Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Είναι γνωστό σε όλους ότι μπορείς να αγκαλιάζεις τον τερματοφύλακα, να τον αρχίσεις στα χαστούκια και στις μπουνιές, ότι τέλος πάντων μπορείς να κάνεις βρε αδερφέ, για να κινηθεί στη μικρή περιοχή του. Δεν είναι παρεμπόδιση. ΑΝ μπει γκολ τότε ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ μπορεί ο διαιτητής να σφυρίξει φάουλ. Όλος ο κόσμος ζει χρόνια στο σκοτάδι. Αλλά πάλι καλά υπάρχει ο μαζό και μας γλίτωσε από τον σκοταδισμό
Για το πεναλτι που κερδισες στον ατρομητο θα μας πεις κατι;;
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
Α! Καλά. Οκ. Ξέρω εγώ; Εσύ πες μου
εσυ πες μου που ηταν πισω απο τον τερματα.... και περασε η μπαλα κατω απο τα ποδια του...
δηλαδη αναφερετε ολοι σας μονο τις παραβασεις που κανει ο παοκ...
ο αλλος ο εξυπνος ανεβασε λινκ του παοκ24...στο λινκ ντουγανι, δεν σφυριχτηκε η παρεμποδιση του δικου μου τερματοφυλακα και εφαγα γκολ αν θυμαμαι καλα... αλλα τωρα που εκανα εγω την παρεμποδιση,τωρα τσουζει και θα το αναφερουμε...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.578
Like
21.932
Πόντοι
5.006
Είναι γνωστό σε όλους ότι μπορείς να αγκαλιάζεις τον τερματοφύλακα, να τον αρχίσεις στα χαστούκια και στις μπουνιές, ότι τέλος πάντων μπορείς να κάνεις βρε αδερφέ, για να κινηθεί στη μικρή περιοχή του. Δεν είναι παρεμπόδιση. ΑΝ μπει γκολ τότε ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ μπορεί ο διαιτητής να σφυρίξει φάουλ. Όλος ο κόσμος ζει χρόνια στο σκοτάδι. Αλλά πάλι καλά υπάρχει ο μαζό και μας γλίτωσε από τον σκοταδισμό

Αντι να το χαρουν τωρα που το ζουνε (γιατι του χρονου μπορει να εχουμε αλλαγες), μας εχουν φλομωσει στα σκουλικιαρικα... :S

Ακου εκει εμποδισμος χωρις γκολ δεν σφυριζεται... :headbang:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Για το πεναλτι που κερδισες στον ατρομητο θα μας πεις κατι;;
Είναι ίδιο με το πέναλντι που πήρα πέρσι στη Λαμία. Μπορείς να διαβάσεις τι έχω γράψει γι αυτό. Να ψάξω να βρω τι έγραψες εσύ για το χέρι του Βερινια στο φετινό ματς με τη Λαμία ή θα διαβάζω μπαρούφες με ένα σωρό ΑΝ; Για τη ταμπακέρα θα πεις κάτι ή να το αφήσουμε;

ΥΓ Η λογική "μα στον γείτονα γιατί του δώσανε αυτό και σε εμένα όχι" μόνο κακό κάνει. Καλό δε κάνει.
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Απλα αγορι μου εμεις πολυ λιγοτερο ασχοληθηκαμε με το πεναλτυ που κερδισες.Ενω εσυξυπνησε το αισθημα δικαιου με τον ΠΑΟΚ.Ασε μας ρε φιλε...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εσυ πες μου που ηταν πισω απο τον τερματα.... και περασε η μπαλα κατω απο τα ποδια του...
δηλαδη αναφερετε ολοι σας μονο τις παραβασεις που κανει ο παοκ...
ο αλλος ο εξυπνος ανεβασε λινκ του παοκ24...στο λινκ ντουγανι, δεν σφυριχτηκε η παρεμποδιση του δικου μου τερματοφυλακα και εφαγα γκολ αν θυμαμαι καλα... αλλα τωρα που εκανα εγω την παρεμποδιση,τωρα τσουζει και θα το αναφερουμε...
Δηλαδή πως τη  βλέπεις τη δουλειά; Όταν γίνει κάτι θα πρέπει ο διαιτητής να σταματάει το ματς να πηγαίνει να βλέπει τι είχε γίνει στον ΠΑΟΚ, στον ΟΣΦΠ, στον ΠΑΟ στην ΑΕΚ πριν από χ χρόνια και αν σφυρίχτηκε παράβαση και αν όχι τότε να ρεφάρουμε ρε παιδια; Είσαι σοβαρός ρε;
Εγώ δε θα σου πω τι έγινε πέρσι. Εσύ θα μου πεις αν υπάρχει παρεμπόδιση ή όχι στον τερματοφύλακα να κάνει μπλοζόν (δεν ήταν πίσω από το τέρμα την ώρα εκείνη)
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
Απλα αγορι μου εμεις πολυ λιγοτερο ασχοληθηκαμε με το πεναλτυ που κερδισες.Ενω εσυξυπνησε το αισθημα δικαιου με τον ΠΑΟΚ.Ασε μας ρε φιλε...
εφαγαν την 3αρα και ακομα μιλανε.... καλα που προκριθηκαμε σημερα,μηπως και συναντηθουμε παλι στο κυπελο να φανε παλι κανα νοτιομακεδονικο λουκανικο...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Απλα αγορι μου εμεις πολυ λιγοτερο ασχοληθηκαμε με το πεναλτυ που κερδισες.Ενω εσυξυπνησε το αισθημα δικαιου με τον ΠΑΟΚ.Ασε μας ρε φιλε...
Πιάσε το νήμα από την αρχή.
1ον Το πέναλντι που κέρδισα εγώ δε το είπα ΚΑΝ. Ο μαζό το ανέφερε. Και αυτό με τη Λαμία πέρσι και το γκολ/μη γκολ (όπως το βλέπει κανείς) πέρσι
2. Η όλη κουβέντα ξεκίνησε από τον νικ1410 (πως λέγεται) που λέει για καταφανέστατο πέναλντι στον Κρέσπο. Και απλά του αναφερε ότι 1ον έχει κάνει κοντρόλ με το χέρι και ότι υπάρχει φάουλ στον τερματοφύλακα του Πανιωνίου. Και ανέβασε και ένα λινκ.
Μετά ήρθε ο μαζό και άρχισε να μοιράζει γέλιο με τα ΑΝ του.
Αλλά ξέχασα. Επειδή μένω στην αθήνα άρα είμαι ΠΟΚ και άρα εγώ φταίω. Λογικο
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εφαγαν την 3αρα και ακομα μιλανε.... καλα που προκριθηκαμε σημερα,μηπως και συναντηθουμε παλι στο κυπελο να φανε παλι κανα νοτιομακεδονικο λουκανικο...
Τώρα έγινα ΟΣΦΠους; Γιατι ο λάγνος σε μένα απευθυνόταν (αν κατάλαβα καλά)
Ρε μαλάκες άστε τα ντράγκια. καθημερινή είναι
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
Δηλαδή πως τη  βλέπεις τη δουλειά; Όταν γίνει κάτι θα πρέπει ο διαιτητής να σταματάει το ματς να πηγαίνει να βλέπει τι είχε γίνει στον ΠΑΟΚ, στον ΟΣΦΠ, στον ΠΑΟ στην ΑΕΚ πριν από χ χρόνια και αν σφυρίχτηκε παράβαση και αν όχι τότε να ρεφάρουμε ρε παιδια; Είσαι σοβαρός ρε;
Εγώ δε θα σου πω τι έγινε πέρσι. Εσύ θα μου πεις αν υπάρχει παρεμπόδιση ή όχι στον τερματοφύλακα να κάνει μπλοζόν (δεν ήταν πίσω από το τέρμα την ώρα εκείνη)
ωραια, εδω υπηρχε παρεμποδιση...εχω φαει γκολ απο παρεμποδιση(λινκ)που μετρησε...και εχω βαλει γκολ,χωρις παρεμποδιση που ακυρωθηκε...και ναι θα βλεπουμε εμεις εδω τι εγινε στο παρελθον για να μην τα γυρνατε οπως θελετε..,
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Το πεναλτυ φυσικα και δεν το ανεφερες.Οταν εχεις λερωμενη φωλια δεν πρεπει να μιλας.Οσο για το αν εισαι ποκ προσωπικα δεν εχω κατι μαζι σου.Απλα σχολιαζω αυτα που γραφεις.
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
θλαση στην λεκανη ο Πελκας :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ωραια, εδω υπηρχε παρεμποδιση...εχω φαει γκολ απο παρεμποδιση(λινκ)που μετρησε...και εχω βαλει γκολ,χωρις παρεμποδιση που ακυρωθηκε...και ναι θα βλεπουμε εμεις εδω τι εγινε στο παρελθον για να μην τα γυρνατε οπως θελετε..,
εσείς τα γυρνάτε. Όχι εγώ. Άλλα λέγατε τότε (για το λινκ που ανέβασα πιο πάνω) και άλλα τώρα.

Το πεναλτυ φυσικα και δεν το ανεφερες.Οταν εχεις λερωμενη φωλια δεν πρεπει να μιλας.Οσο για το αν εισαι ποκ προσωπικα δεν εχω κατι μαζι σου.Απλα σχολιαζω αυτα που γραφεις.
Αν μπορείς δες τη φάση. Γίνεται η εκτέλεση του κόρνερ και ο 90 κάνει συνεχεί παρεμπόδιση στον τερματοφύλακα του Πανιωνίου. Πολύ πριν πάει η μπάλα στον Κρέσπο ο οποίος ναι μεν έχει το χέρι του ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ πάνω του άλλα κάνει προφανή κίνηση να κάνει κοντρόλ με το χέρι και να κερδίσει πλεονέκτημα έναντι του αντιπάλου του.
Τη δική μου τη φωλιά (προσωπικά μιλάω) δεν την έχω λερωμένη. Είμαι ξεκάθαρος. Το περσινό πέναλντι στη Λαμία ήταν παπουτσέλιο (για να μη ξεχνιόμαστε κιόλας).
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.238
Like
22.885
Πόντοι
5.506

Συνημμένα

  • IMG_0071.jpg
    IMG_0071.jpg
    57,6 KB · Εμφανίσεις: 37

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.033
Πόντοι
17.085
Γιατί οι άλλοι καλύτεροι ήταν;
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Για αυτό θα μας πεις κάτι;
Tο ακυρωμενο γκολ του μπισεβαρ το ακυρομενο γκολ του τσουμπα η απαραδκτη κοκκινη στον ζαμπα η κοκινη στον λεβαγια που δεν δωθηκε το οφσαιτ γκολ του γιανενου το οφσαιτ του ρουλη.Θα μας πεις εσυ κατι;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.238
Like
22.885
Πόντοι
5.506
Tο ακυρωμενο γκολ του μπισεβαρ το ακυρομενο γκολ του τσουμπα η απαραδκτη κοκκινη στον ζαμπα η κοκινη στον λεβαγια που δεν δωθηκε το οφσαιτ γκολ του γιανενου το οφσαιτ του ρουλη.Θα μας πεις εσυ κατι;

Τύπε, πες μας λίγο για τον Κασναφέρη.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.690
Πόντοι
1.756
Tο ακυρωμενο γκολ του μπισεβαρ το ακυρομενο γκολ του τσουμπα η απαραδκτη κοκκινη στον ζαμπα η κοκινη στον λεβαγια που δεν δωθηκε το οφσαιτ γκολ του γιανενου το οφσαιτ του ρουλη.Θα μας πεις εσυ κατι;
αφου οταν τους την λες,αρχιζουν και πετανε μαλακιες... τι καθομαστε και ασχολουμαστε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom