Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • 167075_126791440724073_100001796532266_156257_5444165_n.jpg
    167075_126791440724073_100001796532266_156257_5444165_n.jpg
    26,6 KB · Εμφανίσεις: 8

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
Ελα μην τρελαθουμε κιολας , τα κεφαλια μεσα και παμε για το επομενο,
στο κατω κατω δεν κερδισαμε και καμια μεγαλη ομαδα, τον γαυρο κερδισαμε !
Όπως είδες στα εξώφυλλα παραδέχονται την ήταα και την δίκαιη νίκη του ΠΑΟΚ...αν κέρδιζε ο Ολυμπιακός αμιβάλλω αν θα ήταν τα ίδια εξώφυλλα στις εφημερίδες του παοκ :)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και εσυ ολα τα ξες
αυτα τα χρεη ειναι το αθροισμα των "καθαρων" χρεων Μπατατουδη και Γουμενου δλδ χωρις τοκους και προσαυξησεις
15 χρονια συσσωρευμενα χρεη
η ΑΕΚ χρωσταει σε οποιον μιλαει ελληνικα
περσυ ειχε ανοιγμα 18 εκατ. αλλα κανεις δεν μιλαει γιαυτην
λάθος
εγώ μιλάω για όλους
αλλά ο καθένας κοιτάει του αλλουνού λες και η ομαδούλα του είναι περιστέρα (παλέρμο ακούς;;)
και επίσης οι προσαυξήσεις και οι τόκοι, όσο ληστρικοί και να είναι, δεν παύουν να είναι τόκοι και προσαυξήσεις που έχουν επέλθει επειδή ΔΕΝ έχετε πληρώσει ΟΥΤΕ διακανονίσει στην ώρα τους. Εσένα άμα σου χρωστάει κάποιος 300 ευρώ και στα δώσει μετά από 10 χρόνια...300 ευρώ θα μετράνε;; Λογιστικά θα μετράνε, αλλά η πραγματική τους αξία δεν είναι ίδια.
Γιαυτό και ο νόμος λέει για τόκους και προσαυξήσεις....
δεν σου φταίει άλλος από τους προέδρους που επευφημούσες τότε...και χρεώνανε την ΠΑΕ.
Μόνο στην Ελλάδα επιβραβεύονται οι μεγαλοαπατεώνες (λέγε με ΄΄ολες οι ΠΑΕ'' και γενικώς όσοι φεσώνουνε συστηματικά το δημόσιο) και τους κάνουνε περαιώσεςι και αλλαγές ονομάτων και συγχωνεύσεις και άρθρα και ειδικές νομοθετικές ρυθμίσεις....
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Λέγε πόσα πήρες... Αν είναι πολλά στις 13 Μάρτη που θ' ανέβω πάνω για το ματς με γάβρο για το πρωτάθλημα να με κεράσεις όλες τις ρετσίνες που θα πιω :grin:
Εφοριακος εισαι?Καλα ηταν,το χαρηκα οσο κι εσεις να φανταστεις.Και αν θυμασαι μονο εγω ειπα πως θα νικησει ο παοκ την ιδια ωρα που εσεις εισασταν στα"αν" και πως θα παιξει το κορακι και αλλα διαφορα...
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Όπως είδες στα εξώφυλλα παραδέχονται την ήταα και την δίκαιη νίκη του ΠΑΟΚ...αν κέρδιζε ο Ολυμπιακός αμιβάλλω αν θα ήταν τα ίδια εξώφυλλα στις εφημερίδες του παοκ :)
Μην αμφιβαλλεις καθολου,δεν θα ηταν...
 

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
Μην αμφιβαλλεις καθολου,δεν θα ηταν...
Έτσι είναι φίλε...οι μεγάλες ομάδες παραδέχονται την ήττα τους και ρίχτους το φταίξιμο στους παίκτες που δεν παίξανε μπάλα...και ο πρωταθλητής και ο γαύρος γράφουνε''δίκαιη νίκη του παοκ''...άμα γίνόταν το αντίθετο οι εφημερίδες της Θεσσαλονίκης θα γράφανε ο ολυμπιακός μαζί με τον στρατό κέρδισε, μας κλέψανε κλπ κλπ....εδώ φαίνεται και το μεγάλο κόλλημα που δυστηχώς υπάρχει στη Θεσσαλονίκη...Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω ειλικρινά τι δουλειά έχει σε κάθε παιχνίδι του ΠΑΟΚ μια βουλγάρικη σημαία...στην Ελλάδα είμαστε ρε παιδιά...αντί να υπάρχει η ελληνική υπήρχε η βουλγάρικη :headbang:...να πω είχαν κανένα παίχτη Βούλγαρο οκ...τεσπα μακάρι το επόμενο παιχνίδι να είναι πιο πλούσιο γιατί μόνο μπάλα δεν ευχαριστιόσουνα χθες...όπως είπε και κάποιος άλλος κέρδισε ο λιχότερο κακός...γιατί ούτε ο ΠΑΟΚ έπαιξε μπάλα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Όπως είδες στα εξώφυλλα παραδέχονται την ήταα και την δίκαιη νίκη του ΠΑΟΚ...αν κέρδιζε ο Ολυμπιακός αμιβάλλω αν θα ήταν τα ίδια εξώφυλλα στις εφημερίδες του παοκ :)

ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
λάθος
εγώ μιλάω για όλους
αλλά ο καθένας κοιτάει του αλλουνού λες και η ομαδούλα του είναι περιστέρα (παλέρμο ακούς;;)
και επίσης οι προσαυξήσεις και οι τόκοι, όσο ληστρικοί και να είναι, δεν παύουν να είναι τόκοι και προσαυξήσεις που έχουν επέλθει επειδή ΔΕΝ έχετε πληρώσει ΟΥΤΕ διακανονίσει στην ώρα τους. Εσένα άμα σου χρωστάει κάποιος 300 ευρώ και στα δώσει μετά από 10 χρόνια...300 ευρώ θα μετράνε;; Λογιστικά θα μετράνε, αλλά η πραγματική τους αξία δεν είναι ίδια.
Γιαυτό και ο νόμος λέει για τόκους και προσαυξήσεις....
δεν σου φταίει άλλος από τους προέδρους που επευφημούσες τότε...και χρεώνανε την ΠΑΕ.
Μόνο στην Ελλάδα επιβραβεύονται οι μεγαλοαπατεώνες (λέγε με ΄΄ολες οι ΠΑΕ'' και γενικώς όσοι φεσώνουνε συστηματικά το δημόσιο) και τους κάνουνε περαιώσεςι και αλλαγές ονομάτων και συγχωνεύσεις και άρθρα και ειδικές νομοθετικές ρυθμίσεις....

Ρε "ξάδερφε" αεκτσή... Μη μιλάς εσύ για λαμόγια προέδρους, σε παρακαλώ...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Εφοριακος εισαι?Καλα ηταν,το χαρηκα οσο κι εσεις να φανταστεις.Και αν θυμασαι μονο εγω ειπα πως θα νικησει ο παοκ την ιδια ωρα που εσεις εισασταν στα"αν" και πως θα παιξει το κορακι και αλλα διαφορα...

Φίλε εγώ φοβήθηκα μόνο την απουσία του Κοντρέρας & κρατούσα & τις επιφυλάξεις μου για το κοράκι. Αλλά δεν πίστεψα ούτε στιγμή ότι θα χάσουμε την πρόκριση. Μη λες όμως πολλά λόγια γιατί αν είχες πάθει αυτό που είχα πάθει εγώ το 2009 στο Κύπελλο με τον Ολυμπιακό & τον Κουκουλάκη θα φύσαγες & το γιαούρτι...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Έτσι είναι φίλε...οι μεγάλες ομάδες παραδέχονται την ήττα τους και ρίχτους το φταίξιμο στους παίκτες που δεν παίξανε μπάλα...και ο πρωταθλητής και ο γαύρος γράφουνε''δίκαιη νίκη του παοκ''...άμα γίνόταν το αντίθετο οι εφημερίδες της Θεσσαλονίκης θα γράφανε ο ολυμπιακός μαζί με τον στρατό κέρδισε, μας κλέψανε κλπ κλπ...

Ναι... Ρίχνουν το φταίξιμο στους παίκτες που δεν έπαιξαν μπάλα αλλά από κάτω σούρνουν τα μύρια όσα σαν να λένε ότι η ομάδα επηρεάστηκε κιόλας... Και τη διαιτησία κάνουν καραμέλα & όλα τα γνωστά...










 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω ειλικρινά τι δουλειά έχει σε κάθε παιχνίδι του ΠΑΟΚ μια βουλγάρικη σημαία...στην Ελλάδα είμαστε ρε παιδιά...αντί να υπάρχει η ελληνική υπήρχε η βουλγάρικη :headbang:...να πω είχαν κανένα παίχτη Βούλγαρο οκ...

Και τη δεκαετία του '80 υπήρχε βουλγάρικη σημαία στην 4. Εσένα τί σε κόφτει; Σου δίνουμε υλικό για να λένε οι αληταράδες σου στις οπαδικές εκπομπές από αύριο ότι "να, ενοχλούνται που τους λέμε Βούλγαρους & αναρτούν από μόνοι τους βουλγάρικη σημαία"
 

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
Όχι και τι με κόφτει ρε φίλε...στην Ελλάδα είμαστε...Δηλαδή με την ίδια λογική και στο γήπεδο της Ξάνθης αντί για την ελληνική να βάζουνε άλλη φορά μια τουρκικη σημαία :headbang:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Όχι και τι με κόφτει ρε φίλε...στην Ελλάδα είμαστε...Δηλαδή με την ίδια λογική και στο γήπεδο της Ξάνθης αντί για την ελληνική να βάζουνε άλλη φορά μια τουρκικη σημαία :headbang:

Μη στεναχωριέσαι, δεν κινδυνεύει η εθνική μας ενότητα από τέτοιες κινήσεις.
 

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
Ρε φίλε δεν είμαι ολυμπιακός...μη σε ξεγελάνε τα 7αρια στο νικ μου...περίμενα μια λογική απάντηση από το'''για να δινουμε τροφή στους γαύρους''τεσπα απλά πάντα το είχα απορία και μάλλον με αυτήν θα μείνω :)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
τωρα ξυπνησα....τα δακρυγονα απο χθες μαλλον με πειραξαν
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
απο τις 4 ημουν στην ΤΟΥΜΠΑ,με προσκληση επειδη ειμαι κωλοφαρδος....κ προσπαθουσα επι μιαμιση ωρα να μπω γιατι δεν με εβαζαν απο πουθενα ασχετα κ αν την εδειχνα παντου την προσκληση...
πρεπει να ακουσα ισα κ με 500 φορες χθες τη λεξη βουλγαρος,αφου το εμπεδωσα,περασε στο DNA μου κ σημερα αισθανομαι βουλγαρος...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μπηκα μεσα με τα πολλα με τα λιγα γιατι πετυχα στα γραφεια μπροστα στα επισημα εναν γνωστο της παε κ περασα στην μικρη περιοχη που μας ειχαν.απο το πρωτο μεχρι το τελευταιο λεπτο φωναζαμε για την ΠΑΟΚΑΡΑ....
στα χαιλαιτς του αγωνα ο τσιριλο να δειχνει την φανελα του κοντρερας οπου κ δακρυσαμε ολοι κ ο μαρινακης να σπαει τα παντα στη σουιτα μετα το γκολ που αρπαξε η κωλαρα του.
βαριεμαι να γραψω πολλα γιατι απο χθες τα εχω πει 10αδες φορες σε φιλους αλλα το πιο τραγικο ηταν το μετα τον αγωνα....μπορει καποια μπερδεμενα δικα μας να πεταξαν μπουκαλια αλλα δεν μπορεις ρε πουστη μπατσε αθηναιε να χτυπας οποιον βρεις μπροστα σου ακομα κ παιδακια
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
βαριεμαι να γραψω πολλα γιατι απο χθες τα εχω πει 10αδες φορες σε φιλους αλλα το πιο τραγικο ηταν το μετα τον αγωνα....μπορει καποια μπερδεμενα δικα μας να πεταξαν μπουκαλια αλλα δεν μπορεις ρε πουστη μπατσε αθηναιε να χτυπας οποιον βρεις μπροστα σου ακομα κ παιδακια
αυτό το κάνουν και εδώ
μην ανησυχείς δεν έχουν διακρίσεις
το βούλγαροι ποιός το λεγε?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αυτό το κάνουν και εδώ
μην ανησυχείς δεν έχουν διακρίσεις
το βούλγαροι ποιός το λεγε?
οι μπατσοι....
η ομαδα δελτα με τα παπια κ καμια 100αρια ματατζηδες που ηταν μπροστα στην 1-2-3 της ΤΟΥΜΠΑΣ κοβω τον πουτσο μου οτι ηταν απο την πρωτευουσα
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
οι μπατσοι....
η ομαδα δελτα με τα παπια κ καμια 100αρια ματατζηδες που ηταν μπροστα στην 1-2-3 της ΤΟΥΜΠΑΣ κοβω τον πουτσο μου οτι ηταν απο την πρωτευουσα
το πιο πιθανό αυτό είναι
δεν κάνουν πάντως διακρίσεις όταν βαράνε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom