του τερματοφύλακα, αποτελεί παράβαση
         π.χ. κατά την εκτέλεση ενός γωνιακού λακτίσματος (κόρνερ)".

 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Επιτελους κατι μαθαμε και το 2019... :2funny:
Νεοι κανονισμοι, στα ρωσικα, κατευθειαν απο ροστωφ... :2funny:
Είναι γνωστό σε όλους ότι μπορείς να αγκαλιάζεις τον τερματοφύλακα, να τον αρχίσεις στα χαστούκια και στις μπουνιές, ότι τέλος πάντων μπορείς να κάνεις βρε αδερφέ, για να κινηθεί στη μικρή περιοχή του. Δεν είναι παρεμπόδιση. ΑΝ μπει γκολ τότε ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ μπορεί ο διαιτητής να σφυρίξει φάουλ. Όλος ο κόσμος ζει χρόνια στο σκοτάδι. Αλλά πάλι καλά υπάρχει ο μαζό και μας γλίτωσε από τον σκοταδισμό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom